Jump to content

ג'ראלדש אחרי אריס בית

קמחי

Recommended Posts

• קמחי changed the title to ג'ראלדש אחרי אריס בית
4 דקות לפני, קמחי said:

משחק נורא, מטריד מאוד

קשה לי להאמין שהמתחרים שלו לעמדה(קנדיל, מזרחי) ינפקו משחק רע משלו

אין לי ספק שכן. בטח קנדיל. 

הבעיה שלו שהוא זר וזר אמור לשדרג אותנו. הוא לא עושה את זה.

יש לו מזל שחוזז על המגרש. לידו הוא נראה נורמלי. משחק רע מאוד, רע מאוד. גם הגנתית וגם בהתקפה, להוציא הרמה טובה למוזהב, כמעט שום תרומה התקפית. 

פתיחה קצת מהוססת, אבל כשראה שיש על מי לסמוך לידו (וואו ביטון) משהו השתחרר אצלו. שיחק את ה Rwb נהדר.

עלה, ירד, לחץ וגם כשנגמר קצת האוויר (בכל זאת תחילת עונה), עשה סטופ נהדר עוד בחצי שלהם עם עבירות טובות.

אם זה המערך, זה כאב ראש רציני למאמן, כי זה עובד לו הרבה יותר טוב.

בקו 4, מסכים שהתפקוד שלו לא מתאים לתפוס משבצת של זר.

ובשורה התחתונה,

כשאתם נתפסים על משהו (מישהו), אתם לא משחררים לא משנה מה.

משחק נורא? 

מקווה שראיתם את המשחק ולא לחצתם הגב מראש.

הפתעת אותי. ממש. ציפיתי שזה יהיה נושא עם מחמאות. מחצית ראשונה היה באמת פחות טוב, מחצית שנייה היה סבבה לגמרי עם שני קרוסים שהיו צריכים להיות בישולים. דווקא היה משחק מעודד מאוד לטעמי, בטח ביחס למה שראינו עד עכשיו, למרות שכל הדיבורים הם שעוד מעט הוא עולה על מטוס.

12 דקות לפני, אלק נילאש said:

הפתעת אותי. ממש. ציפיתי שזה יהיה נושא עם מחמאות. מחצית ראשונה היה באמת פחות טוב, מחצית שנייה היה סבבה לגמרי עם שני קרוסים שהיו צריכים להיות בישולים. דווקא היה משחק מעודד מאוד לטעמי, בטח ביחס למה שראינו עד עכשיו, למרות שכל הדיבורים הם שעוד מעט הוא עולה על מטוס.

אכבד אותך בתגובה מפורטת.

האמת, רוב המשחק הסתכלתי עליו. קודם כל, הבחור נמנע באופן מובהק לתקוף את הכדור והשחקן, מלווה את התוקף באופן קבוע.

3-4 פעמים שפך לאגר, פעמיים עוד במחצית הראשונה, ולא ירד להגנה בהתקפות מתפרצות של אריס באופן מרגיז מאוד

אני לא אכנס לחוסר התרומה ההתקפית, כי סלח לי-להתלהב מקרוס מוצלח זה באמת לא רציני

אני צופה עכשיו בשידור החוזר, באמת שקשה לי לראות פער ממה שראיתי ביציע לבין השידור החוזר

היה מזעזע

אני מודה שלא התעמקתי בו באופן מיוחד במגרש. זה בעיקר התחושה + כמה פעולות התקפיות טובות, מה שלא ראינו ממנו כמעט כל העונה שעברה. בהתחלה באמת הרגיש לי מאוד מבוהל וחסר ביטחון, גם התקפית לא יצא קדימה למרות שהיה לו שטחים וגם הגנתית לא תקף את הכדור, כמו שציינת. אחרי זה משהו השתחרר והיה נראה לי הרבה יותר טוב. אולי אני טועה. בכל מקרה נראה שהוא בסוף החלון יהיה במקום אחר. 

לא יודע מה ראיתם ממנו כל כך טוב. מעט מאוד תרומה התקפית, למרות ששיחק את הווינגר בק במערך 3 בלמים. סגירות לא טובות ולא חסר לסגור במתפרצות שלהם. נכון, אחרי שזהבי נכנס גם בו נכנסה רוח והקרוס היה טוב אבל חוץ מזה? לא שונה בהרבה ממשחקים קודמים

היה בסדר פלוס היום, ציון 6. אני כל הזמן מייחל לנס שינחית פה את דסה ויפנה לנו עמדה של זר כי כזר אני מצפה ממנו ליותר אבל תאכלס - אם דסה לא בא אני משאער אותו קל במקום להמר על זר אחר (קנדיל לבד לא יחזיק עונה וגם לא חצי עונה). ג'ראלדש אחרי עונת נפל וכל הקיץ קורא בתקשורת שמקומו מתנדנד. אני מניח שברגע שידע שהוא נשאר ויחד עם הגנה טובה הוא יהיה בסדר. 

שחקן מזעזע. כל מי שרושם שהיה לו משחק טוב כנראה התרגל למשחקי הנפל שלו, אבל העובדה שמתלהבים פה מהמשחק שלו היום מעידה הרבה יותר על השחקן שהוא. כל מגן אחר שורף את הקו במערך הזה למעלה ולמטה ומשחיל קבוצה כזאת ב2-3 בישולים. רע מאוד ובעיקר מדאיג שאין כיוון למישהו אחר.

אני תמיד מתעמק בו כי זה השחקן היחידי שלנו שבזתי לו (לא ווקלית, רק בתוך הלב), פשוט כי הוא הקטין ראש, מסר אחורה, לא יזם, לא ניסה לחטוף, לא מעוניין בקיצור.

אבל היום זה היה המשחק הכי טוב שלו ביי פאר מאז שחזר אלינו.

אני ממש לא בטוח שזה מעיד על העתיד

אבל אם הוא ישחק העונה כמו ששיחק היום מבחינת אגרסיביות וחשק אז אין סיבה שלא ישחזר את היכולות משנים קודמות,  זה היה דיי ברור שהבעיה שלו התחילה בקוביד בסיטואציה המשפחתית ונהפכה להיות נורמה. בקיצור מקווה שאיביץ סידר לו את הראש וחזר אלינו אנדרה של פעם.

4 דקות לפני, השני למאי תשעים ושמונה said:

אני תמיד מתעמק בו כי זה השחקן היחידי שלנו שבזתי לו (לא ווקלית, רק בתוך הלב), פשוט כי הוא הקטין ראש, מסר אחורה, לא יזם, לא ניסה לחטוף, לא מעוניין בקיצור.

אבל היום זה היה המשחק הכי טוב שלו ביי פאר מאז שחזר אלינו.

אני ממש לא בטוח שזה מעיד על העתיד

אבל אם הוא ישחק העונה כמו ששיחק היום מבחינת אגרסיביות וחשק אז אין סיבה שלא ישחזר את היכולות משנים קודמות,  זה היה דיי ברור שהבעיה שלו התחילה בקוביד בסיטואציה המשפחתית ונהפכה להיות נורמה. בקיצור מקווה שאיביץ סידר לו את הראש וחזר אלינו אנדרה של פעם.

כנראה פספסתי, איזה סיפור היה עם הקוביד?

מהמגרש זה היה נראה אחרת 

הייתי בטוח יכנסו בו

מרגיש כאילו לא עשה תנועה מספיקה 

לא שיחק מהר, וגם הגנתית הוא היה לר מזעזע נטו כי הצד של חוזז היה פוטנציאל פריץ יותר ושיחקו יותר לשם, אבל גם הגנתית היב לו פשלות

לא יודע… לדעתי היה משחק לא טוב שלו