Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

לפני3 שעות , thunderbolt said:

אני לא מבין איך אצילי ומיכה טוענים בכלל שהם "לא נגעו בשום סם"? מה זה העלבון לאינטלגנציה הזה?

אתה מצפה שהם יגידו שהם מריחים ונדלקים כל פגרה?

בוא נראה את הכוח שלנו כאן כפורום חזק.

חסר עוד 500 חתימות בשביל הגעה ליעד של "שדולת הנשים בישראל" - להעיף את 2 הנבלות.

רוצה אתכם בפול גז על זה עכשיו

כאן: https://www.drove.com/campaign/62e259fdaf839c1abfdd5693?utm_source=droveShare&utm_medium=copy+link&skey=.2B9K

10 דקות לפני, שמש צהובה said:

כאן: https://www.drove.com/campaign/62e259fdaf839c1abfdd5693?utm_source=droveShare&utm_medium=copy+link&skey=.2B9K

Done

לפני4 שעות , thunderbolt said:

אני לא מבין איך אצילי ומיכה טוענים בכלל שהם "לא נגעו בשום סם"? מה זה העלבון לאינטלגנציה הזה?

ברגע שהם מודים נגמרה להם הקריירה.

לכולם זה ברור שהיה שימוש בסמים כדפוס חוזר, הם מנסים להתעלם מזה.

לפני3 שעות , החתול הצהוב said:

בינתיים בטוויטר אוהדי חיפה עולים על אוריאל דסקל

אין שום סרט שבאיזשהו שלב יירד להם האסימון שהם החתימו בועל קטינות שגם עשה איתן שוטים (לפי הודאתו עצמו במשטרה), כן?

הכי יפה זה ששחר אמר "אצילי של היום זה לא אצילי שהגיע אלינו" או משהו בסגנון. כלומר, אתה מודה שהחתמת אדם נלוז?

On 30.7.2022 at 21:39, Dorian said:

וואו עומר אצילי אירח אצלו ערב של זיכרון בסלון.

שאפו, שינה לגמרי את התפיסה שלי לגביו.

אני חושב שכדאי שבכל רחבי הארץ בכל שבוע יארגנו עבור עומרק'ה ערב של זיכרון באיצטדיון ויזכירו לו את החלאה שהוא.

(כנ"ל למיכה המתוק והתמים שמעולם לא נגע בסמים).

אפשר רגע לדבר על כמה זה מלוכלך להשתמש בדבר חשוב כמו זיכרון השואה כדי להלבין פדופיל (לכאורה)?

6 דקות לפני, Omer said:

הכי יפה זה ששחר אמר "אצילי של היום זה לא אצילי שהגיע אלינו"

אצילי בתגובה:

https://vimeo.com/manage/videos/735046244

לפני2 שעות , שמש צהובה said:

בוצע

לפני2 שעות , שמש צהובה said:

בוצע

@Omer

לצערי לא יירד לאוהדים של חיפה האסימון.

המקרה של הצמד ההולל מבחינתי מצביע על משהו הרבה יותר רקוב בחברה הישראלית מאשר רק המעשה עצמו. 

נוצר מצב שרק עורכי דין טובים קובעים את גורלו של אדם(הרי חוק נועד להגדיר כללי משחק מינימליים ולא לשמש כסטנדרט הגבוה ביותר לפעולה כלשהי.

ברגע שחברה אנושית נשענת אך ורק על חוק יבש ולא מכילה בתוכה סף ערכי מינימלי מעבר למונחים מוחלטים של כן/לא,שחור/לבן הדרך למטה ברורה מאין כמוה).

לפני21 שעות , Krishi said:

אני אגיב משהו אחד על כל הסיפור הזה אחרי שסוף סוף ראיתי את החלק השני של הכתבה. 

ברור לי מראש שכולם לא יסכימו איתי פה אבל על הזין שלי. 

עלו פה כמה טענות נגד מיכה ואצילי, ועד כמה שאני שונא את אצילי לפחות על המעשים שלו בתור שחקן חיפה (בזמן המשחקים ובחגיגות ובעוד דברים שידועים יותר או פחות) עושים פה לאנשים רצח אופי עם סטנדרט כפול. 

אנשים מדברים פה על השיח ביניהם לגבי הבנות שהוא כאילו מגעיל ומחליא, ועדיין אם תיכנסו לכמעט כל קבוצת וואטסאפ רנדומלית של גברים לא תקראו שם דברים שונים בהרבה (אולי אפילו יותר קשים). אבל זה מיכה ואצילי אז כמובן שכולם הפכו פה לטהרנים גדולים פוריטנים גדולים צדיקים יותר מהאפיפיור. הם גם לא אמרו משהו חריג ברמה כזאת שמצריך איזה עליהום מטורף. סתם שיח גברים מתלהב. יתרה מזאת, אם זה נגמר רק בשיח בין גברים ובפועל כלפי הבנות הם מתייחסים ומדברים אליהן קצת יותר בכבוד אז השיח הזה בכל לא רלוונטי. כמו שדיברו פה על אבא של מקסים שדיבר בשיחה פרטית עם חבר וקילל את איביץ' והרבה ביטלו את זה בגלל שזאת שיחה פרטית שהוקלטה ושוחררה לאוויר. כנ"ל גם פה. האם זה השיח שהיינו רוצים שיהיה בין כל קבוצת גברים גם אם סגורה ופרטית? אולי לא, אבל לעצום עיניים כאילו זה לא משהו נפוץ וקיים ולהכיל דאבל סטנדרט על שחקנים רק בגלל שהם שחקנים זה קצת מצחיק. 

עולים פה גם מלא טענות נגד שחר ואלונה שאמורים בעקבות הכתבות האלה שלא באמת גילו לנו הרבה דברים חדשים לשחרר את השחקנים האלה. אז קודם כל הצחקתם את סבתא שלי שמישהו מהם יעשה את זה. דבר שני - אין להם שום סיבה לעשות את זה. קודם כל, כי מדובר על פרשה לפני פאקינג שנתיים. איפה הם עכשיו ואיפה הם היום. מה לעזאזל הקשר. ודבר שני כי כמו שדבקתי בקו שלי לאורך כל הפרשה מאז שהתפוצצה ועד היום - אם השחקנים הלכו לבלות עם בנות בידיעה מוחלטת שהן בגיל החוקי ומי ששיקרו להן הן הבנות - השחקנים לא אשמים בכלום. עובדה שהתיק נסגר מחוסר אשמה. לא מחוסר ראיות, לא מחמת הספק, לא מחוסר עניין לציבור, אלא מחוסר אשמה. מי שצריך לבקש מהם סליחה אלו הבנות עצמן כמו שאצילי אמר בחקירה כי בגללן נהרסו לשניהם החיים (לפחות למיכה, אצילי אידיוט שעשה את זה בזמן שהוא נשוי), אם הייתי אבא של אחת הבנות האלה במקום להופיע בחדשות ולהציג את עצמי בתור איזה מסכן שניצלו את הבת המסכנה שלו הייתי סוגר אותה בחדר ועושה חשבון נפש עם עצמי איפה טעיתי בחינוך שלי שהבת שלי מסתובבת עם גברים כמעט פי 2 מגילה תוך כדי שהיא משקרת להם, מזייפת תעודות זהות כדי להיכנס לברים, הולכת למסיבות של מבוגרים משתכרת ושוכבת איתם. 

כולנו יודעים מי הבנות, כולנו ראינו חלק מההתכתבויות שלהן עם חברות, מי שעוקב אחריהן יודע גם מה מצבן כיום (רמז, לא נראה שקשה מדי), לעזאזל אפילו בכתבה אחת מהן אומרת שהיא לא רצתה להגיש תלונה ומי שדחף לזה זה ההורים שלה. 

אז לגבי כל תהליך ההלבנה שהרבה יוצאים פה נגדו, אם לא הייתה עבירה אין מה להלבין. אם אני במקום מיץ' אני אפילו לא משחרר אותם מלכתחילה, אם אני במקום שחר ואלונה אני מחתים אותם כבר ביום למחרת השחרור שלהם ולא חושב פעמיים. ואם מבקשים ממני תגובה שנתיים אחרי הפרשה בעקבות איזו כתבה שלא באמת גילתה לנו משהו חדש אני אפילו לא מבזבז על זה דקה של זמן לתגובה. 

יש אנשים שאוהבים לבלות עם בנות יותר בוגרות ויש עם פחות, עם אלכוהול בלי אלכוהול, אנחנו לא אבירי המוסר. מה שעושים בזמנם הפרטי זכותם. אנחנו אוהדי כדורגל, כל עוד הם מתנהגים כמו מקצוענים בתחומם כל השאר זה עניינם הפרטי (בתנאי שזה במסגרת החוק). 

עכשיו נחזור שוב לרגע שבו מיץ' שיחרר אותם. אחד הדברים שעלו מהכתבה זה שהם משתמשים בסמים כבדים (באופן כללי, לא עם הבנות כפי שהוכח). אם זה נכון (וזה "אם" גדול), אז זה אולי הדבר היחיד שמצדיק להעיף אותם מהמועדון (בזמנו. אין קשר לכיום). אבל אם מישהו פה לרגע חשב שמיץ' גולדהאר ידע על זה וזאת אחת הסיבות שבגללן הוא העיף אותם לדעתי הוא טועה בגדול. טענת הסמים מעולם לא הועלתה אפילו לא בתור שמועה, דיברו מקסימום רק על אלכוהול, פיצה וסושי. מיץ' העיף אותם נטו על זה שיצאו לבלות עם הבנות ועד היום אני חושב שזאת הייתה החלטה בזיונית ואנטי מכביסטית בעליל. הצורה שבה מחקו שני שחקנים שלנו, ועוד מהבכירים שבהם, שחקני בית שלפחות אחד מהם נמצא במועדון מעל 20 שנה הייתה גועלית ביותר.

תכלס, מי מאיתנו לא פותח את הוואטסאפ שלו ומתכנן עם החברים איך להריץ שורות ולהזדיין עם נערות בתיכון? מאמין שרובנו.

לא ברור מה עובר עליך. אין קשר לזה שהם שחקנים או יריבים. אני יודע שאם חבר או אפילו מישהו מהמשפחה שלי היה עושה דברים כאלה הייתי חושב שהוא פסיכי, נגעל ומתרחק ממנו כמה שאפשר

לפני9 שעות , החתול הצהוב said:

בינתיים בטוויטר אוהדי חיפה עולים על אוריאל דסקל

רציתי לאחל בהצלחה לשני הצדדים אבל דסקל מעצבן אותי יותר.

כרישי עיוור באהבה שלו לדור מיכה אל תקחו את זה קשה

מי כמוני אהב את דור מיכה 

אני זוכר את המשחק הראשון שלו בבוגרים כאילו זה היה אתמול 

באיצטדיון וינטר, ישבתי ביציע כבוד על יד שירלי בר דיין, וכל הקהל צעק "שירלי זונה" והיא תפסה את הראש וניסתה להתחבא (בתקופה שהיא הייתה מחרחרת ריבים בקריית שלום)

דור נתן משחק מפגר, כבש, בישל (אני כבר זקן כדי לזכור מספרים מדויקים) 

וכל הקהל צעק והילל אותו בצורה שלא זכורה לי עד היום הופעה ראשונה כזו של שחקן בוגרים במכבי עד היום (כולל אוסקר גלוך)

הציפיות היו בשמיים, וגודל האכזבה עצום 

יחד עם זאת, אני מכיר מישהו שזוגתו הלכה עם אחד החברים הכי טובים שלו 

אלו החיים, צריכים להתמודד עם המציאות, לא לברוח ממנה או לתרץ תירוצים 

דור מיכה ביזה את הסמל של המועדון שלנו 

הוא רקוב מהיסוד שלו, וראוי שבכל פעם שהוא נוגע בכדור בבלומפילד הוא יקבל בוז צורם 

כתבתי את זה כשהתפוצצה הפרשה בדעת מיעוט וכולם יצאו עליי, ואני כותב את זה גם היום 

מצחיק שאנשים שמנויים 3-4-5-6-7 שנים, באים להסביר שדור מיכה הוא סמל, שאני וחבריי עודדנו וצפינו בו עוד כששיחק בנוער

זה רק מעצים את גודל הבושה והבגידה, ובטח שלא נותן לו לגיטימציה, ההפך הוא הנכון.

דור מיכה חתיכת סמרטוט וראוי שכל מי שיש לו חולצה שלו בארון יגיש נגדו ייצוגית להחזר כספי, עד כדי כך.

והכל כמובן לכאורה, שכן אם כל זה לא מספיק, האפס לכאורה הזה רצה לתבוע את מכבי.

אגב כרישי, גם כשדור הגיש את התביעה נגד מכבי הצדקת אותו 

מה הוא משלם לך? היה בבר מצווה שלך? חבר שלך? מה הקטע לעזאזל

מחר מחרתיים מישהו יתבע את ההורים שלך, לא משנה מה הסיבה, תצדיק אותו בפרהסיה? פתאום נהיית "אובייקטיבי?"

כששופט במגרש שורק נגד מכבי אתה גם אובייקטיבי?

מה אתה חייל שלו ?

דחילק תתקדם

לפני20 שעות , שמש צהובה said:

יאללה תנו פוש אחרון, עוד 70 חתימות ליעד של 5000.

99 אחוז מאחורינו.

4 דקות לפני, Afrojack said:

אתם באמת חושבים שעצומה עם 5000 חתימות תצליח להזיז משהו?

זו לא העצומה עצמה כמו הצהרת הכוונות ודחיפת שדולת הנשים וארגונים דומים לפעולה ממשית.

@Sawyer

@ת"א שלנו

יצא מסר מסודר ואחיד בין אם במכתב או נקודות עיקריות לשיחת טלפון למקומות הרלוונטיים כדי שאוכל לפנות אליהם עם פנייה קונקרטית?

ואם הוא עדיין לא סגור אשמח לעזור בניסוח שלו.

סוייר - יש כבר איזה אתר או דרך לשלוח מיילים בלחיצת כפתור לכל הארגונים? תעזרו לנו לעזור לכם. תקלו עלינו. 

יש איש תקשורת כלשהו שנרתם לעניין? 

יש מישהו שעובד על מכתב לפניות הציבור של וולו והונדה העולמיות? להרץ? משהו?