Jump to content

בלי הפנאטיקס בלומפילד בית קברות

yzfR125

Recommended Posts

הבעיה זה שהמחאה הזאת של לא להגיע לא באמת מזיזה למישהו…

להנהלת מכבי יותר נוח ששער 11 רדום( לא חוטפים קנסות ועומדים לדין).

למשטרה נוח ששער 11 רדום (לא מתעסקים במעצרים ומפריעים להם להעביר את המשמרת ולראות את המשחק).

לחברת האבטחה נוח ש11 רדום (אותו כנל).

אולי צריך למצוא דרך מחאה אחרת אפקטיבית יותר

הפנאטיקס פירסמו
"הרחקת האוהדים על ידי ההנהלה
לפני הכל, חשוב לנו להסביר לכם הקהל את המצב ולמה זה הגיע למצב שההנהלה דחקה אותנו לפינה שאנחנו נאלצים להחרים את משחקי הבית של הקבוצה שלנו ולעודד מחוץ לשער 11 ולא בתוך היציע שלנו.
חשוב לנו להסביר שזריקת החפצים אינה מהווה פקטור בנושא ההרחקות, הנהלת מכבי תל אביב החליטה לשים רשתות על כל 10-11, ככה שלהילחם בקהל האוהדים ולהרחיק אותו מצטיירת כמלחמה מיותרת בעידוד בשער 11.
בתקופה האחרונה הנהלת המועדון החליטה שוב להילחם בקהל שלה, לאחר ניסיונות רבים מצידנו בשבועות האחרונים דרך גורמים שונים להגיע להבנות ולסיים את הסאגה הזאת מול ההנהלה על מנת שנוכל לחזור בכל הכוח לעונה הזאת ולטרוף אותה!
הארגון החליט להתגמש על המון דברים על מנת שנוכל לחזור ולעודד את הקבוצה שלנו אך גם זה לא הספיק בשביל ההנהלה, וכנראה שמצד המועדון אין הבנה אמיתית לחשיבות הקהל והם מחפשים סגנון אחר של אוהדים.
כשכל הגורמים במדינה נלחמים בקהל האוהדים בישראל אנו מצפים מהנהלת המועדון לעמוד חזקה ואיתנה לצידנו ולא להצטרף למאבק המתמשך באוהדים.
הנהלת המועדון צריכה להבין שלא תפקידה להרחיק אוהדים, אנחנו לא נשאיר מאחורה את הקהל של מכבי, אנחנו לא נקבל את הרדיפה אחרי חברי הארגון שבאה מתוך מחשבה לשנות את צביון של היציע ושל בלומפילד בפרט.
ביום חמישי הקרוב אנחנו נגיע לעודד את הקבוצה בשער 11, בפנים או בחוץ זה כבר לא יהיה תלוי בנו.
אנחנו קוראים לכל אוהד מכבי תל אביב לעמוד עם הארגון בין אם זה בפנים או מחוץ למגרש ולעודד איתנו את הקבוצה כי המלחמה על תרבות העידוד היא של כולם!
הנהלת המועדון- אם הקבוצה חשובה לכם כמו שהיא חשובה לנו, אוהדי מכבי תל אביב, עדיין לא מאוחר לשנות את ההחלטה שלכם!
לפני הקבוצה ניצב צמד משחקים גורליים להמשך העונה ומקווים שהחלטת ההנהלה תשתנה עד יום חמישי.
אנחנו קוראים לביטול ההרחקות במיידי!
תתנו לנו לעודד את הקבוצה!
חופש לאוהדים."

אני מבין שזה כנראה שיח מול ההנהלה אבל למה לא להציף ולהציג את כל הפערים ומה ההנהלה מונעת מאותם אוהדים?

ההודעה הזו קצת יותר שקופה מהקודמת אבל הארגון לדעתי חייב להנגיש ולשקף מה קורה עם ההנהלה בכדי לקבל יותר תמיכה.

אני בטוח שגם עכשיו יש הרבה אוהדים שעומדים עם ההחלטה של הפנאטיקס אבל עם מעט יותר שקיפות מאמין שיהיה להם יותר כוח גם מהקהל וגם מול הקבוצה.

47 דקות לפני, Nadav19 said:

אתה צודק שמרחב יפתח הוא דיי קשוח ביחס למחוזות אחרים, אבל לומר שההנהלה מנסה לעזור ועושה מאמצים ? זה לא נכון. ברור לכל אחד שההנהלה עושה ככל ביכולותה לשנות את האופי של שער11 והיא עושה זאת ע״י פגיעה בארגון. אפשר לראות את זה בדברים הכי פשוטים, כמו הדברים שאומרי נציגי במכבי בדיוני ההתאחדות כאשר אנחנו עומדים לדין, חוסר תקשורת מוחלט בין הנהלת המועדון לארגון, אפס תמיכה בארגון מול סנקציות המשטרה. 

אני הייתי עונה שעברה בלאסק בחוץ, נסיעה שרוב הטסים היו חברי ארגון - היחס שקיבלנו(או בעצם שלא קיבלנו) היה הזוי. יש ניתוק מוחלט, שם בעצם נחשפתי ליחס הזה בעיניים שלי. 

אני יכול להעיד על עצמי, לא חבר ארגון ולא נעליים, מנוי ל11.

לפני שנתיים-שלוש קיבלתי פיצוצים משוטרים מחוץ לבלומפילד, כמובן שהתיק נסגר ואפילו רישום פלילי אין לי. ציפיתי להודעה/התייחסות ממכבי על זה שאוהד קיבל פצצות משוטרים מחוץ לשער11 בלי שום סיבה, הכל היה מתועד, בתקשורת. ואפילו הודעה/שיחה חא קיבלתי מהמועדון 

אני שוב כותב - אני לא חושב שההנהלה נקייה.

יחד עם זאת, אם הפנאטיקס לא היו מתנהלים בצורה שהם מתנהלים, אולי היו באים הרבה יותר לקראתם.

בסופו של דבר מדובר בחבורה של אנשים שמתעקשים לשיר שירים שכמעט כל שאר הקהל שורק בוז בזמן שהם רצים וביקשו מהם לא לשיר גם מצד המועדון ועושה המון "דווקא", לצד חרמות קבוע כל עונה בטיעונים קבועים שכנראה שאין להם יותר מידי בסיס.

זה נורא קל לצאת נגד המועדון עצמו, הוא גדול יותר ויש לו הרבה יותר כוח, מובן לגמרי. אי אפשר להתעלם מהצד השני שמתנהל איום ונורא. אלה צריכים להיות יחסים של יד רוחצת יד, לא "אנחנו עושים הכל מאהבת מכבי, איך אתם לא מתביישים להתייחס אלינו ככה?".

קצת לא קשור ואני מאוד מאוד מעריך את הארגון, אבל רמת הכתיבה בהודעות בפייסבוק מביכה מאוד.

לא צריך עברית אבשלום קור אבל משהו ייצוגי ושלא נראה כמו ילד בית ספר שמעביר מסרים מתלהבים.

7 דקות לפני, סלבה said:

יחד עם זאת, אם הפנאטיקס לא היו מתנהלים בצורה שהם מתנהלים, אולי היו באים הרבה יותר לקראתם.

בסופו של דבר מדובר בחבורה של אנשים שמתעקשים לשיר שירים שכמעט כל שאר הקהל שורק בוז בזמן שהם רצים וביקשו מהם לא לשיר גם מצד המועדון ועושה המון "דווקא", לצד חרמות קבוע כל עונה בטיעונים קבועים שכנראה שאין להם יותר מידי בסיס.

זה נורא קל לצאת נגד המועדון עצמו, הוא גדול יותר ויש לו הרבה יותר כוח, מובן לגמרי. אי אפשר להתעלם מהצד השני שמתנהל איום ונורא. אלה צריכים להיות יחסים של יד רוחצת יד, לא "אנחנו עושים הכל מאהבת מכבי, איך אתם לא מתביישים להתייחס אלינו ככה?".

אחי 
משחק אחרון שרו לטועמה והארגון לא היה

38 דקות לפני, awaz said:
הפנאטיקס פירסמו
"הרחקת האוהדים על ידי ההנהלה
לפני הכל, חשוב לנו להסביר לכם הקהל את המצב ולמה זה הגיע למצב שההנהלה דחקה אותנו לפינה שאנחנו נאלצים להחרים את משחקי הבית של הקבוצה שלנו ולעודד מחוץ לשער 11 ולא בתוך היציע שלנו.
חשוב לנו להסביר שזריקת החפצים אינה מהווה פקטור בנושא ההרחקות, הנהלת מכבי תל אביב החליטה לשים רשתות על כל 10-11, ככה שלהילחם בקהל האוהדים ולהרחיק אותו מצטיירת כמלחמה מיותרת בעידוד בשער 11.
בתקופה האחרונה הנהלת המועדון החליטה שוב להילחם בקהל שלה, לאחר ניסיונות רבים מצידנו בשבועות האחרונים דרך גורמים שונים להגיע להבנות ולסיים את הסאגה הזאת מול ההנהלה על מנת שנוכל לחזור בכל הכוח לעונה הזאת ולטרוף אותה!
הארגון החליט להתגמש על המון דברים על מנת שנוכל לחזור ולעודד את הקבוצה שלנו אך גם זה לא הספיק בשביל ההנהלה, וכנראה שמצד המועדון אין הבנה אמיתית לחשיבות הקהל והם מחפשים סגנון אחר של אוהדים.
כשכל הגורמים במדינה נלחמים בקהל האוהדים בישראל אנו מצפים מהנהלת המועדון לעמוד חזקה ואיתנה לצידנו ולא להצטרף למאבק המתמשך באוהדים.
הנהלת המועדון צריכה להבין שלא תפקידה להרחיק אוהדים, אנחנו לא נשאיר מאחורה את הקהל של מכבי, אנחנו לא נקבל את הרדיפה אחרי חברי הארגון שבאה מתוך מחשבה לשנות את צביון של היציע ושל בלומפילד בפרט.
ביום חמישי הקרוב אנחנו נגיע לעודד את הקבוצה בשער 11, בפנים או בחוץ זה כבר לא יהיה תלוי בנו.
אנחנו קוראים לכל אוהד מכבי תל אביב לעמוד עם הארגון בין אם זה בפנים או מחוץ למגרש ולעודד איתנו את הקבוצה כי המלחמה על תרבות העידוד היא של כולם!
הנהלת המועדון- אם הקבוצה חשובה לכם כמו שהיא חשובה לנו, אוהדי מכבי תל אביב, עדיין לא מאוחר לשנות את ההחלטה שלכם!
לפני הקבוצה ניצב צמד משחקים גורליים להמשך העונה ומקווים שהחלטת ההנהלה תשתנה עד יום חמישי.
אנחנו קוראים לביטול ההרחקות במיידי!
תתנו לנו לעודד את הקבוצה!
חופש לאוהדים."

קצת מעודד, אולי בכל זאת יגיעו להסכמות עם ההנהלה ויכנסו בסוף.

הארגון לא שר את ״שיר האונס״, תפסיקו עם השקר הזה.

אני כן שר והארגון מנסה להימנע, לעיתים אפילו משנה שיר מהר.

אתם כנראה לא נמצאים במשחקים / שער 11 אז אתם חושבים ככה.

הקהל הרחב שלא קשור לארגון בשער 11 שר את השיר.

אם אני לא טועה, נגד נתניה חוץ הקהל הרחב התחיל לשיר את זה והארגון סימן לא לא והחליף שיר מהר ולצערו הקהל התעצבן ושר בכוונה.

אז להאשים את הארגון שהוא שר את שיר האונס זה לא נכון.

5 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

עדיין לא אמרו על מה הורחקו..

בדיוק על זה אני מדבר, קצת יותר שקיפות תוסיף להם עוד כוח מהקהל הרחב.

אין אף בן אדם מקושר מספיק לשני הצדדים שיכול להושיב אותם כדי להגיע להסכמות? 

הקיץ הזה גם ככה עקום (מדהים להגיד את זה על קיץ בו זהבי ואיביץ חזרו) והדבר האחרון שמכבי צריכה זה את אווירת הבית קברות הזאת ביציע

אני לא מבין מההודעה על מה ההרחקה, מצטער ואני גם לא מסכים שזה לא תפקיד ההנהלה להרחיק אוהד (השאלה על מה). 

אם אוהד זרק מצת ויש הוכחה הוא צריך להיות מורחק, אם המשטרה לא עושה את זה, אז מכבי עושים, זה מקובל עלי. (ולא קשור אם יש רשת או אין, הרשת לא פותרת את מי שכבר זרק מאחריות)

אם אוהד שר טועמה מחבל, אז מעבר לזה שלא צריך להרחיק על זה כי חלאס עם השטות הזאת ואנחנו במגרש כדורגל, אבל מצד שני זו אכיפה בררנית שלא עומדת במבחן בית מפשט, שכן הוא לא היחיד ששר. 

אבל לבוא ולהגיד אנחנו לא מוכנים שירחיקו, אז עם כל הכבוד, הארגון לא קובע למכבי את מי להרחיק (שוב, אם ההרחקה מוצדקת). 

מהפוסט של הארגון נראה שההרחקות הגיעו בגלל פירו ולא בגלל השלכת חפצים. השאלה אם זה באמת ככה או שהרחיקו גם אוהדים שלא באים להם בטוב מחשש ל״התפרעות״ עתידית. 

יש לי תחושה שמכבי נבהלו מהקנסות הגבוהים שקיבלנו בעונה שעברה והחליטו להצטרף למנהלת ולמשטרה ולהילחם בפנאטיקס מתוך מחשבה שזה יגרום להקטנת הקנסות. 

הבעיה שמכבי עושה שוב את הטעות הזאת ומה שקורה בסוף זה שהפנאטיקס מחרימים כמה משחקים, זה משפיע על הקבוצה, הם חוזרים ליציע עם אנטי, שרים שירים מתריסים בכוונה בגלל היחס ממכבי, זורקים אבוקות בכוונה ומקבלים בגלל זה הרבה קנסות. 

אם הפנאטיקס לא יכנסו בחמישי זה יגרום לזה שככל הנראה המשחק יגמר בתוצאה מבאסת אחרי אווירה נוראית, שריקות בוז לשחקני מכבי וקללות ליצחקי.

שבוע אחרי הפנאטיקס יטוסו ליוון ויפוצצו את המגרש באבוקות ורימונים. מכבי תקבל קנס רציני כי זאת אופ״א וזה יגרום לבלאגן מול הפנאטיקס רק לגדול. 

אז אפשר להגיד שהפנאטיקס אשמים שמלכתחילה זרקו אבוקות, אבל כשהמשטרה לא מאשרת תפאורה ומכבי לא נלחמת מה הם יעשו? יבואו לדרבי ללא כלום? זה קרה כבר בדרבי 3-2 של יובא ואז אוהדים התלוננו שהפנאטיקס לא עשו כלום בזמן שאולטראס הפועל עשו תפאורה ופירו. 

חוץ מזה, לכמה אוהדים פה יש תמונות וסרטונים של התצוגות פירו מהעונה שעברה? מניח של90% מכאן. 

ראיתי שאמרו פה שמכבי לא יכולה לתת לזה יד, אבל מה קורה בהפועל, בחיפה ובב״ש? יש גם שם המון אבוקות והם עדיין מכניסים תפאורות וההנהלות שלהם לא רבות אף פעם עם האוהדים. למה רק אצלנו החרא הזה קיים? 

אז אין לי ספק שהפנאטיקס לא תמימים ב100%, אבל ממכבי אני מצפה יותר כי בכל זאת הפנאטיקס זה ארגון ללא רווחים בעוד אנחנו מוציאים אלפי שקלים על מכבי כל עונה. 

זה בעייתי להתפאר ב22 אלף מנויים ואז לא לדעת להתנהל עם הקהל. אגב, היחס הבעייתי לקהל הוא לא רק בפן הזה. יש המון תלונות במהלך השנה על יחס בעייתי לאוהדים גם בדברים שלא קשורים לעידוד (אהמ אהמ לאן). להיות המועדון הכי גדול בישראל אומר גם לשמור על יחסים מעולים עם הקהל ואצלנו קצת שוכחים את זה. 

מקווה מאוד ששני הצדדים ידעו להתפשר ולהניח הכל בצד למען הקבוצה כי באמת שאף אחד לא מרוויח מזה. הארגון לא נהנה מהמחאות ומכבי תסבול גם מבחינה מקצועית ובהמשך גם ממכירת מנויים וכרטיסים. 

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מהפוסט של הארגון נראה שההרחקות הגיעו בגלל פירו ולא בגלל השלכת חפצים. השאלה אם זה באמת ככה או שהרחיקו גם אוהדים שלא באים להם בטוב מחשש ל״התפרעות״ עתידית. 

יש לי תחושה שמכבי נבהלו מהקנסות הגבוהים שקיבלנו בעונה שעברה והחליטו להצטרף למנהלת ולמשטרה ולהילחם בפנאטיקס מתוך מחשבה שזה יגרום להקטנת הקנסות. 

הבעיה שמכבי עושה שוב את הטעות הזאת ומה שקורה בסוף זה שהפנאטיקס מחרימים כמה משחקים, זה משפיע על הקבוצה, הם חוזרים ליציע עם אנטי, שרים שירים מתריסים בכוונה בגלל היחס ממכבי, זורקים אבוקות בכוונה ומקבלים בגלל זה הרבה קנסות. 

אם הפנאטיקס לא יכנסו בחמישי זה יגרום לזה שככל הנראה המשחק יגמר בתוצאה מבאסת אחרי אווירה נוראית, שריקות בוז לשחקני מכבי וקללות ליצחקי.

שבוע אחרי הפנאטיקס יטוסו ליוון ויפוצצו את המגרש באבוקות ורימונים. מכבי תקבל קנס רציני כי זאת אופ״א וזה יגרום לבלאגן מול הפנאטיקס רק לגדול. 

אז אפשר להגיד שהפנאטיקס אשמים שמלכתחילה זרקו אבוקות, אבל כשהמשטרה לא מאשרת תפאורה ומכבי לא נלחמת מה הם יעשו? יבואו לדרבי ללא כלום? זה קרה כבר בדרבי 3-2 של יובא ואז אוהדים התלוננו שהפנאטיקס לא עשו כלום בזמן שאולטראס הפועל עשו תפאורה ופירו. 

חוץ מזה, לכמה אוהדים פה יש תמונות וסרטונים של התצוגות פירו מהעונה שעברה? מניח של90% מכאן. 

ראיתי שאמרו פה שמכבי לא יכולה לתת לזה יד, אבל מה קורה בהפועל, בחיפה ובב״ש? יש גם שם המון אבוקות והם עדיין מכניסים תפאורות וההנהלות שלהם לא רבות אף פעם עם האוהדים. למה רק אצלנו החרא הזה קיים? 

אז אין לי ספק שהפנאטיקס לא תמימים ב100%, אבל ממכבי אני מצפה יותר כי בכל זאת הפנאטיקס זה ארגון ללא רווחים בעוד אנחנו מוציאים אלפי שקלים על מכבי כל עונה. 

זה בעייתי להתפאר ב22 אלף מנויים ואז לא לדעת להתנהל עם הקהל. אגב, היחס הבעייתי לקהל הוא לא רק בפן הזה. יש המון תלונות במהלך השנה על יחס בעייתי לאוהדים גם בדברים שלא קשורים לעידוד (אהמ אהמ לאן). להיות המועדון הכי גדול בישראל אומר גם לשמור על יחסים מעולים עם הקהל ואצלנו קצת שוכחים את זה. 

מקווה מאוד ששני הצדדים ידעו להתפשר ולהניח הכל בצד למען הקבוצה כי באמת שאף אחד לא מרוויח מזה. הארגון לא נהנה מהמחאות ומכבי תסבול גם מבחינה מקצועית ובהמשך גם ממכירת מנויים וכרטיסים. 

פירו בסלוניקי יהיה בכל מקרה ומי שמדליק צריך לקחת בחשבון שהקנס יפול עליו בחזרה. אין לזה שום הצדקה. 

יש עוד כל כך הרבה דרכים לעשות מחאה חוץ מלהחרים משחק.

סתם דוגמה לשבת בשקט עד המחצית ואז להתחיל לעודד - גם לא מפקיר לגמרי את הקבוצה (שׁאתם אוהדים ורוצים שתצליח!) וגם יראה את הכוח של קהל רועש ביציע.

ובלי קשר - שקיפות שקיפות שקיפות.

תחלקו פלאיירים בכניסה עם מידע מדויק על מה שמתרחש (שימוש טוב לכסף במקום שחרור עצורים),

ולשם שינוי תירתמו את הקהל הרחב שיהיה איתכם.

כמעט כל אחד כאן בפורום יתמוך במחאה של הארגון אוהדים כל עוד הסיבה מספיק הגיונית, והדרך היא דרך יעילה שלא פוגעת בקבוצה.

לפני3 שעות , סלבה said:

איזה שירים הם שרים שהקהל יוצא נגדם?

אם אתה מדבר על השיר עם המילה אונס בתוכו, הם הפסיקו לשיר אותו מזמן. 

את טועמה מחבל לא יפסיקו לשיר בחיים. יתרה מזאת, גם במשחקים שלא היה את הארגון שרו גם את השיר עם המילה אונס בתוכו וגם את השיר עם המילים טועמה מחבל. 

צריך להפסיק עם הטענה הזאת שהארגון הולך ראש בקיר עם ההנהלה על כלום. יש דברים שהם שינו ויש דברים שהם לא עושים יותר ויש דברים שהם יהרג בל יעבור כי די כמה אפשר לסבול. 

יש ניתוק מוחלט בקטע הזה בין ההנהלה לארגון, אין שום עזרה, שום תמיכה, אולי באמת כדאי שהארגון יפסיק להגיע ולעודד. להגיד שנורא קל לצאת נגד המועדון זה גניבת דעת, הרבה יותר קל לצאת נגד הארגון כי הם כאילו איזה בבונים עבריינים פראי אדם שצריך למגר, שים לב איך כמעט כולם מגבים את המועדון וממשיכים לצאת נגד הארגון. אז קל לצאת נגד המועדון? סלח לי זה בולשיט.

הקונספט של אוהדים ומועדון אמור להיות פשוט מאוד. האוהדים באים למשחק לעודד לספק תפאורה ואווירה ולדחוף את הקבוצה ולחזור הביתה בלי ששוטרים ירביצו להם. האינטרס של המועדון זה שהאוהדים יצליחו לבצע את כל זה על הצד הטוב ביותר. אצל מכבי אין כזה אינטרס ובזה הסיפור הזה נגמר. וברגע שאין כזה אינטרס אז באיזשהו שלב גם הארגון יתחיל לצאת נגד ההנהלה. האינטרס היחיד של המועדון הפך להיות כמה כסף נכנס ממכירת כרטיסים ומנויים.

צטט

אצל הצהובים מצפים כי אצטדיון בלומפילד יהיה מלא ומקווים לאווירה טובה שתדחוף את הקבוצה של ולאדן איביץ' לעבר מקדמה ביתית מול היוונים בסיבוב המוקדמות השלישי של הקונפרנס ליג.

אל תגידו לי שזה ציטוט אמיתי. אווירה טובה יחסית למשחקי נוער.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אל תגידו לי שזה ציטוט אמיתי. אווירה טובה יחסית למשחקי נוער.

מה רצית שיגידו? "במועדון מצפים לקרחות ביציעים ואווירה תחת"?

On 31.7.2022 at 13:17, זיפו said:

לא להגיע למשחקים זה הפתרון?

אפילו כתבה אחת מסכנה שהארגון שלנו מחרים את המשחק באירופה לא עלה באף אתר חדשות לדעתי.

נראה לך שלמישהו באמת אכפת מאוהדי הכדורגל?

היה כתוב באחד מהצהובונים שזה בגלל הרחקת אוהדים שזרקו אבוקות משנה שעברה, שום מילה על חוק כזה או אחר. בנוסף, כתוב שהארגון לא יחזור עד שיבטלו לאותם אוהדים את ההרחקה.

אני בכלל אמרתי לעצמי, אחרי שקראתי את הנ״ל ״איזה יופי מרחיקים מתפרעים שפוגעים בקבוצה נקודתית!״, עכשיו מקריאה פה אני מבין שמדובר במחאה רחבה יותר.

אם כך הדבר זה מבוצע בצורה גרועה מאוד, א-ב׳ של מחאה זה שיבינו על מה המחאה.

אם מערבבים את נושאי ההרחקה והמחאה על החוק שיבוא עלינו לטובה/רעה אז בכלל פספסו פה.

חיפה גביע/ נגדנו 30 אבוקות

הפועל דרבי 30 אבוקות

בש גביע 20 אבוקות

כמה מורחקים יש להם???

אסור לתת להנהלה להקטין את עוצמת הקהל שלנו ולעשות מאיתנו יד אליהו