Jump to content

ולאדן איביץ׳

Omer

Recommended Posts

25 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

זו לא הקבוצה,זה ברק יצחקי שגומר אותנו.

הייתי יכול לכעוס על איביץ'(וגם לא באמת),אם באמת היו מביאים לו את מה שהוא רוצה. אשכרה הוא מוגבל למשהו אחד ואים לו איך לשחק עם זה יותר מדי.

ברק יצחקי הוא בורג קטן בכל ההנהלה הזאת, זה עמוק מעבר לברק יצחקי

לא אתפלא אם איביץ' יעשה ויברח בקרוב

הובטח לו כמו כל מאמן אחר דברים והדברים לא התקיימו, זה היה עוד לפני ברק יצחקי וזה יהיה כנראה גם אחריו

לא יתכן שמכבי חיפה מאבדת בלם ומנחיתה שנים, באר שבע לצד ישראלים מנחיתים גם זרים טובים ואנחנו משחררים את קוואס ופריצה ולא מצליחים אפילו למצוא מחליף אחד זר ראוי זה רק הסימפטום לקלקול בהבנה הבסיסית הכללית, עם רכש נכון בזמן ומדויק, מכבי ת"א היתה היום מקום 1 ושלב בתים אירופאי, אי אפשר להאשים את איביץ' על זה, ההנהלה הזאת לא מפנימה שוב ושוב וחוזרת על אותם דברים שוב ושוב קיץ אחרי קיץ.

זה שאיביץ' הצליח עד כה להעלים בעיות זה בגלל שהוא מאמן טוב(ספג רק 5 שערים עד עכשיו והבקיע 25) מאמנים כמו קרסטאיץ' וואן לויבן למשל היו סופגים הרבה יותר.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

ברק יצחקי הוא בורג קטן בכל ההנהלה הזאת, זה עמוק מעבר לברק יצחקי

לא אתפלא אם איביץ' יעשה ויברח בקרוב

הובטח לו כמו כל מאמן אחר דברים והדברים לא התקיימו, זה היה עוד לפני ברק יצחקי וזה יהיה כנראה גם אחריו

לא יתכן שמכבי חיפה מאבדת בלם ומנחיתה שנים, באר שבע לצד ישראלים מנחיתים גם זרים טובים ואנחנו משחררים את קוואס ופריצה ולא מצליחים אפילו למצוא מחליף אחד זר ראוי זה רק הסימפטום לקלקול בהבנה הבסיסית הכללית, עם רכש נכון בזמן ומדויק, מכבי ת"א היתה היום מקום 1 ושלב בתים אירופאי, אי אפשר להאשים את איביץ' על זה, ההנהלה הזאת לא מפנימה שוב ושוב וחוזרת על אותם דברים שוב ושוב קיץ אחרי קיץ.

זה שאיביץ' הצליח עד כה להעלים בעיות זה בגלל שהוא מאמן טוב(ספג רק 5 שערים עד עכשיו והבקיע 25) מאמנים כמו קרסטאיץ' וואן לויבן למשל היו סופגים הרבה יותר.

מסכן איביץ ומסכנים כל המאמנים הקודמים. ממש תנאים קשים לעבודה...

19 דקות לפני, המכבייה said:

מסכן איביץ ומסכנים כל המאמנים הקודמים. ממש תנאים קשים לעבודה...

אני מבין שאתה מנסה להכניס לפרופורציות. אנחנו לא בית"ר ולא הפועל ואפילו לא ב"ש. בלונג ראן כל עוד מיץ' כאן, המצב תותים. ועדין, יחס תקציב-תפוקה בשנים האחרונות לא טוב וטבעי שאנחנו כאוהדים נהיה מתוסכלים מכך. 

איביץ' מאמן ענק אבל קוסם הוא לא וכדורגל בסוף הוא משחק די פשוט, פוט דה בול אין דה גול.  חבל שלא מנצלים את המשאבים טוב יותר. כל מה שהתמרמרנו כאן בקיץ רואים היום בכמעט כל המשחקים המאתגרים שהיו עד עכשיו מפתיחת העונה

זה לא ענין של מצב או תנאים קשים

הענין פה הוא קיבוע

הקיבעון המחשבתי על דסה(חלום ככל שיהיה) וכהן(שהוא בכושר הוא יכול לתרום לנו הרבה) גרם לנו לפספס את המטרה והמטרה היתה הבאת מגן ימני וקיצוני מהיר על הקו

בסופו של דבר מכבי ת"א שמו את כל הביצים בסל על שני השחקנים האלה ולא חיפשו אלטרנטיבה אחרת, בסופו של דבר היום כהן לא ברור מתי בכלל ישחק ודסה ברוסיה בכלל זה התוצאה

אני אומר לעצמי עם כל התקציב וכל הסקאוטינג, מכבי ת"א לא יכלה למצוא אלטרנטיבות? בטח שהיה לה אופציה של זרים וכ'ו..טיימינג הוא שם המשחק , טיימינג זה למכור את פלאניץ' ולהביא 2 בלמים במהלך בזק, מכבי ת"א יכולה ויודעת לעשות את זה שהיא רוצה, לא ברור למה זה לא נעשה ב2 עמדות קריטיות(בעיקר בחלק ההתקפי) שהשאירו אותנו די מוגבלים 

אם לאיביץ' היה אתמול אופציה לשחק עם 4-3-3 נגד ב"ש היו עולים באמצע פרץ, גלזר, גלוך ..2 קיצוניים ויובא ואני בטוח שהיינו רואים משחק שונה לגמרי.

11 דקות לפני, snufkin said:

אני מבין שאתה מנסה להכניס לפרופורציות. אנחנו לא בית"ר ולא הפועל ואפילו לא ב"ש. בלונג ראן כל עוד מיץ' כאן, המצב תותים. ועדין, יחס תקציב-תפוקה בשנים האחרונות לא טוב וטבעי שאנחנו כאוהדים נהיה מתוסכלים מכך. 

איביץ' מאמן ענק אבל קוסם הוא לא וכדורגל בסוף הוא משחק די פשוט, פוט דה בול אין דה גול.  חבל שלא מנצלים את המשאבים טוב יותר. כל מה שהתמרמרנו כאן בקיץ רואים היום בכמעט כל המשחקים המאתגרים שהיו עד עכשיו מפתיחת העונה

יש לאיביץ אפשרויות לאלתר. גבי ופארפה היו עולים כווינגרים ברוב קבוצות הליגה אם הוא חפץ לשנות מערך ועד שיוני יהיה כשיר. המשאבים שהושקעו הקיץ כאן אדירים. ואם הפתרונות שלנו הם רק ללכת לשוק ולפרק עוד כסף אז זה מעציב. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

יש לאיביץ אפשרויות לאלתר. גבי ופארפה היו עולים כווינגרים ברוב קבוצות הליגה אם הוא חפץ לשנות מערך ועד שיוני יהיה כשיר. המשאבים שהושקעו הקיץ כאן אדירים. ואם הפתרונות שלנו הם רק ללכת לשוק ולפרק עוד כסף אז זה מעציב. 

הייתי מצפה מאיביץ' שיעבוד עם החומר שיש לו ויפיק יותר גם אם העמדה היא לא אידאלית לשחקן, כמו שעשה בקדנציה הקודמת. 

באמצע יש לו מספיק שחקנים ואפשר לנתב את גבי ופארפה לאגפים כשצריך

Just now, Keano said:

הייתי מצפה מאיביץ' שיעבוד עם החומר שיש לו ויפיק יותר גם אם העמדה היא לא אידאלית לשחקן, כמו שעשה בקדנציה הקודמת. 

בדיוק. 

8 דקות לפני, Keano said:

נגיד זרמתי איתך שפארפה על הקו(למרות שהוא הרבה יותר טוב באמצע שהוא מרווח את המשחק בבריחות משם לאגפים לשחרר סתימות לשחקנים כמו סבוריט שבאים מאחור ויכולים לתת פס חכם לחלוץ וכ'ו, כנ"ל גבי) מי ישחק באגף השני? כהן כרגע אף אחד לא יודע מה המצב שלו ולא ברור בכלל על מה נלחמנו קיץ שלם ..איביץ' לא קוסם, אתם מצפים שהוא יניף את המקל ויהפוך את פארפה לקיצוני קלאסי וגבי לקיצוני אחר, כנראה שהוא מנסה באימונים וזה לא בדיוק עובד ..

13 דקות לפני, erantheking21 said:

נגיד זרמתי איתך שפארפה על הקו(למרות שהוא הרבה יותר טוב באמצע שהוא מרווח את המשחק בבריחות משם לאגפים לשחרר סתימות לשחקנים כמו סבוריט שבאים מאחור ויכולים לתת פס חכם לחלוץ וכ'ו, כנ"ל גבי) מי ישחק באגף השני? כהן כרגע אף אחד לא יודע מה המצב שלו ולא ברור בכלל על מה נלחמנו קיץ שלם ..איביץ' לא קוסם, אתם מצפים שהוא יניף את המקל ויהפוך את פארפה לקיצוני קלאסי וגבי לקיצוני אחר, כנראה שהוא מנסה באימונים וזה לא בדיוק עובד ..

יוני כבר בסגל, הייתי מצפה כבר לראות אותו מקבל דקות במשחק הבא ולהמשיך משם

5 דקות לפני, Keano said:

יוני כבר בסגל, הייתי מצפה כבר לראות אותו מקבל דקות במשחק הבא ולהמשיך משם

יוני בסגל , לא ראינו אותו משחק עוד, השערה שלי, יקח לו הרבה זמן להסיר חלודה(ראה דור פרץ )

לא סתם איביץ' לא פותח איתו עוד

אמרנו מהקיץ

צריך פה נציג של מיץ לחודשי העברות ינואר\ויולי עד ספטמבר

אין דבר כזה שסגל נסגר בסוף ספטמבר שקבוצות סוגרים ביולי

ולהביא מנהל מקצועי במקום הטפיל יצחקי

1 דקה לפני, erantheking21 said:

יוני בסגל , לא ראינו אותו משחק עוד, השערה שלי, יקח לו הרבה זמן להסיר חלודה(ראה דור פרץ )

לא סתם איביץ' לא פותח איתו עוד

אם הוא לא ייכנס מהר לעניינים נצטרך לעשות רכש בינואר

אגב כהן זה מחדל קלאסי של מי שהתעקש בכל הכח על העסקה הזאת עד לרגע האחרון(איביץ', יצחקי , הנהלה וואטאבר ) נכון שהוא גיבור ורומנטי ואנחנו אוהבים אותו ויודעים כמה הוא יכול לתרום אבל במצבו הנוכחי(גם במיעוט דקות ששיחק וגם בכושר הגופני שלו) זה היה טעות פתאטלית במקום ללכת על קיצוני זר שיכול לשחק גם כ9 ואז לשלוח את פארפה לאגף השני

יש דבר שאני מסכים מאוד עם יואב היום, גיבורים צריכים לפעמים להמציא מחדש, מקרה קלאסי, בטוח שכהן היה חוזר אלינו בסופו של דבר גם בפחות לחץ וגם  בפחות כסף בסוף השנה.

כדורגל זה משחק מאוד פשוט. אם שחקן ללא אף קונוטציה התקפית שחי על גליצ׳ים של 50-50 מקבל צהוב בדקה מוקדמת, חובה עליך להוציא אותו אם אתה לא מסוגל לסמוך עליו. מילא לתת לו קצת לנסות, אבל אחרי הגליץ׳ על גורדנה שהיה צריך להיגמר עוד לפני בצהוב שני לא הרגשת שדי? 

מאכזב. 

4 דקות לפני, Wade said:

כדורגל זה משחק מאוד פשוט. אם שחקן ללא אף קונוטציה התקפית שחי על גליצ׳ים של 50-50 מקבל צהוב בדקה מוקדמת, חובה עליך להוציא אותו אם אתה לא מסוגל לסמוך עליו. מילא לתת לו קצת לנסות, אבל אחרי הגליץ׳ על גורדנה שהיה צריך להיגמר עוד לפני בצהוב שני לא הרגשת שדי? 

מאכזב. 

ראו שחשב על זה והקים שחקנים מוקדם לחימום.

בטוח שהיה מחליף אותו במחצית.

איביץ מכין טוב למשחקים, מנהל משחק פחות טוב.

Just now, itanar said:

ראו שחשב על זה והקים שחקנים מוקדם לחימום.

בטוח שהיה מחליף אותו במחצית.

חשב על זה? הוא לא צריך לחשוב. הוא צריך לפעול. כל דקה יש פוזשן וכל דקה זה עוד רגע בו הוא יכול לאכול אדום. גם אני ואתה חשבנו על זה, אבל הוא מאמן מכבי גם בשביל לקחת החלטות ולא רק לחשוב.  

לפני1 שעה , Wade said:

חשב על זה? הוא לא צריך לחשוב. הוא צריך לפעול. כל דקה יש פוזשן וכל דקה זה עוד רגע בו הוא יכול לאכול אדום. גם אני ואתה חשבנו על זה, אבל הוא מאמן מכבי גם בשביל לקחת החלטות ולא רק לחשוב.  

איביץ אכן לא חד. נראה שהחטא הקדמון כאן הוא אי אמון מלא בכלים שיש לו כרגע וכמו שאמר אתמול- הוא כועס על עצמו על אולי חוסר התעקשות. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

איביץ אכן לא חד. נראה שהחטא הקדמון כאן הוא אי אמון מלא בכלים שיש לו כרגע וכמו שאמר אתמול- הוא כועס על עצמו על אולי חוסר התעקשות. 

הראיון שלו אתמול היה בעייתי בלשון המעטה. 
לא מבין למה זה היה טוב. 

לא חושב שאיביץ' "לא חד" או משהו כזה. בעיני הוא עושה במכבי עבודה לא רעה בכלל. יותר טובה האמת ממה שאני לפחות חשבתי כשהסגל הושלם.

כולם משווים לקדנציה הקודמת כמובן, אבל מה לעשות - בקדנציה הקודמת היה לו סגל טוב יותר, ובעיקר מאוזן יותר, לעבוד איתו.

אתמול ספציפית, הדברים שלפחות על הנייר כן טובים בסגל הזה, לא עבדו גם כן. אז מה הפלא שהפסדנו?

אין צורך לנקות אותו מאחריות, ואם שחקנים רבים מגיעים בכושר לא טוב, אז בהחלט - הוא המאמן ויש לו בזה חלק, אבל מדובר באנשים, לא בבובות על חוט. יש גבול למידת ההשפעה של מאמן על השחקנים שלו במשחק נתון. לא חושב שהוא טעה בהרכב, ולא חושב שהוא טעה בניהול המשחק, אבל זה לא עבד לא כי הוא "צריך להתאפס", אלא כי אמנם מכבי קבוצה טובה, אך עם הרבה בעיות מבניות ומספיק כושר אישי ירוד של שחקן שניים (ואתמול זה היה יותר משני שחקנים) כדי שזה יראה לא טוב.

6 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

לא חושב שאיביץ' "לא חד" או משהו כזה. בעיני הוא עושה במכבי עבודה לא רעה בכלל. יותר טובה האמת ממה שאני לפחות חשבתי כשהסגל הושלם.

כולם משווים לקדנציה הקודמת כמובן, אבל מה לעשות - בקדנציה הקודמת היה לו סגל טוב יותר, ובעיקר מאוזן יותר, לעבוד איתו.

אתמול ספציפית, הדברים שלפחות על הנייר כן טובים בסגל הזה, לא עבדו גם כן. אז מה הפלא שהפסדנו?

אין צורך לנקות אותו מאחריות, ואם שחקנים רבים מגיעים בכושר לא טוב, אז בהחלט - הוא המאמן ויש לו בזה חלק, אבל מדובר באנשים, לא בבובות על חוט. יש גבול למידת ההשפעה של מאמן על השחקנים שלו במשחק נתון. לא חושב שהוא טעה בהרכב, ולא חושב שהוא טעה בניהול המשחק, אבל זה לא עבד לא כי הוא "צריך להתאפס", אלא כי אמנם מכבי קבוצה טובה, אך עם הרבה בעיות מבניות ומספיק כושר אישי ירוד של שחקן שניים (ואתמול זה היה יותר משני שחקנים) כדי שזה יראה לא טוב.

ראיתי את איביץ מגיב טוב יותר(הצהוב הראשון של גלזר) וכן, הוא עושה עבודה טובה עד עכשיו גם בעיני. המצב שלנו טוב יותר גם ממה שאני חשבתי. 

18 דקות לפני, המכבייה said:

הלחץ כנראה מדבר. 

אני מסכים שהוא לגמרי איבד את זה, אבל לא חושב שזה קשור ללחץ. יותר קשור לתסכול שישב לו הרבה זמן בבטן והתפרץ החוצה.

אפשר להאשים את איביץ עד מחר,לדעתי אתם טועים,כל עוד המתחזה למנהל מקצועי יושב בכסא שלו,יהיה לנו קשה לעלות ברמה שלנו.

29 דקות לפני, אלק נילאש said:

אני מסכים שהוא לגמרי איבד את זה, אבל לא חושב שזה קשור ללחץ. יותר קשור לתסכול שישב לו הרבה זמן בבטן והתפרץ החוצה.

הראיון אתמול זו ההוכחה הניצחת שאיביץ' לא היה מרוצה מהסגל, הביע את דעתו בצורה נחרצת אך לבסוף הבין שזה מה יש.

היום הוא מצטער שלא נתן אולטימטום או התעקש יותר, והוא גם מאשים את עצמו על כך.

יצחקי הביתה ומהר.

לפני2 שעות , Wade said:

מאכזב. 

אפשר לחשוב שזה ראמוס שקיבל צהוב.

עם  כל הדיבורים זה האדום הראשון שלו בליגת העל. פרופורציות.