Jump to content

רשמים מהתיקו מול זירה במוקדמות הקונפרנס בבלומפילד | 0-0 עצוב לקבוצה עצובה

Sawyer

Recommended Posts

לפני1 שעה , Cosmic said:

ככל שאני חושב על זה, אני לא מבין לאיפה הקבוצה רוצה ללכת העונה ברמה המקצועית.

הסרבי וזהבי אמורים לשחק ביחד ? 

אם כן - זה הרי ברור שזה אפשרי תאורטית רק בשלושה בלמים. מי ישחק את הווינגבק בשמאל ? 

סבא סבוריט ? מה קשור קוואס למערך הזה ? או קניקובסקי ? 

בניית סגל תמוהה ואופורטוניסטית שהחלה עוד מההבאה של הסרבי בינואר האחרון, כמה חודשים אחרי שהביאו זר בדיוק בעמדה הזו.

אני זוכר כמה וכמה קבוצות שהיו הרבה פחות כישרוניות ממכבי הנוכחית, אבל אני מתקשה להזכר בקבוצות פחות מאוזנות ממנה.

דרושים 4-5 מהלכים משמעותיים כדי להעמיד למאמן כלים לקבוצה שיכולה לקרוא תיגר על האליפות כבר העונה. מהלכים שלא נראים באופק כרגע. 

לגמרי. אין קשר בין הסגל לבין המערך, שדווקא ממשיך בקו של העשור הקודם. אין לג׳ורדי איזה חבר מברצלונה שרוצה לשחק בלהיות מנג׳ר בארץ?

לי זה מתחיל להרגיש אגב שנראה את זהבי באגף לא מעט, עושה תומאס מולר.

כן אסייג שהליגה כאן לא כזאת חזקה, ולא צריך להיות ברמה של מכבי חיפה כבר עכשיו. גם באר שבע לא היתה ברמה של מכבי ב-15/16, עדיין לקחה אליפות כי גם היא עשתה עונה טובה מול שאר הקבוצות.

5 דקות לפני, Omer said:

לגמרי. אין קשר בין הסגל לבין המערך, שדווקא ממשיך בקו של העשור הקודם. אין לג׳ורדי איזה חבר מברצלונה שרוצה לשחק בלהיות מנג׳ר בארץ?

לי זה מתחיל להרגיש אגב שנראה את זהבי באגף לא מעט, עושה תומאס מולר.

זהבי יעשה הגנה באגף בגיל 35 ? 

מי אמור ללחוץ בחלק קדמי של קוואס זהבי ויובאנוביץ׳ ? 

5 דקות לפני, Cosmic said:

זהבי יעשה הגנה באגף בגיל 35 ? 

מי אמור ללחוץ בחלק קדמי של קוואס זהבי ויובאנוביץ׳ ? 

הגנה ברור שהוא לא יעשה (לפחות לא ברמה שבה היה יכול לעשות בעבר). טוטאל פוטבול לא נראה העונה, את זה כולם כבר הבינו. קוואס לדעתי לא יהיה במכבי, פארפה זה שאני רואה שיפתח כרגע.

23 דקות לפני, Omer said:

הגנה ברור שהוא לא יעשה. טוטאל פוטבול לא נראה העונה, את זה כולם כבר הבינו. קוואס לדעתי לא יהיה במכבי, פארפה זה שאני רואה שיפתח כרגע.

אני אשכרה חושב שהתצורה הכי נורמלית שהקבוצה יכולה לבוא בה לידי ביטוי כרגע היא בקו שלושה, עם זאדה (וואט דה פאק?) וג׳רלדש בצדדים. 

זה אומר הכל על ההזיה שנקראת הסגל שלנו. 

כל הדיבור על פארפה באגף תמיד מבלבל אותי. מודה שלא הכי עקבתי עכשיו שנה שעברה אבל ממה שאני יודע/זוכר הוא שחקן אמצע של האמצע. בין ה 8 ל 10. 

יעני התקווה היא שהוא מספיק טאלנט כדי לחלטר באגף בקו ארבע ? זו התנהלות רצינית של מועדון ? לא מבין כלום תאמין לי. 

ולגבי חולשת הליגה - ברור שזה נכון. אפשר להראות כמו תחת ולהתחבר איכשהו לאליפות עם קצת ינואר וקצת מזל וקצת זהבי וקצת ירידה ביכולת של היריבות.

אבל זו בטח לא בנייה נכונה, ובטח לא מה שאתה מצפה לראות אחרי עונה כל כך רעה. 

5 דקות לפני, Cosmic said:

אבל זו בטח לא בנייה נכונה, ובטח לא מה שאתה מצפה לראות אחרי עונה כל כך רעה. 

למה ציפית לראות בנייה אחרת מהשנתיים האחרונות?

אני בדרך כלל אחרון המוותרים, תמיד מדמיין תרחישים אופטימיים אבל הבעיות בבניית הסגל כל כך גדולות שלעניות דעתי זה כבר מאוחר מידי להציל את העונה הזאת.

איך שאני רואה את זה , קנדיל, נחמיאס, חוזז, איילון, ג'ראלדש, דן ביטון, קובאס וגררו לא אמורים להיות חלק מהסגל אפילו. גולסה, גבי, דוידזאדה, שרן, ריקן ופיבן צריכים להיות שחקני סגל רחב, השחקן ה14-18 כזה.

מה שמשאיר אותנו עם דניאל פרץ, ניר ביטון, אוסקר,גלזר , ואן אובריים,פארפה, ערן , יובה, פריצה וסאבו. אם ננסה להרכיב מזה הרכב לא יהיה לנו אפילו מניין , שלא לדבר על זה ששלושה מהשחקנים האלה משחקים על עמדת החלוץ ושניים על העשר. מה שאומר שמעשרה שחקנים סחטנו שמונה להרכב(וגם זה כי שמנו את פארפה בעמדה שונה)

דניאל, ניר ביטון, סאבו, ואן אובריים, גלזר,אוסקר, פארפה וערן/יובה/פריצה.

איפה עוד שלושה שחקני הרכב?

מגן ימני, בלם וקיצוני ימני, שלא לדבר על קיצוני שמאלי ששוב אנחנו עושים שם פשרה ולא מביאים לשם שחקן שזו העמדה שלו.

איך יכול להיות שמסגל שלם יש רק עשרה שחקנים שראויים להיות הרכב במכבי?

למה בשנה שעברה בחרנו לשים 1.9 מיליון יורו על חלוץ זר שכבר היה לנו אחד כזה ואפילו לא רע בסגל, במקום להשקיע בפתרון קבע לעמדת הבלם ולא "בוא נביא עוד בלם זר בינואר עד סוף השנה ונראה מה עם זה" (וזה בעונה שההגנה שלנו הייתה נוראית).

עד מתי נמשיך לחכות לדור פרץ ודסה?

למה אנחנו ממשיכים לתת מקום בסגל לקנדיל, חוזז, איילון,גולסה, דן ביטון וריקן ובדיוק על אותן העמדות משאילים את נידם, גיא מזרחי, עידו שחר,דור תורג'מן ,בר כהן, חנציס, רויזמן ושלעטאה?

מי מאלה שציינתי יותר טוב מאלה מאלה שאנחנו ממשיכים להשאיל? מהראשונים אנחנו יודעים בדיוק מה נקבל וזה כבר לא מספיק, הצעירים עשויים להפתיע ולהתפתח להיות שחקנים משמעותיים במכבי.

איזה אופק יש לשחקני נוער במכבי? 

"בוא נחתים אותך בגיל נוער לשלוש שנים, נשאיל אותך בשנתיים-שלוש הראשונות ואז נאריך לך את החוזה ושוב נמשיך להשאיל אותך עד שלא ממש נחליט מה לעשות איתך ונאבד אותך בעסקה מטומטת"(או יותר גרוע, בחינם).

גם לכאלה שעושים את המסלול של קבוצת בת ואז השאלה לקבוצה בליגת העל ועושים עונה טובה לא נותנים הזדמנות, אז מה יעשו אזובי קיר?

למה באוגוסט יש לנו שבעה זרים?

בעיניי, בטווח הארוך היה שווה להגיע איתם לפשרה ופשוט לשחרר, כי אז היינו מביאים שחקנים אחרים, שהיו מספיקים להשתלב ואז אולי עוברים עוד שלב , מה שהיה מכניס לנו הרבה יותר מסכום ההתפשרות איתם.

אבל לא... בוא נגרור את זה עד לאמצע/סוף אוגוסט ונזיין לנו את המחזורים הראשונים ועקב כך, בדיוק כמו שקרה בשנתיים האחרונות , גם את המשך העונה.

נראה לי שרק היום איביץ' הבין לגמרי לאן הגיע ועד כמה המצב חמור. ליבי איתו, אני בטוח שהבטיחו לו דברים שונים אחרת קשה לי להאמין שהיה חוזר, הוא איש כדורגל רציני שבניגוד למה שמספרים לנו, לא הייתה לו שם בעיה להמשיך לשבת בבית ולחכות להזדמנות הנכונה לו.

מתפלא מאוד שערן הסכים לחזור לבנוניות הזאת.

2 דקות לפני, turgi said:

כי יש כסף בקופה, ואין פיירפליי, וכי הגענו לאיזשהי קרקעית מקצועית בעונה החולפת שכבר לא הותירה מקום לספק שאנחנו לא טובים ושאיבדנו את האדג׳. 

לא ציפיתי שיעמידו פה סגל שלם, מאוזן והרמוני תוך קיץ אחד - אבל מודה שקיוויתי שנראה איזשהי יד מכוונת שמבינה מה הליקויים שיש לטפל בהם. 

אם באמת איביץ' נעול על 4-3-3 אז אנחנו בבעיה עצומה. 

איביץ' לא באמת משחק עם קשר 10 אלא עם שני קשרי 8 מעל ה6, 433 ספרדי/הולנדי קלאסי. ברשותינו שלושה שחקנים איכותיים לעמדות ה10 פרופר. אוסקר, פארפה ודן ביטון שלא יתפקדו כשחקני 50:50 בשיטה שבה איביץ' דורש מהשחקנים. היחידים שמתאימים לשם הם גבי, גולסה ויוריס. אוסקר ודן יאבדו לגמרי את עצמם במערך הזה.

נעבור אל שחקני הכנף: קוואס, חוזז ואלמוג שגם הוא לא כזה כנף אבל נניח. חברים יש פה בעיה גם אצל איביץ', הוא חייב או להתאים את השיטה לסגל או לעשות מהלכים של הרגע האחרון ולשנות את פני המועדון הזה.

בשיטה הזאת עם הסגל הזה, זה פשוט לא ילך.

11 דקות לפני, turgi said:

כי למיץ' נמאס, הגיע למחנה אימון. החזיר את איביץ'. שלח את ג'ק מחודש ינואר לארץ בניסיון לסדר את המועדון. לא חסרות סיבות.

1 דקה לפני, Cosmic said:

כי יש כסף בקופה, ואין פיירפליי, וכי הגענו לאיזשהי קרקעית מקצועית בעונה החולפת שכבר לא הותירה מקום לספק שאנחנו לא טובים ושאיבדנו את האדג׳. 

לא ציפיתי שיעמידו פה סגל שלם, מאוזן והרמוני תוך קיץ אחד - אבל מודה שקיוויתי שנראה איזשהי יד מכוונת שמבינה מה הליקויים שיש לטפל בהם. 

כסף בקופה היה גם בשנתיים הקודמות.

פייר פליי לא היה גם בשנתיים הקודמות. או שנה אחרונה?

הרכש הוא אותו הרכש. מה שאפשר להביא ולא מה שצריך להביא.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

אם באמת איביץ' נעול על 4-3-3 אז אנחנו בבעיה עצומה. 

איביץ' לא באמת משחק עם קשר 10 אלא עם שני קשרי 8 מעל ה6, 433 ספרדי/הולנדי קלאסי. ברשותינו שלושה שחקנים איכותיים לעמדות ה10 פרופר. אוסקר, פארפה ודן ביטון שלא יתפקדו כשחקני 50:50 בשיטה שבה איביץ' דורש מהשחקנים. היחידים שמתאימים לשם הם גבי, גולסה ויוריס. אוסקר ודן יאבדו לגמרי את עצמם במערך הזה.

נעבור אל שחקני הכנף: קוואס, חוזז ואלמוג שגם הוא לא כזה כנף אבל נניח. חברים יש פה בעיה גם אצל איביץ', הוא חייב או להתאים את השיטה לסגל או לעשות מהלכים של הרגע האחרון ולשנות את פני המועדון הזה.

בשיטה הזאת עם הסגל הזה, זה פשוט לא ילך.

איביץ שיחק בעונה הראשונה 4231.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

נראה שהעונה הוא הוא יותר מקובע על 433.

הוא מקובע על מה שיש לו.

דווקא הרגיש לי יותר כמו 4231 מהרגע שנכנס גלוך.

נראה לי שמבחינת מיטש זה קצת כמו הקיץ האחרון של נמני. אחרי כל ההשקעה שלו קשה לי להאמין שישאיר את יצחקי בתפקיד אם לא נהיה בתמונת האליפות בחורף.

21 דקות לפני, Omer said:

נראה לי שמבחינת מיטש זה קצת כמו הקיץ האחרון של נמני. אחרי כל ההשקעה שלו קשה לי להאמין שישאיר את יצחקי בתפקיד אם לא נהיה בתמונת האליפות בחורף.

איזה פדלאה חסר איטליגנציה והבנה היצחקי הזה. נותנים לך משאבים מטורפים, אפילו את שם השחקן יש. מה ביקשו ממך? לסגור עסקה. שים כבר את המפתחות.

מה שהכי מבאס אותי זה שמעבר לזה שאני לא אופטימי לגבי העונה הקרובה, קשה לי להיות אופטימי גם לגבי העונה שאחריה. קשה לעשות חריש עמוק ולצפות לתוצאות בטווח הקצר, בדרך כלל צריך זמן כדי שדברים יתחילו לצמוח. במקרה שלנו לא נעשה שום חריש במקומות שצריך, הסגל בנוי בצורה מזעזעת

לדעתי הבעיות לא כאלה גדולות כמו שעושים מהם.

יש פה מאמן תותח.

אמצע מצויין עם ארבעה שחקנים שכל הליגה תתקשה להתמודד עם הלחץ שהם עושים והנעת הכדור שלהם.

שני חלוצים ברמה עולמית.

שני שוערים מעולים שיודעים להביא נקודות.

שני בלמים מנוסים שאפשר לסמוך עליהם בליגה.

מגן שמאלי הכי טוב שאי פעם היה בליגה.

יש בעיות באגפים, מגן ימין ועומק בעמדת הבלם. לצערי לא ניקח קונפרנס בגלל הבעיות האלה אבל יש לי אמונה שלמה שגם אם לא יפתרו ניתן פה פייט רציני על האליפות.

39 דקות לפני, BODIROGA10 said:

נפל דבר :(

הערב, מכבי לא כבשה שער

במוקדמות בפעם הראשונה במשחק ביתי

- למעלה מ15 שנים (אשמח לתיקון-למי שיכול לדייק יותר)... 

היה 0-0 עם באזל אאלט

מה שהכי מבאס אותי זה הוייב השלילי סביב הקבוצה מאז אמצע העונה שעברה שאנחנו לא מצליחים להתגבר עליו. מרגישים את זה בקהל, בתקשורת ובשחקנים ואנחנו לא מצליחים לצאת משם.

השחקנים כבדים ומשחקים כאילו הם פוחדים מעצמם. זה נראה שהשליליות נוטפת מהם.

מהתקשורת אני לא מצפה לכלום כשהם מריחים דם.

מהקהל הייתי מצפה שבתחילת עונה אחרי ההחתמות של איביץ' וזהבי הם יבואו להרים, אבל לא - עוד מחאה שלא יצא ממנה כלום, והקהל שכן מגיע למגרש הוא עדר חסר רועה שרק שורק בוז, הורג שחקנים ומטנף.

קשוח לי במגרש כבר תקופה 

השאלה הקריטית כאן היא מי יעזוב קודם, יצחקי האפס או שאיביץ יגיד תודה רבה וילך.

יצחקי עשה את כל הטעויות שכולם כאן רשמו בקיץ הזה ועדיין כלום.

לפני4 שעות , עדו said:

לדעתי הבעיות לא כאלה גדולות כמו שעושים מהם.

יש פה מאמן תותח.

אמצע מצויין עם ארבעה שחקנים שכל הליגה תתקשה להתמודד עם הלחץ שהם עושים והנעת הכדור שלהם.

שני חלוצים ברמה עולמית.

שני שוערים מעולים שיודעים להביא נקודות.

שני בלמים מנוסים שאפשר לסמוך עליהם בליגה.

מגן שמאלי הכי טוב שאי פעם היה בליגה.

יש בעיות באגפים, מגן ימין ועומק בעמדת הבלם. לצערי לא ניקח קונפרנס בגלל הבעיות האלה אבל יש לי אמונה שלמה שגם אם לא יפתרו ניתן פה פייט רציני על האליפות.

בעיות באגפים, מגן ימין ובלם, זה כמעט חצי קבוצה ואתה באוגוסט 3 שבועות לפני פתיחת הליגה, אני כבר לא מדבר על אירופה כי לשבוע הבא לא יעזור גם אם אמבפה ורודיגר הנחתו כאן.

מעבר לזה, אני חושב שבגלל היכולת של גולסה, חסר לנו עוד שחקן קישור דומננטי שיודע להוביל כדור ולשחק לעומק

5 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

השאלה הקריטית כאן היא מי יעזוב קודם, יצחקי האפס או שאיביץ יגיד תודה רבה וילך.

יצחקי עשה את כל הטעויות שכולם כאן רשמו בקיץ הזה ועדיין כלום.

האמת היא שאני אבין את איביץ' אם הוא יתפטר אם זה ממשיך ככה.