Jump to content

בלי הפנאטיקס בלומפילד בית קברות

yzfR125

Recommended Posts

מסכים עם העקרון של המחאה אבל לא עם הדרך שהיא מבוצעת. לא להגיע למשחק הורס לקבוצה ולשאר הקהל ואפשר לדעתי לחשוב על דרכי מחאה אחרות שפוגעות פחות באווירה אבל יותר אפקטיביות כמו כניסה מאוחרת ליציע או משהו בסגנון (וזה ירתום גם יותר קהל להשתתף במחאה) . 

בכל אופן האווירה בלי הארגון מזעזעת ואני מקווה מאוד שהם יחליטו לא להחרים אתה משחק הסופר חשוב נגד אריס שבוע הבא 

אם מטרת המחאה היא שהמועדון יילחם מול המשטרה או המדינה  אז כנראה שכל העונה הארגון לא יגיע.

מחאה בנושא כזה צריכה להיעשות בשיתוף עם שאר הקהלים ומחוץ לאיצטדיון הכדורגל,

למועדונים אין באמת רצון לעזור לאוהדים שגרמו להם לשלם מיליונים לאורך השנים ואני בספק אם משהו ישנה את זה

בשורה התחתונה ומכבי חייבים להבין את זה, עם עידוד אתמול וקצת אווירה כנראה שדברים היו נראים אחרת על הדשא. בעיקר ניר ביטון, זהבי ושאר השחקנים שלא מבינים מה זה הבית קברות הזה. 

7 דקות לפני, תמיר8 said:

החוק לא ישתנה בקרוב אז אני מניח שלא יהיה עידוד השנה 

התיקונים לחוק עוד לא עברו ולא נכנסו לתוקף.

באופן כללי אני כמובן תומך במחאה שלהם. מי שלא תומך במחאה זכויות האוהד לא חשובות לא כנראה כל כך.

הבעיה היחידה שקשה לי להאמין שהם ימשיכו איתה לכל אורך העונה עד שיהיה שינוי כלשהו. ואז באמת שאין טעם בכל הדבר הזה. 

רוב הקהל מנותק מהארגון. לצערי.

לכן לרתום את כל הקהל זאת משימה בלתי אפשרית + יש כאלה שישמחו שה"בבונים מ11" ייקבלו קנסות.

להמשיך ככה אני בספק אם הם ימשיכו כי זה רק מעצים את הקרע, פוגע בקבוצה, בקהל הרחב ובעיקר בהם עצמם.

נניח והם יחרימו את המשחק בחמישי, השאלה הנשאלת היא - עד מתי? אני רוצה לראות שבדרבי או משחקים חשובים הם לא יגיעו. לכן המחאה לא רלוונטית...

המחאה לא אפקטיבית, בטח שכלום באים ואין שום דרך לשנות את החוק שעבר/לא עבר עדיין.

עד סוף העונה זה לא יהיה, אם הפנאטיקס לא יחזרו תוך 3-5 משחקים, אנשים אחרים יקחו את היציע, לא חסר אנשים/ארגונים לשעבר שרק מחכים..

13 דקות לפני, זיפו said:

המחאה לא אפקטיבית, בטח שכלום באים ואין שום דרך לשנות את החוק שעבר/לא עבר עדיין.

עד סוף העונה זה לא יהיה, אם הפנאטיקס לא יחזרו תוך 3-5 משחקים, אנשים אחרים יקחו את היציע, לא חסר אנשים/ארגונים לשעבר שרק מחכים..

מי יקח? האולטראס? ארמתא? אולי GSG? זקני SUB11 והחשמונאים רק מחכים ליום פקודה (במיוחד החשמונאים שוברי המחאות)

18 דקות לפני, Krishi said:

מי יקח? האולטראס? ארמתא? אולי GSG? זקני SUB11 והחשמונאים רק מחכים ליום פקודה (במיוחד החשמונאים שוברי המחאות)

אני לא יודע, חלק ממי שציינת פה כן היה אתמול ולא השתתף בחרם ולקהל הרחב ואפילו רוב 11 לא תומך במחאה של הארגון ורק מחכה ל- 2 אנשים.

איש גדר ומתופף.

אין לי ספק שאם הפנאטיקס לא יחזור מהר ליציע אנשים אחרים יקחו את ההנהגה ואז הם יחזרו והופה חזרנו לריבים ביצעים..

4-5 משחקים בלי עידוד וזה קורה.

7 דקות לפני, זיפו said:

אני לא יודע, חלק ממי שציינת פה כן היה אתמול ולא השתתף בחרם ולקהל הרחב ואפילו רוב 11 לא תומך במחאה של הארגון ורק מחכה ל- 2 אנשים.

איש גדר ומתופף.

אין לי ספק שאם הפנאטיקס לא יחזור מהר ליציע אנשים אחרים יקחו את ההנהגה ואז הם יחזרו והופה חזרנו לריבים ביצעים..

4-5 משחקים בלי עידוד וזה קורה.

מזכיר את עונת החולצות השחורות - ״המחאה בשוק״

לתוך ואקום תמיד נכנס משו. 

אני חושב שכבר עברנו כמה וכמה משחקים ללא ארגון בשביל להבין שזה לא באמת עובד. 

הקבוצה הקהל חייבים ארגון אוהדים שיתן את הקצב. 

בקשר למחאה. מרגיש שזה קצת כמו מחאה שלא מבינים על מה היא. 

מכבי פאנטיקס לא יכולים לריב לבד עם המשטרה או עם החלטות של הממשלה. 

המחאה צריכה להיות אחרת. בטח לא כזאת. 

היא חשובה מאוד. 

אבל אני משוכנע שפגיעה ישירה במשחקי הנבחרת/גביע תהיה הרבה יותר רלוונטית. 

כמו שכולם אמרו פה, לא להגיע למשחקים לא יוביל לשום דבר ולא משנה כמה צודק זה.

חייבים להפסיק את המחאה הזאת ולהגיע ליציע ולתת בראש.

כמו שרשמתי כבר בנושא אחר על העניין הזה, לא להגיע למשחקים לא באמת ישנה את המצב וצריך לעשות משהו בעזרת ארגון היציע וזה לא יקרה עד שתהיה ממשלה שמחליטה פה דברים. 

לה פמיליה בצהוב כחול.

הקהל צמא לארגון שלא מחפש לריב עם המשטרה כל הזמן, לקלל ערבים, או לשיר את שיר האונס כדי לעשות דווקא.

הלוואי ישארו בחוץ עוד קצת כדי שירימו את הכפפה אנשים שהאינטרס שלהם זה מכבי ולא ללבוש חולצה אפורה ולשים מסיכה כי זה ״אולטראס חול״.

ממש הזיז למישהו במכבי, בהתאחדות, במשטרה או בכנסת את הביצה זה שלא היה עידוד…

רק פגע באווירה ובשחקנים.

לפני1 שעה , חרישי הוא הלילה ואפל said:

ממש הזיז למישהו במכבי, בהתאחדות, במשטרה או בכנסת את הביצה זה שלא היה עידוד…

רק פגע באווירה ובשחקנים.

זה פוגע אנושות במועדון. מי שלא מבין את זה בעיה שלו.

כשאוהד חדש לצורך העניין או צעיר מגיע למשחק ומקבל אווירה כזאת לצד יכולת זוועה של הקבוצה שנגרמת גם כתוצאה מהאווירה הוא כנראה לא ימהר לחזור לשם.

לפני15 שעות , Krishi said:

איזו נוסטלגיה... 

לפני9 שעות , osfeee said:

לה פמיליה בצהוב כחול.

הקהל צמא לארגון שלא מחפש לריב עם המשטרה כל הזמן, לקלל ערבים, או לשיר את שיר האונס כדי לעשות דווקא.

הלוואי ישארו בחוץ עוד קצת כדי שירימו את הכפפה אנשים שהאינטרס שלהם זה מכבי ולא ללבוש חולצה אפורה ולשים מסיכה כי זה ״אולטראס חול״.

תתבגר. 

גזענות, שיר האונס וריבים עם משטרה זה משהו שפשוט קיים בשער 11, ולא מקידום של הפנאטיקס ולפעמים הם אפילו מנסים להפחית אותם וזה שירים ומשפטים שפשוט מתחילים מאיזה גוש רנדומלי ביציע.

אם הם ילכו יבואו אחרים אותו דבר בדיוק בקטע הזה.

לפחות לפנאטיקס יש סט יתרונות גדול שבתור מנוי ב-11 הם מספיקים בשבילי כדי לתמוך בהם למרות 

שהם לא לוחמי צדק ושלום.

*אני לא חלק מהארגון ולא מכיר אישית אף אחד מהארגון.

מצחיק שמאשימים אותם בחולי שפשוט קיים אצל הרבה מאוהדי מכבי.

לפני10 שעות , osfeee said:

הקהל צמא לארגון שלא מחפש לריב עם המשטרה כל הזמן

הקהל= אנשים שיעלו לרשתות את התפאורות של הפנאטיקס וסרטונים של פירו ויכתבו ACAB ואז שבוע אחרי יתלונן למה הם מחרימים ומה הם רוצים?

אין שום אפקטיביות למחאה. אני יודע שזה קל לדבר באוויר אבל כואב לי בעיקר כי זה פוגע בהם, פוגע בקהל הרחב וגם פוגע מאוד במכבי. ועוד בעונה שהיא היסטורית בכמות המנויים ויכולה גם להיות היסטורית על הדשא. 

למשחק נגד נתניה באתי עם הרבה ציפיות להתפרק אחרי חודשיים בלי מכבי והאווירה הייתה בית קברות והמשחק אולי באופן ישיר היה גם כזה (אני מאלה שחושבים שביתיות היא קריטית ועם יותר עידוד היינו יכולים אחרי האדום גם לנצח). כנ"ל שבועיים אחר כך מול זירה. אני מקווה מאוד שהם יחזרו נגד אריס, מעבר לעובדה שקהל הרחב צריך אותם, מכבי צריכה אותם.

נ.ב תערכו את הכותרת, השגיאה שם הורגת אותי.

7 דקות לפני, car.garsia said:

אין שום אפקטיביות למחאה. אני יודע שזה קל לדבר באוויר אבל כואב לי בעיקר כי זה פוגע בהם, פוגע בקהל הרחב וגם פוגע מאוד במכבי. ועוד בעונה שהיא היסטורית בכמות המנויים ויכולה גם להיות היסטורית על הדשא. 

למשחק נגד נתניה באתי עם הרבה ציפיות להתפרק אחרי חודשיים בלי מכבי והאווירה הייתה בית קברות והמשחק אולי באופן ישיר היה גם כזה (אני מאלה שחושבים שביתיות היא קריטית ועם יותר עידוד היינו יכולים אחרי האדום גם לנצח). כנ"ל שבועיים אחר כך מול זירה. אני מקווה מאוד שהם יחזרו נגד אריס, מעבר לעובדה שקהל הרחב צריך אותם, מכבי צריכה אותם.

נ.ב תערכו את הכותרת, השגיאה שם הורגת אותי.

הייתי בנתניה ב8 תחתון וזה הרגיש כמו שער 2(הילדים בעליון ניסו לתת קצת אווירה אבל לא כל כך עבד חוץ משלט המחאה המוצדק שנפתח שם).