Jump to content

יעקב שחר

Sawyer

Recommended Posts

14 דקות לפני, Yaniv. said:

לא מסכים לגבי העניין הכלכלי.

הבן אדם ומשפחתו עשו את הונו מייבוא מכוניות של הונדה וולוו לארץ (ועם השנים נכנסו לעסקים רבים ומגוונים, בין השאר שליטה בהפניקס בזמנו). 

יותר מלגיטימי, ובטח שאפשרי בעידן של היום, להגביר את המודעות לכך שהיבואן של רכבי הונדה ווולוו מעסיק מי ששידל נערות לסמים קשים, ועוד נותן לו רוח גבית. לא צריך הרבה כדי ששחר יחזור בו, אם הוא, ההנהלה שלו וילדיו, ירגישו שיש סיכון כלשהו כלפי המותג בארץ, הם מיד יבצעו סיבוב פרסה. צריך להבין היכן מרוחה החמאה ולפזר עליה מלח.

צריך לעשות את זה חכם - כמובן שאסור וגם אין צורך להכפיש בעובדות לא נכונות, העובדות כפי שהן, בדיוק כפי שהן, מספקות כדי שלקוח פוטנציאלי יקבל החלטה מה הוא רוצה לעשות כשהוא רוכש רכב. נקודה. בנוסף לכך, יש לזכור שיש לו הסכם זכיון עם 2 חברות גדולות בעולם הרכב - מכתב אחד ביפאנית להנהלת הונדה, מכתב נוסף בשוודית להנהלת וולוו - בשניהם צריך לספר את הסיפור (שוב, עובדות בלבד), עם לינק לכתבות שיש בארץ על הנושא (רצוי באנגלית) וכן לינק למחאה שנפתחה ועשויה לפגוע בשם המותג בארץ, תגרום לו להפוך את ההחלטה כמו ילד בן 12 (וזה יקרה מהר מאוד) וכן יוכיח מה הכוח שלנו בתור אוהדי מכבי.

אין לי בעיה לעזור בניסוח המכתב באנגלית(כי תרגום גוגל טרנסלייט לשוודית או יפנית יוציא אותנו מביכים)

1 hour ago, EranZeAvi said:

חברים שימו לב רק שמי שבאמת פועל, תשמרו על לשון נקייה, אל תיכנסו לפינות שלא הייתם רוצים להכנס אליהן, אני לא מקנא במי שיכנס לתביעה שחתומה על שם הדון, אפשר להפסיד את המכנסיים. 

מסכים.

אנחנו צריכים לנסח מכתב מנוסח היטב בעברית רהוטה,ענייני וקורקטי ללא השמצות הנובעות מרגש(אשמח לעזור בניסוח במידה ומישהו יצטרך,רלוונטי לעברית ולאנגלית).

@שמש צהובה

כדאי להוציא נוסח מסודר עם דגשים חשובים לכל אחד שמתקשר מול הארגון הרלוונטי המשדר חזית אחידה ועמדה ברורה ומוצקה ולא להתפזר בשיחה עצמה לכיוונים לא קשורים.

סוייר ושות' - האם יש מישהו מגאוני הפורום שיכול פשוט לייצר דף אינטרנט פשוט שיאפשר שליחה של הודעות לכל הארגונים הרלוונטיים? 

הרבה יותר רלוונטי וקל. ככה מישהו ינסח את המסר ומלא אוהדים יוכלו לשלוח את אותו המסר לאותן הכתובות בלחיצת כפתור או שתיים.

אני מציע שנרכז כאן את כל הכתבות הקשורות לנושא בימים האחרונים, בעיקר כאלה באנגלית. לבינתיים מצאתי את הכתבה הבאה מהארץ:

https://www.haaretz.com/israel-news/2022-07-28/ty-article/kick-them-out-of-israeli-soccer/00000182-469a-d912-a1de-ce9b09990000

@Yaniv.

אני לא יודע עד כמה זה רלוונטי,אבל עברתי על הדו"ח הכספי לשנת 20/21(החלקי ביותר שיש לציין ואפילו לא מובאים בו ביאורים מה שאני אפילו לא בטוח שזה חוקי בכלל בדוחות כספיים של חברה בערבות מוגבלת,לקוח מאתר ההתאחדות) של מכבי חיפה aka קשר ספורט בע"מ ויש שם סעיף שנראה לי די מוזר בהקשר של ההשפעה על התאגיד:

הסעיף מובא כאן כלשונו:

צטט

ח. החלטות שהשפיעו על התאגיד
לא היו החלטות מיוחדות

אם מישהו מחפש מידע יותר לעומק בקשר לפעילות הכלכלית של קבוצת מאיר בכללותה אפשר לרכוש את הדו"ח בעלות של 11 ש"ח דרך אתר רשם החברות אם אני זוכר נכון

6 דקות לפני, Raumdeuter said:

@Yaniv.

אני לא יודע עד כמה זה רלוונטי,אבל עברתי על הדו"ח הכספי לשנת 20/21(החלקי ביותר שיש לציין ואפילו לא מובאים בו ביאורים מה שאני אפילו לא בטוח שזה חוקי בכלל בדוחות כספיים של חברה בערבות מוגבלת,לקוח מאתר ההתאחדות) של מכבי חיפה aka קשר ספורט בע"מ ויש שם סעיף שנראה לי די מוזר בהקשר של ההשפעה על התאגיד:

הסעיף מובא כאן כלשונו:

אם מישהו מחפש מידע יותר לעומק בקשר לפעילות הכלכלית של קבוצת מאיר בכללותה אפשר לרכוש את הדו"ח בעלות של 11 ש"ח דרך אתר רשם החברות אם אני זוכר נכון

תודה!

אני מדבר על שנים אחורה, בהן לשחר הייתה שליטה בחברת הפניקס. חברות ביטוח מכריחות בעלי רכבים להתקין איתוראן (או פוינטר, או הזעקה האחרונה) כחלק מפוליסת הביטוח. זה דבר שמקובל בכל העולם. מה שקורה בארץ הוא שישנם הסכמים משותפים בין יבואני הרכב (שלגביהם חברות כמו איתוראן מתקינות את המערכות החשמליות בארץ - הקונסולה ועל הדרך גם את מערכת איתוראן), חברות הביטוח ואיתוראן עצמה.

הכל לכאורה, כמובן. יעקב שחר שלט בזמנו בשני מותגי רכב וחברת ביטוח, ומנגד שרצקי שלט באיתוראן. מטבע הדברים, נעשו הסכמים בין שלושת החברות האלה בזמנו לגבי התקנת מערכות איתוראן ברכבים של שחר דרך חברת הפניקס, וכן נעשו העברות שחקנים בין הקבוצות של השניים הנ״ל. אני טוען שצריך לבדוק את ההעברות האלה - האם הן נעשו בסכומים אמיתיים בשווי שוק או שמא בסכומים נמוכים יותר, כאשר ההסכמים בין החברות (2 מתוכן ציבוריות) למעשה כללו רכיבים שקשורים לעולם הכדורגל. הכל לכאורה. אם היו כאן עיתונאי ספורט רציניים, הדבר הזה כבר מזמן היה נבדק.

לפני2 שעות , Yaniv. said:

לא מסכים לגבי העניין הכלכלי.

הבן אדם ומשפחתו עשו את הונו מייבוא מכוניות של הונדה וולוו לארץ (ועם השנים נכנסו לעסקים רבים ומגוונים, בין השאר שליטה בהפניקס בזמנו). 

יותר מלגיטימי, ובטח שאפשרי בעידן של היום, להגביר את המודעות לכך שהיבואן של רכבי הונדה ווולוו מעסיק מי ששידל נערות לסמים קשים, ועוד נותן לו רוח גבית. לא צריך הרבה כדי ששחר יחזור בו, אם הוא, ההנהלה שלו וילדיו, ירגישו שיש סיכון כלשהו כלפי המותג בארץ, הם מיד יבצעו סיבוב פרסה. צריך להבין היכן מרוחה החמאה ולפזר עליה מלח.

צריך לעשות את זה חכם - כמובן שאסור וגם אין צורך להכפיש בעובדות לא נכונות, העובדות כפי שהן, בדיוק כפי שהן, מספקות כדי שלקוח פוטנציאלי יקבל החלטה מה הוא רוצה לעשות כשהוא רוכש רכב. נקודה. בנוסף לכך, יש לזכור שיש לו הסכם זכיון עם 2 חברות גדולות בעולם הרכב - מכתב אחד ביפאנית להנהלת הונדה, מכתב נוסף בשוודית להנהלת וולוו - בשניהם צריך לספר את הסיפור (שוב, עובדות בלבד), עם לינק לכתבות שיש בארץ על הנושא (רצוי באנגלית) וכן לינק למחאה שנפתחה ועשויה לפגוע בשם המותג בארץ, תגרום לו להפוך את ההחלטה כמו ילד בן 12 (וזה יקרה מהר מאוד) וכן יוכיח מה הכוח שלנו בתור אוהדי מכבי.

זה כן. אבל צריך לעשות את זה בצורה סופר מקצועית. אולי אשלם לעורך דין שיערוך אותי (אני כותב טוב אבל אולי כדאי פה עורך דין)

11 דקות לפני, Sawyer said:

זה כן. אבל צריך לעשות את זה בצורה סופר מקצועית. אולי אשלם לעורך דין שיערוך אותי (אני כותב טוב אבל אולי כדאי פה עורך דין)

אין לך מה לשלם לעו"ד שיערוך אותך. אתה משלם לעו"ד בעיקר כדי שיחתום על המסמך כשיש לך כוונה לפעול משפטית, לא חושב שיש פה צורך בזה. מה שאתה כן רוצה זה שהמכתב שתשלח לא יהיה חתום ע"י בנאדם פרטי שאף אחד לא מכיר ולא מעניין אף אחד, אלא גוף יותר רציני בעל כוח צרכני או ציבורי משמעותי. במקרה שלנו זה יכול להיות שדולת נשים כזו או אחרת.

את כל השירותים שאתה מחפש אפשר למצוא בfiverr וב upwork בכלום כסף כולל כמובן תרגום לשפות זרות, למרות שאני משוכנע שסמנכ"ל קשרי ציבור או מה שזה לא יהיה ביצרניות הרכב יודע ומבין אנגלית. בכל מקרה אם תחליט שאתה רוצה עו"ד, עורך לשוני או כל דבר אחר- זה המקום.

הזוי בעיני איך הנכדה של יעקב שחר מפקפקת באמינות של הנערות שנפגעו ושום מילה על כך בתקשורת.

זו בדיוק התוצאה של ההלבנה שסבא שלה ביצע.

מקווה בשבילה שתלמד.

16 דקות לפני, itanar said:

הזוי בעיני איך הנכדה של יעקב שחר מפקפקת באמינות של הנערות שנפגעו ושום מילה על כך בתקשורת.

זו בדיוק התוצאה של ההלבנה שסבא שלה ביצע.

מקווה בשבילה שתלמד.

ואחרי שיצאו עליה היא החליטה להפוך לקורבן והתלוננה שאיחלו לה דברים נוראיים. למדה מהסבא איך להסיט את האש. 

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ואחרי שיצאו עליה היא החליטה להפוך לקורבן והתלוננה שאיחלו לה דברים נוראיים. למדה מהסבא איך להסיט את האש. 

אני בגדול מסכים שלא משנה מה היא אמרה, אנשים צריכים לרסן את הרעל שהם מוציאים מהמקלדת שלהם - אבל אני מקווה שאולי עכשיו היא תחשוב מה עוברות הנערות, כולל ע"י נועה שחר עצמה, שזלזלה באופן פומבי ומופגן ברשת בתחקיר של אלמוג בוקר והגנה על אצילי. איך את חושבת שאוהדי הקבוצה שלך מדברים אל הנערות? הרבה יותר גרוע מזה.

אתם לא מבינים כמה אני שמח שזה הסמל החדש שלהם והשחקן שילדים שמתחילים לאהוד מכבי חיפה יעריצו.

שיהיה להורים שלהם בהצלחה לגרום לבן שלהם להבין שלשכב עם קטינות בגיל מבוגר זה מעשה חלאתי ולנצל נערות ונשים זה לא לגיטימי.

לנו יש את מיטש ושרן ולהם את ה"נשיא" שלחסן נסראללה יש יותר מצפון ממנו והחציל.

לפני1 שעה , Raumdeuter said:

אתם לא מבינים כמה אני שמח שזה הסמל החדש שלהם והשחקן שילדים שמתחילים לאהוד מכבי חיפה יעריצו.

שיהיה להורים שלהם בהצלחה לגרום לבן שלהם להבין שלשכב עם קטינות בגיל מבוגר זה מעשה חלאתי ולנצל נערות ונשים זה לא לגיטימי.

לנו יש את מיטש ושרן ולהם את ה"נשיא" שלחסן נסראללה יש יותר מצפון ממנו והחציל.

הרצון "לנקום" במכבי על העשור הקודם והרצון למצוא שחקן שיהיה "ערן זהבי של חיפה" העבירו אותם על דעתם.

הרי ברור לכולם שממש כמו שאוהדי ב"ש נגעלים ממיכה, גם אוהדי חיפה היו נגעלים מאצילי אם לא היו יודעים שמדובר בכתם על האליפויות שלהם נוכח זה שהמועדון ידע במי מדובר, ועכשיו לך תגרום להם להודות בזה. אנחנו נשמע מהם בעוד שנים איך הם מתחרטים, אבל הארכיון לא ישכח את מסע ההלבנה הזה שמתרחש בזמן אמת, מסע הלבנה שככל שממשיך כך ייראה רע יותר בעוד שנים, כשירצו להוסיף למוזיאון מכבי חיפה חלק על האליפויות של ברק בכר - ויתכווצו מבושה. כרגע הם אמנם מסתנוורים מהגולים ומהבישולים, אבל תהיו בטוחים שעמוק בפנים גם הם (או לפחות חלק נכבד מהם) יודעים, ומתישהו, כנראה כשאצילי יהיה מעבר לשיא, הם גם יודו בזה.

אני מבחינתי הדבקתי את הטייטל ״אליפות הקטינות״ לכל דיון מחוץ לפורום. שתהיה תווית ברורה, בדיוק כמו אליפות הקיזוז של הפועל שאפילו היא יותר נקיה וספורטיבית בעיני

צטט

עם הגעת אפולון לימסול לבית המלון, המתין לה שם יעקב שחר שאף אמר לעיתונאים הקפריסאים שהגיעו איתה ארצה: "מדובר במשחק כדורגל בין שכנים - תהיה מנצחת ותהיה מפסידה, אבל אנחנו נישאר חברים לנצח", הצהיר נשיא מכבי חיפה.

הללו את הנשיא!

• 8 months later...
50 דקות לפני, YallaMaccabi said:

אנדר/אובר חצי שנה עד שבוריס קליימן חותם אצל הנשיא? 

יש חיבור טוב לאצילי

הוא כבר סגור אצלם,השאלה היא מתי יוציאו פוש.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic