Jump to content

מחאה - שאלות ותשובות

שומע מ

Recommended Posts

5 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

היה טירוף שם. 

עלינו באותה עונה לאירופה? לא זוכר כבר

עפנו מול פריז סיבוב אחרי בפליאוף עם המסובבת של עטר לחיבור

אגב, טכנית המשחק היה בכלל ב2009  :crazy:

5 דקות לפני, nirnir20 said:

עפנו מול פריז סיבוב אחרי בפליאוף עם המסובבת של עטר לחיבור

אגב, טכנית המשחק היה בכלל ב2009  :crazy:

נכון נכוןן.

וואלה? לי זכור קיץ 2010

מקווה שב11 לא ירדמו בלי הארגון. המעבר של הפנאטיקס ל8 יכול להדליק את כל האזור ולגרום לעידוד יותר טוב משם בנוסף לעידוד מ11.

אגב, זה משחק בית ראשון עם עידוד בבלומפילד מאז הדרבי 5-0 אי שם באפריל. אחרי זה היה רדיוס בסמי עופר, החרמה נגד ב״ש, נתניה בטוטו וזירה. 

לפני3 שעות , nirnir20 said:

הארגון בשער 8 במשחק מול קבוצה יוונית בשלב מוקדמות אירופאי, וויבים של אולימפיאקוס ב2012. 

איזה משחק מרגש, שעת ט"ש נוקיה n97 מנסה להתעדכן על תוצאה.

זכור לי שהייתי בטירונות, אבל לא נראה לי מסתדר עם התאריכים, יש מצב המשחק היה ביוני - תחילת יולי?

51 דקות לפני, kutomer said:

זכור לי שהייתי בטירונות, אבל לא נראה לי מסתדר עם התאריכים, יש מצב המשחק היה ביוני - תחילת יולי?

זה היה בתחילת אוגוסט 2010

57 דקות לפני, kutomer said:

איזה זכרונות העלת לי עכשיו,הייתי בטירונות ומסלול בעונה עם אוסקר.

על הדרבי 4-0 ידעתי רק בסוף וחשבתי שאני הוזה.

דרבי 4-2 ידעתי רק אחרי שבוע הי לא היו טלפונים במסלול.

1 hour ago, kutomer said:

זה היה בדיוק באותו תאריך של היום. לא אשכח כי משם המשכתי לחגיגות יום הולדת, מצחיק שיש לי רק על משחקים מול יווניות..

35 דקות לפני, Sawyer said:

זה היה בדיוק באותו תאריך של היום. לא אשכח כי משם המשכתי לחגיגות יום הולדת, מצחיק שיש לי רק על משחקים מול יווניות..

באמת? יש לך היום? זה אומר שאתה קטן ממני ביום ואלוהים יודע בכמה שנים חחחח

מזל טוב !

לפני1 שעה , nirnir20 said:

זה היה בתחילת אוגוסט 2010

כן הייתי חייב לבדוק אחרי זה,

באותו קיץ היה מונדיאל כשהייתי בטירונות וקיבלתי שעות ביציאה כי נשארתי לראות את ההארכה חח..

על המשחק הזה התעדכנתי בקורס כבר.

למישהו יש בכלל ספק שעם חרם היום המשחק היה נראה שונה לחלוטין? זה לא מקרי שבשני משחקי הבית הקודמים לא הבקענו ונראינו רע והיום הבקענו שניים ונראינו מצויין (יכלנו להבקיע עוד לפחות שלושה שערים). 

היה קצת מוזר לראות את הארגון ב8, אבל זה שיפר את העידוד שם וגם ב11 נתנו עידוד חזק ולא נרדמו. באופן מפתיע העידוד היה נשמע אפילו יותר טוב מבדרך כלל. אולי זה בגלל שני הגושים, אולי בגלל שבעליון האקוסטיקה יותר טובה או שזה בכלל בגלל זהבי…

בכל מקרה מקווה שבהנהלה יבינו את החשיבות של העידוד וימנעו חזרה של מקרים כאלה. התגעגנו. 

בדיוק דיברתי על זה גם עם חברים שלי. לא יודע איך זה נשמע מהצד אבל זה היה נראה לי כאילו העידוד היה הרבה יותר טוב, כל אזור 8 מעודד וכל שער 11 מצטרף והיה נשמע ונראה יותר טוב מכשהארגון ב11. ברור לי שזה בחיים לא יקרה וברגע שהם יוכלו הם יחזרו לשם אבל יש לנו עוד משחק אחד לפחות להנות מזה עד שהעונש יסתיים. 

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למישהו יש בכלל ספק שעם חרם היום המשחק היה נראה שונה לחלוטין? זה לא מקרי שבשני משחקי הבית הקודמים לא הבקענו ונראינו רע והיום הבקענו שניים ונראינו מצויין (יכלנו להבקיע עוד לפחות שלושה שערים). 

צטט

“היה כיף מההתחלה, מגיע שאפו גדול לקהל שדחף אותנו, רואים כמה הקהל משפיע על שחקני כדורגל ובכלל בספורט, אנחנו ניזונים מהם, רצינו לתת הכול בשבילם ונראינו הרבה יותר טוב.

אל תקשיבו לי, תקשיבו לביטון.