Jump to content

ניר ביטון

Davidna

Recommended Posts

לפני2 שעות , Raumdeuter said:

יש לך את הראיון אחרי משחק של ניר ביטון?,כי פספסתי אותו.

לא אחי. מאמין שיש זה את זה בכל אתר אינטרנט שיש בו את התקציר

בלם טופ, קלאסה אחרת ממה שאנחנו רגילים לראות, בטח משחקן ישראלי, לא הייתי מגדיר את זה כ"בינגו" כי זה לא היה כל כך הימור, כולם ידעו ששחקן ששיחק 10 שנים בסלטיק לא יכול להיות רע, מה שהיה צריך זה רק שיהיה חיבור טוב לקבוצה, וזה נראה כאילו הוא משחק פה עונה חמישית ברציפות ולא 2 משחקים.

רק שישאר כשיר.

2 דקות לפני, nirnir20 said:

בלם טופ, קלאסה אחרת ממה שאנחנו רגילים לראות, בטח משחקן ישראלי, לא הייתי מגדיר את זה כ"בינגו" כי זה לא היה כל כך הימור, כולם ידעו ששחקן ששיחק 10 שנים בסלטיק לא יכול להיות רע, מה שהיה צריך זה רק שיהיה חיבור טוב לקבוצה, וזה נראה כאילו הוא משחק פה עונה חמישית ברציפות ולא 2 משחקים.

רק שישאר כשיר.

נראה לי שאסור לשכוח כמה היו כאן נגד ההחתמה שלו, שחקן גמור אחרי פציעות בלה בלה בלה

מנטליות אירופאית לגמרי, מלא ניסיון, שחקן אדיר

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

נראה לי שאסור לשכוח כמה היו כאן נגד ההחתמה שלו, שחקן גמור אחרי פציעות בלה בלה בלה

לא חושב שצריך לקחת ברצינות את מי שאמר שהוא שחקן גמור, שיחק עונה שעברה ב38 הופעות מעל 2000 דקות בקבוצה כמה רמות מעלינו, ישראלי בן 30 ששיחק 10 שנים בסלטיק, לקח כל תואר אפשרי, שיחק המון במסגרות אירופאיות, יכול לשחק בלם וקשר ברמה גבוהה, גם אם ישחק חצי מהמשחקים בעונה זה No brainer. 

שיש סיכוי להנחית משהו כזה מנחיתים. 

גולסה על הרבה פחות מזה מקבל חוזה במכבי (בצדק) כבר 6 שנים ואף אחד לא מתנגד לזה, אז לא ברור לי על מה אנשים דיברו לפני החתימה של ביטון. 

היה חייב לחתום פה, חתם, והוא שחקן על כמו שחשבנו.

לפני2 שעות , MTA For Ever said:

אני הייתי בינהם, הכשירות שלו הפחידה אותי.

חייב להגיד שמהרגע שהוא דרך על המגרש הבנתי שטעיתי.

לפני4 שעות , Chipopo said:

איזה ראיון, זה פשוט הזיה... מרגיש כאילו הוא תפור לד.נ.א  של מכבי כמו זהבי שבא מחוץ. אגב שרן רגע בצד, הבנאדם נראה, מתראיין ומדבר כמו קפטן של קבוצה

On 12.8.2022 at 15:20, סיריל מקנאקי said:

איזה ראיון, זה פשוט הזיה... מרגיש כאילו הוא תפור לד.נ.א  של מכבי כמו זהבי שבא מחוץ. אגב שרן רגע בצד, הבנאדם נראה, מתראיין ומדבר כמו קפטן של קבוצה

זהבי, ייני, סבוריט וביטון. תוסיף את גלזר ואת דור פרץ ויש לנו שישה קפטנים בסגל.