Jump to content

רגע של הגשמת חלום

פנחס שוף

Recommended Posts

אני לא מאמין למה שראיתי. לא מאמין שהוא חזר.

זה אחד המשחקים הכי מרגשים שהיו לנו בשנים האחרונות. הטירוף בעלייה שלו לחימום, השירה האדירה רגע לפני הירידה לחדר ההלבשה, השירה במחצית עם הרמקולים, העלייה שלו בחילוף והגול… חומר שממנו עשויים אגדות. 

מה שיפה שאיתו זה פשוט לא יכל להסתיים אחרת. שחקנים אחרים היו נותנים הופעה נחמדה, נותנים תקוות לעתיד וכו׳. זהבי? בכורה כזאת חייבת להסתיים בשער, הורדת חולצה וריצה בטירוף ל11. אין אופציה אחרת. זה פשוט בדם שלו. המכביסט האולטימטיבי. 

לפני כמה ימים שיחקו פה מסי וניימאר. הוא לא פחות כוכב מהם (לא מדבר על כישרון, מדבר על הקילריות והווינריות). 

לא יודע לאן העונה הזאת תלך, אבל יהיו לנו רגעים מזהב כי יש לנו את המוזהב. כבר שכחתי איך זה מרגיש.

26 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אלוהים חזר

אבא שלי אמר אחרי ההחטאה שלהם מול שער ריק שיש אלוהים, עניתי שברור שיש, הרגע הוא כבש.

עם הכל הרעש והעניין מסביב, חזרה אחרי ניתוח, כל שחקן ישראלי אחר היה מגיע ובמקסימום נותן הופעה נחמדה. סביר להניח שהיה מתרגש ונראה "חלוד". רק אצלו, אתה יודע מהרגע שהוא עולה על המגרש שהוא הולך להבקיע היום. מבחינתי ההפתעה היחידה זה שהוא לא שם את הנגיחה הזו. היה ברור לי שהוא מבקיע. אפילו שהוא קיבל כדור קצת אחורה מהגוף, אפילו שהוא עצר אותו רע, אפילו שהוא הוסיף עוד נגיעה שלא הרחיקה את הכדור מספיק מהגוף ונתנה מומנט ראוי לבעיטה ואפילו שהבעיטה הייתה יותר דחיפה והלכה לכיוון הקורה, הכדור יודע שאין לו ברירה - הוא חייב להיכנס לרשת. זה חזק ממנו. האיש מכשף. עם כל ההתלהבות והסופרלטיבים אני באמת חושב שאנחנו לא יכולים להעריך מספיק את הזכות שניתנה לנו לחוות אותו בלייב. נבין את זה רק עוד עשרות שנים כשנספר לנכדים. אגדה.

כאילו מעולם הוא לא עזב

וואו אם הוא היה שם הכדור בנגיעה הראשונה

זה הרגיש משהו שחלמת עליו כל כך הרבה פעמים, משהו שדמיינת אבל חלום לא מושג כזה ופתאום זה קורה הכי טוב שיכול להיות

האגדה שלו לא נפסקת להכתב וזה מדהים כמה שאני מאושר בשבילו ובשבילנו