Jump to content

יעקב שחר - הסרת שם הרחוב (נושא מאבק ממוקד)

Sawyer

Recommended Posts

פעולה רצינית ראשונה - הסרת שמו של יעקב שחר מרחוב בחיפה.

כמו שניתן לראות לפני כשנה נחנך רחוב על שמו של יעקב שחר בעיר חיפה - זה כמובן דבר שלא יכול לקרות.

יעקב שחר הוא כמובן איש דוחה ומגעיל, אשר תומך בשחקן כדור שבעל קטינה (בהסכמה) + נתן לה לשתות אלכוהול ביודעין שהיא מתחת לגיל 18 (ע"פ כל העדויות)

כדי לזכות באליפויות ולהצליח במכבי חיפה מוכן יעקב שחר להלבין את המקרה הנורא הזה ולהוציא הודעת התנצלות בלי התייחסות לקורבנות (הילדות) או בכל לנשים - הכל בשביל האליפות.

אדם שמוכן להקריב את כל הערכים שלו ולפגוע ככה בנשים לא יכול שיקרא רחוב על שמו. כאן אנחנו נכנסים לסיפור.

השלב הראשון הוא פניה לכל כלי התקשורת + לכל ארגוני הנשים (שלהם יש כוח ואמביציה) עם בקשה לשנות את העיוות הזה, כל פרטי ארגוני הנשים נמצאים כאן:

Spoiler

שדולת הנשים בישראל
ארגון פוליטי לקידום נשים, ייעוץ ושדולה בעניין אפליה מינית בעבודה והטרדה מינית
פייר קניג 33, תלפיות, ת.ד.53186 , ירושלים, מ.91531
טל: 02-6718885
פקס: 02-6718887

אנחנו שוות
ארגון נשים עובדות (זנות) דרך אסתר עילם
טל: 03-6994775

רוח נשית – עצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות
רחוב יגאל אלון 30 קומה 1
טל' 052-8017575
072-2507770
דואל:Ruach-nashit@012.net.il

נשים לגופן – עמותת נשים למען אחריות על בריאותן
רח' כפר עציון 34, ירושלים
טל' 050-4003032
פקס 02-6727666
דואל:nashim.nissa@gmail.com

בת מלך
ארגון סיוע לנשים דתיות במצוקה
טל' 1-800-292-333
לפניות למחלקה המשפטית רצוי לפנות בין השעות 13:00 – 9:00
דואל office@batmelech.org

מכון תודעה
הארגון פועל להעלאת המודעות בציבור ובקרב קובעי המדיניות להיקף העצום ותוצאותיה החמורות של תופעת הזנות.

טלפקס: 03-6045128

דואר העמותה – todaa.ngo@gmail.com
לאה גרינפטר גולד – leah.gigi@gmail.com
עידית הראל שמש – iditharel@bezeqint.net

החצר הנשית – העצמה נשית של נערות במצוקה ביפו
רח' הבעל שם טוב 35 ,
תל אביב – יפו מ.68080
טל.03-6599359
מירית סידי 050-9493605
ליאורה קסל 050-9493606

לא בבית ספרנו – סטודנטיות נגד הטרדה מינית
קמפוס אונ' תל אביב, ת.ד.39080 , תל אביב, מ.61390
דואל:hatrada@hotmail.com

מרכז תמורה
ייצוג בהתנדבות של נשים נפגעות אלימות
בית אשרא
דרך מנחם בגין 65, קומה 4, תל אביב
טל: 0777-949-777
דואל:office@stlaw.co.il

עמותת איתך
משפטניות למען צדק חברתי
איתך מתמקדת בפעילות למען אוכלוסיית הנשים מהשכבות המוחלשות
כלכלית וחברתית.
אחוזת בית 3, בית יהלום
תל-אביב 65143
טל' 03-5163936
פקס: 03-5163940
דואל:mail@itach.org.il

מרכז סיוע לנשים דתיות
]מרכז הסיוע הוקם כדי לעזור לנשים דתיות / חרדיות הנמצאות במשבר ואינן פונות למרכזי סיוע אחרים בגלל העניין הדתי[
ת.ד.43092 , ירושלים, מ.95400

מרכז הסיוע באר שבע: מסל"ן
למסל"ן קו חירום 1202 הפועל 24 שעות ביממה. מענה בעברית, ערבית ורוסית.
אמהרית – אפשרי.
מסל"ן גם מפעילה מקלט לנשים מוכות ולילדיהן.
אפשר לפנות בשעת מצוקה ל1202- או 08-6421313
משרדנו:
רח' הרב הרצוג 30, באר שבע
טל: 08-6422626

מרכז יעוץ לאישה
מרכז יעוץ לאשה הינה עמותה המספקת טיפול נפשי מסובסד לנשים מכל שכבות האוכלוסיה, בדגש על מעוטות יכולת הסובלות ממצוקות וקשיים נפשיים. הטיפול ניתן ע"י מטפלות בעלות נסיון רב שנים, וייחודו בגישה פמיניסטית התורמת להעצמת נשים, מתוך הבנה של מצבן הייחודי בחברה.
סניף מרכז: רח' רוקח 12 רמת גן
טל- 03-6129592/3
דואל: office@ccw.org.il

סניף ירושלים: רח' הרב אש"י 4 ירושלים
טל- 02-6785210
דואל: office-jer@ccw.org.il

תנד"י – תנועת נשים דמוקרטיות בישראל
תנועה פמיניסטית לשינוי חברתי (שיוויון נשים, זכויות הילד ושלום) מרכזת: יפה גביש
טל: 03-6228290
office@rosalux.co.il

בת שלום – המרכז הירושלמי לפעילות נשים
פעילויות שונות ודיאלוג – נשים ישראליות ופלסטיניות
טל: 073-7373745
פקס: 03-5281005
דואל:cwp@coalitionofwomen.org

קול האישה
מרכז נשים למידע, הפניה, קבוצות ופעילויות שטח
טל: 02-622-2455
דואל:kol.haisha@gmail.com

אישה לאישה – מרכז פמיניסטי
מקיים מגוון פעילויות פמיניסטיות כולל חוגים, הרצאות ופניות
ארלוזורוב 118, חיפה, מ.33277
טל: 04-8660951
טל: 04-8650977
טל: 04-8640598
פקס: 04-8641072
דואל:isha@isha.org.il

נשים קוראות ללדת – למען חופש בחירה בלידה
הלגונה 1, כפר ויתקין-הרחבה
ת.ד 409, מיקוד 40200
טל: 09-8665686
nashimkorot@hotmail.co.il

ג.ר.נ.י.ת.
עמותה לסיוע לנשים לפני, במהלך ולאחר הגירושין
קבוצות תמיכה וסיוע משפטי
טל: 03-5320035
פקס: 03-5329686
דואל:tikvar@zahav.net.il

אחותי – למען נשים בישראל
בכל יום חמישי בין השעות 15:00-18:00בבית אחותי ניתן ייעוץ וסיוע לנשים מול רשויות כמו
עיריית ת"א, ביטוח לאומי ועוד על ידי עמית רוטברט. ניתן להגיע לבית אחותי או לתאם
מראש באמצעות הטלפון
רח' מטלון 70, תל אביב
טל' 03-6870545
דואל:achoti@zahav.net.il

בנוסף, צריך לפרסם זאת ברשתות החברתיות. טוויטר פייסבוק אינסטגרם, אם למישהו פה יש את היכולת להקים עמוד ייעודי לנושא - מבורך. בכל מקרה מאוד חשוב להגיב לארגוני הנשים האלו גם על העמודים שלהם ברשתות החברתיות.

מבקש שמישהו יוסיף פה את פרטי התקשורת של עיריית חיפה ואולי של הדוברת/גורם רשמי שמקושר לראש העיר ומותר להציק לו בטלפון הפרטי/וואטסאפ.

הדבר החשוב ביותר הוא שכל אחד שקורא את זה יקח אחריות ויעשה את זה בעצמו, ישלח בעצמו מכתבים לכל אחד הארגונים, ישאיר בעצמו הודעות ויתקשר בעצמו. אני מתחייב שבמהלך ה48 שעות הקרובות אני שולח לכל ארגון ומתקשר לכל אדם ומפיץ את הנושא בכל מקום אפשרי אבל בלי שכל אחד כאן שקורא יקדיש רבע שעה לעשות את זה לא נוכל לייצר את כוח ההנעה הנדרש כדי שזה יצבור את הכוח שזה צריך כדי להשפיע. מבקש מכל אחד שהתעצבן על הנושא, שכעס, שנפגע, שהרגיש חוסר צדק - זאת הדרך שלנו לעשות טיפה טיפה צדק. טיפה.

אם אראה שיש מוטיבציה לפתוח קבוצת וואטסאפ ולהמשיך לנהל את הדברים נעשה זאת בהמשך, להתחלה רק מבקש באמת מכל אחד כאן לנסח מכתב (מכובד), לשלוח אותו לעיריית חיפה ולארגוני הנשים ולכתוב כאן שבוצע הנושא.

לכל מי שמתעצל - תדביקו את הקוד ב-GMAIL של המייל -

admin@iwn.org.il, nashim.nissa@gmail.com, "ruach-nashit@012.net.il" <Ruach-nashit@012.net.il>, office@batmelech.org, todaa.ngo@gmail.com, iditharel@bezeqint.net, leah.gigi@gmail.com, office@hatzer.org.il, office@stlaw.co.il, mail@itach.org.il, office@ccw.org.il, office-jer@ccw.org.il, office@rosalux.co.il, cwp@coalitionofwomen.org, kol.haisha@gmail.com, isha@isha.org.il, nashimkorot@hotmail.co.il, tikvar@zahav.net.il, achoti@zahav.net.il

admin@iwn.org.il, nashim.nissa@gmail.com, "ruach-nashit@012.net.il" <Ruach-nashit@012.net.il>, office@batmelech.org, todaa.ngo@gmail.com, iditharel@bezeqint.net, leah.gigi@gmail.com, office@hatzer.org.il, office@stlaw.co.il, mail@itach.org.il, office@ccw.org.il, office-jer@ccw.org.il, office@rosalux.co.il, cwp@coalitionofwomen.org, kol.haisha@gmail.com, isha@isha.org.il, nashimkorot@hotmail.co.il, tikvar@zahav.net.il, achoti@zahav.net.il

כל הכבוד גל. אנחנו פועלים בערוצים נוספים.

3 נשים חזקות שיכולות לסייע בנושא: 

אורית סוציאליאנו - מנכ"לית האיגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ונפגעי תקיפה מינית

עו"ד גלי עציון - מנהלת מחלקת יעוץ וחקיקה בנושא אלימות נגד נשים בנעמ"ת

עו"ד ניצן כהנא - מיגור זנות והצלת נערות בסיכון + מובילה חקיקה בכנסת

אנחנו צריכים כמה חבר'ה שינסחו מכתבים וישלחו להן (המספרים שלהן אצלנו)

שלחו לי בבקשה הודעה פרטית אם מישהו ירצה לקחת את זה על עצמו.

מיילים של מועצת העיר חיפה - 

kalisch@haifa.muni.il, nakhshon@haifa.muni.il, Sigal-zioni@013net.net, Nir@haifa.muni.il, Sofiana10@walla.co.il, hedvaal@gmail.com, yosi1shalom@gmail.com, or.barak2@gmail.com, avihuhahn@hotmail.com, yaelshinarr@gmail.com, Motibli64@gmail.com, hila2836@gmail.com, idosm56@gmail.com, eli@haogenplast.com, ItzhakBe@haifa.muni.il, jacob.n.feingold@gmail.com, tamibarak@gmail.com, rajazaatry@gmail.com, shahirashalaby@gmail.com, LazarK@haifa.muni.il, Gary.koren.work@gmail.com, elfermm@haifa.muni.il, K0527632777@gmail.com, elil@actcom.net.il, tavorla@hotmail.com, AryeB@haifa.muni.il, kirillk@haifa.muni.il, yoav@sapireng.com, ahinoam.barabi053@gmail.com, sarit@saritg-law.co.il, ori.uzan@gmail.com

kalisch@haifa.muni.il, nakhshon@haifa.muni.il, Sigal-zioni@013net.net, Nir@haifa.muni.il, Sofiana10@walla.co.il, hedvaal@gmail.com, yosi1shalom@gmail.com, or.barak2@gmail.com, avihuhahn@hotmail.com, yaelshinarr@gmail.com, Motibli64@gmail.com, hila2836@gmail.com, idosm56@gmail.com, eli@haogenplast.com, ItzhakBe@haifa.muni.il, jacob.n.feingold@gmail.com, tamibarak@gmail.com, rajazaatry@gmail.com, shahirashalaby@gmail.com, LazarK@haifa.muni.il, Gary.koren.work@gmail.com, elfermm@haifa.muni.il, K0527632777@gmail.com, elil@actcom.net.il, tavorla@hotmail.com, AryeB@haifa.muni.il, kirillk@haifa.muni.il, yoav@sapireng.com, ahinoam.barabi053@gmail.com, sarit@saritg-law.co.il, ori.uzan@gmail.com

לא יודע עד כמה זה יעזור כי נראה לי יש בחירות בקרוב בעיר ואף אחד לא ייעז לצאת על שחר.

הלחץ צריך להגיע מחוץ לחיפה. צריך לפנות לארגוני הנשים, יש להן כוח מטורף בציבוריות הישראלית. בתוך העירייה יכולים לטייח ומן הסתם זה מתבסס על פוליטיקה ולא על אג'נדה.

4 דקות לפני, זיפו said:

מיילים של מועצת העיר חיפה - 

לא יודע עד כמה זה יעזור כי נראה לי יש בחירות בקרוב בעיר ואף אחד לא ייעז לצאת על שחר.

הכי חשוב אורי אוזן אין לכל מקום הוא מגיע

טלפון של מנהל אגף דוברות -

אלירן טל מנהל אגף הדוברות הסברה פרסום וניו מדיה הנהלת העירייה אגף הדוברות הסברה פרסום וניו מדיה ביאליק 3 04-835-6754

ויש גם לינק עם עוד בעלי תפקידים בעיריית חיפה: http://www1.haifa.muni.il/NetProjects/phonebook/?x=17

47 דקות לפני, Raumdeuter said:

@ת"א שלנו משום מה רשום לי שאתה לא יכול לקבל הודעות פרטיות.

כי אני רוצה לשלוח אלייך הצעה לסיוע כפי שביקשת

סידרתי את זה, שולח לך פרטית

התלהבות קצרה ועזיבה של הנושא לא תעזור. מי כאן כבר שלח מייל? מי כאן הרים טלפון לאחד מארגוני הנשים?

אני מבקש. אתם מתוסכלים, אתם זועמים על חוסר הצדק. יש לכם הזדמנות נדירה מאוד באמת לעשות את זה. בבקשה תעיפו את הנושא הזה ברשתות ותתחילו בשליחת מיילים והודעות לארגונים. 

היום בערב יהיה לי כבר כמה מכתבים מנוסחים היטב ממני/חברים להעביר הלאה למי שצריך אז כל מי שרלוונטי שישאר איתי בקשר אבל פונה לכל שאר האנשים. תעשו את שלכם, טוויטר, פייסבוק, אינסטגרם וכמובן הכי חשוב, מיילים לטלפונים שלכם לעיריית חיפה ולארגוני נשים.

הייתי מנסה לדבר עם נעמה לזימי ממפלגת העבודה, לפחות בשביל רוח גבית מחברת כנסת. היא חיפאית, כיהנה במועצת העיר חיפה וכבר הביעה גועל, וביקרה את שחר על ההתנהלות שלו.

תנסו להכניס גם את זה שהמקרה שאצילי שר לכל אוהד מכבי תל אביב יש בת זונה אחרי הפרשה מראה שהוא ממשיך בהתנהגות המגעילה שלו כלפי נשים. 

צטט

צריך לעשות את זה חכם - כמובן שאסור וגם אין צורך להכפיש בעובדות לא נכונות, העובדות כפי שהן, בדיוק כפי שהן, מספקות כדי שלקוח פוטנציאלי יקבל החלטה מה הוא רוצה לעשות כשהוא רוכש רכב. נקודה. בנוסף לכך, יש לזכור שיש לו הסכם זכיון עם 2 חברות גדולות בעולם הרכב - מכתב אחד ביפאנית להנהלת הונדה, מכתב נוסף בשוודית להנהלת וולוו - בשניהם צריך לספר את הסיפור (שוב, עובדות בלבד), עם לינק לכתבות שיש בארץ על הנושא (רצוי באנגלית) וכן לינק למחאה שנפתחה ועשויה לפגוע בשם המותג בצריך לעשות את זה חכם - כמובן שאסור וגם אין צורך להכפיש בעובדות לא נכונות, העובדות כפי שהן, בדיוק כפי שהן, מספקות כדי שלקוח פוטנציאלי יקבל החלטה מה הוא רוצה לעשות כשהוא רוכש רכב. נקודה. בנוסף לכך, יש לזכור שיש לו הסכם זכיון עם 2 חברות גדולות בעולם הרכב - מכתב אחד ביפאנית להנהלת הונדה, מכתב נוסף בשוודית להנהלת וולוו - בשניהם צריך לספר את הסיפור (שוב, עובדות בלבד), עם לינק לכתבות שיש בארץ על הנושא (רצוי באנגלית) וכן לינק למחאה שנפתחה ועשויה לפגוע בשם המותג בארץ, תגרום לו להפוך את ההחלטה כמו ילד בן 12 (וזה יקרה מהר מאוד) וכן יוכיח מה הכוח שלנו בתור אוהדי מכבי.ארץ, תגרום לו להפוך את ההחלטה כמו ילד בן 12 (וזה יקרה מהר מאוד) וכן יוכיח מה הכוח שלנו בתור אוהדי מכבי

תגובה מהנושא השני.

חושב שיותר מהכל זה יפעיל עליו מכבש לחצים גדול כשיקבל התראה מ"למעלה".

אם רוצים לפגוע בו, חייב להתחיל מחוץ לביצה הרקובה שלנו. כאן יש לו יותר מדי ידיים ביותר מדי מקומות.

אם מישהו מוכן לנסח מכתב להנהלות שלהם, אני יותר מאשמח להיות זה ששולח להם את זה.

9 דקות לפני, Krishi said:

די נו סויר די, זה כבר מביך. 

אתה מביך יא מסכן. אתה כל כך מפחד מנשים שהפכת להיות קריקטורה של עצמך כדי להגן על גברים בעולם, אתה בדיחה. 

פעם אחרונה שאתה מגיב בנושא הזה.

10 דקות לפני, Sawyer said:

אתה מביך יא מסכן. אתה כל כך מפחד מנשים שהפכת להיות קריקטורה של עצמך כדי להגן על גברים בעולם, אתה בדיחה. 

פעם אחרונה שאתה מגיב בנושא הזה.

אל תגיד לי איפה ומתי להגיב. 

ההתעסקות הזאת בשחר היא מביכה. לא אני הבדיחה פה.

וגם ההגיון שלך על הפחד שלי מנשים שאני מגן על גברים? WTF?!

תרגע

1 דקה לפני, Krishi said:

אל תגיד לי איפה ומתי להגיב. 

ההתעסקות הזאת בשחר היא מביכה. לא אני הבדיחה פה.

וגם ההגיון שלך על הפחד שלי מנשים שאני מגן על גברים? WTF?!

תרגע

אל תגיב פה יותר. אני לא צוחק. אתה לא רצוי בנושא, אמרת את שלך עכשיו עוף מפה.

קחו בחשבון שראשת עיריית חיפה הזו היא אוהדת שלהם, קראה חוף ים על שם מכבי חיפה, מארגנת בבתי ספר שם חגיגות אליפות וכו׳. לא מפתיע שרחוב על שמו נקרא במשמרת שלה. היא לא תהיה זו שתוריד את זה מרצונה. ויחד עם זה זה לא צריך לשנות, על השם שלהם צריך להיות כתם שלא יורד ולא יירד.