Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

36 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

יש מישהו שעובד על מכתב לפניות הציבור של וולו והונדה העולמיות? להרץ? משהו?

@Yaniv.,אתה על זה?.

אם אתה צריך שאעזור בכתיבת המכתב אשמח לייעץ,לכוון ולנסח את הפנייה בצורה ראויה.

עריכה: את כתובת המייל הרלוונטית של וולו כבר מצאתי אבל באתר של הונדה העולמית אין פרט רלוונטי(אולי בזה של המזרח התיכון@אפריקה יש משהו).

עריכה 2: מצאתי רק כתובת דואר פיזית של מטה תיאום הפעילות של חברת הונדה במזרח התיכון(הכתובת נמצאת באיחוד האמירויות אבל בטוח יש משהו יותר טוב מזה שלא שמתי לב אליו)

עריכה 3:

שורת לינקים רלוונטיים של הרץ,הונדה וולבו:

וולבו:

https://www.volvocars.com/intl/v/legal/contact-us

הונדה:

https://global.honda/about/group/office/index.html

(בלינק הראשון תשוטטו קצת כי האתר שלהם בנוי נוראי ולא נגיש לפניות הציבור באופן הזוי עד חשד למכוון)

https://www.honda-mideast.com/en/#

הרץ(דרך קרן אליוט):

https://www.elliott.org/company-contacts/hertz/

אין שום בעיה להשיג את כתובות המייל של כל הנהלת הונדה ווולוו.

אחד הרעיונות שרצו כאן היו להקים אתר אינטרנט שמסכם בצורה ברורה ועובדתית את התזה שלנו (ואני מדגיש - צריך לדבוק בעובדות הקיימות בלבד). האתר הזה צריך להיות בעברית ובאנגלית. ברגע שהאתר יהיה און ליין אז נוכל ליידע את כל מי שצריך לדעת בנוגע לאתר. הנוסח צריך להיות אחיד כלפי כל גוף שפונים אליו, לדעתי.

סוייר אמר שהוא יעלה בהמשך היום טקסט ערוך שנוכל כולנו להשתמש בו. האם יש מישהו בפורום שיודע להתעסק עם הקמת אתר וורדפרסי \ וויקס שנוכל פשוט להריץ במהרה?

19 דקות לפני, Yaniv. said:

אין שום בעיה להשיג את כתובות המייל של כל הנהלת הונדה ווולוו.

אחד הרעיונות שרצו כאן היו להקים אתר אינטרנט שמסכם בצורה ברורה ועובדתית את התזה שלנו (ואני מדגיש - צריך לדבוק בעובדות הקיימות בלבד). האתר הזה צריך להיות בעברית ובאנגלית. ברגע שהאתר יהיה און ליין אז נוכל ליידע את כל מי שצריך לדעת בנוגע לאתר. הנוסח צריך להיות אחיד כלפי כל גוף שפונים אליו, לדעתי.

סוייר אמר שהוא יעלה בהמשך היום טקסט ערוך שנוכל כולנו להשתמש בו. האם יש מישהו בפורום שיודע להתעסק עם הקמת אתר וורדפרסי \ וויקס שנוכל פשוט להריץ במהרה?

עדיף וויקס פשוט כי האתרים שבנויים על וויקס לרוב יותר נעימים לעין של הקורא.

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=410266

שמעו אבי גרניקניק אף פעם לא סבלתי אותך במיוחד, הפעם הוכחת את זה, מעניין מה יענקל הבטיח לך יא זבל

הסטייקים בכפר גלים על האש

לפני1 שעה , erantheking21 said:

https://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&docID=410266

שמעו אבי גרניקניק אף פעם לא סבלתי אותך במיוחד, הפעם הוכחת את זה, מעניין מה יענקל הבטיח לך יא זבל

הסטייקים בכפר גלים על האש

כנראה באמת דפוווק.

הפרקליטה שסגרה את התיק מתרצת עכשיו בערוץ 12, כולל למה היא גנזה את תיק האלכוהול למרות שמודה שהיו ראיות ושאין מחלוקת שהנערות שתו בבית של מיכה. מדהים.

"הן אמרו שהן בנות 17 וחצי, אז זה רק חצי שנה הבדל" - זה אחרי שאצילי בבירור אמר שהוא חשב 16. "חוסר עניין לציבור" היא קוראת לזה.

Just now, Omer said:

הפרקליטה שסגרה את התיק מתרצת עכשיו בערוץ 12, כולל למה היא גנזה את תיק האלכוהול למרות שמודה שהיו ראיות ושאין מחלוקת שהנערות שתו בבית של מיכה. מדהים.

עצם זה שמדברים על זה חמישה ימים אחרי זה הישג. חשבתי שזה יקבר כבר.

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

עצם זה שמדברים על זה חמישה ימים אחרי זה הישג. חשבתי שזה יקבר כבר.

אפילו היא לא מעלימה עין מהעניין החברתי והמוסרי, תולה הכל בחוק ואומרת שבמדינות אחרות גם לפי הנתונים הקיימים היה מוגש נגדם כתב אישום. אולי הגיע הזמן לשנות את החוק.

אגב, אחרי החוקרת הראשית והפרקליטה שסגרה את התיק, שלא התווכחו עם הנושא המוסרי - יש מצב שיעקב שחר הוא הבן אדם היחיד במדינת ישראל שלא התנער מהסיפור הזה? כל מי שמעורב מאשים מישהו אחר, כולל את החוק עצמו, רק שחר לא מתבייש.

הנשיא התחיל לעבוד שלא תחשבו. שימו לב אצל מי היא התראיינה, אצל הדובר שעשה כאילו הוא מקשה עליה. האבקה היא אבקת חלבון מסתבר, לא רצו שהקטינות יתמכרו אליה איזה צדיקים על אף שבהמשך השיחה מיכה אומר שהבנות עושות סמים בגובה שלו. מטורף ועצוב למדינה איזה דחלילה יושבת בפרקליטות.

כמשפטן אני יכול להבין כמעט את כל מה שהיא אמרה. כנראה שאלמוג בוקר לא הציג הודעות מצד הבנות שטיפה מסבירה את סגירת התיק. 

מה שאני לא מבין ומאוד מוזר בעיני, זה סגירת החקירה בגין מתן אלכוהול בגלל חוסר עניין לציבור. בד״כ כשפרקליטות מבינה שהיא אולי לא יכולה להשיג הרשעה בעבירה המרכזית היא הולכת בכל הכוח על העבירה המשנית. לא מובן למה היא לא עשתה את זה, אם לדבריה היא הבינה שיש פה בעייה מפורשת של ניצול. 

11 דקות לפני, סיריל מקנאקי said:

כמשפטן אני יכול להבין כמעט את כל מה שהיא אמרה. כנראה שאלמוג בוקר לא הציג הודעות מצד הבנות שטיפה מסבירה את סגירת התיק. 

מה שאני לא מבין ומאוד מוזר בעיני, זה סגירת החקירה בגין מתן אלכוהול בגלל חוסר עניין לציבור. בד״כ כשפרקליטות מבינה שהיא אולי לא יכולה להשיג הרשעה בעבירה המרכזית היא הולכת בכל הכוח על העבירה המשנית. לא מובן למה היא לא עשתה את זה, אם לדבריה היא הבינה שיש פה בעייה מפורשת של ניצול. 

א. תודה על הזווית המקצועית (בלי סרקזם, כן?).

ב. מה שאתה אומר זה בדיוק מה שהחוקרת הראשית אמרה, שאם זה היה תלוי בה היו מגישים לפחות כתב אישום על האלכוהול. היא סייגה שהם עדיין היו יוצאים בזול, אבל לפחות היו מחוייבים לאיזו התנצלות וקנס כספי או עבודות שירות, ופה אפילו את זה הם לא קיבלו. מביש.

וואו איזו פרקליטה מפגרת. היא טוענת שהאבקה זו אבקה לצרכים בריאותיים ולא סמים. היא מאמינה לעצמה?

מעניין אם היא חשבה ככה גם בזמנו או שרק עכשיו היא הבינה את זה בזמן שהייתה באוטו החדש… 

בכל מקרה האמון שלי במערכת המשפט ירדה כרגע ל0. אני לא מאמין למה שאני קורא. 

עם אבקת חלבון עושים פסים? נו באממת אצילי אמר "סמים עם הבנות"

צריך להיות כלכך טיפש או מושחת בצורה נוראית לסגור על זה תיק, מהמר שיש פה הרבה מעבר למה שאנחנו יודעים