Jump to content

ולאדן איביץ׳

Omer

Recommended Posts

23 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה נכון. זה לדעתי המכשול הכי גדול בינינו לבין האליפות. אבל כן הביאו את זהבי, ביטון, פרץ ויוני. ארבעתם ביחד זכו ביותר אליפויות מכל חיפה ביחד. בפוטנציה זה אמור למספיק. כרגע זה לא נראה כמו כלום, מכל מיני סיבות. אז כן, זה נראה לא רחוק משנה שעברה, ההבדל הוא השנה אתה רואה איך זה יכול להשתנות. זה יקרה כמובן רק שכל החבר'ה שציינתי יתחילו להראות כמו שחקני טופ ליגה ולא כמו שחקנים שלא שווים הרבה במכבי.

כמו שכתבת, הגיעו שחקני הכרעה, הגיעו שחקנים עם ניסיון ויש לנו לא מעט כישרון אול אראונד. אופי זה לא רק על איביץ. זה על כל אחד. 

אפשר המון מערכים לשחק. לא כל מערך חייב "קיצוני", לדוג' 4231.

פרץ

סבוריט, לוקאסן, ביטון, קנדיל,

פרץ, גולסה

גלוך, זהבי, קניקובסקי

יובאנוביץ

איביץ צריך לפתוח את הראש לעוד מערכים. פאקו וסוזה בזמנו במכבי ידעו לאלתר מערכים תוך כדי משחק. איביץ מראה את עקב האכילס שלו, קבעון.

22 דקות לפני, המכבייה said:

נראה לי שרק חלקים מסויימים מהקהל שואל אותה. אני לא חושב שהיא רלוונטית לאיביץ כרגע. כי הוא בפיגור פוטינציאלי של 4 נקודות מהפסגה? באמת? זה לא באמת עובד ככה. 

לא בענין הזה

ראיתי את איביץ' משתגע בימים האחרונים בצורה לא שגרתית וזה ה"משבר " המשמעותי הראשון שלו בליגה ומול ההנהלה...

23 דקות לפני, המכבייה said:

כמו שכתבת, הגיעו שחקני הכרעה, הגיעו שחקנים עם ניסיון ויש לנו לא מעט כישרון אול אראונד. אופי זה לא רק על איביץ. זה על כל אחד. 

שזה מדהים לראות שחקנים עם כל כך הרבה ניסיון פשוט מאבדים עשתונות שמשו טיפה לא הולך. 

קבוצה מפונקת שלא יודעת לסבול.

לדעתי איביץ' מפחד לגעת בזהבי.

לא יכול שהשחקן הכי גרוע בקבוצה משחק כל משחק 90 דקות.

השחקנים משותקים לידו.

הוא מרשה לעצמו ניפנופי נמני עם הידיים.

סבבה שהוא עובד קשה, אבל רואים כמה שהוא מתייסר.

כולם גמורים.

אם מחר בבוקר איביץ' לא לוקח אותו לארבע עיניים ומבשר לו שהוא "שלום תקווה" אז הוא שפן.

20 דקות לפני, ששון הצהוב said:

השחקנים משותקים לידו.

כולם גמורים.

אם מחר בבוקר איביץ' לא לוקח אותו לארבע עיניים ומבשר לו שהוא "שלום תקווה" אז הוא שפן.

בדיוק.

מזה חששתי כשהוא חתם. עטר אצלו על פחות מזה הוגלה ליציע לכמה שבועות לפי מה שאני זוכר

31 דקות לפני, erantheking21 said:

לא בענין הזה

ראיתי את איביץ' משתגע בימים האחרונים בצורה לא שגרתית וזה ה"משבר " המשמעותי הראשון שלו בליגה ומול ההנהלה...

יש לו אחלה סגל ומשכורת פצצה. אולי צריך להוסיף עוד 30 מיליון כדי שתיהיה קבוצה על פי מידותיו. בחייאת. אנשים עובדים עם מה שיש ויש הרבה. אז מה עם יש משבר? לא בשביל לפתור אותו הבאנו אותו? מה זה, סיפורי דיסני עם האפי אנד? מה אנשים חשבו לעצמם...

27 דקות לפני, ששון הצהוב said:

השחקנים משותקים לידו.

כולם גמורים.

זהבי אשם שיובא החמיץ שלושה מצבים מול שוער היום? כולל אחד שהוא זה שמסר לו? 

בטרנר הוא יצא במחצית, ראית קבוצה משוחררת וחופשיה?

זה הודעה של כתב. לא שאני חושב שאתה כתב, אלא זה הודעה שמנסה לייצר כותרות. זהבי רע למכבי כרגע כי הוא משחק את כל הדקות והוא לא מספק את הסחורה. לא בגלל שהוא מנפנף ידיים או קשקושים. גם הסיפור של כולם מנסים למסור רק לו וכו זה קשקוש, כל משחק יובא מסיים עם יותר מצבים ממנו.

חוץ מזה, אם אתה חושב שאליפות לא חייבת לעבור דרך ערן זהבי אחד השחקנים הטובים בליגה אז לדעתי אתה טועה בענק.

2 דקות לפני, המכבייה said:

יש לו אחלה סגל ומשכורת פצצה. אולי צריך להוסיף עוד 30 מיליון כדי שתיהיה קבוצה על פי מידותיו. בחייאת. אנשים עובדים עם מה שיש ויש הרבה. אז מה עם יש משבר? לא בשביל לפתור אותו הבאנו אותו? מה זה, סיפורי דיסני עם האפי אנד? מה אנשים חשבו לעצמם...

אני חושב כמוך אבל מי יודע מה מחשובתיו כרגע, נקווה שאתה צודק והוא ישאר

אין סיבה אחרת שלא

אגב גם לזעזע וגם להחליף כל שנה מאמן זה לא פתרון אז איביץ' לא יקח אליפות אבל יתן לנו יציבות

גם לחיפה יהיה בסופו של דבר שחיקה בסגל

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אני חושב כמוך אבל מי יודע מה מחשובתיו כרגע, נקווה שאתה צודק והוא ישאר

אין סיבה אחרת שלא

אגב גם לזעזע וגם להחליף כל שנה מאמן זה לא פתרון אז איביץ' לא יקח אליפות אבל יתן לנו יציבות

גם לחיפה יהיה בסופו של דבר שחיקה בסגל

נכון אבל אתה מעלה ספקולציה לא קיימת. אולי זהבי יפרוש ביום שני? זה קונספירטיבי מידי. אפשר לחשוב מה קרה. אנחנו נלחמים על הפלייאוף העליון? 

15 דקות לפני, אלק נילאש said:

זה הודעה של כתב. לא שאני חושב שאתה כתב, אלא זה הודעה שמנסה לייצר כותרות. זהבי רע למכבי כרגע כי הוא משחק את כל הדקות והוא לא מספק את הסחורה. לא בגלל שהוא מנפנף ידיים או קשקושים. גם הסיפור של כולם מנסים למסור רק לו וכו זה קשקוש, כל משחק יובא מסיים עם יותר מצבים ממנו.

חוץ מזה, אם אתה חושב שאליפות לא חייבת לעבור דרך ערן זהבי אחד השחקנים הטובים בליגה אז לדעתי אתה טועה בענק.

זהבי עם חצי מהמצבים של יובא היה מסיים עם צמד היום.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

השחקנים משותקים לידו.

כולם גמורים.

אין קשר

פשוט אין מי שיחליף אותו

במצב שלנו גם אם זהבי מגיע לאימון עם רגל אחת הוא עדיין מתוכנן להיות בהרכב

נכון שאפשר לשים את יובא לבד, אבל אז צריך קיצוניים ואיביץ' מפחד לשים את הסוג של קיצוניים שיש לנו כרגע בקבוצה שזה פארפה ויונתן

19 דקות לפני, KIMHI said:

אני דווקא זוכר שלושה מצבים של זהבי במחצית הראשונה, אחד מהם באחד אפס מול השוער לבד ברחבה, רק שהוא נתן פס שערורייתי שעשה את השוער גדול

לפני4 שעות , Cosmic said:

כמה אחוזים אתה נותן לנו לקחת אליפות השנה ? 30% ? 

לא מבין איך אפשר להיות רגוע ביחס ליכולת המנטאלית שהקבוצה הזו מציגה עד כה. 

בואו לא נשגה באשליות, אין בקבוצה הזו שום כיוון של בנייה עתידית. זה לא שדובר בחבלי לידה של קבוצה שמתעתדת להפוך לשושלת. 
הביאו לפה בקיץ שחקנים שהם ההתגלמות של ה״כאן ועכשיו״. שחקנים שאמורים להביא לך את הרוח המנצחת באופן מיידי (זהבי, ביטון, פרץ, יוני). אוסקר לא יישאר פה בעונה הבאה. 

אין ספק שנתקלת בתקופה שלחיפה יש קבוצה פצצה ומגובשת, ושזה תלוי יותר בהם מאשר בך - אבל האמת חייבת להאמר, זו עונה ששום דבר פרט להנפת צלחת - לא יוגדר כהצלחה. 

לצערי אני מסכים איתך.

ולעניין איביץ', אני מוכן לקבל טעויות מקצועיות, מישהו יכול להסביר לי למה פארפה מחוץ לסגל? ולמה גולסה משחק 174 דק' לעומת 700 של דור פרץ שכרגע נראה רע?

5 דקות לפני, Yellow_Hell said:

לצערי אני מסכים איתך.

ולעניין איביץ', אני מוכן לקבל טעויות מקצועיות, מישהו יכול להסביר לי למה פארפה מחוץ לסגל? ולמה גולסה משחק 174 דק' לעומת 700 של דור פרץ שכרגע נראה רע?

על פי הפרסומים, בגלל הגישה שלו. הבאנו את איביץ גם בזכות הדיספלינה. לדרוש ממנו להיות משהו שהוא לא רק כי פארפה מדהים באחד על אחד(מת עליו)? פחות. רוצה לומר משהו- גלזר, פרץ וגולסה לא נראים טוב, מי פחות או מי יותר. איביץ מחפש את השילוב. גם גבי חם קר. זאת בעיה. האם איביץ אחראי לזה? כן אבל הוא מין הסתם סימן לעצמו בנקרים בקיץ ועכשיו הוא מבין שזה פחות טוב ממה שהוא חשב. אז שימצא את הפיתרון. 

לפני5 שעות , אלק נילאש said:

כשאתה זר בן 23 והקפטן והסמל של הקבוצה בן 35 מנופף ידיים בשלהוב הקהל בסוף כל פעולה שלך אז זה משפיע.

בהתחלה זה היה כזה מלהיב כי המוטיבציה של זהבי.

אבל כשאיביץ' לא קטע את זה אז זה נהיה מאוס.

ורואים שזה משפיע על הביטחון של חלוץ כמו יובאנוביץ'.

יש מצב גם איביץ' לא רוצה לתפוס צד סרבי.

אלו לא בדיות, זו המציאות, צפה ותתרשם.

ואני לא מאשים את זהבי, אלא תולה את האחריות באיביץ', חייב לתאם ציפיות ולמצב אותו כותיק שמכניס רוח מהספסל.

כדי לשחרר את זהבי עצמו בראש ובראשונה.

ההחטאה שלו במחצית הראשונה סימלה את הריפיון של הקאמבק שלו.

מרוב שרוצה- לא יכול.

לפני9 שעות , KIMHI said:

שבוע שעבר בבש 2 החמצות בתחילת המשחק,מגוחך שאתה מגן ככה על זהבי ואתה מתכחש לזה שהדבר הכי רע שקרה לנו הקיץ זו ההבאה שלו.

לפני10 שעות , אלק נילאש said:

אתה מדבר בהיגיון ואנחנו צריכים שעיר לעזעאזל חדש לתלות בכיכר העיר. אתמול זהבי שם את יובאנוביץ' מול שוער בפס גדול, יובא בערך חלש החטיא ובא לפרגן לזהבי על המסירה. אחר כך זהבי ניסה קצת להרים את הקהל. אגו זה הדבר האחרון שבעייתי בהתקפה שלנו אבל כמו שאמרתי, צריך שעיר לעזעאזל חדש.

5 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

איך אפשר ללכלך על זהבי אני לא יודע, לא נתפס אצלי בראש.

איך אתה מלכלך על כל בן אדם אפשרי במועדון,לא נתפס אצלי בראש.

29 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

איך אתה מלכלך על כל בן אדם אפשרי במועדון,לא נתפס אצלי בראש.

לא מלכלך, מעביר ביקורת, מותר לי.

מה שעשה איביץ' בעונות האליפויות אני מעריך, אבל לא התלהבתי לראות אותו חוזר.

לא חושב שהוא מה שאנחנו צריכים, גם אז היתה לי ביקורת עליו, שהוא מאמן מקובע ושהוא לא יודע לחשוב מחוץ לקופסא.

לצערי זה רק ניהיה יותר גרוע, מה שהיה אז, לא מתאים להיום, אם משהו לא עובד, מנסים לשנות, לפחות תראה גמישות, מעולם לא ראיתי קבוצה כל כך מוגבלת מבחינת מערכים.

אני תמיד נותן את הדוגמא של סוזה, שהיה אלוף בקטע הזה.

הרגשת שהקבוצה מאומנת, שהם עבדו על עוד שיטות משחק, וזה אשכרה עבד ברוב המשחקים כשהוא שינה ולא הלך, ניצחנו לא מעט משחקים ככה.

אפילו דבר קטן, כמו תרגילים במצבים נייחים אני בקושי רואה, יש איזה 2, 3, דברים שעושים וזהו, והם הכי צפויים שיש.

דבר אחד אני שמח, שהוא הבין שחוזז הוא בלוף, לקח לו זמן לצערי, ולחשוב שאנחנו תקועים עם הדייג הזה בחוזה לעוד 3 שנים, חרא יצחקי.

איביץ׳ נראה כאילו התחיל במשחקים באחרונים לעלות שחקנים רנדומלית מהספסל שיצילו את המולדת, הוא חייב להתאפס ולהיות קר רוח.

תן לגלוך 90 דקות עליו נקום או ניפול