Jump to content

ולאדן איביץ׳

Omer

Recommended Posts

59 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני מסכים שהוא לגמרי איבד את זה, אבל לא חושב שזה קשור ללחץ. יותר קשור לתסכול שישב לו הרבה זמן בבטן והתפרץ החוצה.

!

אגב עוד נקודה שלא כלכך הבנתי מאיביץ' אתמול היא לעלות את ואן אובריים לפני גולסה שהיה טוב נגד נתניה

ואן אובריים פתח טוב את העונה ומשם דעך בעיקר שהביאו את פרץ(גם לו אין כבר בטחון) בכלל כל המשחק כסאות הזה בקישור גורם לשחקנים להראות פחות טוב

זה התוצאה בריבוי בעמדה אחת שחקנים חסרי בטחון ובעמדה אחרת שאין מחליפים שחקנים נטחנים(כמו זהבי למשל) כי אין רוטציה מספיק טובה, הסגל שלנו לא מספיק מאוזן וזאת התוצאה, אליפות אומנם לוקחים עם קישור חזק ואמור להיות לנו את זה, אבל אתמול נראנו מרגרינה כי לא יכלנו להתאים הרכב מראה בלי אגפים.

אני מקווה מאוד שמכבי חושבים על ינואר בצורה רצינית, אם הם רוצים לקחת את התואר מקווה שהם כבר יודעים מה צריך

יש להם שומן סופר מיותר בסגל שאפשר להעביר בטריידים(חוזז, נחמיאס) ובהשאלות(ביטון, תורג'מן ורביבו(שיחתימו אותו על חוזה חדש כבר)) 

היתי מנסה לסגור עם קרית שמונה על שבירו תמורת העברה קבועה של נחמיאס וחוזז וכסף..מכבי צריכה 3 חלוצים בסגל, שבירו גם יכול לשחק באגף, מנסה להביא גם קיצוני קלאסי על אגף ימין וכמובן שבמקום ג'ראלדש(יהיה הרבה יותר קל לשחרר אותו בינואר) מביא מגן ימני זר ונקווה שנפסיק לראות את הרוטציה הזאת עם קנדיל, זה נראה כמו חילוף גנרי שלא מצדיק כלום, קנדיל במעט יותר טוב מג'ראלדש (עזבו שקנדיל היה חלש אתמול) אבל למכבי צריכים מגן יותר טוב.

לפני1 שעה , אלק נילאש said:

אני מסכים שהוא לגמרי איבד את זה, אבל לא חושב שזה קשור ללחץ. יותר קשור לתסכול שישב לו הרבה זמן בבטן והתפרץ החוצה.

זה היה אנושי. אסור שכל תוצאה לא טובה תגרור דרמה כזאת. רק הרעש יכול לפרק אותנו. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא היה מקצועי(בכלל כל התנהלות שלו אתמול בצעקות על השופט , זה היה ברור שהוא הולך לקבל אדום לא פחות מגלזר באיזשהו שלב)

אבל האיש מוציא קצת קיטור, יעבור לו.

5 דקות לפני, המכבייה said:

הדבר האחרון שאפשר להגיד על איביץ' זה שהוא רגשן יתר על המידה.

מסכים שאלו דברים שצריכים להיאמר בחדרי חדרים ולא בתקשורת, אבל זה מלמד הרבה על הכוורת הלא מוצלחת שיש היום אם מאמן שהיה פה בעבר ומכיר את המערכת מצויין מגיע לרמות תסכול כל כך גבוהות.

מיטש מוציא כל כך הרבה כסף ומראה המון מעורבות אישית השנה, אבל עדיין משהו לא דופק.

אני רק מקווה שאחרי שמיטש ישמע את שני הצדדים יצחקי יעזוב לפני שאיביץ' יעזוב

1 hour ago, erantheking21 said:

אגב עוד נקודה שלא כלכך הבנתי מאיביץ' אתמול היא לעלות את ואן אובריים לפני גולסה שהיה טוב נגד נתניה

ואן אובריים פתח טוב את העונה ומשם דעך בעיקר שהביאו את פרץ(גם לו אין כבר בטחון) בכלל כל המשחק כסאות הזה בקישור גורם לשחקנים להראות פחות טוב

זה התוצאה בריבוי בעמדה אחת שחקנים חסרי בטחון ובעמדה אחרת שאין מחליפים שחקנים נטחנים(כמו זהבי למשל) כי אין רוטציה מספיק טובה, הסגל שלנו לא מספיק מאוזן וזאת התוצאה, אליפות אומנם לוקחים עם קישור חזק ואמור להיות לנו את זה, אבל אתמול נראנו מרגרינה כי לא יכלנו להתאים הרכב מראה בלי אגפים.

אני מקווה מאוד שמכבי חושבים על ינואר בצורה רצינית, אם הם רוצים לקחת את התואר מקווה שהם כבר יודעים מה צריך

יש להם שומן סופר מיותר בסגל שאפשר להעביר בטריידים(חוזז, נחמיאס) ובהשאלות(ביטון, תורג'מן ורביבו(שיחתימו אותו על חוזה חדש כבר)) 

היתי מנסה לסגור עם קרית שמונה על שבירו תמורת העברה קבועה של נחמיאס וחוזז וכסף..מכבי צריכה 3 חלוצים בסגל, שבירו גם יכול לשחק באגף, מנסה להביא גם קיצוני קלאסי על אגף ימין וכמובן שבמקום ג'ראלדש(יהיה הרבה יותר קל לשחרר אותו בינואר) מביא מגן ימני זר ונקווה שנפסיק לראות את הרוטציה הזאת עם קנדיל, זה נראה כמו חילוף גנרי שלא מצדיק כלום, קנדיל במעט יותר טוב מג'ראלדש (עזבו שקנדיל היה חלש אתמול) אבל למכבי צריכים מגן יותר טוב.

גלזר, פרץ, גולסה ויוריס לא בכושר טוב, לכן אין יציבות בעמדת ה 6 והחילופים משתנים כל הזמן.

לדעתי בשבת הוא חוזר ל 433.

כהן, גיאגון ויובאנוביץ׳/זהבי בחלק הקדמי.

קניקובסקי פרץ וגולסה/גלוך בקישור.

16 דקות לפני, PLASTOMAN said:

אני לא חושב שההתפרצות שלו היתה ספונטנית.

רצה להעביר מסר חד וכנראה הצליח.

אם איביץ' התפרץ והפגין כעס און רקורד אז כנראה שהוא באמת מרגיש ככה.

לפני1 שעה , MTA For Ever said:

גלזר, פרץ, גולסה ויוריס לא בכושר טוב, לכן אין יציבות בעמדת ה 6 והחילופים משתנים כל הזמן.

לדעתי בשבת הוא חוזר ל 433.

כהן, גיאגון ויובאנוביץ׳/זהבי בחלק הקדמי.

קניקובסקי פרץ וגולסה/גלוך בקישור.

לא חושב שכהן כשיר לפתוח

1 hour ago, ת"א שלנו said:

בושה וחרפה שיונתן כהן לא הגיע עם מינימום כשירות. מעניין תסבתא שלי שהוא לא שיחק מספיק בפיזה. לפחות שישמור על כושר. הזייה

אני גם לא מבין את הקטע הזה

44 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אני גם לא מבין את הקטע הזה

ממש מתח את הגבול ב"כמה מכבי יהיו מוכנים לשלם לפיזה ולשדרג לי את החוזה בלי קשר למצב החוזי והמקצועי שלי".

לפני6 שעות , אלמוג מלול said:

אפשר לחשוב שזה ראמוס שקיבל צהוב.

עם  כל הדיבורים זה האדום הראשון שלו בליגת העל. פרופורציות.

גם ביקורת על זה שלא הוציא שחקן שהוא במקרה הקפטן שלנו ושחקן מאוד מוערך בדקה 40 ולא במחצית הוא מצחיק מאוד. כאילו כל שבוע עושים פה חילוף בדקה 40.

לפני1 שעה , car.garsia said:

גם ביקורת על זה שלא הוציא שחקן שהוא במקרה הקפטן שלנו ושחקן מאוד מוערך בדקה 40 ולא במחצית הוא מצחיק מאוד. כאילו כל שבוע עושים פה חילוף בדקה 40.

תשמעו, אני לא יודע מה לומר באמת. מצחיק אותך שמבקשים להוציא את גלזר דקה 40 אחרי שגלש גלישה של צהוב בוהק עשר דקות קודם לכן וניצל מהרחקה? מה זה מעניין שהבן אדם קפטן, הוא בסיכון ממשי להשאיר אותך בעשרה שחקנים. בסוף דקה 40 נשארת עם הזין ביד. מה אני אגיד לך, סתלבט של החיים.

16 דקות לפני, Wade said:

תשמעו, אני לא יודע מה לומר באמת. מצחיק אותך שמבקשים להוציא את גלזר דקה 40 אחרי שגלש גלישה של צהוב בוהק עשר דקות קודם לכן וניצל מהרחקה? מה זה מעניין שהבן אדם קפטן, הוא בסיכון ממשי להשאיר אותך בעשרה שחקנים. בסוף דקה 40 נשארת עם הזין ביד. מה אני אגיד לך, סתלבט של החיים.

שחקנים מתמודדים כל יום עם סיוטאציות מורכבות הרבה יותר. לאיביץ אמור להיות ביטחון בשחקן כזה מרכזי והוא לא גננת וזה לא כדורסל. לדן גם יש אחריות.  תגיד- תיהיה חכם ולא צודק? אולי. אבל זה ויכוח פתוח. 

להשתמש בטענה של ״כולנו ידענו שהצהוב השני באוויר״ זה מגוחך מאוד במיוחד לאור העובדה שזה סך הכל האדום השני של גלזר בקריירה, תנסו להיזכר כמה פעמים ״ידעתם״ שהצהוב השני באוויר והוא לא הגיע.

לא יודע איך אפשר להאשים את איביץ׳ בהרחקה, 100 אחוז חוסר אחריות של גלזר והוא צריך לתת על זה את הדין. 

לפני5 שעות , AvielMaccabi4 said:

להשתמש בטענה של ״כולנו ידענו שהצהוב השני באוויר״ זה מגוחך מאוד במיוחד לאור העובדה שזה סך הכל האדום השני של גלזר בקריירה, תנסו להיזכר כמה פעמים ״ידעתם״ שהצהוב השני באוויר והוא לא הגיע.

לא יודע איך אפשר להאשים את איביץ׳ בהרחקה, 100 אחוז חוסר אחריות של גלזר והוא צריך לתת על זה את הדין. 

אני מאמין שהוא מודע לכך שהוא "מסומן" על ידי השופטים אבל זה עדיין היה חסר אחריות מצידו.

3 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

תודה על האליפויות, אבל אף פעם לא החזקתי ממך.

קח אחריות ושחרר אותנו המערך המסריח הזה, מקובע בלי יכולת לנהל משחק.

כוסאמא שלך יא בן שרמוטה

ההתעקשות על המערך 3-5-2 לא ברור

ההתקפלות מול יצחקי בקיץ בנושא הרכש 

קבוצה שתלויה בשחקן אחד (גלוך)

איביץ לא חזר לפה 

ניהול משחק חלש ביותר.

אני לא חושב שהוא הכתובת הראשונה למצב שלנו, יש פה בעיית ניהול קשה ברמה שגורמים ישראלים נכנסו לניהול מחלקת הכדורגל וזה מתפתח שם כמו ****.

חייב לכרות את כל הישראלים שמנהלים משהו בקבוצה להעיף לתמיד ולהביא לפה רק אירופה.

ויחד עם זאת, ההרכב הזה אמור לנצח חמש אפס את נס ציונה בכל יום.

אז גם איביץ׳ צריך לתת את הדין ולהתחיל להעיז אחרת שיטוס מפה בינואר.