Jump to content

בלי הפנאטיקס בלומפילד בית קברות

yzfR125

Recommended Posts

35 דקות לפני, אקיטה said:

המשחקים שבהם אין ארגון זה המשחקים עם הכי הרבה תופעות שציינת לפחות ממה שאני ראיתי

משחקים שנזרקו חפצים לקבל וזה נרשם בדוח

דרבי בית

דרבי חוץ

חיפה חוץ

חיפה בית

בש בית

בכולם הארגון היה. לא מאשים שזה הארגון וגם לא מאמין שזה הם. אבל זה לא קשור לאם הם שם או לא. 

נפנאטיקס תורמים ליציע ולעידוד, פה אין ספק בכלל. אבל, וזה אבל גדול, אני לרגע לא קונה את זה שהארגון לא שולט במה ששרים ביציע, מה גם שהרבה מהארגון חשוב להם לשיר מה שהם רוצים, ושיזדיין הקהל הרחב. 

אתן לזה דוגמא מהעונה האחרונה: 

משחק בית אחרון, מול באר שבע, הארגון מחרים. גם אני הצטרפתי לחרם שלהם,  למרות שאינני מנוי כבר ל11 אלא לשער אחר, ונשארתי בפלורנטין להקרנה - החרם היה מוצדק ונועד להילחם בעונשי סגירת היציעים והרדיוסים. ותראו איזה יופי - העבירו חוק שיגרום לזה שלא נראה יותר את העונשים הקולקטיבים הללו. 

לפני תחילת ההקרנה של המשחק המדובר ביקשו מהאירגון שני דברים: בלי פירוטכניקה בשכונה ובלי שיר האונס. 

עכשיו, את שיר האונס ניסו לשיר שם פעמיים - פעם אחת עוד מוקדם (והצלחנו לעצור את זה) ופעם אחת במהלך המשחק (האזור עשר בלילה בשכונת מגורים) - ואת ה200 300 איש ששרו את זה לא הצלחנו לעצור. לא יעזור שביקשנו ואמרנו על נפגעות עבירות מין שגרות בשכנות, היחס שקיבלנו היה לזרוק על כל האוהדים שהם לא מהארגון זין. 

אז אם זה היחס של הארגון לשכונה ולבר  שמארח אותם, שרק גורם לבעלים לא להסכים לזה שוב - למה שנתמוך בהם עכשיו? 

מבחינתי שיכניסו 5000 שח קנס לכל מי ששר את שיר האונס, או זורק פירו למגרש בשביל לעצור את ההתמודדות או זורק מצית על הקוון. 

תפסיקו להאשים את כל העולם בזה שלא נותנים לכם להתנהג כמו בבונים, ופשוט תשנו את ההתנהגות. 

1 דקה לפני, Davidna said:

משחקים שנזרקו חפצים לקבל וזה נרשם בדוח

דרבי בית

דרבי חוץ

חיפה חוץ

חיפה בית

בש בית

בכולם הארגון היה. לא מאשים שזה הארגון וגם לא מאמין שזה הם. אבל זה לא קשור לאם הם שם או לא. 

מה קשור?

הוא מדבר על הארגון כאילו זה כל מקור הרוע בעולם ובלעדיהם היציע יהיה ורדים ושושנים ועובדה שזה לא ככה.

18 דקות לפני, אקיטה said:

מה קשור?

הוא מדבר על הארגון כאילו זה כל מקור הרוע בעולם ובלעדיהם היציע יהיה ורדים ושושנים ועובדה שזה לא ככה.

אתה אמרת שרב הזריקות והארוכים האלה היו שלא היה ארגון זה מה קשור

14 דקות לפני, red4peace said:

נפנאטיקס תורמים ליציע ולעידוד, פה אין ספק בכלל. אבל, וזה אבל גדול, אני לרגע לא קונה את זה שהארגון לא שולט במה ששרים ביציע, מה גם שהרבה מהארגון חשוב להם לשיר מה שהם רוצים, ושיזדיין הקהל הרחב. 

אתן לזה דוגמא מהעונה האחרונה: 

משחק בית אחרון, מול באר שבע, הארגון מחרים. גם אני הצטרפתי לחרם שלהם,  למרות שאינני מנוי כבר ל11 אלא לשער אחר, ונשארתי בפלורנטין להקרנה - החרם היה מוצדק ונועד להילחם בעונשי סגירת היציעים והרדיוסים. ותראו איזה יופי - העבירו חוק שיגרום לזה שלא נראה יותר את העונשים הקולקטיבים הללו. 

לפני תחילת ההקרנה של המשחק המדובר ביקשו מהאירגון שני דברים: בלי פירוטכניקה בשכונה ובלי שיר האונס. 

עכשיו, את שיר האונס ניסו לשיר שם פעמיים - פעם אחת עוד מוקדם (והצלחנו לעצור את זה) ופעם אחת במהלך המשחק (האזור עשר בלילה בשכונת מגורים) - ואת ה200 300 איש ששרו את זה לא הצלחנו לעצור. לא יעזור שביקשנו ואמרנו על נפגעות עבירות מין שגרות בשכנות, היחס שקיבלנו היה לזרוק על כל האוהדים שהם לא מהארגון זין. 

אז אם זה היחס של הארגון לשכונה ולבר  שמארח אותם, שרק גורם לבעלים לא להסכים לזה שוב - למה שנתמוך בהם עכשיו? 

מבחינתי שיכניסו 5000 שח קנס לכל מי ששר את שיר האונס, או זורק פירו למגרש בשביל לעצור את ההתמודדות או זורק מצית על הקוון. 

תפסיקו להאשים את כל העולם בזה שלא נותנים לכם להתנהג כמו בבונים, ופשוט תשנו את ההתנהגות. 

חחחח אתה מאמין למה שאתה רושם? אתה באמת חושב שבזכות החוק שהעבירו יפסיקו לתת עונשים קולקטיבים? 

החוק המגוחך הזה יתן כלי נוסף למשטרה שבו היא תוכל להעניש כל אוהד ביציע סתם ככה ללא שום הוכחה. זוכר מה היה במדינה בשיא הקורונה עם הקנסות על מסיכה? עכשיו תדמיין את זה במגרשי הכדורגל. שוטרים יכנסו ליציע, יתנו קנסות ללא הוכחה למי שלא יבוא אליהם טוב בעין ואז יתחיל בלאגן שיסתיים בשוטרים שמרביצים לאוהדים ומחלקים להם קנסות. 

לטמבלים שחשבו על החוק הזה אין שום מושג מה זה מגרש כדורגל ומה קורה בו. חוק פשוט הזוי ועצוב שאוהדי כדורגל תומכים בו. 

לגבי השירים, באותו משחק מדובר נגד ב״ש שרו את שיר האונס גם ביציע, ללא הארגון. ביום חמישי האחרון כמעט ולא שרו כלום ועדיין מבין השירים שכן שרו היה טועמה מחבל. שוב ללא הארגון. 

זריקות חפצים זה משהו שקיים בכל 11 ואפילו מחוצה לו (פ.ס.וו לדוגמא). 

אבוקות פתאום זה דבר כזה נורא? קשה לי להאמין שלא פתחת את המצלמה באחת התצוגות האלה. מצחיק שאותם אוהדים שמתגאים בזה מצד אחד ואז אומרים שזה בושה וכו׳. 

זה קיים גם אצל ב״ש, חיפה והפועל. לא ראיתי שהמועדונים שלהם פועלים נגד הקהל שלהם.

אני איתם וכל עוד יש מחאה גם לא אגיע לאצטדיון כי אני חושב שהסיבה מוצדקת.

אבל! כדאי שגם בארגון יעשו חשבון נפש, שירי לה פמיליה בהפגנות מחוץ לביתו של אורן חסון, ההתעקשות על שיר האונס ויותר מידי פוליטיקה ביציע זה שורש כל רע.

כדורגל צריך להיות מנותק מפוליטיקה, זה הבסיס לכל הברדאק לדעתי, שינוי שכזה יכול לפתור את רוב הבעיות.

22 דקות לפני, Davidna said:

אתה אמרת שרב הזריקות והארוכים האלה היו שלא היה ארגון זה מה קשור

לא נכון זה לא מה שרשמתי תקרא שוב את התגובה שלו ואת התגובה שלי

1 דקה לפני, מכביסט מראשון said:

בא לי שהגייט מהכדורסל יגיעו עם תופים ודגלים ומגאפון ויעשו קרנבל ב11 סעמק מה ביקשנו ארגון אוהדים מאוחד שנותן את הקצב 

לא ביקשנו יותר מדי, אבל למועדון שלך למשטרה למנהלת ולהתאחדות לא כל כך מתאים הקונספט הפשוט הזה. 

1 דקה לפני, Krishi said:

לא ביקשנו יותר מדי, אבל למועדון שלך למשטרה למנהלת ולהתאחדות לא כל כך מתאים הקונספט הפשוט הזה. 

ככל שיתר ארגוני האוהדים לא מחרימים, המחאה הזאת סופה להיקבר וחבל על הזמן של כולם.

3 דקות לפני, itanar said:

ככל שיתר ארגוני האוהדים לא מחרימים, המחאה הזאת סופה להיקבר וחבל על הזמן של כולם.

המחאה היא כבר לא רק נגד החוק, היא גם על מורחקים. אין קשר לשאר הארגונים.

3 דקות לפני, תמיר8 said:

שברנו שיא מנויים, הכנסות יש בשפע

לא חכם להסתכל רק על העונה הזאת. יש לא מעט אוהדים שמתחרטים שעשו מנוי בעקבות המחאה הזאת. 

אם מכבי רוצה לשמור על כמות המנויים היא צריכה לגרום לחוויה בבלומפילד להיות כמה שיותר טובה. גם מבחינת חווית הצפייה (קבוצה טובה שנלחמת על אליפות) וגם מבחינת אווירה (תפאורות ועידוד חזק). כרגע היא נכשלת בשני הדברים וזה יתבטא בירידה משמעותית בכמות המנויים בעונה הבאה אם לא נראה שינוי.

כשרוצים לעשות מחאה עושים את זה לפני שמוכרים מנויים, לא שכל האצטדיון SOLD OUT

השאלה להמשך חידוש המנוי תהיה בעיקרה על פי התוצאות על המגרש ולא על פי רמת העידוד לדעתי. ככה או ככה עד חודש יוני שנחדש את המנויים שוב הפנטיקס יחזרו אז אני לא מתרגש

17 דקות לפני, מכביסט מראשון said:

בא לי שהגייט מהכדורסל יגיעו עם תופים ודגלים ומגאפון ויעשו קרנבל ב11 סעמק מה ביקשנו ארגון אוהדים מאוחד שנותן את הקצב 

לא יהיה ארגון כמו הגייט/שחקן ה12 ביציע כי יש בו ברדאק שלא מתחיל ונגמר בפנאטיקס, אין לכם מה לפנטז.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

חחחח אתה מאמין למה שאתה רושם? אתה באמת חושב שבזכות החוק שהעבירו יפסיקו לתת עונשים קולקטיבים? 

החוק המגוחך הזה יתן כלי נוסף למשטרה שבו היא תוכל להעניש כל אוהד ביציע סתם ככה ללא שום הוכחה. זוכר מה היה במדינה בשיא הקורונה עם הקנסות על מסיכה? עכשיו תדמיין את זה במגרשי הכדורגל. שוטרים יכנסו ליציע, יתנו קנסות ללא הוכחה למי שלא יבוא אליהם טוב בעין ואז יתחיל בלאגן שיסתיים בשוטרים שמרביצים לאוהדים ומחלקים להם קנסות. 

לטמבלים שחשבו על החוק הזה אין שום מושג מה זה מגרש כדורגל ומה קורה בו. חוק פשוט הזוי ועצוב שאוהדי כדורגל תומכים בו. 

לגבי השירים, באותו משחק מדובר נגד ב״ש שרו את שיר האונס גם ביציע, ללא הארגון. ביום חמישי האחרון כמעט ולא שרו כלום ועדיין מבין השירים שכן שרו היה טועמה מחבל. שוב ללא הארגון. 

זריקות חפצים זה משהו שקיים בכל 11 ואפילו מחוצה לו (פ.ס.וו לדוגמא). 

אבוקות פתאום זה דבר כזה נורא? קשה לי להאמין שלא פתחת את המצלמה באחת התצוגות האלה. מצחיק שאותם אוהדים שמתגאים בזה מצד אחד ואז אומרים שזה בושה וכו׳. 

זה קיים גם אצל ב״ש, חיפה והפועל. לא ראיתי שהמועדונים שלהם פועלים נגד הקהל שלהם.

אבוקות זה אחלה, אבל שיישאר ביציע. חלאס לזרוק דברים לדשא. 

וזריקות חפצים? עכשיו כשמי שזורק יקבל 5000 שח קנס במקום - בוא נראה מי יזרוק. 

לא רואה את שאר המועדונים לא משתפים פעולה עם המשטרה עכשיו כשהחוק עבר. 

חוץ מזה, בניגוד לבעלים של הקבוצות האחרות - לנו יש בעל בית עם מוסר גבוה. 

55 דקות לפני, תמיר8 said:

כשרוצים לעשות מחאה עושים את זה לפני שמוכרים מנויים, לא שכל האצטדיון SOLD OUT

השאלה להמשך חידוש המנוי תהיה בעיקרה על פי התוצאות על המגרש ולא על פי רמת העידוד לדעתי. ככה או ככה עד חודש יוני שנחדש את המנויים שוב הפנטיקס יחזרו אז אני לא מתרגש

ברור אם תהיה עונה גרועה מספר המנויים יהיה יותר קטן בכל מקרה, אבל לאווירה יש השפעה גדולה על אוהדים. 

ההבדל בין לראות משחק ביציע לבין לראות משחק בבית הוא לא גדול אם אין עידוד. לא מעט אנשים יוותרו על לעשות מנוי ולא להגיע בחום/בגשם אם תהיה אווירה של בית קברות. 

16 דקות לפני, red4peace said:

וזריקות חפצים? עכשיו כשמי שזורק יקבל 5000 שח קנס במקום - בוא נראה מי יזרוק. 

זאת בדיוק הבעיה עם החוק, מישהו יכול לזרוק ושוטר יכול ליפול עליך להגיד שזה אתה ואין לך מה לעשות

אז אחרי הקיץ הביזיוני של ההנהלה היא ממשיכה לירות לעצמה ברגליים

אבל העיקר שהאש תוסט מהחובבנות של הגורמים המקצועיים במועדון