Jump to content

רשמים מהניצחון על אריס בבלומפילד | HE IS BACK!

Sawyer

Recommended Posts

הניצחון היום זה על איביץ׳. בתוך שבוע הוא הצליח לגרום לקבוצה שנראתה כמו כלום נגד יריבה חלשה, להראות נהדר נגד קבוצה ברמתנו (על הנייר). מערך נהדר, סגירה טקטית טובה וחילופים נכונים.

קיבלנו משחק איביץ׳ קלאסי. פספוס שלא סיימנו בתוצאה יותר גדולה. 

לגבי השחקנים - יש לנו שוער חייזר, על ביטון כבר הכל נאמר, שרן ענק וזה פשוט לא ייאמן שכל עונה מחדש הוא מוצא את המקום בהרכב, סאבוריט זה מלך רק חבל שלא מסר טוב באחת המתפרצות במחצית השנייה.

ג׳ראדלש היה נחמד יחסית אליו. מפחד ללכת קדימה, אבל מדי פעם כן מצליח לעשות מהלכים טובים. 

על חוזז אין מה לדבר, גלזר חזר לעצמו, ואן אובריים נהדר, גבי ענק, קוואס מוכשר אבל אוהב להסתבך ולעשות שטויות, יובא רוצח.

אני מת על פריצה, אבל בתור חלוץ אתה פשוט לא יכול להחמיץ את זה. זאת לא פעם ראשונה שזה קורה לו וזה מרגיש שדווקא במצבים קלים הוא מתקשה להבקיע. זה כבר עלה לנו ביוקר בעונה שעברה נגד חיפה ויכלנו לשלם על זה גם היום. באופן כללי הוא התחיל לא טוב את העונה ונקווה שהוא יתאפס כי הוא יכול לעזור.

חייב לציין את השופט שסוייר משום מה שכח לדבר עליו. תצוגת שיפוט אנטישמית. כמה התעצבנתי על הבן זונה היום. נתן להם עבירות על כל דבר ולא שרק כמעט אף פעם לטובתנו. 

אז סוף סוף שחקו בהרכב המדובר שעליו כנראה התבססה הקבוצה. עכשיו לא ברור איך 2 הווינגרים כאלה ביונניים שעל זה ההרכב הזה מושטת.החתמה של דסה זה  המינימום כדאי שזה יצליח, למרות משחק לא רע של ג'רלדש היום. גם בצד השמאלי לא ברור מי יאייש את העמדה.

מכבי חייבת לשחרר לפחות 3 שחקני התקפה ( ביטון, אלמוג ועוד אחד..)

לגבי גלוך פשע שהוא לא משחק. הילד קוסם. טאץ' וגרירה של הכדור ברמה של ניימאר. לגבי נחמיאס, לא זכור לי פאניקה כזאת של שחקן ההגנה שלנו בעשור האחרון, זה פשוט סיוט לעניים, נראה לא שייך לרמות האלה בכלל.

1 hour ago, אקיטה said:

איך שאיביץ' חזר כאילו השער כושף וננעל לא משנה מה, בסוף לאריס החמצת הדורות וגם נגד נתניה היה איזה החמצה הזויה.

ההחמצה של אריס בתוספת מתחרה בשלומי אדרי

לפני2 שעות , liron981s said:

יובא+אוסקר+זהבי+ביטון+גבי

מדהימיםם

יוריס גם מרשים מאוד

הניצוצות שראינו היום החזירו אותי לאופטימיות. האמת? מעל הכל זה היה פשוט כיף לצפייה.

מרגיש כמו חלום לראות את ערן חוגג ככה.

התפרצות של רגשות שיכולה לקרות רק במכבי.

כל המשחק קיבל קצב אחר מאז שנכנס.

האמצע של מכבי עבד היום בלי הפסקה.

גבי ויוריס כל הזמן שיחקו בין הקווים ולא הפסיקו לנוע עם הכדור, בלי הכדור, כיסו מלא שטחים, גם יובא משך יפה את הבלמים כל הזמן שמאלה והחלק הקדמי של מכבי תמיד נמצא עם הפנים לשער. דווקא בגלל זה אני מאוד רוצה לראות אותו יחד עם זהבי. גבי ללא ספק המצטיין של המשחק, גלזר היה היום אותו חייל של איביץ׳. צריך לשלם לנחמיאס וחוזז את החוזים שלהם ולהגיד להם תודה ושלום אתמול. רצוי גם לקוואס וג׳ראלדש והקבוצה הזו מקבלת זווית אחרת לגמרי. אבל לא נהיה חזירים עם יצחקי

וואו ניר ביטון. משחק בכורה מרשים בכל הרמות. את היכולת שלו להניע קדימה זכרתי טוב מהנבחרת ומעט ממה שראיתי ממנו בסלטיק, אבל הכי התרשמתי מהאגרסיביות. 

גלזר סוף סוף נתן משחק שיא שהזכיר נשכחות. 

ייני היה אדיר. הרבה אנשים פה הפרישו אותו, יש לו עוד הרבה מה לתת. 

כל נגיעה של גלוך זהב. איכשהו כל נגיעה קטנה מסתיימת בהשחלה למגן היריב. אני גם מחבב את זה שהוא לא שם זין. כולם חיפשו את ערן באופן מובהק, והוא לגמרי יכל למסור לו במהלך שאחרי הנגיחה, אבל שחרר פצצה אדירה. כמה בטחון. 

אני היחיד שכנראה יכתוב את זה, אבל אחלה קוואס. תיפקד היום בפוזיציה טיפה שונה. שחרר כמה כדורים יפים מאוד לג׳ראלדש. מרגיש שינפק מספרים השנה. 

מה אפשר להגיד על גבי? שד. 

איזה כיף היה מכבי הערב. 

לפני4 שעות , gilad-b said:

ברור שזה ממש לא בהכרח תמונה למה שמצפה לנו העונה אבל כמה כיף לראות מכבי לוחצת, אגרסיבית ומייצרת מצבים .

לא לעשות כאן 3-0 זה עוול שאני מאוד מקווה שלא יעלה ביוקר, ברור לגמרי שבחוץ הטון יהיה של אריס.

לצד המון דברים חיוביים במשחק היום אגע דווקא בשתי נקודות שביאסו אותי

פריצה - החיבה אליו כמובן רבה, שחרורי הכדור מעמדת הפיבוט נהדרים, שחקן קבוצתי ומפרגן אבל אם לא נועץ את המצבים של 1 על 1 היום וכמו נגד חיפה והאוסטרים עונה שעברה אז אין לו מקום אצלנו.

נחמיאס - המפגע הבודד. רק בנס המשחק הזה לא נגמר בעוגמת נפש מכשלים בלתי נתפסים שלו אחד אחרי השני במהלך האחרון שלהם וזה מהבלם האורגינל היחיד בסגל בערך. אסור לו לשחק.

לא מסכים לגבי פריצה. הבן אדם יצר לעצמו את המצב, עם לחץ שהוא עושה (באופן קבוע אגב) וסיפק לך כאן בישול וכמעט עוד אחד עם החילוץ שלו אחרי הבעיטה של זהבי. קורה שמחמיצים, גם ליובאנוביץ׳, ובמיוחד לשחקן שעולה מהספסל קבוע. מדובר בשחקן שכמעט באופן קבוע מספק קבלות כשהוא על המגרש. האם הוא מיותר כשיש יובאנוביץ וזהבי? אולי. אבל הוא שחקן שחקן שנפל על חלק קדמי מהטובים שהיו לנו.

לפני4 שעות , Double said:

פיקנטריה 

915-EC96-E-E850-4-AA7-B4-A6-6-EC1-C26-CB

צריך לקבל מדליה הבנאדם

רק מתאר לעצמי כמה סחוט הוא היה… אני נמסתי מלעמוד ביציע

חתיכת טיפוס המאמן שלהם. הנה סיפור כשהיה עוזר מאמן של סימאונה באתלטיקו:

צטט

Burgos became the first coach in the world to use Google Glass during a competitive game, in April 2014 against Getafe CF.[15] After Simeone was sent to the stands by the referee in the first leg of the 2017–18 UEFA Europa League semi-finals against Arsenal, and was therefore suspended for the second leg and the final after Atlético advanced

סיכומון של אמש:

משחקה הטוב ביותר של מכבי תחת איביץ' באירופה, ואם נעפיל לשלב הבא זה בוודאות כבר קמפיין יותר טוב מהשנתיים הקודמות תחתיו.

פרץ- מדהים, צריך לזכור שלטננבאום יש המון נק' זכות אצל איביץ' ובכל זאת פרץ משחק אותה.

אם לא הייתי מכיר את הגיל הייתי נותן לו 30 מבחינת מה שהוא משדר.

ג'ראלדש-

נראה שהוא נגרר אחרי הסביבה.

לכן הוא טוב יותר אצל איביץ' הקשוח.

שרף לא מעט את הקו ודעך יחד עם מכבי.

את ההגבהה שלו לזהבי הוא הוציא רק בזכות הרוח של כניסת זהבי ואז שוב דעך עם כניסתו של נחמיאס.

מסקנה: שים לידו את קרבחאל והוא יתעלה עליו, שים לידו את אלירן ג'ורג' והוא ייראה חלש ממנו.

ניר בינגו! זה בלם? זה קשר? זו ג'ירפה!

איזה שחקן חכם הוא התפתח להיות בסקוטלנד. זה קודם כל ניסיון וביטחון לפני יכולת וכושר משחק.

הבעיטות רוגבי שלו וגם ההקשתת כריסטיאנו בעונשין יספקו הרבה מכירות לחברת מאצ'תונים בקרב היריבות.

ייני- אגדה.

סאבוריט- אח.

נחמיאס- נראה אבוד.

חוזז- מספיק לכעוס עליו, אתמול עשה את המיטב, זה עלה לנו בשני מצבים שפיספס.

מצד שני עשה הרבה כאב ראש להגנת היוונים ועבד מאד קשה בלעשות הגנה.

קובאס- לשם שינוי שיחרר יותר את הכדור (זו כנראה הוראה).

נצטרך לראות עוד ממנו במשחק עומד כשיצטרך לפרוץ הגנות.

גלזר- היה מרוכז ואגרסיבי בקטע טוב. כמובן לא מסוגל בלי צהוב פראי ומיותר.

חייב להיגמל מעבירות התאבדות.

אני עוד בטראומה ממנו.

יוריס- מתחיל לצבור קילומטראז' הרכב.

גבי- נשמה, אהבתי מאד את הצד ההגנתי שעשה.

יובאנוביץ'- אל.

זהבי- אם בעבר הוא היה נוקר פגז לעליון, אז בגירסא הבוגרת שלו הוא מספק טאץ' אמנותי.

מהזווית שלי במרום היציע של 10 זה התגלגל כמו ה-3-2 בדרבי.

גלוך- איזו השתחררות מקסימום שיצרה את השני. מקווה שבצל הכוכבים הוא יצמח לאיטו ויישמר מהסתנוורות.

פריצה-  ג'נטלמן קרואטי.

מה שמדהים בו זה שהוא עלה אתמול לסירה כשהוא בזנב וכל טעות שלו תפיל אותו למים.

הוא אפילו לא החלוץ המחליף הכי טוב שלנו.

הוא אפילו לא החלוץ הבלקני הכי טוב שלנו.

הוא בסיטואציה חסרת סיכוי בה הוא מאיים על הדקות של הקאמבק הכי גדול בכדורגל הישראלי.

באיזו אצילות נפש הוא מתנהל.

זה בחימום, בגישה למשחק, אחרי ההחמצה הכפולה של זהבי-גלוך הוא הסתובב להרים את 11.

החטיפה שלו היתה לפנתיאון למרות הסיום הכושל.

וכמובן הפירגון והבישול לזהבי.