Jump to content

בלי הפנאטיקס בלומפילד בית קברות

yzfR125

Recommended Posts

2 דקות לפני, צח צחצוח said:

עצוב שזה המצב, מקווה שזה לא נכון ואין יד להנהלה בהרחקת אוהדים שלה ופגיעה בדיעבד במועדון.

ומה הקטע הזה של השראה מהקאמפ נואו?

גם שם אין גג 

12 דקות לפני, שמש צהובה said:

הודעה שלהם:

**הנהלת מכבי תל אביב&משטרת ישראל** 

אחרי שהחלטנו שנכון לעכשיו אנו צריכים לחזור לאצטדיונים לתמוך במועדון ולהילחם בחוק הכושל בדרכים אחרות מחוץ למגרש ובתוכו. הנהלת המועדון החליטה לחבור ולתת את גבה למשטרת ישראל, להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגות לכדורגל במלחמה באוהדים ובתרבות העידוד בארץ ובחרה להרחיק מספר לא מבוטל של אוהדי הקבוצה! 

בהנהלת המועדון החליטו שהם רוצים "שאצטדיון בלומפילד" יקח השראה "מאצטדיון הקאמפ נואו"! 

הנהלת המועדון לא מבינה את המשמעות של תמיכת הקהל בשחקנים, שהקהל הכוח הכי גדול שלה והחלה להרחיק אוהדים וחברי ארגון ממגרשי הכדורגל לתקופה בלתי נגמרת.

אנחנו רואים את טובת הקבוצה מעל הכל ולמרות זאת לא יכולים להשאיר את חברינו ליציע לבד! 

החלטנו נכון לרגע זה להחרים את כל משחקי הבית עד שבמועדון יבינו שבלי אוהדים אין כדורגל! 
ובכל זאת אנחנו נמשיך להגיע למשחקי החוץ של הקבוצה. 

אנחנו קוראים מכאן להנהלת מכבי תל אביב לבטל את ההרחקות ולהחזיר את הקהל אל המגרשים!

הנהלת מכבי תל אביב אתם לא בית משפט!
נתראה בסלוניקי!
רק מכבי!

Israel Police like it

וברצינות, זה החלום הרטוב של המשטרה, שהם לא יבואו.

אפשר לפזר באנרים בכל שער 11, האדם הפשוט שלא מעורב בכל הדברים האלה אין לו מושג למה אין קהל ואם בכלל ישים לב שאין קהל.

צריך מחאה פעילה ולא סתם חרם שרק אוהדי מכבי בפייסבוק וכאן יודעים עליו.

רק אצלנו החרא הזה קיים. כל שנה מחדש.

המועדון שהכי נלחם בקהל שלו ממשיך להילחם בו למרות שבבית הדין שמים עליו זין ונותנים את העונשים הכי קשים.

תשבו כבר ותפתרו את החרא הזה. נשבר הזין מהאווירה המסריחה הזאת. הסיכוי שלנו לעבור את אריס קטנים יותר בלי עידוד. 

אי אפשר להמשיך ככה. זה גורם לירידה ביכולת של הקבוצה וזה יגרום למספר יותר נמוך של אוהדים שמגיעים כי וואלה לא כיף להגיע לשקט המביך הזה. עדיף לשבת בבית מול המזגן. אמיתי מתחרט שקניתי כרטיס. 

בטח השחקנים החדשים חושבים שהגיעו לקבוצה עם קהל של קונצרטים. זהבי מתחרט שהגיע (למרות שזה לא רק בגלל הסיבה הזאת…) 

מקווה שיפתרו את החרא הזה ואם אנחנו סובלים מהקבוצה לפחות נהנה מהקהל כי גם וגם זה יותר מדי.

4 דקות לפני, liavkola said:

המשטרה ניצחה. 

הדבר היחיד שיכול להפיל אותנו העונה זה מה שקורה עכשיו. 

אמת. הבלגאן הזה יוביל אותנו למקומות שאנחנו לא רוצים להיות בהם

אני רואה הרבה תגובות מאוהדים שלנו ששמחים ש״הבבונים נשארים בחוץ״. אולי זה מגיע לנו. נקבל אווירת בית קברות העונה ו14 אלף מנויים בעונה הבאה.

הכדורגל חזר, הקהל גודש את היציעים בכל רחבי הארץ..

והפנאטיקס בשלהם. 

חשוב להבין, לרוב אני בצד שלהם. אבל במקום לאחד את הפער שיש ביניהם לבין שאר הקהל (ופתיחת העונה זה זמן קלאסי), הפנאטיקס בוחרים לריב על מורחקים (ריב ישן וארוך עם הנהלת מכבי). 

מתקשה להאמין שהקהל של מכבי הוא היחיד עם מורחקים, ועדיין אפשר לראות את כל הארגונים במדינה צובעים את היציעים. 

קבלת החלטות של ילדים. 

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אני רואה הרבה תגובות מאוהדים שלנו ששמחים ש״הבבונים נשארים בחוץ״. אולי זה מגיע לנו. נקבל אווירת בית קברות העונה ו14 אלף מנויים בעונה הבאה.

או שאולי יפסיקו לזרוק חפצים למגרש כמו בבונים ולהמיט עלינו רדיוסים וקנסות. 

5 דקות לפני, גזגוז ודזינסקי said:

אין בעיה אז עכשיו הם לא יגיעו זה מה שאתה רוצה לא? הם בבונים שזורקים חפצים ושרים שירים גזעניים.

זה לא שבמשחק האחרון שרו טועמה מחבל או משהו כזה למרות שלא היה פנאטיקס וזה גם לא שנגד פ.ס.וו זרקו חפצים משערים 13, 5 ו7. 

נהיה עם אווירת בית קברות ונשרוק בוז לשחקנים שלנו. ככה הכי טוב.

15 דקות לפני, גזגוז ודזינסקי said:

אם אתה חושב שהפנאטיקס הם אלה שזורקים חפצים אתה טועה. 

On 30.7.2022 at 01:14, osfeee said:

לה פמיליה בצהוב כחול.

הקהל צמא לארגון שלא מחפש לריב עם המשטרה כל הזמן, לקלל ערבים, או לשיר את שיר האונס כדי לעשות דווקא.

הלוואי ישארו בחוץ עוד קצת כדי שירימו את הכפפה אנשים שהאינטרס שלהם זה מכבי ולא ללבוש חולצה אפורה ולשים מסיכה כי זה ״אולטראס חול״.

המשחקים שבהם אין ארגון זה המשחקים עם הכי הרבה תופעות שציינת לפחות ממה שאני ראיתי

אין לי מה להגיד בנושא כי אני לא מכיר את הפרטים, קטונתי. רק אגיד שזה הפתיחת עונה הכי מבאסת שדמיינתי ועוד לעונה שאחנו מחכים לה כל הרבה. יותר גרוע ומבאס בעיניי פי כמה מכל בלם או שחקן שלא הגיע.

בלי עידוד אני לא רואה סיבה להגיע לאיצדיון כדורגל בישראל , זה לא שהכדורגל פה ואו ויש תצוגת כמו בקאפ נאו כמו שהם רוצים שבלומפליד יהיה 

אני מסכים שלא צריך לזרוק חפצים וכו' למגרש , אבל מרבית החפצים לא נזרקים מהכיון של האירגון בכלל 

ההנהלה צריכה להיות יד אחת עם הקהל שלה ולא יד אחת עם המשטרה 
בדיוק כמו שבאר שבע , חיפה והפועל עושות

ואגב נגד זירה בחמישי שמעתי לפחות פעמיים ששרים טעומה מחבל ועוד דברים כאלו ואחרים 

סעמק איזה דיכאון

אין לי כוח יותר, שיפתרו את החרא הזה, פוגעים רק בעצמם(שני הצדדים).

מבין לגמרי את המחאה של הארגון, אבל בזמן כזה צריך אותם למשחקים האלה. חבל שהמועדון לא מגבה אותם