Jump to content

יוריס ואן אובריים

פנחס שוף

Recommended Posts

בליגה הוא יהיה סבבה. באירופה מול גורילות כמו של ניס אין לו מה למכור. בכלל, הכי חסר היה גלזר. גולסה לא יכול להחזיק קישור מול ניס עם ואן אונבריים וקניקובסקי. מקווה שפרץ יכנס מהר לעניינים. 

עדיין קשה לי לבסס דעה חד משמעית לגביו.

לבינתיים, אני נשאר עם ההתרשמות הראשונית - ״גולסה בפורמה״ טוב ממנו בהכל.  

17 דקות לפני, Cosmic said:

קשה לי להאמין שהוא יכול להגיע לתקרה של גולסה. אבל גולסה בפורמה זה משהו שאפשר לבנות עליו 3-5 משחקים בשנה, כשאתמול שרפת אחד מהם. 

אם הוא יהיה 80 אחוז גולסה, וכשיר כל השנה, זה שחקן מצויין לליגה ולרוטצית קשרים שלנו, מעבר לעניין האופי שאתה רואה שזה לא שחקן שיעשה צרות/הדלפות אם הוא לא ישחק כל משחק. 

3 דקות לפני, EranZeAvi said:

קשה לי להאמין שהוא יכול להגיע לתקרה של גולסה. אבל גולסה בפורמה זה משהו שאפשר לבנות עליו 3-5 משחקים בשנה, כשאתמול שרפת אחד מהם. 

אם הוא יהיה 80 אחוז גולסה, וכשיר כל השנה, זה שחקן מצויין לליגה ולרוטצית קשרים שלנו, מעבר לעניין האופי שאתה רואה שזה לא שחקן שיעשה צרות/הדלפות אם הוא לא ישחק כל משחק. 

80% גולסה זו הגדרה נפלאה בעיניי, קולעת בול לתחושות שלי לגביו. 

אני גם מאמין שהוא יהיה אחלה וייתרום את חלקו, אבל לא משוכנע שהוא סטארטר במכבי ״אידיאלית״. 

4 דקות לפני, Cosmic said:

אני גם מאמין שהוא יהיה אחלה וייתרום את חלקו, אבל לא משוכנע שהוא סטארטר במכבי ״אידיאלית״. 

סוג של מיטרוביץ

24 דקות לפני, Cosmic said:

זאת השורה התחתונה שאני חושב לגביו, שחקן אחלה, אבל לא בטוח שכזה שמאתגר את שחקני הקישור הפותחים של מכבי, בעיקר פרץ וגלזר וכמו שאמרת גם גולסה כשהוא בכושר.

הוא ישראלי שנלחם על מקומו בקישור וזה בסדר ולגיטימי אבל גם מעלה שאלות, למה לא לשלב את שחר או נידם על אותה משבצת.

צטט

“עבורי זה היה מאוד ברור מהיום הראשון שאני רוצה לשחק במכבי ת”א. אמרתי לסוכן שלי הרבה זמן לפני המועד בו החוזה סוכם. לא ידעתי שכתבו דברים אחרים בתקשורת, זה לא הגיע אליי להולנד. הקשר הראשוני מול מכבי ת”א היה הרבה לפני חודש ינואר, הייתי על הרדאר שלהם תקופה ארוכה. אמא שלי יהודייה והייתי מגיע לת”א לבקר את המשפחה מהצד שלה כשהייתי ילד. אני זוכר את הרגעים הכיפיים האלה, את החופשות והטיולים פה, נהניתי מזה מאוד”. 

“היה קשה מאוד, לא היו לנו מצבים לעשות התקפות בכלל במחצית הראשונה, התעסקנו בלשרוד את המשחק. במחצית השנייה הקהל דחף אותנו בטירוף והאמנו בעצמנו. המאמן ביקש מאיתנו לשנות כמה דברים, עמדנו קצת אחרת בהגנה, קפצנו על הבלמים שלהם קצת יותר וזה עבד לנו יפה. ראיתם שזה היה קשה מאוד אבל באירופה הכל יכול לקרות ואנחנו צריכים להאמין שאנחנו יכולים לייצר מצבים כדי להבקיע גם בצרפת. התחושות שלי מדהימות אחרי המשחק הזה בגלל הקהל. אין קהל כזה בהולנד. זו אווירה שונה לגמרי. קיבלנו כל כך הרבה כוח מהאוהדים”. 

שחקן מרגש

1 hour ago, Cosmic said:

יש לו מסירות עומק טובות מכל פורמט של גולסה.

אבל בגדול כרגע ההתרשמות דומה לשלי. 

בליגה הוא יהיה טוב, בזכות שבירת הבונקרים.

אם גולסה נראה כמו אתמול, ליוריס יש בעיה עצומה בהנחה שעל 2 עמדות מתחרים: גלזר, פרץ, גולסה, יוריס. נניח ריקן לא מחשיב.

לא מופרך שיוריס אחרון מהארבעה.. קישור מפחיד

• 1 month later...
  • 8 months later...

אחרי עונה שלמה עדיין תעלומה בעיניי.

איך סטארטר בליגה ההולנדית, בגיל מושלם, נראה כל כך דהוי אצלינו? בד"כ זה בעיה בשריר החשק, אבל לא אצלו.