Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

57 דקות לפני, EranZeAvi said:

מה 

מה קראתי פה עכשיו 

419D4152-4E0A-4140-8708-3CEDF83C2C1D.png

הכותרת - 80 מיליון ₪ שיכנסו לחשבון שלהם אם הם יעלו..

חייבים הפתעה מול לימסול או הגרלת מוות בפלייאוף

Just now, BODIROGA10 said:

הכותרת - 80 מיליון ₪ שיכנסו לחשבון שלהם אם הם יעלו..

חייבים הפתעה מול לימסול או הגרלת מוות בפלייאוף

30 מיליון ש"ח יכנסו על אוטומט רק על הגעה לבתים של האלופות ו3 מיליון דולר על כל ניצחון ומיליון דולר על כל תוצאת תיקו עוד לפני זכויות שידור. אסור אבל אסור שהם יגיעו לבתים של האלופות.

צודקים לגבי מיכה ועוד נקודה - רק בהתבסס על התחקיר כי אין שום דבר אחר - אפשר לראות קצת מהאופי של שניהם. 

מצד אחד מיכה שמודע להכל, די דוחף את כל התהליך, ואחרי התפוצצות הפרשה שומר על שתיקה, ונהנה מתמיכה של לא מעט אוהדים, הרבה מהפורום הזה. הוא ידע למה לא לפתוח את הפה יותר מדי. אחרי סגירת התיק קיבל ביצים ובא לתבוע כסף. 

מצד שני אצילי, שהגילויים החדשים רק מוכיחים איזה נגרר וחלש אופי הוא. היו לו חשדות, הוא לא הרגיש בנוח, ועדיין היה טיפש וחלש אופי ונכנס לעניינים. אחרי ההתפוצצות חלש אופי ונגרר אחרי הקהל של חיפה, קילל אותנו, התראיין לתקשורת על השנה הקשה..

בקיצור אחד חכם ודוחה, השני טיפש ודוחה. 

44 דקות לפני, snufkin said:

מירב מיכאלי מכנסת את הקבינט לשוויון מגדרי כדי לדון מה אפשרות לעשות כדי להשהות את אצילי ומיכה. מעניין

יאללה שייצא משהו טוב מהמעיקה הזאת 

1 hour ago, סיריל מקנאקי said:

צודקים לגבי מיכה ועוד נקודה - רק בהתבסס על התחקיר כי אין שום דבר אחר - אפשר לראות קצת מהאופי של שניהם. 

מצד אחד מיכה שמודע להכל, די דוחף את כל התהליך, ואחרי התפוצצות הפרשה שומר על שתיקה, ונהנה מתמיכה של לא מעט אוהדים, הרבה מהפורום הזה. הוא ידע למה לא לפתוח את הפה יותר מדי. אחרי סגירת התיק קיבל ביצים ובא לתבוע כסף. 

מצד שני אצילי, שהגילויים החדשים רק מוכיחים איזה נגרר וחלש אופי הוא. היו לו חשדות, הוא לא הרגיש בנוח, ועדיין היה טיפש וחלש אופי ונכנס לעניינים. אחרי ההתפוצצות חלש אופי ונגרר אחרי הקהל של חיפה, קילל אותנו, התראיין לתקשורת על השנה הקשה..

בקיצור אחד חכם ודוחה, השני טיפש ודוחה. 

לפני כמה שנים, בשנה הראשונה או השנייה שלו כאן, אחד השחקנים בקבוצה אמר לי שאצילי מטעה, הוא נראה יחסית בחור אינטיליגנט לשחקן כדורגל אבל הוא נעל רצינית. בשנתיים האחרונות הבנתי על מה הוא מדבר.

מאחל למועדון המסריח עם האוהדים הנחותים מהכרמל שאצילי יישאר אצלם והכתם הזה יידבק בהם ובראיס שלהם לעוד המון שנים.

מלוכלכים ומטונפים, להקיא עליהם איך הם הרימו אותו על הכתפיים אתמול אחרי המשחק. אין בושה, זה בכלל לא בלקסיקון.

ואם יש שחקנים אחרים בליגה, גם אם הם משחקים או שיחקו אצלנו וייחשף שהיו מעורבים בדברים דומים - אני מקווה שהמועדונים שלהם (כולל אנחנו) יזרקו אותם מתחת לאוטובוס המטאפורי, ישימו על דרייב ויחזרו גם ברוורס אלף פעם.

התאחדות מסריחה, עאלק "נצטרך לחכות לראות את התמונה המלאה ואת החלק השני" כאילו החלק הראשון לא מספיק בשבילם כדי לקבל החלטה לזרוק את הפדופיל חובב הקטינות לאלף עזאזל

https://sports.walla.co.il/item/3520991

42 דקות לפני, Double said:

אני רואה את הכתבה ולא מאמין

אם מורידים את שמות השחקנים אתה בטוח שמדובר בסרסורים או פושעים לכל דבר ועניין

איכס כוסאמק

מיץ' אתה מלך

אני מתנצל בפניך אלף פעמים שכעסתי שהעפת אותם

לפני2 שעות , snufkin said:

מירב מיכאלי מכנסת את הקבינט לשוויון מגדרי כדי לדון מה אפשרות לעשות כדי להשהות את אצילי ומיכה. מעניין

צריכה לעשות רעש לפני הבחירות אז היא מחפשת כותרות

לצערנו היא תצליח והכוח שלה הולך לגדול

וואו ראיתי עכשיו את הכתבה.

האמת? נראה ונשמע רע מבחינתכם,

מיכה בדיוק השבוע או שבוע שעבר הפך לאבא לילדה.

תאכלס,שיחת גברים קלאסית,תחפרו בוואטסאפ שלי לא הרבה ותמצאו דברים גרועים,גם אצל חלקכם.

אגב,גם לנשים יש שיחות כאלו.

מה שנראה רע זה הדיבור על קטינות וילדות כל הזמן.

לפני3 שעות , erantheking21 said:

ב"ש נותנת גב למיכה: "שוכחים שהתיק נסגר מחוסר אשמה" - ספורט 5 (sport5.co.il)

כצפוי

מישהו חשב שחיפה וב"ש יעשו את מה שמיץ' עשה ?

זה לא אותו קלאס

טוב אני חושב שאין טעם לדבר על הנושא

הרעש נעשה אבל בקבוצות בארץ מעדיפות הצלחה על פני דרך ארץ.

יש הבדל הנתונים שונים לגמרי

28 דקות לפני, ברווז צהוב said:

וואו ראיתי עכשיו את הכתבה.

האמת? נראה ונשמע רע מבחינתכם,

מיכה בדיוק השבוע או שבוע שעבר הפך לאבא לילדה.

תאכלס,שיחת גברים קלאסית,תחפרו בוואטסאפ שלי לא הרבה ותמצאו דברים גרועים,גם אצל חלקכם.

אגב,גם לנשים יש שיחות כאלו.

מה שנראה רע זה הדיבור על קטינות וילדות כל הזמן.

"שיחת גברים קלאסית"?! אולי בסרסורלנד

אוהדי חיפה משכתבים את המושג "אוהדי הצלחות" בספרי ההסטוריה

שאצילי ומיכה היו במכבי שבוע אחרי הסיפור הם היו הראשונים שאמרו שצריך להוקיע אותם מהכדורגל בכל מקום, היום אצילי נתן להם אליפיות הוא הפך להיות אתרוג קדוש שהתיק נגדו נסגר והוא לא צריך את הנבחרת בכלל והוא ירוק ושחקן נשמה

שמעו הם יעודדו גם את המן הרשע בשביל תואר

היום הוא במגרש של הגדולים, אף ילד לא דוחף
בקומה ה50 לא שומעים את המרתף
עסקים נדל"ן, פוליטיקה, בופה
הוא שואף בכיף כל מה שמנפח ת'חזה
ויסקי וסיגר, כי בוס תמיד הוא בוס
יש לו כוח השפעה, אבל הוא לא יזיז פה כוס
לא חושב על החברה, לא מוטרד מהסביבה
תראה אותך, בריון עם עניבה

מוקדש לנשיא ולנשיאה 

לזרוק אותו מהנבחרת זה לתת לו פרס, אין טעם לדבר על מיכה וזריקתו מהנבחרת כי ממילא לא היה מזומן עקב פרישתו המוקדמת ללא הודעה מכדורגל.

הדיון צריך להיות להשעות אותם מכל פעילות, לא להשעות אותם מהנבחרת, ואת זה לא בדיוק שומעים.

טרופר קורא להם "להתנצל". למי אכפת מהתנצלות כבר? הזמן להתנצלויות עבר ואת הרפש שצף בכתבה שום התנצלות לא תנקה.

יש לי תחושה ששוב מי שהכי ייפגעו מהכתבות האלה הם אנחנו (למשל כי חלילה השחקן השלישי הוא מישהו שאנחנו רוצים להביא ועכשיו הוא לא יבוא, בעוד שחיפה ובש שמים על הסיפור הזה אלף זין)