Jump to content

רשמים מהניצחון על אריס בבלומפילד | HE IS BACK!

Sawyer

Recommended Posts

11 דקות לפני, Omer said:

על עניין שווי השחקנים הגבתי עוד לפני המשחק, כשדיברתי על אולימפיאקוס וחיפה. אבל בקיצור: שווי שחקנים גבוה יש גם לקבוצות בסין (או יותר נכון היה), אתה עדיין תנצח אותן. זאת לא הפעם הראשונה ולא השנייה ולא השלישית ולא הרביעית ששחקנים ששיחקו בליגה גדולה מגיעים לארץ במדי קבוצה יוונית ולא פוגעים. מהסיבה הזאת אין שום חשיבות לזה שלקבוצה יוונית יש שחקנים יותר יקרים מלקבוצה ישראלית. אני באמת לא מבין כמה פעמים אתם צריכים לראות את זה קורה כדי שתפסיקו להסתכל על הנתון הזה כאילו מדובר במשהו עם משמעות פרקטית על המגרש. גם אם במקרים אחרים יש קשר - קורלציה לא מקישה שיש קשר של סובב ומסובב.

(אם לא התבלבלתי במושגים, עברו שנים מאז תרגולי לוגיקה בגילמן)

סין היא היוצא מן הכלל ולא דוגמה שניתן להסיק ממנה.

יש בהחלט משמעות לשווי שחקנים.

לכל הפחות זה לא הזוי להגיד שהסיכויים שקולים.

אפשר גם להגיד טעיתי

46 דקות לפני, kutomer said:

סין זה different ball game.

אתה יוצר תאוריה על בסיס מדגם קטן מדי, אולימפיקוס בפער קבוצה גדולה יותר מכל קבוצה ישראלית, מבלי לבדוק אני יכול להניח שזאת קבוצה שהייתה לבדה ביותר מפעילים אירופיים מכל הליגה שלנו יחד.

נתתי את סין כהוכחה שהתיאוריה שלכם היא לכל הפחות לא אוניברסלית. כל הטיעונים שלי פה לא קשורים לכדורגל, כי זה לא עניין של כדורגל, זה עניין של לוגיקה. אם תנתחו את זה בצורה רציונלית, אתם עושים הקשה לא נכונה ולכן נסמכים הרבה יותר מדי על הנתון הזה של שווי שחקנים.

לא עבר לכם אף פעם בראש שאולי הם עוברים ליוון כי הם הצל של עצמם? שאולי זה כי הם באים לנופש בשכר יקר? לא כולם ערן זהבי שגם עובדים קשה אחרי שהחוזה כבר נחתם. אני לא בהכרח אומר שזה המצב - רק דוגמאות להסברים אפשריים. באמת שיכולים להיות הרבה הסברים.

שווי השחקנים נגזר מהמון משתנים, יכולת בכדורגל היא רק משתנה אחד (והתפוקה בפועל זה בכלל נושא אחר). אתם קופצים כאן למסקנות על קשר ישיר בין השקעה כספית לתוצאה כאילו שלא ראיתם את מכבי וחיפה בארץ בתור הוכחה שזאת שטות (כל אחת בתקופת הכישלון המפואר שלה). למה אתם חושבים שמועדונים ביוון מתנהלים טוב מאיתנו, בעיקר נוכח כל מה שראינו מהם מולנו?

22 דקות לפני, silentyogi said:

סין היא היוצא מן הכלל ולא דוגמה שניתן להסיק ממנה.

יש בהחלט משמעות לשווי שחקנים.

לכל הפחות זה לא הזוי להגיד שהסיכויים שקולים.

אפשר גם להגיד טעיתי

למה שאגיד שטעיתי אם לפני המשחקים אמרתי שמכבי וחיפה פייבוריטיות, ועד עכשיו נראה שצדקתי בשני המקרים?

41 דקות לפני, Miki6846 said:

רק מציין שהשווי של אריס דווקא נמוך משלנו(לא בהרבה)

איך מלכתחילה מחשבים שווי? מה המשמעות של זה? זה לא שיש איזה מחירון יצחק לוי שאומר כמה עולה גלוך מודל 22/23, השווי של שחקן הוא בסה"כ מה שמוכנים לשלם עליו, ולכל הערכת שווי של צד שלישי (כמו כלי תקשורת או transfermarkt או כל דבר כזה) אין שום משמעות בעולם האמיתי. זה משהו שיש לו חשיבות רק בעולם הדמיון והספקולציות, וגם אז הוא קיים רק בתיאוריה, וזה אם אני לארג' איתכם.

אני מצטער, אבל כל העניין הזה של שמאות שחקנים זה לתת משמעות לנתונים שקיבלת מאדם שמספק לך שירות ע"י זה שהוא עובד במקצוע שלא באמת קיים (או לכל הפחות, מחלטר בנוסף לעבודה אמיתית שהוא עושה, כי אני מניח ומקווה שאף אחד לא רק עושה את זה בעבודה. ואם כן והוא גולש פה בפורום, אז יאללה, אני מפרגן).

לפני1 שעה , Omer said:

נתתי את סין כהוכחה שהתיאוריה שלכם היא לכל הפחות לא אוניברסלית. כל הטיעונים שלי פה לא קשורים לכדורגל, כי זה לא עניין של כדורגל, זה עניין של לוגיקה. אם תנתחו את זה בצורה רציונלית, אתם עושים הקשה לא נכונה ולכן נסמכים הרבה יותר מדי על הנתון הזה של שווי שחקנים.

לא עבר לכם אף פעם בראש שאולי הם עוברים ליוון כי הם הצל של עצמם? שאולי זה כי הם באים לנופש בשכר יקר? לא כולם ערן זהבי שגם עובדים קשה אחרי שהחוזה כבר נחתם. אני לא בהכרח אומר שזה המצב - רק דוגמאות להסברים אפשריים. באמת שיכולים להיות הרבה הסברים.

שווי השחקנים נגזר מהמון משתנים, יכולת בכדורגל היא רק משתנה אחד (והתפוקה בפועל זה בכלל נושא אחר). אתם קופצים כאן למסקנות על קשר ישיר בין השקעה כספית לתוצאה כאילו שלא ראיתם את מכבי וחיפה בארץ בתור הוכחה שזאת שטות (כל אחת בתקופת הכישלון המפואר שלה). למה אתם חושבים שמועדונים ביוון מתנהלים טוב מאיתנו, בעיקר נוכח כל מה שראינו מהם מולנו?

בפרמטר העיקרי לחישוב איכות אנחנו נחותים מהם משמעותית וזה הצלחות באירופה.

בדיוק כמו ששנה שעברה במפגשים הישירים מול חיפה הינו עדיפים, אבל הם היו קבוצה טובה מאיתנו משמעותית.

לפני3 שעות , kutomer said:

בפרמטר העיקרי לחישוב איכות אנחנו נחותים מהם משמעותית וזה הצלחות באירופה.

בדיוק כמו ששנה שעברה במפגשים הישירים מול חיפה הינו עדיפים, אבל הם היו קבוצה טובה מאיתנו משמעותית.

סליחה, אבל אריס יכולה לחלום על מה שמכבי רגילה להשיג באירופה, ובאופן כללי התמודדנו יפה בהיסטוריה שלנו עם פאוק, עם אולימפיאקוס ועם פאו, וגם חיפה ובאר-שבע התמודדו יפה מאוד עם היווניות. הדבר העיקרי שמשנה הוא התוצאה, והתוצאה בין הגדולות שלנו לגדולות שלהם היא הרבה פעמים לטובתנו. אז אולי, רק אולי, אתם טועים בכל פעם שאתם נותנים להם כבוד מוגזם.

לפני3 שעות , Omer said:

סליחה, אבל אריס יכולה לחלום על מה שמכבי רגילה להשיג באירופה, ובאופן כללי התמודדנו יפה בהיסטוריה שלנו עם פאוק, עם אולימפיאקוס ועם פאו, וגם חיפה ובאר-שבע התמודדו יפה מאוד עם היווניות. הדבר העיקרי שמשנה הוא התוצאה, והתוצאה בין הגדולות שלנו לגדולות שלהם היא הרבה פעמים לטובתנו. אז אולי, רק אולי, אתם טועים בכל פעם שאתם נותנים להם כבוד מוגזם.

מצטער אבל להשוות את אריס למכבי זה פשוט לא הוגן, מכבי אתה צריך להשוות לאולימפיקוס ושם אנחנו יכולים רק לחלום על ההישגים שלהם באירופה.

לפני3 שעות , Omer said:

http://www.eurocupshistory.com/match/confrontation/GRE-ISR/greece_against_israel_in_uefa_club_competitions

אין מספיק מדגם

אבל להוציא את אולימפיאקוס (שתמיד בקיץ מקרטעת) ולהוציא אותנו (שעם כל הכבוד לשאר הבכירות כאן אין מה להשוות אותן אלינו) המצב הוא לא כמו שאתה מתאר

לדעתי הגדולות שם פותחות את הגדולות האחרות כאן ואולימפיאקוס של עוד חודשיים תהיה קבוצה ענקית שתרוץ חזק בשלבי הנוקאאוט למקומות שאנחנו חולמים עליהם

נ.ב. 

אריס לא פראיירים בכלל להגיע נגד איביץ' ל5 מצבים כמו שהגיעו בבלומפילד עם האטרף שהיינו בו כקהל זה מראה על התקפה מטורפת 

ואם איביץ' לא היה מכיר טוב אותם ואת הליגה היוונית אני לא בטוח שהמפגש היה הולך כ"כ לכיוונינו

12 דקות לפני, tkui said:

http://www.eurocupshistory.com/match/confrontation/GRE-ISR/greece_against_israel_in_uefa_club_competitions

אין מספיק מדגם

אבל להוציא את אולימפיאקוס (שתמיד בקיץ מקרטעת) ולהוציא אותנו (שעם כל הכבוד לשאר הבכירות כאן אין מה להשוות אותן אלינו) המצב הוא לא כמו שאתה מתאר

לדעתי הגדולות שם פותחות את הגדולות האחרות כאן ואולימפיאקוס של עוד חודשיים תהיה קבוצה ענקית שתרוץ חזק בשלבי הנוקאאוט למקומות שאנחנו חולמים עליהם

נו, אבל בשני המשחקים היה גם את אולימפיאקוס וגם אותנו, לא דיברנו כאן על משחק של בני יהודה נגד פאניוניוס.

כל הזמן מתייחסים לדברים כלליים ומעומעמים כמו "שווי שחקנים" או "היסטוריה אירופית" שכבר הפכו לקלישאות, ושלא ברור מה הם אומרים בדיוק בשביל כל אחד, והאם הם בכלל רלוונטיים לדיון. במקרה הזה, כאמור, ההיסטוריה בצד של שתי הישראליות (חיפה כבר הביסה את אולימפיאקוס בבתים של הצ'מפיונס, יש לה ניסיון באירופה, לעומתה אולימפיאקוס תמיד מתרסקת מול ישראליות; למכבי יש היסטוריה אירופית, לאריס אין), והשווי בצד של אחת מהן (לפי מה שטוענים כאן - אני אישית עדיין לא מאמין שקיים דבר כזה במציאות בכל מקרה), ככה שבכלל לא ברור על מה אתם מדברים עם כל הקלישאות והכבוד המוגזם הזה.

15 דקות לפני, tkui said:

נ.ב. 

אריס לא פראיירים בכלל להגיע נגד איביץ' ל5 מצבים כמו שהגיעו בבלומפילד עם האטרף שהיינו בו כקהל זה מראה על התקפה מטורפת 

ואם איביץ' לא היה מכיר טוב אותם ואת הליגה היוונית אני לא בטוח שהמפגש היה הולך כ"כ לכיוונינו

אבל איביץ' הוא חלק מהמשוואה. זה שיש לנו הגנת טלאים זה לא חדש, וזה נכון שיש שם שחקנים איכותיים כמו שראינו (רק שנזכרו לשחק כדורגל בדקה 80, מה שמסתדר עם כל מה שהנחתי עליהם, בצדק או שלא בצדק), אם הייתי מאמן או שחקן אני מסכים שהייתי צריך להתייחס בכובד ראש, אבל אני לא עובד במכבי אלא כולה אוהד, ואם אני מנסה להסתכל מהצד - אני באמת חושב שמבחינה אובייקטיבית גם מכבי וגם חיפה היו פייבוריטיות (ולא במעט) בשנייה שהוגרלו.

4 דקות לפני, Omer said:

אבל יש בשני המשחקים היו גם את אולימפיאקוס וגם אותנו, לא היה משחק של בני יהודה נגד פאניוניוס.

אתם חייבים להפסיק להתייחס לדברים כלליים ומעומעמים כמו "שווי שחקנים" או "היסטוריה אירופית" שכבר הפכו לקלישאות, ושלא ברור מה הם אומרים בתכלס והאם ועד כמה הם רלונטיים.

אז תסתכל על ביתר של השנה שאספה ים של כוכבים ותראה מה היא עשתה נגד פאוק

תשווה בין חיפה לאאק אתונה (8-1) לאתונה בצמד המשחקים שתי תבוסות

תשווה בין חיפה (שהייתה עדיין חזקה לפני שהגלו ליציע את גולסה) נגד פאוק

עזוב תראה מה אנחנו עשינו נגד פאניוניוס הבני יהודה שלהם לעומת מה פאוק עשתה לבני יהודה שלנו

לא מתייחס לשווי שחקנים אבל כן מתייחס להצלחות של אותן קבוצות באירופה כמו אולימפיאקוס, איך ניתן שלא?! כל עונה מחדש היא נראית זוועה בקיץ ותמיד בסוף היא מעפילה משלבי בתים

17 דקות לפני, Omer said:

אבל איביץ' הוא חלק מהמשוואה. זה שיש לנו הגנת טלאים זה לא חדש, וזה נכון שיש שם שחקנים איכותיים. אם הייתי מאמן או שחקן אני מסכים שהייתי צריך להתייחס בכובד ראש, אבל אני לא עובד במכבי אלא כולה אוהד, ואם אני מנסה להסתכל מהצד - אני באמת חושב שמבחינה אובייקטיבית גם מכבי וגם חיפה היו פייבוריטיות ברורות בשנייה שהוגרלו.

התכוונתי שהההיכרות של איביץ את הליגה היוונית זה קלף שגרם לנו להפתיע אותם ולהכיר אותם טוב יותר מאשר מפגש רגיל 

כמו שנגיד בכר יאמן את אאק לרנקה נגד חיפה ברור לך שההצלחה של אאק לרנקה באותו משחק תהיה חד פעמית וגם אם בכר יישאר שם במפגשים האחרים ביניהן הפער לטובת חיפה יתגלה

23 דקות לפני, tkui said:

אז תסתכל על ביתר של השנה שאספה ים של כוכבים ותראה מה היא עשתה נגד פאוק

תשווה בין חיפה לאאק אתונה (8-1) לאתונה בצמד המשחקים שתי תבוסות

תשווה בין חיפה (שהייתה עדיין חזקה לפני שהגלו ליציע את גולסה) נגד פאוק

עזוב תראה מה אנחנו עשינו נגד פאניוניוס הבני יהודה שלהם לעומת מה פאוק עשתה לבני יהודה שלנו

לא מתייחס לשווי שחקנים אבל כן מתייחס להצלחות של אותן קבוצות באירופה כמו אולימפיאקוס, איך ניתן שלא?! כל עונה מחדש היא נראית זוועה בקיץ ותמיד בסוף היא מעפילה משלבי בתים

"בית"ר בשנה שאספה ים של כוכבים" לא היתה קבוצה מבריקה במיוחד, ודי פשטה את הרגל ולא הורדה בסופה לליגה א' רק כי הם לא מכבי יפו.

חיפה באותה עונה הגיעו אחרי קמפיין בליגה האלופות שבו הפסידו פעמיים ללברקוזן כשהיו קרובים לתיקו, ניצחו את המילואים של יונייטד, והביסו את אולימפיאקוס 3-0 בקפריסין ועשו איתה תיקו ביוון. זה בפני עצמו יותר מרשים מלעבור את אותה קבוצה אחרי זה בנוקאאוט.

חיפה השנייה שאתה מדבר עליה עשתה תיקו בבית והפסידה 3-2 לסלוניקי כשהיתה הרבה פחות טובה ממכבי הנוכחית (וגם יצאו מהמירוץ לאליפות די מוקדם).

הדבר היחיד שאני יכול להגיד הוא שגם אם תגיד שליוונים יש את אותם תירוצים על המקרים שבהם הם הפסידו - בשורה התחתונה הם עדיין לא עולים עלינו במפגשים, נקודה. בטח במפגשים בין המועדונים הגדולים. זה שזה לא 100% הצלחה זה ברור, אבל בחיים שלי לא ראיתי קבוצה יוונית נותנת הצגה מול ישראלית שהצדיקה את פערי הרמות שאתם מדמיינים בקול רם - להוציא את אא"ק (שגם היא היתה בשנה שחיפה הביסה את אולימפיאקוס). כן ראיתי, הרבה יותר מפעם אחת, את חיפה, את מכבי ואת ב"ש צולחות את פאוק, את פאו ואת אולימפיאקוס, והרושם הכללי שלי בכל משחק כזה היה שאיזה קטע, שוב היוונים לא גדולים כמו שעשו מהם. 20 שנה אותו סיפור.

בהתחשב בזה שמכבי עם איביץ' וערן זהבי ועדיין יש לה אדי מומנטום של תחילת הקיץ ושיא המנויים (ואלה לא היו חתולים בשק בתחילת הקיץ, כן?), ומגיעה לשחק מול קבוצה שסיימה 20 נק' מתחת לאלופת יוון - מי חשבתם שתהיה פייבוריטית? לי היה ברור שמכבי.

נוסף בעריכה: אם אולימפיאקוס כל עונה מתחילה גרוע, זה רק מחזק את הטענה שלי שחיפה היתה פייבוריטית במפגש הזה. אתם גם ידעתם שהם גרועים בקיץ וגם חשבתם שהם יפסידו לחיפה? או שזה ווישפל ת'ינקינג או שזה זלזול בחיפה לדעתי.

לפני3 שעות , Omer said:

"בית"ר בשנה שאספה ים של כוכבים" לא היתה קבוצה מבריקה במיוחד, ודי פשטה את הרגל ולא הורדה בסופה לליגה א' רק כי הם לא מכבי יפו.

חיפה באותה עונה הגיעו אחרי קמפיין בליגה האלופות שבו הפסידו פעמיים ללברקוזן כשהיו קרובים לתיקו, ניצחו את המילואים של יונייטד, והביסו את אולימפיאקוס 3-0 בקפריסין ועשו איתה תיקו ביוון. זה בפני עצמו יותר מרשים מלעבור את אותה קבוצה אחרי זה בנוקאאוט.

חיפה השנייה שאתה מדבר עליה עשתה תיקו בבית והפסידה 3-2 לסלוניקי כשהיתה הרבה פחות טובה ממכבי הנוכחית (וגם יצאו מהמירוץ לאליפות די מוקדם).

הדבר היחיד שאני יכול להגיד הוא שגם אם תגיד שליוונים יש את אותם תירוצים על המקרים שבהם הם הפסידו - בשורה התחתונה הם עדיין לא עולים עלינו במפגשים, נקודה. בטח במפגשים בין המועדונים הגדולים. זה שזה לא 100% הצלחה זה ברור, אבל בחיים שלי לא ראיתי קבוצה יוונית נותנת הצגה מול ישראלית שהצדיקה את פערי הרמות שאתם מדמיינים בקול רם - להוציא את אא"ק (שגם היא היתה בשנה שחיפה הביסה את אולימפיאקוס). כן ראיתי, הרבה יותר מפעם אחת, את חיפה, את מכבי ואת ב"ש צולחות את פאוק, את פאו ואת אולימפיאקוס, והרושם הכללי שלי בכל משחק כזה היה שאיזה קטע, שוב היוונים לא גדולים כמו שעשו מהם. 20 שנה אותו סיפור.

בהתחשב בזה שמכבי עם איביץ' וערן זהבי ועדיין יש לה אדי מומנטום של תחילת הקיץ ושיא המנויים (ואלה לא היו חתולים בשק בתחילת הקיץ, כן?), ומגיעה לשחק מול קבוצה שסיימה 20 נק' מתחת לאלופת יוון - מי חשבתם שתהיה פייבוריטית? לי היה ברור שמכבי.

נוסף בעריכה: אם אולימפיאקוס כל עונה מתחילה גרוע, זה רק מחזק את הטענה שלי שחיפה היתה פייבוריטית במפגש הזה. אתם גם ידעתם שהם גרועים בקיץ וגם חשבתם שהם יפסידו לחיפה? או שזה ווישפל ת'ינקינג או שזה זלזול בחיפה לדעתי.

ביתר הרגה כאן את הליגה בתחילת אותה עונה, זוכר אוהד שלהם מבלבל לי במוח שינצחו אותנו שוב כמו שהם ניצחו כבר ח"י פעמים (וגם ניצחו אותנו בסיבוב שלפני) ואז ניצחנו אותם 3-1 והנחלנו להם את ההפסד הראשון בליגה במחזור 19
אז כן היא הרגה את הליגה והובסה לקבוצה בטופ ולא למובילת הטבלה

לגבי חיפה שחטפה 8-1 שום תירוץ לא יכול להסביר את זה למעט זה שהקבוצה היוונית פשוט טובה ממנה

במפגש השני זה לא נכון הדגשתי את זה שזה היה לפני שהם נידו את גולסה ולפני הנידוי הם היו קבוצה שונה בתכלית (אם נקח את זה שנייה אלינו - ה3-0 שנתנו להם באותה תחילת עונה היה משחק אדיר לעומת זאת המשחקים שבאו אח"כ עם המספרת של יצחקי והשאר היה כבר סתם קל ושיחקנו כבר בהילוך ראשון)

מה שאני טוען זה שהמדגם לא רק שהוא קטן אלא גם משקר כי להוציא את חיפה בצ'מפיונס: שאר הפעמים זה היה אנחנו נגד הגדולות שלהן או אולימפיאקוס בחלון העברות ולהוציא את המקרים הללו בכל שאר הפעמים הם הראו עליונות

לגבי חיפה פייבוריטית על אולימפיאקוס אני מסכים! וגם טענתי את זה נ"ל בפורום. כל עוד אולימפיאקוס לא תצליח לשנות את תחילות העונה שלה כל אחת משלושת הגדולות שלנו תהיה פייבוריטית בתחילת הקיץ נגדה ועדיין בעוד חודש- חודשיים בבתים מעדיף קבוצה בלגית מאשר את אולימפיאקוס

לפני12 שעות , Omer said:

נו, אבל בשני המשחקים היה גם את אולימפיאקוס וגם אותנו, לא דיברנו כאן על משחק של בני יהודה נגד פאניוניוס.

כל הזמן מתייחסים לדברים כלליים ומעומעמים כמו "שווי שחקנים" או "היסטוריה אירופית" שכבר הפכו לקלישאות, ושלא ברור מה הם אומרים בדיוק בשביל כל אחד, והאם הם בכלל רלוונטיים לדיון. במקרה הזה, כאמור, ההיסטוריה בצד של שתי הישראליות (חיפה כבר הביסה את אולימפיאקוס בבתים של הצ'מפיונס, יש לה ניסיון באירופה, לעומתה אולימפיאקוס תמיד מתרסקת מול ישראליות; למכבי יש היסטוריה אירופית, לאריס אין), והשווי בצד של אחת מהן (לפי מה שטוענים כאן - אני אישית עדיין לא מאמין שקיים דבר כזה במציאות בכל מקרה), ככה שבכלל לא ברור על מה אתם מדברים עם כל הקלישאות והכבוד המוגזם הזה.

אתה באמת אחלה יוזר, אבל חייב להגיד שאתה מתווכח כמו פולטיקאי.

״היסטוריה אירופית״ נשמע כאילו דיברנו על השגים של אולימפיקוס ב1930, אתה מדבר על קבוצה שמשתתפת קבוע במפעלים אירופים כבר 25 שנה.

אתה בוחר לשפוט ליגה שלמה ע״ב איזה 6-8 מפגשים בעוד שיש לך מערכות שלמות שמדרגות איכות ליגות וקבוצות ושם הם מנצחים אותנו בנוק אוט.

מצרף תמונה מהויקיפדיה על אולימפיקוס, סקשן שכל קבוצה ישראלית יכולה רק לחלום עליו.

image.png

עריכה:

חשבתי לצרף לך עוד איזה משפט קצר לקוח מהויקיפדיה שלהם:

״7 previous UEFA Champions League campaigns (2007–08, 2009–10, 2011–12, 2012–13, 2013–14, 2014–15, 2015–16), in which they gathered at least 9 points ״

לפני13 שעות , tkui said:

נ.ב. 

קרדיט לאיביץ אבל זה שגמרנו עם שער נקי בעיקר קרדיט לפרץ

לפני3 שעות , סטלן בטלן השמן said:

איביץ' נחשב ביוון למאמן כושל

לא הוא לא. הצליח עם פאוק יפה וזכה בגביע. עזב מרצונו בעקבות בלאגן עם הקהל.