Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

14 דקות לפני, Double said:

נו מה ציפיתם שיגיבו שם? 

שאצילי היה במכבי הם היו בחוד החנית כדאי לגרום לזה שיעיפו אותו משם ויעבור לירוקים, עכשיו הם השיגו את המטרה הוא הפך להיות המאמא תרזה

3 דקות לפני, meler said:

מגעיל ודוחה. 

מעניין מה הסיבה לפרסום כיום? אולי מנסים לגרום לשחר ואלונה לשחרר את השחקנים.

מי? לשחרר מה?

אני שם כסף שהקבוצה היחידה שישחירו בכתבה זאת מכבי

בחיים לא יגנו את אלונה או שחר שהחתימו אותם ונתנו להם במה, הם בסך הכל ״שיקמו אותם״, ״נותנים הזדמנות״ ״למחול זו מעלה אלוקית״

בא לי להקיא טייק 2789037

לפי איך שזה מתבשל, המטרה של בוקר היא לסקרן ולהביא לרייטינג שיא,

ועל הדרך לתת רמז עבה מאד לשחקן,

ככל הנראה, שלנו (כי איך אפשר בלי).... 

יום אחרי, כבר יבקשו לחקור את השחקן המרומז בכתבה, ומכל הטרראם - שוב מכבי בכותרות.

תקשורת והפרקליטות מתנהלות בביזיון

וואלה ספורט הם היחידים שעוד נותנים לזה במה 

מעניין שאתמול ההקלטה של אבא של גלוך עשה כותרות 

אבל ששחקן של חיפה מתכתב עם שחקן של באר שבע על להסניף קוק זה לא מספיק חשוב לכותרת

7 דקות לפני, BODIROGA10 said:

לפי איך שזה מתבשל, המטרה של בוקר היא לסקרן ולהביא לרייטינג שיא,

ועל הדרך לתת רמז עבה מאד לשחקן,

ככל הנראה, שלנו (כי איך אפשר בלי).... 

יום אחרי, כבר יבקשו לחקור את השחקן המרומז בכתבה, ומכל הטרראם - שוב מכבי בכותרות.

תקשורת והפרקליטות מתנהלות בביזיון

בסוף כל מה שיצא מהסיפור הזה זה שישללו לנו אליפות כי שני שחקנים שלנו עשו קוק לכאורה

7 דקות לפני, דרור שווץ said:

וואלה ספורט הם היחידים שעוד נותנים לזה במה 

מעניין שאתמול ההקלטה של אבא של גלוך עשה כותרות 

אבל ששחקן של חיפה מתכתב עם שחקן של באר שבע על להסניף קוק זה לא מספיק חשוב לכותרת

כי הכתבים של ב"ש וחיפה הם כתבים שגם אוהדים אותם, אני עד עכשיו מחכה שכתב של ב"ש ישאל על הפרשה של שיר צדק.

זה הכל תלוי מי מסקר מה.

38 דקות לפני, Double said:

מרגש בוואלה זאת כותרת ראשית

צטט

שני השחקנים היו באותה תקופה במכבי תל אביב, וכיום משחקים במכבי חיפה ובהפועל באר שבע. "כך פעלו כדורגלנים מהבכירים בישראל"

מעניין מה קרה, איך הם עברו ממכבי לחיפה וב"ש?:g:

מילא לבעול קטינות בהסכמה (נגיד),

אותי מטרידה המחשבה שהיו לנו 2 שחקנים בכירים במועדון שהיו כל כך לא מקצוענים ולא בזמן סיום העונה אלא עוד במהלכה...מסיבות אלכוהול וסמים בין משחקים...2 מזדיינים

8 דקות לפני, משה פרימו said:

מילא לבעול קטינות בהסכמה (נגיד),

אותי מטרידה המחשבה שהיו לנו 2 שחקנים בכירים במועדון שהיו כל כך לא מקצוענים ולא בזמן סיום העונה אלא עוד במהלכה...מסיבות אלכוהול וסמים בין משחקים...2 מזדיינים

דווקא נראה שמיכה ואצילי נראו מאוד מקצוענים, הם התאמנו על פסים , הם השחילו בין הרגליים שם בנוסף להכל.

1 דקה לפני, erantheking21 said:

דווקא נראה שמיכה ואצילי נראו מאוד מקצוענים, הם התאמנו על פסים , הם השחילו בין הרגליים שם בנוסף להכל.

:clap:מה שנקרא התאמנו גם בלי דשא

אם יש כתבה כזאת באנגליה על שחקנים מהפריימר ליג אתם חושבים שזה לא יפורסם בכל אתר/עיתון אפשרי רק כי אין להם שת״פ עם הערוץ שפירסם את זה? לא מאמין שקונים את החרטא הזאת.

הנשיא נתן הוראה והחיילים שלו ממהרים להגן עליו ולהמציא תירוצים. 

בכלל בכל הסיפור הזה יש ים של צביעות. הנשיא שמשחק אותה איש דגול עם רחוב על שמו ומשפטים של האדם לפני השחקן, מחתים שחקן שלכאורה זיין קטינות באורגיה עם אלכוהול וסמים בזמן שאשתו בהריון ועם עוד ילד. 

גם אלונה שמציירים אותה כאישה חזקה בעולם של גברים ובלה בלה בלה. מכרה את העקרונות כדי להביא שחקן כזה.

והכי גרוע? נותנים לאצילי ללבוש את המדים של ישראל. הוא אפילו לא כוכב גדול בנבחרת ככה שלהעיף אותו הייתה צריכה להיות החלטה קלה. אבל מה אפשר לצפות מההתאחדות הרקובה שלנו?

תנסו לכתוב בתגובות של ערוץ הספורט אצילי ומיכה ותראו מה קורה.

חסמו לכתוב את השמות שלהם בתגובות.

לא מצליח לעלות צילום מסך.

מעתיק לפה את התגובה שלי מהנושא השני:

בני זונות ברמות הכי גבוהות של טינופת שאפשר להיות.

סביר להניח שלא יוביל לפתיחת התיק הפלילי אבל לפחות ברמה המוסרית בעיניי ההתכתבויות האלה משמעותיות מאד, ואסביר.

החוק קובע את גיל 16 כגיל הסכמה. סבבה, חייבים איפה שהוא לשים את הקו. בין 14 ל16 אגב, אין הסכמה אם הצד השני מבוגר ביותר מ3 שנים. ולמה זה? כי ברור שנערים ונערות בגילאים האלה מאד שבירים ופגיעים וניתן לתמרן אותם ואותן בקלות יחסית.

אז מה השתנה?

עד היום התחושה, שלי לפחות, הייתה שמדובר בערב של מסיבה שהסתיים בבית של מיכה. לא יודע אם זה רק אני, אבל זה הסיפור שאני נשארתי איתו. אולי בגלל שכשהוא יצא הייתי בפוזיציה והעדפתי לדמיין את זה ככה? אולי. אבל לדעתי זה גם מה שעזר להלבין את הדמויות - האווירה הכללית שמדובר בנערות ששיקרו על גילן (מה שכנראה נשאר נכון) וניסו להעמיס שני כוכבי כדורגל. קורה ויקרה. אז כן, מדובר בבני זונות שזרמו עם בנות 17 אבל נו יאללה.

עכשיו, התמונה שונה. מדובר באירוע מתוכנן על ידי שני פסיכופטים שמודעים לכך שמדובר ב"ילדות" - גם אם לא ברמה החוקית אז לכל הפחות ברמה המנטלית. הם יודעים שהן ניתנות לתימרון קל ויעשו כל מה ששני הזבלות יבקשו. וכדי לעשות את זה אפילו קל יותר הם גם דואגים לסמים. מדובר בשני טינופות אנושיות שאני מאחל לשניהם רק רע בכל תחום בחיים. שיישארו בלי כלום

22 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם יש כתבה כזאת באנגליה על שחקנים מהפריימר ליג אתם חושבים שזה לא יפורסם בכל אתר/עיתון אפשרי רק כי אין להם שת״פ עם הערוץ שפירסם את זה? לא מאמין שקונים את החרטא הזאת.

הנשיא נתן הוראה והחיילים שלו ממהרים להגן עליו ולהמציא תירוצים. 

דווקא בעניין הזה אני די בטוח שבאמת זה בגלל השת"פ.

לוואלה גם יש שת"פ עם ספורט 1 וגם שם זה בכותרות.

זה סיפור רותח שמביא ים של כניסות, אין סיכוי שוואן, וואינט וספורט 5 היו מוותרים על הטראפיק הזה.