Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

57 דקות לפני, turgi said:

מדברים על שחקן שלישי שיוצא מאוד לא טוב בכתבה

הרכילות אומרת אלמוג... אבל כנראה לא היה נוכח ולא הסכים להשתתף אז הוא לא חשוד ואני בספק אם יפרסמו משהו עליו... 

ועוד 2 החוצפנים האלו רצו לתבוע את מכבי.

באמת שהבושה נעלמה, אנשים היום אפילו לא קצת מתייסרים אחרי שהם עושים טעות. הכל זה יח"צ ואיך למזער נזקים.

מקווה שבכל מגרש בארץ יעשו להם את המוות עד שירצו לפרוש.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בכל פעם שיש תלונות על מפורסם הן שותות לו את הדם וגורמות לכולם להחרים אותו. דווקא במקרה הזה הן שותקות. 

לבדוק את רשימת התורמים יתן לנו את כל התשובות שאנחנו צריכים(עמותות לא ממשלתיות חייבות בגילוי נאות של רשימת תורמים).

3 דקות לפני, Davidna said:

אגב המושג "הקרטל" במכבי מקבל משמעות אחרת אחרי ההתכתבויות של דור מיכה

איפה כתבו הסמרטוטים? באינסטגרם? 

מי השחקנים שצולמו תחת השם הזה?

1 hour ago, BRoi said:

עד אתמול הייתי נגד המהלך של מיץ להעיף אותם ממכבי ודי אהבתי את דור מיכה

אחרי אתמול אני יודע גם לומר שמיץ הוא בן אדם משכמו ומעלה ודור מיכה ועומר אצילי כמו שרשמו מעלי זה אפילו לא המיץ של הזבל אין הגדרה ל2 

האנשים האלה

זה.

וגם אוסיף, כל הסיפור עם הקוק לכאורה...סביר להניח שמיטש ידע ועדיין יודע על דברים כאלה ואחרים שאנחנו לא בהקשר של אצילי ומיכה. בגדול רק על זה הם היו צריכים להתקפל ממכבי.

3 דקות לפני, ת"א שלנו said:

איפה כתבו הסמרטוטים? באינסטגרם? 

מי השחקנים שצולמו תחת השם הזה?

זאת היתה בדיחה של אוהדים על זה שפחות מוסרים/משתפים שחקנים כמו צ'יקו ובלקמן בזמנו וזה בא מקבוצה של שחקנים שתמיד היתה ביחד ביציאות וכו'. עטר, מיכה, אצילי ולא זוכר מי עוד

21 דקות לפני, Double said:

כרגע באתרי חדשות שקט תעשייתי בעקבות הגילויים החדשים

כתבי החצר מחיפה לא רוצים לפגוע בהכנות למשחק הערב

אצל בכר אבקה זה לא חריג..

תרגישו חופשי לקרוא לי הזוי אבל צריך להעמיד את כל הליגה המזויינת הזו לפוליגרף ושיחקרו כל שחקן ומאמן בשתי הליגות הבכירות על מה שהלך וכנראה עדיין הולך כאן ומצידי שנעלה עם מכבי צפון שנתון 2016 לליגה.

אמשיך בציטוט הודעה שלי מאתמול בלילה:

צטט

כמו שג'ורדי עשה בזמנו עם הפוליגרפים לאיתור מדליפים סיטונאיים אז להעמיד את כל עובדי המועדון החל מהשחקנים ועד להנהלה כולל יצחקי,ג'ק,שרון וכל מי שקשור למועדון בצורה כזו או אחרת ולא משנה באיזה דרג הם גם אם העובד או העובדת נמצאים 30+ שנים במועדון בתור משקי עציצים בקריית שלום ולהתחיל לנפות את מי שצריך גם אם זה אומר שנישאר עם ייני ונערים ג' ואני רציני לגמרי.

אם שחקן נחשף אז שיקבל את יתרת החוזה שלו ויתחפף מכאן ואותו דבר לגבי אנשי הנהלה וכל עובד מועדון כזה או אחר

.

11 דקות לפני, Raumdeuter said:

תרגישו חופשי לקרוא לי הזוי אבל צריך להעמיד את כל הליגה המזויינת הזו לפוליגרף ושיחקרו כל שחקן ומאמן בשתי הליגות הבכירות על מה שהלך וכנראה עדיין הולך כאן ומצידי שנעלה עם מכבי צפון שנתון 2016 לליגה.

אמשיך בציטוט הודעה שלי מאתמול בלילה:

.

ממש לא הזוי

מאז שראיתי את ההתכתבויות כואבת לי הבטן, פתאום אני מרגיש גם קצת רגשות אשמה שהייתי בעדם והאמנתי להם

אני הייתי שמח אם כל מי שמעורב בפרשיות כאלה של שידול קטינות סמים מין וזוועות כאלה לכאורה שישב בכלא גם אם הוא שחקן מכבי בהווה

אני ממש מתבייש מצד אחד כי אני יודע שזאת תופעה הרבה יותר רחבה מאצילי ומיכה, אבל אני בסך הכל גאה בגלודהאר ובמכבי

8 דקות לפני, קובי החולוני said:

ממש לא הזוי

מאז שראיתי את ההתכתבויות כואבת לי הבטן, פתאום אני מרגיש גם קצת רגשות אשמה שהייתי בעדם והאמנתי להם

אני הייתי שמח אם כל מי שמעורב בפרשיות כאלה של שידול קטינות סמים מין וזוועות כאלה לכאורה שישב בכלא גם אם הוא שחקן מכבי בהווה

אני ממש מתבייש מצד אחד כי אני יודע שזאת תופעה הרבה יותר רחבה מאצילי ומיכה, אבל אני בסך הכל גאה בגלודהאר ובמכבי

למנהלת יש הזדמנות להיות מועילים לשם שינוי וליישם את ההצעה הזו.

להציף את זה בכל מקום!

אפילו על זה שהם החזיקו סמים זה פלילי 

אם פונים עכשיו לאופ"א - יאסרו עליו לשחק מחר

+לשלול לחיפה את 2 האליפויות