Jump to content

רשמים מהתיקו מול זירה במוקדמות הקונפרנס בבלומפילד | 0-0 עצוב לקבוצה עצובה

Sawyer

Recommended Posts

האמת שאני לא כל כך הבנתי את הראיון של איביץ' בסוף המשחק על "רועדות הרגליים". אני לא חושב שיש בעיית רצון רצינית, זו בעיית איכות. זה ששחקנים לא מצליחים להלשים בילד אפ נורמלי, לייצר תנועה נכונה לאופציות מסירה, לא מסוגלים לשחק דאבלים באגף וכו' זו לא בעיה של רעידות ברגליים אלא שזה האיכות הקיימת.

חוזז פשוט לא שחקן כדורגל טוב. כרגע גם ג'ראלדש, נחמיאס, ייני. הם פשוט לא לרמה של קבוצה כמו מכבי ולא הייתי פותח איתם גם לא בבאר שבע ואפילו לא בנתניה. מקסימום באיזור סכנין ופירגנתי לחוזז. אז איך הוא מצפה לראות פעולות איכותיות משחקנים לא איכותיים?

כמו שנקח את ההרכב של ריאל מדריד ונחליף בהרכב 4 שחקנים מבטיס, איך זה יראה?

6 דקות לפני, snufkin said:

האמת שאני לא כל כך הבנתי את הראיון של איביץ' בסוף המשחק על "רועדות הרגליים". אני לא חושב שיש בעיית רצון רצינית, זו בעיית איכות. זה ששחקנים לא מצליחים להלשים בילד אפ נורמלי, לייצר תנועה נכונה לאופציות מסירה, לא מסוגלים לשחק דאבלים באגף וכו' זו לא בעיה של רעידות ברגליים אלא שזה האיכות הקיימת.

חוזז פשוט לא שחקן כדורגל טוב. כרגע גם ג'ראלדש, נחמיאס, ייני. הם פשוט לא לרמה של קבוצה כמו מכבי ולא הייתי פותח איתם גם לא בבאר שבע ואפילו לא בנתניה. מקסימום באיזור סכנין ופירגנתי לחוזז. אז איך הוא מצפה לראות פעולות איכותיות משחקנים לא איכותיים?

כל אחד מהשחקנים שציינת, ואני מצרף לשם גם את גולסה וגבי (אתמול), משחק 60% מהרמה של עצמו. זו בעיה בפני עצמה גם אם ה-100% של השחקנים האלה לא להיט.

Just now, Rodrigoal_Goaldberg said:

כל אחד מהשחקנים שציינת, ואני מצרף לשם גם את גולסה וגבי (אתמול), משחק 60% מהרמה של עצמו. זו בעיה בפני עצמה גם אם ה-100% של השחקנים האלה לא להיט.

אני לא הכי מסכים. גולסה באמת נראה 60% מעצמו. חוזז, ייני, נחמיאס, גראלדש אני חושב שזה מה יש בגדול, אולי קצת יותר כיוון אבל בטח לא איזה משהו משמעותי באיכות הכדורגל עצמו

2 דקות לפני, snufkin said:

אני לא הכי מסכים. גולסה באמת נראה 60% מעצמו. חוזז, ייני, נחמיאס, גראלדש אני חושב שזה מה יש בגדול, אולי קצת יותר כיוון אבל בטח לא איזה משהו משמעותי באיכות הכדורגל עצמו

בסיידר אני לא מסכים. תראה את נתניה שהם בדיוק הדוגמה ההפוכה. קבוצה אמיצה עם אנרגיות חיוביות, שם כל שחקן הוא 160% מהרמה הרגילה שלו.

גם חיפה בעיני, אגב.

משחק מאוד מדאיג.

לא בגלל התוצאה , אלא בעיקר בגלל האמביציה .

נראית קבוצה כבויה שעדיין מחפשת את עצמה, ללא מנהיגים על המגרש שידעו לדחוף שצריך.

סאבוריט במשחק מאוד מאוד חלש, ג׳ראלדש אני כבר לא מדבר.

יש לנו 2 מגנים זרים שלא תורמים כלום

16 דקות לפני, Kimhistan said:

משחק מאוד מדאיג.

הסגל שלנו לא טוב, אבל מה ציפית לראות אתמול ?

40 מעלות, בקושי אפשר לנשום, המשחק היה סגור כבר עוד לפני שהתחיל.

היה אפשר לנצל את זה להריץ אולי את גלוך, תורג'מן ורביבו אבל זכינו לראות את הצמד אלמוג וחוזז.

סאבוריט אש, הוא משחק עם מתחזים באגף.

האינסטינקט הראשוני שלי היה לתהות למה להתעקש על המערך הזה בהינתן העובדה שמגיעים למצב שחוזז פותח באגף, ואז כמו קוסמיק תהיתי מה החלופה. דיכאון.

אני לא מיהרתי לחתוך את יצחקי ובתחילת הקיץ הייתי אופטימי לגמרי (למרות שגם אז לא היה שום דבר מאוזן או שנראה מחושב), אבל בניית הסגל היא מעבר לחרפה. מכבי הקבוצה הכי פחות מחושבת בליגה כרגע מבחינת בניית הסגל, וזה כולל קבוצות שלא יכולות להרשות לעצמן לבנות סגל.

1 hour ago, Kimhistan said:

משחק מאוד מדאיג.

22 שניות מהפתיחה - מצב 1 על 1

34 שניות מפתיחת המחצית השנייה - מצב 1 על 1

לא מבין מה רוצים מגולסה למען האמת.

אף אחד לא עשה תנועה ראויה מסביב, כמה וכמה התקפות שגולסה מניף ידיים ושואל איפה מי שאמור לפתוח אופציה למסירה לעזאזל.

אני כל כך בדיכאון שחוזז כאן, שכבר לא היה לי כוח לדון בזה ופשוט הלכתי לישון אחרי שהמשחק נגמר.

איך הוא קיבל חוזה ל3 שנים עוד בשכר כזה? אף אחת לא רצתה אותו, אז עשינו לו טובה, הזייה.... מקווה מאוד שאיביץ' לא אחראי על המהלך הזה.

אין בנו כלום.

סגל בינוני מינוס עם ציפיות ותקוות כי זהבי המשיח יצליח לסחוב אותו על הגב והברכיים שלו.

אני משוכנע כי גם אם יגיעו לכאן עוד שניים שלושה שחקנים לא נהיה שווים הרבה יותר ממה שאנחנו שווים כעת.

הקיץ,לאחר שתי עונות הנפל ,ולאחר שנות הפייר פלייר הבלתי נגמרות ,ציפיתי למהפכה אמיתית בסגל.

לא חיזוקים נקודתיים בעמדה זו או אחרת ,

אלא מ-ה-פ-כ-ה.

ולכל מי שיאמר עכשיו "באמת ציפית לכך" אני אשיב כן.בהחלט.הקיץ כן.

אחרת לא מבין לשם מה מיץ' עדיין כאן ולשם מה השיב את איביץ.

יכל להשאיר בשקט את קרסטאיץ עם הסגל הנוכחי, כי שום קוסם,גדול ככל שיהיה,לא יצליח לעשות יותר עם מה שיש.

לא מצליח להבין זאת.מתסכל ומאכזב ברמות אחרות. 

גולסה וואן אובריים ישחקו ברוטציה 

משחק קודם שניהם היו יותר מטובים

יש פה שחקנים שלא מתאימים לרמות של מכבי וזה דגל אדום כמו ג'רדלש וחוזז

הפעם הכל על יצחקי, יש כסף בקופה, היה חייב לנחות פה בלם לפני שבועיים כבר. 

לשחרר את פריצה עם כל הכבוד, אין מקום ל3 חלוצי 9 בכירים בסגל. 

אם דסה לא רוצה להגיע, ללכת כבר על אופציה ב' שהיא שחרור ג'ראלדש והבאת מגן ימין ווינגר שמתאים ל3 בלמים. 

כישלון קולוסאלי של יצחקי. מכבי ניראת רע ולא מאוזנת בשום צורה. מסכן איביץ' לאן הוא נכנס. הביאו לנו את זהבי כדי למכור מינויים אבל שכחו להביא בלם כדי שנראה כמו קבוצה. נתפלל חזק שגולדהאר יתעורר על עצמו ויעיף את המנהל מקצועי הזה.

7 דקות לפני, Keano said:

הפעם הכל על יצחקי, יש כסף בקופה, היה חייב לנחות פה בלם לפני שבועיים כבר. 

לשחרר את פריצה עם כל הכבוד, אין מקום ל3 חלוצי 9 בכירים בסגל. 

אם דסה לא רוצה להגיע, ללכת כבר על אופציה ב' שהיא שחרור ג'ראלדש והבאת מגן ימין ווינגר שמתאים ל3 בלמים. 

בדיוק

כמה אדישות יש בהנהלה של המועדון הזה זה מטורף

בגדול, נקודת האור היחידה היא שגם בשתי האליפויות של איביץ' נראינו בערך ככה בשלב הזה של העונה, ולפחות בעונה הראשונה אף אחד לא ציפה שניקח אליפות.

לפני9 שעות , עדו said:

לדעתי הבעיות לא כאלה גדולות כמו שעושים מהם.

יש פה מאמן תותח.

אמצע מצויין עם ארבעה שחקנים שכל הליגה תתקשה להתמודד עם הלחץ שהם עושים והנעת הכדור שלהם.

שני חלוצים ברמה עולמית.

שני שוערים מעולים שיודעים להביא נקודות.

שני בלמים מנוסים שאפשר לסמוך עליהם בליגה.

מגן שמאלי הכי טוב שאי פעם היה בליגה.

יש בעיות באגפים, מגן ימין ועומק בעמדת הבלם. לצערי לא ניקח קונפרנס בגלל הבעיות האלה אבל יש לי אמונה שלמה שגם אם לא יפתרו ניתן פה פייט רציני על האליפות.

טוב, קרישי.

לפני15 שעות , אקיטה said:

שים לב שרשמתי "אני עוד מסוגל להבין אם כי לא אידאלי" משמע גם בעיניי זה לא אידאלי. 

אני כן יכול להבין את הראש בנושא הזה אבל כשזה בא בשילוב שאר הבעיות זה רע מאוד.

מסכים, לא בא אליך בביקורת כמובן

• 2 weeks later...