Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

8 דקות לפני, kutomer said:

כתבה מעולה, רסקו להם את התדמית הציבורית לקרשים.

אם קודם היו מעט ספקות, הם נעלמו לחלוטין, הסמים, העובדה שהם ידעו כמה הן קרובות לגיל הסכמה, הדיבור...

תודה רבה למיטש שאני לא צריך להתלבט אם לשיר את השיר שחקן של מיכה ואצילי.

"האדם לפני השחקן".

יש גם פולואפ מחר חשוב לזכור.

2 דקות לפני, Davidna said:

אם השחקן השלישי זה באמת מה שהשמועות מספרות זה לא יאמן. לא הייתי מאמין מהמר עליו 

זה ההוא שמועמד אלינו? אם כן, אסור שידרוך כאן. כל מי שמעורב בזה שלא ישחק עוד דקה כדורגל

1 דקה לפני, liron981s said:

עלה מה שאלמוג פרסם בכל האתרים

תעודת עניות לתקשורת ספורט פה שאלמוג בוקר חוגג ואף אחד מהם לא בכיוון של לעשות כתבה בפרופיל כזה. בטוח יש כאלה שמכירים דברים כאלה או דברים דומים ובוחרים לא לפרסם כי הכל פה שכונה וכולם חברים של כולם 

1 דקה לפני, car.garsia said:

תעודת עניות לתקשורת ספורט פה שאלמוג בוקר חוגג ואף אחד מהם לא בכיוון של לעשות כתבה בפרופיל כזה. בטוח יש כאלה שמכירים דברים כאלה או דברים דומים ובוחרים לא לפרסם כי הכל פה שכונה וכולם חברים של כולם 

בדיוק

הכל כסתח

1 דקה לפני, car.garsia said:

חוששים מתיבת פנדורה

עצם זה שהם הביאו בכותרת המשנית את הדעה של עו"ד זה מראה שהם מנסים לא להכפיש את אצילי ומיכה ויש להם אינטרסים בסיפור. הרי מי שקורא את זה והוא לא מכיר את הנפשות הפועלות יכול עוד לחשוב שמתנכלים לשני החלאות האלה. בדרך כלל נהוג לרשום את התגובה של עו"ד בסוף הטקסט. פה הם נתנו לו מקום גם בכותרת. זה משמעותי ומרמז לנו על הקו מחשבה שלהם ומידת האינטרס שלהם בסיפור. אתר פח.

אדם ג'ונסון באנגליה קיבל עונש מאסר של 7 שנים על כזה דבר (בפועל ריצה 3 שנים).

זה לא מעניין בנות כמה הן אמרו להם שהן, אנחנו נמצאים במדינת חוק, ולא במדינת "אבל אמרו לי ש". בשורה התחתונה עפ"י החוק הם שכבו עם ילדות מתחת לגיל ההסכמה שכתוב בחוק שחור על גבי לבן, גם אם הילדות אמרו להם שהן בנות 30. אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש, וצריך לתת להם עונש למען יראו וייראו, כי מסתבר שהחרא הזה נפוץ בכדורגל הישראלי הבכיר.

22 דקות לפני, Davidna said:

אם השחקן השלישי זה באמת מה שהשמועות מספרות זה לא יאמן. לא הייתי מאמין מהמר עליו 

בוא תספר לנו

7 דקות לפני, Double said:

5-F035377-5-F60-4-EB4-99-B2-9-CD4-D00161

צדיק בסדום. 

מה שהולך שם בפורום בנושא הזה זה אחד הדברים הדוחים שיצא לי להיתקל בהם באינטרנט ואפילו יש שם כמה גנובים שחושבים שזו קונספירציה של "התקשורת הצהובה"

*הערת אגב,האדמין של הפורום שלהם חייב עזרה מקצועית בתחום בריאות הנפש.

1 דקה לפני, Raumdeuter said:

צדיק בסדום. 

מה שהולך שם בפורום בנושא הזה זה אחד הדברים הדוחים שיצא לי להיתקל בהם באינטרנט ואפילו יש שם כמה גנובים שחושבים שזו קונספירציה של "התקשורת הצהובה"

*הערת אגב,האדמין של הפורום שלהם חייב עזרה מקצועית בתחום בריאות הנפש.

תביא 

44 דקות לפני, car.garsia said:

עוד לא הגעתי למסקנה מי יותר דוחה בצמד הזה. אצילי נשוי אז זה נותן פייט טוב ברמת הגועל אבל מיכה? פשוט גועל נפש של בן אדם. אני כל כך כועס על עצמי שלא הייתי 100% עם גולדהאר במהלך הזה. אפילו כעסתי עליו על החיפזון, אמרתי  אולי מעדו פעם אחת על זה לשרוף להם את הקריירה ולתקוע אותנו מקצועית? מרגיש שיצאתי כזה טיפש.

לא ידענו הכל, אז חלקנו רק בדיעבד יכול להבין שהשחרור מוצדק.

7 דקות לפני, Sawyer said:

תביא 

וזה רק טיזרים מהפורום הפתוח שלהם(יש עוד אבל אני לא בטוח כבר כמה מקום יש לי במגבלת הפורום),אני לא רוצה לדמיין מה קורה מאחורי הקלעים.

20220727_220901.jpg

20220727_220700.jpg

20220727_220524.jpg

20220727_220453.jpg

אם גולדהאר ידע את הפרטים המלאים כולל סגנון הדיבור הסמים ושאר הוגעל אז עוד דוגמא לאיזה בן אדם נדיר זכינו, כי זה אומר שהוא העיף את 2 הכוכבים של הקבוצה למורת רוחם של אוהדים רבים באשמת מעידה אחת כביכול. עכשיו הוא יכל בכיף לספר את כל הפרטים ואז לא רק שהיה זוכה לתמיכה מלאה של כל הקהל אלה גם שורף לשחקנים את שאר הקריירה כי אני לא מאמין שבארץ היו מחתימים אותם. במקום זאת הוא בחר רק להעיף אותם ולא להרוס אותם עד הסוף גם אם זה בא על חשבון ההצלחה של מכבי

33 דקות לפני, ת"א שלנו said:

עצם זה שהם הביאו בכותרת המשנית את הדעה של עו"ד זה מראה שהם מנסים לא להכפיש את אצילי ומיכה ויש להם אינטרסים בסיפור. הרי מי שקורא את זה והוא לא מכיר את הנפשות הפועלות יכול עוד לחשוב שמתנכלים לשני החלאות האלה. בדרך כלל נהוג לרשום את התגובה של עו"ד בסוף הטקסט. פה הם נתנו לו מקום גם בכותרת. זה משמעותי ומרמז לנו על הקו מחשבה שלהם ומידת האינטרס שלהם בסיפור. אתר פח.

הכתבה של One מבישה, בושה של עיתונות