Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

מדברים בערוץ 13 על אפשרות לפתיחת החקירה מחדש כולל ציטוט של ראש החקירה שאומר שזו לא תיהיה טעות לפתוח בחקירה מחדש

2 דקות לפני, BRoi said:

מדברים בערוץ 13 על אפשרות לפתיחת החקירה מחדש כולל ציטוט של ראש החקירה שאומר שזו לא תיהיה טעות לפתוח בחקירה מחדש

עכשיו?

4 דקות לפני, BRoi said:

אין מה לפתוח את החקירה, הא כבר בוצעה ויש ראיות.

מה שכן צריך, זה להגיש כתב אישום - וזה הפרקליטות צריכה לעשות.

מי שסגר את את התיק זאת הפרקליטות, לראש החקירה אין מה לעשות במקרה הזה.

מעניין על מה עומר אצילי מרצה לשחקני הנוער של חיפה, אולי על איך לעשות אורגיה עם קטינות ואלכוהול בלי ללכת לכלא ("לכאורה").

אני לא מאמין ששחר אשכרה חשב שלהגיד "אנחנו נותנים לו לדבר עם בני נוער" זה דבר טוב. איזה שיקום? הבן אדם אפילו לא התנצל בפני הנערות.

5 דקות לפני, itanar said:

יעקב שחר מביך עם התגובה שלו, הטיפש הזה מאשים אותנו במעשה ומנקה את אצילי.

איזה אפסון.

אבל יש להם שלט האדם לפני השחקן לא?או משהו כזה?

הודעה מביכה בשביל לנקות את אצילי מהפשע הזה

2 דקות לפני, Omer said:

מעניין על מה עומר אצילי מרצה לשחקני הנוער של חיפה, אולי על איך לעשות אורגיה עם קטינות ואלכוהול בלי ללכת לכלא ("לכאורה").

אני לא מאמין ששחר אשכרה חשב שלהגיד "אנחנו נותנים לו לדבר עם בני נוער" זה דבר טוב.

"המדריך למתרסק המתחיל".

נשיא מכבי חיפה התייחס לסיטואציה וגיבה את השחקן: "שמח שהוא איתנו ותורם לנו מכישרונו"

לפחות הדוצ'ה(סליחה היתי קורא לו בשם קצת יותר גרוע אבל פה זה לא פורום של מכבי חיפה) לפחות אומר את האמת ומה שהוא חושב כשאפתן לכח והצלחות, אצילי מביא לי הצלחות? לא משחרר אותו בשום הון שבעולם, אם לשחקן היו קוראים עומר דמארי או איתי שכטר בזמנו שהתרומה שלהם לחיפה היתה אפסית, הם היו היום משוחררים.

אני מקווה שכולם היום הבינו מי זה יעקב שחר ויפסיקו לקק לו את הביצה(חוץ ספורט 5 ודור בן דור מן הסתם) ויפנימו שזה איש בזוי ,דורס ורמאי, אל תקראו לו רחוב על שמו, תקראו לו ביוב או איזה צפרדע על שמו

גועל נפש כל משחק מול מכבי חיפה הוא יספוג, מ קווה שגם קהלים אחרים ישתתפו.

Just now, erantheking21 said:

נשיא מכבי חיפה התייחס לסיטואציה וגיבה את השחקן: "שמח שהוא איתנו ותורם לנו מכישרונו"

לפחות הדוצ'ה(סליחה היתי קורא לו בשם קצת יותר גרוע אבל פה זה לא פורום של מכבי חיפה) לפחות אומר את האמת ומה שהוא חושב כשאפתן לכח והצלחות, אצילי מביא לי הצלחות? לא משחרר אותו בשום הון שבעולם, אם לשחקן היו קוראים עומר דמארי או איתי שכטר בזמנו שהתרומה שלהם לחיפה היתה אפסית, הם היו היום משוחררים.

אני מקווה שכולם היום הבינו מי זה יעקב שחר ויפסיקו לתת לו את הביצה(חוץ ספורט 5 ודור בן דור מן הסתם) ויפנימו שזה איש בזוי ,דורס ורמאי, אל תקראו לו רחוב על שמו, תקראו לו ביוב או איזה צפרדע על שמו

גועל נפש כל משחק מול מכבי חיפה הוא יספוג, מ קווה שגם קהלים אחרים ישתתפו.

אני מאמין שהקהל של ב"ש יזרמו ואולי אולי בית"ר.

3 דקות לפני, Kimhistan said:

לא מבין את שחר .30 שנה של עשייה תלך לפח בשביל איזה שחקן טמבל?

באמת לא מבין אותו

בסוף זוכרים את הדברים האלה

30 שנה של עשייה תלך לפח ? הכל ישכח תוך כמה ימים (בהנחה שלא פותחים את החקירה מחדש) הראש בצ'מפיונס.

5 דקות לפני, Kimhistan said:

לא מבין את שחר .30 שנה של עשייה תלך לפח בשביל איזה שחקן טמבל?

באמת לא מבין אותו

בסוף זוכרים את הדברים האלה

גבר תוך שבוע שוכחים מזה

אצילי מוביל את חיפה לשלישית ויוצא מלך

רשע וטוב לו

2 דקות לפני, מנש שער 11 said:

30 שנה של עשייה תלך לפח ? הכל ישכח תוך כמה ימים (בהנחה שלא פותחים את החקירה מחדש) הראש בצ'מפיונס.

כמו שזה צף עכשיו אחרי שהם חשבו שהם עברו את זה, הסירחון הזה ימשיך לצוף. יש כתמים ששום אבקה לא יכולה להלבין.

אל תדאגו, לנשיא לא נותר הרבה זמן לחיות. נקווה שהוא ילך מאיתנו בצורה הכי מכוערת ובכמה שיותר סבל. 

רוצה לראות אוהד מכבי שמכבד את הבן שרמוטה הזה. 

אל תדאגו, כשהם יחזרו להיות הפח שהם היו וזה יקרה (שנה/שנתיים/שלוש אבל בסוף זה יקרה), כשיענק'ל השרמוט(ה) יישב סיעודי באחוזת ראשונים ואצילי הבועל ילדות יהיה עם קריירה גמורה (בתקווה שגם צולבת גמורה) - מעבר לזה שנחזור לטופ ולשחוט את הליגה, אנחנו תמיד נישאר עם הכבוד כמועדון עם סטנדרטים אחרים לגמרי והם ישארו ויזכרו כפח זבל הירוק שתמך בחלאה חולה נפש בן 30 ששידל קטינות לזנות וסמים. וזה יהיה שווה את הכל

השיטה הטובה ביותר תהיה לפגוע לשחר בכיס. ארגוני נשים שיפתחו במחאה נגד העסקים של שחר (הונדה, וולוו) תגרום לו להתקפל כמו זחל שסופח מלח. קבוצת פייסבוק, שיתופים של הארגונים הנכונים, פרסום בצינור לילה והבן אדם חוזר בו כמו ילד בן 12.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אל תדאגו, לנשיא לא נותר הרבה זמן לחיות. נקווה שהוא ילך מאיתנו בצורה הכי מכוערת ובכמה שיותר סבל. 

רוצה לראות אוהד מכבי שמכבד את הבן שרמוטה הזה. 

אם במשחקים מול ב"ש או חיפה(הקודם מבינהם) אנחנו לא שוברים את היציע מרוב העוצמה של הבוז ומה שהם יחטפו אני אתבייש.

יענקלה כאחרון האוהדים הטיפשים שלהם 

לא יאומן

הוא בעצם אומר הוא סרח במכבי תל אביב זה לא קשור אלינו ולא מעניין אותנו אם כבר אני זה שמשקם אותו. אחח תודה לאל שמיץ הוא שלנו 

קסקט בן שרמוטה

אין לי טיפת כבוד לבן אדם הבזוי הזה.

אין לי ספק שדבריו יגיעו למיטש ואם גם ככה מיטש רצה להחזיר את התואר,היום הוא רוצה כפול..