Jump to content

בלי הפנאטיקס בלומפילד בית קברות

yzfR125

Recommended Posts

On 18.6.2017 at 23:14, DeDo said:

קוסמן תחזור. כן תחזור, ועל הדרך תביא איתך את החבר'ה המקוריים של השחקן ה-12.

ועל הדרך תעשה סינון רציני במה שנקרא היום שער 11, כי זה לא נראה כמו מה שבנית.

בתקופה ההיא הארגון לא היה מעלה על דעתו לשיר שירים כמו שיר האונס, העידוד היה חזק בהרבה.

ואם אתה לא חוזר אז לפחות תעזור להחזיר את אסי סוודר, שני שירים וחצי כאלה ומחיאות כפיים עם דרבוקה

העיקר לא הבית קברות הזה..

הקבוצה נראית כמו האוהדים שלה.

שורה תחתונה, לתחושתי גם אם הפנאטיקס עכשיו יילחמו ביוקר המחייה לא יהיה להם גב מהקהל הרחב. רק פה בפורום אנשים שכביכול תומכים במהות של המחאה, לא מבינים את הדרך שבה היא נעשת. אז מרגיש שמחוץ ל11 יש אפילו ששמחים על החוק שעבר והמחאה לא מעניינת אותם. נדמה שכשאנשים רושמים שהם חסרים ביציע אז הכוונה שלהם שחסר ארגון עם תוף ביציע.

בקיצור אני לגמרי חושב שהמחאה הזאת סופר מוצדקת, החוק הזה יפגע בכולנו ויהווה פתח לעוד חוקים וסנקציות שיבואו בהמשך. מרגיש לי שהיחס שנקבל השנה במגרשים הוא מהגרועים שהיו, ולמרות כל זה, אין למחאה הזאת בעיניי סיכוי כי לא יוצאים למחאות כשאין לך גב ותמיכה רחבה.

האווירה הזו שהייתה במשחקים האחרונים צריכה להזיז משהו אצל ההנהלה שכבר שנים עושה דמוניזציה לשער 11 ולארגון אוהדים שלה בלי קשר לסיבה שיש מחאה. אווירה ביציע מביאה קהל לא ההפנינג שהם עושים מחוץ לאצטדיון ובטח לא השירים בחימום. 2022 והם חושבים שכדורגל יפה והחתמה של שחקנים זה מה שמביא את הקהל ליציע

1 דקה לפני, Daniel17 said:

המחאה גם בחמישי הקרוב?

על מה המחאה בכלל

על ״חוק אלימות בספורט״ שעבר לאחרונה, לא בטוח לגבי מה שהוא אומר, לדעתי שמותר לשוטר להרחיק אוהד מהמגרשים על פי שיקול דעת שלו, ללא בית משפט.

1 hour ago, yellowcake said:

אגב מישהו יודע למה אין במות בבלומפילד

האמת שבמשחק נגד זירה היה נראה שהחליפו בחלק מהיציע את הכסאות לכסאות קשיחים ולא מתקפלים כמו שהיו פרט לחלק האמצעי (איפה שבד״כ יושב הגוש). מקווה שהבמות הורדו כהכנה להחלפת שאר הכסאות ולא כעוד איזה צעד של הפגנת שרירים של המשטרה/מנהלת

10 דקות לפני, ניסו said:

תשאלו את עצמכם שאלה אחת: מה הייתם עושים אם שוטר היה נותן לכם 5,000₪ דוח בהפתעה?

אם לא אגיע למשחקים כמחאה זה יוביל לאנשהו? 

במדינה שלנו תאמין לי שלא. 

Just now, עידן מוסקונה said:

אם לא אגיע למשחקים כמחאה זה יוביל לאנשהו? 

במדינה שלנו תאמין לי שלא. 

אני נוטה להסכים איתך. אבל אני גם מבין אותם.

הבלאגן יתחיל באמת שאוהדים יקבלו דוחות בלי שעשו כלום, בגלל שוטר מתוסכל וכו'

13 דקות לפני, ניסו said:

תשאלו את עצמכם שאלה אחת: מה הייתם עושים אם שוטר היה נותן לכם 5,000₪ דוח בהפתעה?

לא להגיע למשחקים זה הפתרון?

אפילו כתבה אחת מסכנה שהארגון שלנו מחרים את המשחק באירופה לא עלה באף אתר חדשות לדעתי.

נראה לך שלמישהו באמת אכפת מאוהדי הכדורגל?

Just now, זיפו said:

לא להגיע למשחקים זה הפתרון?

אפילו כתבה אחת מסכנה שהארגון שלנו מחרים את המשחק באירופה לא עלה באף אתר חדשות לדעתי.

נראה לך שלמישהו באמת אכפת מאוהדי הכדורגל?

אז מה הפתרון? לתת להם לזיין אותנו ולהמשיך לשתוק?

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז מה הפתרון? לתת להם לזיין אותנו ולהמשיך לשתוק?

אבל אתה מבין שחוץ מלנו-אוהדי מכבי לאף אחד לא מזיז שהפנאטיקס מחרימים את המשחקים האחרונים? 

זה לא יגרום לשוטר חסר החיים לא לתת את הדוח שהוא רוצה לאוהד שאפילו לא עשה משהו לפני...

אנחנו כאוהדים נמצאים במלחמה שלצערי איך שזה נראה כרגע הפסדנו בה מראש... 

אבל הפתרון של לא להגיע למשחקים לא יפתור כלום זה הדבר היחיד שאני יודע. 

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

אבל אתה מבין שחוץ מלנו-אוהדי מכבי לאף אחד לא מזיז שהפנאטיקס מחרימים את המשחקים האחרונים? 

זה לא יגרום לשוטר חסר החיים לא לתת את הדוח שהוא רוצה לאוהד שאפילו לא עשה משהו לפני...

אנחנו כאוהדים נמצאים במלחמה שלצערי איך שזה נראה כרגע הפסדנו בה מראש... 

אבל הפתרון של לא להגיע למשחקים לא יפתור כלום זה הדבר היחיד שאני יודע. 

אני לא אומר שהפתרון זה לא להגיע למשחקים, אבל צריך לעשות משהו. אי אפשר לתת יד לחוקים כאלה הזויים.

Just now, מכביסט לעד said:

אני לא אומר שהפתרון זה לא להגיע למשחקים, אבל צריך לעשות משהו. אי אפשר לתת יד לחוקים כאלה הזויים.

מסכים לגמרי. 

מקווה שהם יגיעו למסקנה שניתן לעשות כמו שרשמו פה קודם מחאה גם בזמן המשחק כשהם נמצאים. 

אי עידוד לא עוזר לשום דבר

אם כבר לקלל באופן שיטתי את האחראים לחוק הדרקוני הזה פלוס באנרים בכל חור יעזור כי שומעים ורואים בטלוויזיה ואז מתייחסים לזה

המחאה הזאת לא אפקטיבית ומתישהו הארגון יתקפל וגם אם לא, אי ההגעה שלהם תהיה הצלחה למשטרה שמונעת את הגעת האולטראס לאצטדיון בעצם ההפחדה שהיא משרה עם קיום החוק הזה. בינתיים אלפי אוהדים ימשיכו להגיע אצלנו ואצל הקבוצות האחרות הכל כרגיל גם ככה.

אין שנה בלי מחאה ובלאגן עם המשטרה אז נעבור גם את זה במקודם או במאוחר

יש רק הנושא הזה כל כך הרבה דרכי פעולה אפקטיביות יותר מלא להגיע למשחקים.

מחאה נגד ההנהלה של מכבי, המשטרה, חברי כנסת והשיפוט המושחת כולל שלטים, דגלי פריסה, שירים מתוך האצטדיון ייתן "באז" תקשורתי הרבה יותר גדול ממחאה שלא הרבה יודעים שהיא קיימת ובטח שלחברי הכנסת ומשטרת ישראל היא לא מזיזה, להפך.

בינתיים לחיפה, באר שבעף נתניה והפועל לא עשו כלום לקהל.

החוק הזה שמזכיר משטרים דיקטטוריים אפלים נוראי, יחד עם זאת, דרך הפעולה נגדו לא נכונה לפי דעתי ועל הדרך פוגעת אנושות במכבי.

אני בטוח שאני שוחטים את נתניה וזירה אם הפנאטיקס היו במשחק.

הודעה שלהם:

**הנהלת מכבי תל אביב&משטרת ישראל** 

אחרי שהחלטנו שנכון לעכשיו אנו צריכים לחזור לאצטדיונים לתמוך במועדון ולהילחם בחוק הכושל בדרכים אחרות מחוץ למגרש ובתוכו. הנהלת המועדון החליטה לחבור ולתת את גבה למשטרת ישראל, להתאחדות לכדורגל ולמנהלת הליגות לכדורגל במלחמה באוהדים ובתרבות העידוד בארץ ובחרה להרחיק מספר לא מבוטל של אוהדי הקבוצה! 

בהנהלת המועדון החליטו שהם רוצים "שאצטדיון בלומפילד" יקח השראה "מאצטדיון הקאמפ נואו"! 

הנהלת המועדון לא מבינה את המשמעות של תמיכת הקהל בשחקנים, שהקהל הכוח הכי גדול שלה והחלה להרחיק אוהדים וחברי ארגון ממגרשי הכדורגל לתקופה בלתי נגמרת.

אנחנו רואים את טובת הקבוצה מעל הכל ולמרות זאת לא יכולים להשאיר את חברינו ליציע לבד! 

החלטנו נכון לרגע זה להחרים את כל משחקי הבית עד שבמועדון יבינו שבלי אוהדים אין כדורגל! 
ובכל זאת אנחנו נמשיך להגיע למשחקי החוץ של הקבוצה. 

אנחנו קוראים מכאן להנהלת מכבי תל אביב לבטל את ההרחקות ולהחזיר את הקהל אל המגרשים!

הנהלת מכבי תל אביב אתם לא בית משפט!
נתראה בסלוניקי!
רק מכבי!