Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

️ *עומדות לצד הנפגעות - מעיפות את אצילי ומיכה מהמגרש*

תודה רבה שהצטרפת לאלפי החתימות על העצומה להשעייה מיידית של עומר אצילי ודור מיכה. 
השלב הבא: *לחץ על בעלי הקבוצות שלהם:* 
יעקב שחר (מכבי חיפה) ואלונה ברקת (הפועל באר-שבע)

*יחד, אי אפשר יהיה להתעלם מאיתנו.* 

2 צעדים סופר פשוטים: 
1. *לחיצה כאן:* https://cli.re/bMrqZn
תוביל אותך *לשיחת וואטסאפ עם אלונה ברקת* (לא לדאוג, חצי מאיתנו ישלחו ליעקב שחר).  
עם נוסח מוכן מראש, כמובן שאפשר לשנות אותו.  

2. לוחצים ומצטרפים *לקבוצת העדכונים השקטה:* https://cli.re/9mk9xb
 שם נפרסם כמה וואטסאפים נשלחו ועדכונים נוספים.

(במידה והקישורים לא לחיצים, יש לשלוח הודעה כאן בצ'אט כדי ואז הלינקים יעבדו)

לפני23 שעות , סטלן בטלן השמן said:

פעם פגשתי את עידן אלתרמן הוא איש ממש נחמד

שניהם נחמדים

יצא לי לפגוש אותם לא פעם

אבי היותר נחמד דווקא

צטט

גם הקפטן נטע לביא תמך בחברו לקבוצה: "אצילי מבקר כל יום בבתי חולים כדי לכפר על מה שעשה"

חחחח תשמעו זה ברמת פארודיה

Just now, zion8 said:

חחחחחח למה בבתי חולים 

על אותו משקל - "רצחתי מישהו, אז כדי לכפר אני כל יום מתנדב בצער בעלי חיים" 

יש פה הנדסת תודעה מהסוג הממומן והמקצועי.

שימו לב שכל מי שקשור למועדון הולך על אותו קו שאומר:

״אצילי התנצל והיום הוא תורם לחברה ובלה בלה בלה״

שום חשיבה עצמאית- כולם מיישרים קו עם הנשיא , מהקפטן עד המאמן .

שלא לדבר על גרייניק שלכאורה קיבל שיחת טלפון מהדובר .

6 דקות לפני, yellowgunner said:

זה מצחיק שאתם ככה כי הייתם מגיבים כנראה בדיוק כמו האוהדים שלהם אם הם היו אצלנו וזה היה מתפרסם… 

הרבה מאיתנו תמכו ב 100% במהלך של מיץ׳ לבעוט אותם לפני מסקנות מהחקירה. 

מחדד - הרבה מאיתנו הביעו עמדה חריפה נגדם עוד לפני שמיץ׳ קיבל החלטה להעיף אותם

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

שניהם נחמדים

יצא לי לפגוש אותם לא פעם

אבי היותר נחמד דווקא

עם כמה שגרייניק יצא מביך - הוא עדיין פחות סמרטוט מכל אוהד שלהם שלא אמר כלום, העיקר "לא לצאת צבוע". נכון שזה נראה מגוחך, אבל אולי אם עוד ירוקים היו מצטרפים אליו הוא לא היה מתקפל.

לפני8 שעות , אורלנדו בלוף said:

רק בוז? הוא צריך לצאת בוכה עם הזנב בין הרגליים ושירעדו לו הביצים להיכנס לבלומפילד בפעם הבאה.

לא מבין למה

אהבתי ועדיין אוהב מאד את מיכה

13 דקות לפני, YallaMaccabi said:

לא מבין למה

אהבתי ועדיין אוהב מאד את מיכה

מעניין.

תוכל לפרט איזו תכונה בו אתה מחבב?

האם את הצניעות כמו לשמור מערכות יחסים אינטימיים לעצמו?

אולי זו האינטגריטי המקצועי ששומר אותו רחוק מחומרים משפיעים?

האם דווקא הדאגה שלו לזולת כשהוא מסרסר לחבריו בילדות משל היו צעצוע?

או שמא החתירה שלו למצוינות בכך שהוא מחפש לממש את המשאלות המעוותות שלו בקהל יעד של חטיבת ביניים?

23 דקות לפני, ששון הצהוב said:

מעניין.

או שמא החתירה שלו למצוינות בכך שהוא מחפש לממש את המשאלות המעוותות שלו בקהל יעד של חטיבת ביניים?

אפשר להבין את העצבים שלכם אבל אתם מאבדים קשר למציאות

ואני אומר את זה בתור היוזר הכי מחובר למציאות בפורום

לפני11 שעות , ששון הצהוב said:

מעניין.

אתה מדבר בצורה רציונלית והוא בצורה אמוציונלית. 

דור מיכה לעד יהיה מזוהה עם מכבי, שחקן בית שגדל במועדון מחובר לנו לווריד מגיל ילדות. גם בשנים לא טובות שלו מקצועית, לא שמעתם יותר מדי קולות להעיף אותו מקסימום "למה הוא פותח". וכשאתה מתחבר אמוציונלית למשהו, קשה לך לעשות הבחנות. יש לא מעט אנשים שסרחו, והמשפחות שלהם מגנות בתוקף את הפשעים שלהם, אבל לא מתנערות מהם ויודעות שזה מה יש.

העניין עם מיכה (וגם אצילי לצורך העניין) זה שהוא בייש את המדים שהוא לובש, ועוד בתור קפטן - ועד היום לא באמת לקח אחריות, לא התנצל (נשים בצד את התביעה הכספית) לא הראה שהוא באמת מבין את החומרה של מה שהוא עשה.

אני מאמין באמת ובתמים שאם אחרי שהסיפור התפוצץ, שניהם היו לוקחים אחריות אמיתית על מה שקרה עם כל המשתמע מכך (התנצלויות אמיתיות בפני הבנות, הכרה בחומרה של המעשים, התנדבות בקהילה בתחומים האלה, נכונות לתשלום עבור המעשה ועוד) בלי לחכות יותר מדי, ממש על ההתחלה - אולי זה היה משנה את דעתו של גולדהאר ואולי לא, אבל זה בטוח היה עוזר לציבור למחול להם ולא לעשות מהם כאלה לא רצויים.

ולפני שיקפוץ החמור ויגיד הנה אצילי לא התנצל ובחיפה מחבקים אותו - אז זה אך ורק בגלל היכולת המקצועית שהוא גילה. מספיק שיירד טיפה ביכולת והוא יחזור להיות "בועל הקטינות" גם אצלם. אני מדבר על סיטואציה שבה לקיחת אחריות אמיתית כנראה היתה נותנת להם מכה אמיתית בבטן, אבל שנתיים אחרי הסיפור הזה היה מאחוריהם. כל עוד אין נקיטת אחריות זה ירדוף אותם לנצח

לפני2 שעות , סיריל מקנאקי said:

אתה מדבר בצורה רציונלית והוא בצורה אמוציונלית. 

דור מיכה לעד יהיה מזוהה עם מכבי, שחקן בית שגדל במועדון מחובר לנו לווריד מגיל ילדות. גם בשנים לא טובות שלו מקצועית, לא שמעתם יותר מדי קולות להעיף אותו מקסימום "למה הוא פותח". וכשאתה מתחבר אמוציונלית למשהו, קשה לך לעשות הבחנות. יש לא מעט אנשים שסרחו, והמשפחות שלהם מגנות בתוקף את הפשעים שלהם, אבל לא מתנערות מהם ויודעות שזה מה יש.

העניין עם מיכה (וגם אצילי לצורך העניין) זה שהוא בייש את המדים שהוא לובש, ועוד בתור קפטן - ועד היום לא באמת לקח אחריות, לא התנצל (נשים בצד את התביעה הכספית) לא הראה שהוא באמת מבין את החומרה של מה שהוא עשה.

אני מאמין באמת ובתמים שאם אחרי שהסיפור התפוצץ, שניהם היו לוקחים אחריות אמיתית על מה שקרה עם כל המשתמע מכך (התנצלויות אמיתיות בפני הבנות, הכרה בחומרה של המעשים, התנדבות בקהילה בתחומים האלה, נכונות לתשלום עבור המעשה ועוד) בלי לחכות יותר מדי, ממש על ההתחלה - אולי זה היה משנה את דעתו של גולדהאר ואולי לא, אבל זה בטוח היה עוזר לציבור למחול להם ולא לעשות מהם כאלה לא רצויים.

ולפני שיקפוץ החמור ויגיד הנה אצילי לא התנצל ובחיפה מחבקים אותו - אז זה אך ורק בגלל היכולת המקצועית שהוא גילה. מספיק שיירד טיפה ביכולת והוא יחזור להיות "בועל הקטינות" גם אצלם. אני מדבר על סיטואציה שבה לקיחת אחריות אמיתית כנראה היתה נותנת להם מכה אמיתית בבטן, אבל שנתיים אחרי הסיפור הזה היה מאחוריהם. כל עוד אין נקיטת אחריות זה ירדוף אותם לנצח

כתבת למופת. אפילו "ליבבתי".

אגב דוגמא לדיון מכבד בין טענות מתנגשות.

דינמיקה משפחתית זה שונה מהקשר של מיכה עם הקהל לכן לא מצופה ממני להתייחס בגישה זהה לכפי שנקטו איתו בני משפחתו.

אני כאוהד מצוי בקשר לא עם מיכה "האדם", אלא עם מיכה "הדמות".

ולכן רף הסלחנות שלי אליו הינו דקיק במיוחד לאור הנסיבות.

נתתי לו מינימום של ספק שאולי בתרחיש רומנטי חטף קראש על נערה צעירה מדי- אבל מהשיטה בה צד את הילדות מתגלה שדור מיכה הוא כלב משוטט מהזן השפל וזה היחס שמגיע אליו חזרה.

לגבי זכרונות אמוציונאליים.

זכרונות הן זכרונות.

נמני סיפק לי את רגעי האושר עד לרגע שבו החלטתי למתוח קו ומאותו רגע אני מתעב את האיש.

אז כל הכיבושים הוירטואוזיים מתנגנים אצלי על בלוטות הרגש מקוטלגים כתיקיית נוסטלגיה.

אבל כשאני ניגש בהווה להידרש כיום לתופעת נמני אז אני זוכר שהוא מתנהג כמו חתיכת זין שונא מכבי.

לכן הגבתי לאותו תומך של דור מיכה שציין על "אהבתו" כלפי מיכה.

הוא כתב אוהב בזמן "הווה".

את שער האליפות מול רמה"ש אנצור ואתרגש להיזכר לנצח נצחים.

אך למה זה רלוונטי לגבי מיכה כפי שהוא היום?

לפני1 שעה , ששון הצהוב said:

כתבת למופת. אפילו "ליבבתי".

אגב דוגמא לדיון מכבד בין טענות מתנגשות.

דינמיקה משפחתית זה שונה מהקשר של מיכה עם הקהל לכן לא מצופה ממני להתייחס בגישה זהה לכפי שנקטו איתו בני משפחתו.

אני כאוהד מצוי בקשר לא עם מיכה "האדם", אלא עם מיכה "הדמות".

ולכן רף הסלחנות שלי אליו הינו דקיק במיוחד לאור הנסיבות.

נתתי לו מינימום של ספק שאולי בתרחיש רומנטי חטף קראש על נערה צעירה מדי- אבל מהשיטה בה צד את הילדות מתגלה שדור מיכה הוא כלב משוטט מהזן השפל וזה היחס שמגיע אליו חזרה.

לגבי זכרונות אמוציונאליים.

זכרונות הן זכרונות.

נמני סיפק לי את רגעי האושר עד לרגע שבו החלטתי למתוח קו ומאותו רגע אני מתעב את האיש.

אז כל הכיבושים הוירטואוזיים מתנגנים אצלי על בלוטות הרגש מקוטלגים כתיקיית נוסטלגיה.

אבל כשאני ניגש בהווה להידרש כיום לתופעת נמני אז אני זוכר שהוא מתנהג כמו חתיכת זין שונא מכבי.

לכן הגבתי לאותו תומך של דור מיכה שציין על "אהבתו" כלפי מיכה.

הוא כתב אוהב בזמן "הווה".

את שער האליפות מול רמה"ש אנצור ואתרגש להיזכר לנצח נצחים.

אך למה זה רלוונטי לגבי מיכה כפי שהוא היום?

שלא יהיה ספק, אני איתך בכל מה שרשמת, גם לגבי מיכה וגם לגבי נמני