Jump to content

רשמים מהתיקו מול זירה במוקדמות הקונפרנס בבלומפילד | 0-0 עצוב לקבוצה עצובה

Sawyer

Recommended Posts

הרגשה רעה מאוד בימים האחרונים מסביב לקבוצה, איפה ההבטחות ואיפה המציאות, גם ה3-0 בגב לא נותן סיבות לאופטימיות עקב ההגרלה הקשה בשבוע הבא וזה ניסוי הכלים האחרון של איביץ' לפני המשחק הגורלי. איביץ' מעלה+- את מה שיש לו, מעט הפתעות מעט אפשרויות.

שחקנים: פרץ לא יכול להמדד מולם, סבוריט רמה אחרת בהגנה, לא משחק מבריק ועדיין. שרן עייף ומבוגר, עדיין עושה עבודה סבירה (לפחות ברמות אלו) גם הפציץ בהחטאות מרשימות וכמעט בישול. נחמיאס קשה מאוד לצפייה, מהבלמים החלשים שדרכו במועדון בעשור האחרון. ג'רלאדס הוא לא גרוע אבל זה בערך כל מה שיש לי להגיד חיובי עליו.. יוריס נקודת האור במשחק, מעולה בלי הכדור (לחץ בלתי פוסק, נמצא בכל מקום, מחלץ פה ושם, חותך קווי מסירה ומתפנה לשטחים) היום היה גם יותר טוב עם הכדור, עדיין יש מקום לשיפור בטח אם היה כובש. גולסה סליחה אהוב אבל אתה נראה בדרך להיות פנסיונר, לא מזכיר את השחקן שהיה ואני מקווה מאוד שזה הפיך. גבי משחק חלש ונרפה שלו, יכול לתת הרבה יותר. קוואס לא היה ענק אבל מהדברים היחידים שיצרו משהו אצלנו, חשוב מאוד אם יחליט באמת להופיע לעונה. חוזז עצוב לי עליו אבל פשוט לא טוב, לא יכול לפתוח במכבי ואני בספק אם אפילו להתברג מאחורה ברוטציה. יובא לא כבש, לא היה גדול. כמה נגיעות סבירות אבל שום דבר לכתוב עליו הביתה, לא שהוא הבעיה שלנו.

שופט: רע (פשוט שיפוט חלש בצורה חריגה לאירופה, לא נגדנו כלל אלא נגד הכדורגל, שריקות הזייה ופשוט לא הוציא צהובים (גם לנו!!) במצבים שאין דיון בהם, אשכרה שכח את הכרטיסים בבית. הזייה)

פיקנטריה:

- בכורה לביטון במכבי

- עוברים שלב וזה

- כסאות באמצע 11

קהל:

שאפו לכל מי שהרים את עצמו למשחק היום, ראסמי לא רציתי ללכת. ועוד ידענו מה נקבל (אם למישהו היה אכפת מהמשחק עצמו בכלל), וואלה יש מלא להגיד אבל מרגיש לי שכל מה שיצא לי מהמקלדת יהיה רק רעל ורע, אכלתי יותר מדי מידע שלילי מהמועדון ב48 שעות האחרונות בתוספת ההרגשה של כמה אנחנו כלום מול התקשורת שופטים התאחדות דיינים שיח ציבורי וכל מה שאיכשהו באמת משפיע פשוט לא נותן לי דברים אופטימיים לכתוב אז יאללה נתראה עוד שבוע בתקווה שיהיה טוב..

ג'ראלדש היה יותר טוב מסבוריט היום, לא שזה היה קשה. הוא אחרון הבעיות שלנו.

יש לנו בעיה במרכז ההגנה. שפארפה לא משחק קישור האמצע שלנו לא טוב. גולסה נראה מתחת לשיא ונצטרך שירים את עצמו. גבי זה שבוע שבוע.

אני מאלו שבעד צ'אנס לקובאס אבל אני לא סגור עליו.

1 דקה לפני, itanar said:

ג'ראלדש היה יותר טוב מסבוריט היום, לא שזה היה קשה. הוא אחרון הבעיות שלנו.

יש לנו בעיה במרכז ההגנה. שפארפה לא משחק קישור האמצע שלנו לא טוב. גולסה נראה מתחת לשיא ונצטרך שירים את עצמו. גבי זה שבוע שבוע.

אני מאלו שבעד צ'אנס לקובאס אבל אני לא סגור עליו.

די נו

Just now, itanar said:

גיא מזרחי וקנדיל לא יותר טובים ממנו וכנראה שגם איביץ חושב ככה.

הטענה היא שצריך להחליף אותו הן אם מבפנים או הן אם מבחוץ.

Just now, itanar said:

גיא מזרחי וקנדיל לא יותר טובים ממנו וכנראה שגם איביץ חושב ככה.

ובגלל זה אתה צריך להביא מגן ימני 

להגיד שהוא אחרון הבעיות שלנו בצורה נחצרת כאילו שדיאלו לא עבר אותו בכמה מקרים היום ובמשחק הקודם כאילו הוא שם לעצמו את השיר של מוג'דה בטיילת על המדרכה זה מוגזם

אגב לגבי סבוריט אתה צודק, אני אמרתי את זה כבר משנה שעברה, ירידה חדה מאוד ביכולת שלו כמגן והוא כמעט גם לא מצטרף להתקפה, אך ההתרון שלו שהוא מסוגל להיות בלם שמאלי, מצרך שחסר בכדורגל הישראלי וכרגע זה מקנה לו הרבה זכיות.

במשחק היום הוא הסתדר די טוב מול הקיצוני שלהם. משחק קודם צודק.

ושוב, מסכים שהוא אחרי השיא. 

הטענה שלי היא שהבעיות שלנו במרכז ההגנה, בקישור ובהתקפה משמעותיות יותר.

אה ואם קצת חיובי, אז היום קיבלנו טעימה ממה ניר ביטון יכול להביא לנו. הנעת כדור ושבירת לחץ טופ לבלם.

מאז שנכנס לא העפנו כדורים.

Just now, itanar said:

אה ואם קצת חיובי, אז היום קיבלנו טעימה ממה ניר ביטון יכול להביא לנו. הנעת כדור ושבירת לחץ טופ לבלם.

מאז שנכנס לא העפנו כדורים.

זאת הבעיה שלנו כקהל, אתה מסתמך על רבע שעה שהאזרים כבר גמורים ולא יכולים ללחוץ סנטים.

בוא לא נמהר.

הפילוסופיה של איביץ' מתבססת על משחק לחץ מהיר והנעת כדור יעילה, הקשרים הם החלק הכי חשוב במערך - 

היום גולסה לא היה מורגש כלל, גבי במשחק לא טוב ויוריס משחק בעמדה שזרה לו אבל כ8 הוא עדיף כרגע על גולסה.

ברגע שהחוליה הזאת לא מתפקדת לא נצליח לשחק כמו שצריך, במיוחד עם החוליה ההגנתית שאני עדיין לא מאמין שג'ראלדש חלק ממנה.

ועדיין צריך לעבור את אריס, אנחנו קבוצה טובה יותר.

1 דקה לפני, משה פרימו said:

הפילוסופיה של איביץ' מתבססת על משחק לחץ מהיר והנעת כדור יעילה, הקשרים הם החלק הכי חשוב במערך - 

היום גולסה לא היה מורגש כלל, גבי במשחק לא טוב ויוריס משחק בעמדה שזרה לו אבל כ8 הוא עדיף כרגע על גולסה.

ברגע שהחוליה הזאת לא מתפקדת לא נצליח לשחק כמו שצריך, במיוחד עם החוליה ההגנתית שאני עדיין לא מאמין שג'ראלדש חלק ממנה.

ועדיין צריך לעבור את אריס, אנחנו קבוצה טובה יותר.

היום לא היינו הקבוצה הטובה יותר, אז להגיד שאנחנו טובים יותר מאריס בכזאת נחרצות.. באמת פרימו

4 דקות לפני, turgi said:

תהיה עונה קשה מאוד

אתה באמת חושב?

אני חושב שעצם ההבאה של איביץ סוגרת חלק ניכר מהפער שהיה מחיפה בעונה שעברה.

ביטון, יוריס וזהבי הם אחלה חיזוקים להגנה קישור והתקפה.

מסכים שהיינו צריכים להיות במקום אחר עם הסגל אבל לא צופה עונה קשה

1 דקה לפני, Wade said:

היום לא היינו הקבוצה הטובה יותר, אז להגיד שאנחנו טובים יותר מאריס בכזאת נחרצות.. באמת פרימו

אני אופטימי שנגיע מוכנים לאריס, יודע מה השחקנים שלנו שווים

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אתה באמת חושב?

איביץ מאמן טוב אבל לא קוסם. אי אפשר ללמד את חוזז להיות שחקן. אי אפשר להחזיר את גראלדש ייני לכושר של לפני כמה שנים (כנראה גם את גולסה). חסרה איכות משחק בכמה עמדות מפתח, איכות במובן הכי פשוט של המילה. כרגע זה תא הולך לכיוןן טוב

7 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אתה באמת חושב?

חושב כמוך.

פארפה זה גם טופ בעיני.

אבל צריכים להביא עוד 2-3 שחקנים.

קבוצה חלשה.

אותו הרכב של עונה האחרונה למעט שינוי אחד.

רצון להתחזק יש, כסף יש, הבנה שצריך חיזוק יש, מאמן תותח יש, מה הבעיה?

מנהל מקצועי חובבן שלא מסוגל לבנות קבוצה טובה למרות כל התנאים.

שנה שלישית ברציפות כבר שזה קורה !!!!!!!! מה אנחנו בני סכנין?????

ממש מעצבן, כל שנה אותו הסיפור.

דיייייייייייייייייייייייייייי

אני ממש עצבני

4 דקות לפני, משה פרימו said:

אני אופטימי שנגיע מוכנים לאריס, יודע מה השחקנים שלנו שווים

מעריך שגלזר יפתח וזה יראה קצת יותר טוב בקישור. מקווה שחוזז לא יראה עוד דקה אחת

למשחק מול אריס ההרכב צריך להיות בעיניי:

פרץ

דוידזאדה סאבו ביטון ז'ראלדש

גלזר

יוריס

אוסקר

גבי                            קוואס

יובא

זה הכי טוב בסיטואציה הקיימת כרגע.

בנוגע למצב הסגל בכללי, כצפוי הפלונטר הוא בהגנה, בלם זר איכותי עם הנעת כדור ראויה ישנה פה המון ויעזור לקישור המבולבל שלנו בנתיים בבניית התקפות. 

לאחר עוד קיץ בו לא מגיעים עם סגל מוכן למאני טיים של מוקדמות אירופה נותר להתפלל ששבוע הבא ביטון כבר יפתח כבלם, יוריס יתקדם עמדה בקישור על חשבון גולסה ושאיביץ ירד מהרעיון המטורף של להשתמש בחוזז