Jump to content

רז אמיר בוא לפה

ת"א שלנו

Recommended Posts

בוא תסביר לנו בבקשה יא חביבי

איך יכול להיות שאין שום פרסום באתר שלכם על הדרמה החדשה סביב אצילי ומיכה אבל במסיבת עיתונאים של מכבי אתם שואלים את ייני על הסיפור הזה?!? 

על פרשת עומר אצילי ודור מיכה שחזרה לכותרות אמר ייני: “לא ראיתי את הפרומואים עדיין וסיפרו לי על זה היום. גם מיכה וגם אצילי התקדמו וכך גם מכבי. דיברנו על הנושא הזה, אין לנו עוד סיבה להמשיך לדבר על זה”.

אם יש סיפור אז תפרסמו אותו.

בושה וחרפה. מדיניות של השתקה.

5 דקות לפני, קובי השועל said:

אני מאמין שמחכים לכתבה כדי להבין בדיוק את הדברים. אם אחרי זה לא יפורסם כלום זאת תהיה בושה. כרגע בגלל פרומו אין מה להסיק

אם הם מחכים אז למה הם פרסמו באתר שלהם פסקה מתוך מסיבת העיתונאים לקראת זירה שבה שאלו את שרן ייני על אצילי ומיכה? 

יש סיפור? תפרסמו!

זה לא עובד ככה

אם אלמוג בוקר מפרסם את הכתבה אז מן הסתם זה סקופ שלו וכל הכתבים כרגע לא מכירים את הפרטים לפוצץ ככה משהו, אתה יודע זה סוג של כבוד בין עיתונאים..חכה ונראה מה הוא מפרסם ומפה והלאה אולי הצטרפו אליו.

מה אתה רוצה שיפרסם בדיוק? הוא לא יודע שום דבר חדש. מבטיח לך שיש לכל אתר כבר 3-4 כתבות מוכנות "לכל תרחיש" מה שנקרא 

1 דקה לפני, ravid said:

מה אתה רוצה שיפרסם בדיוק? הוא לא יודע שום דבר חדש. מבטיח לך שיש לכל אתר כבר 3-4 כתבות מוכנות "לכל תרחיש" מה שנקרא 

שיפרסם את הסיפור שעליו הם שאלו את ייני במסיבת עיתונאים. לא פחות ולא יותר.

42 דקות לפני, ת"א שלנו said:

גם בספורט 5 פירסמו

מעניין מתי כתבי הגרפיטי על הקירות יחליטו לפרסם גם באתר שלהם

כולי ציפייה

פורסם

one עובדים עלינו בעיניים. 

כתבה מצומצמת והזויה. טוב שנזכרו לעלות. איפה האיזכורים לקוקאין?!

(רק שנבין הם העלו אותה לפני פרסום הכתבה בערוץ 13)

מה שנקרא יוצאים מידי חובה. 

הבנאדם עבר מודלינג אצל אופירה, מה אתם מצפים ממנו? עיתונאי פח, ההבדל היחיד בינו לבין כל מני חלאות מתחילת המילניום זה המיתוג של עיתונאי טוויטר. קתלק

לפני7 שעות , המכבייה said:

אם הקלאס של מיטש לא הגיע לפורום הזה...מה יש לכם? הוא חתך והתעלם. למה אתם לא יכולים? 

כן אבל למה ההודעה המתנשאת הזאת? 

בפעם האחרונה שבדקתי אני בתפקיד ופוזיציה שונה מהתפקיד והפוזיציה של מיץ'. אני אוהד. אוהד. מיץ' הוא הבעלים. כל אחד נותן את האימפקט שלו לטובת המועדון.

מיץ' לא ישרוק לאצילי בוז במשחק נגד חיפה, אני כן. גם פה אני צריך ללמוד את הקלאס של מיץ? או שזה בסדר? 

מיץ' לא ילחיץ את השיפוט אם במשחקים שלנו נגד קבוצות אחרות. אני כן. גם פה אני צריך ללמוד את הקלאס של מיץ? או שזה בסדר? 

מיץ' לא יבקר את התקשורת ולא ינסה ליצור תקשורת הוגנת כלפי מכבי. אני כן. גם פה אני צריך ללמוד את הקלאס של מיץ'? או שזה בסדר? 

אז אני לא אחתוך ואתעלם.

ואם זה לא קלאס אז אני לא אדם עם קלאס. 

זה מה יש.

לפני9 שעות , ת"א שלנו said:

כן אבל למה ההודעה המתנשאת הזאת? 

בפעם האחרונה שבדקתי אני בתפקיד ופוזיציה שונה מהתפקיד והפוזיציה של מיץ'. אני אוהד. אוהד. מיץ' הוא הבעלים. כל אחד נותן את האימפקט שלו לטובת המועדון.

מיץ' לא ישרוק לאצילי בוז במשחק נגד חיפה, אני כן. גם פה אני צריך ללמוד את הקלאס של מיץ? או שזה בסדר? 

מיץ' לא ילחיץ את השיפוט אם במשחקים שלנו נגד קבוצות אחרות. אני כן. גם פה אני צריך ללמוד את הקלאס של מיץ? או שזה בסדר? 

מיץ' לא יבקר את התקשורת ולא ינסה ליצור תקשורת הוגנת כלפי מכבי. אני כן. גם פה אני צריך ללמוד את הקלאס של מיץ'? או שזה בסדר? 

אז אני לא אחתוך ואתעלם.

ואם זה לא קלאס אז אני לא אדם עם קלאס. 

זה מה יש.

חלילה, לא התכוונתי להתנשא. הכוונה שלי היא- עוד כותרת, פחות כותרת לא ישנה את מהות הדברים. המעשה נעשה, הנזק קיים, מיטש חתך ומיכה ואצילי הם כבר נון אישיו. 

לפני2 שעות , המכבייה said:

חלילה, לא התכוונתי להתנשא. הכוונה שלי היא- עוד כותרת, פחות כותרת לא ישנה את מהות הדברים. המעשה נעשה, הנזק קיים, מיטש חתך ומיכה ואצילי הם כבר נון אישיו. 

הם כן אישו. אישו גדול מאוד. על כל תרבות הספורט בישראל. עניין שימוש בסמים והניסיון לסמם ילדות בנות 15 זה עניין משוגע. משוגע. לא פחות. לא תעמוד דם רעך. זה לא אני המצאתי. יש חוק כזה בישראל. חלאות כאלה צריכים לשבת מאחורי סורג ובריח ולא לקבל תשואות מאנשים. יתרה מכך, צריך להפנות זרקור אם יש גופי תקשורת שמנסים לא להסתכסך עם מועדונים ומעדיפים להצניע את הפרסום. להם אני לא הולך לוותר. האתר שמתיימר להיות אתר הספורט של המדינה לא יכול להתעלם מהסיפור אבל בציר עוקף לשאול במסיבות העיתונאים גם את ברדה וגם את ייני על הסיפור הזה. אם לא פרסמתם אז מה אתם רוצים מהם? אינטרסים על גבי אינטרסים. צריך לחשוף את הצביעות בכל פעם שאנחנו נתקלים בה. זה לא צביעות קלאסית - זה אצבע בעין.

ומקבל את זה שזו לא הודעה מתנשאת. אחלה. תודה על ההבהרה. 

37 דקות לפני, ת"א שלנו said:

הם כן אישו. אישו גדול מאוד. על כל תרבות הספורט בישראל. עניין שימוש בסמים והניסיון לסמם ילדות בנות 15 זה עניין משוגע. משוגע. לא פחות. לא תעמוד דם רעך. זה לא אני המצאתי. יש חוק כזה בישראל. חלאות כאלה צריכים לשבת מאחורי סורג ובריח ולא לקבל תשואות מאנשים. יתרה מכך, צריך להפנות זרקור אם יש גופי תקשורת שמנסים לא להסתכסך עם מועדונים ומעדיפים להצניע את הפרסום. להם אני לא הולך לוותר. האתר שמתיימר להיות אתר הספורט של המדינה לא יכול להתעלם מהסיפור אבל בציר עוקף לשאול במסיבות העיתונאים גם את ברדה וגם את ייני על הסיפור הזה. אם לא פרסמתם אז מה אתם רוצים מהם? אינטרסים על גבי אינטרסים. צריך לחשוף את הצביעות בכל פעם שאנחנו נתקלים בה. זה לא צביעות קלאסית - זה אצבע בעין.

ומקבל את זה שזו לא הודעה מתנשאת. אחלה. תודה על ההבהרה. 

זה אכן עניין משוגע וזה כרגע שיחת היום. 

לא רק קולגייט יודעים להלבין דברים

ראש ממשלת ישראל (זה לא משנה אם הצבענו לו או לא) מתראיין ומגנה את אצילי ומיכה.

במקום שזה יתפוס כותרת ראשית בone הם מורידים את זה למשני ואת הכותרת הראשית הם נותנים לדני בנעים.

אין גבול לביזיון שלכם