Jump to content

אצילי ומיכה

ת"א שלנו

Recommended Posts

בטח אתם חושבים שהסיפור הזה יבלע בתוך נושא מכבי והתקשורת. וואלה לא. כזה דבר ביזיוני ושערורייתי צריך להיות בפרונט.

כמו שאנשים פה ידעו לצאת על מיץ' ועל ההחלטה של מכבי ככה אני מצפה מהם שיודו שזו הייתה החלטה מצוינת.

כל האשפה לחיפה וב"ש

מההתחלה תמיד קונן בי חשד שזה הרבה מעבר למה שהצליחו להסתיר ומסתבר שצדקתי(גם לפני הגילויים ה"חדשים" תמיד טענתי שמיטש צודק לטווח הארוך ומנסה לבנות משהו שהוא מעבר לקבוצת כדורגל טובה).

אם עד עכשיו זה היה עניין אפור אז היום אני עולה עם שנאה אמיתית אליהם. לתת לילדות בנות 15 קוקאין זה המיץ של הזבל של החברה הישראלית. חבורה של זונות בני זונות. ניפגש במגרש.

עד אתמול הייתי נגד המהלך של מיץ להעיף אותם ממכבי ודי אהבתי את דור מיכה

אחרי אתמול אני יודע גם לומר שמיץ הוא בן אדם משכמו ומעלה ודור מיכה ועומר אצילי כמו שרשמו מעלי זה אפילו לא המיץ של הזבל אין הגדרה ל2 

האנשים האלה

1.לדעתי אין טעם לדוש בזה, הסיפור הזה מיצה את עצמו, אנחנו כבר מחוץ לסיפור.

2.אם אלמוג בוקר כלכך צדיק, למה הוא לא פרסם את העובדות האלה לפני שנתיים? מה עכשיו הוא נזכר? יש לי חדשות בשבילו, שחר ואלונה הם לא גולדהאר, שלא יצפה הוא לא יתאכזב.

3.הם לא המציאו את הגלגל, שחקנים בארץ עשו, עושים ויעשו דברים חמורים בהרבה, זה לא פעם ראשונה שזה קרה, פשוט ה2 טמבלים נפלו על ה2 בחורות הלא נכונות ובזמן הלא נכון(הקללות מול חיפה), כמובן שזה לא מצדיק את מה שהם עשו, אבל הם לא היחידים בעולם שמתנהגים ככה, בוודאות.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

1.לדעתי אין טעם לדוש בזה, הסיפור הזה מיצה את עצמו, אנחנו כבר מחוץ לסיפור.

2.אם אלמוג בוקר כלכך צדיק, למה הוא לא פרסם את העובדות האלה לפני שנתיים? מה עכשיו הוא נזכר? יש לי חדשות בשבילו, שחר ואלונה הם לא גולדהאר, שלא יצפה הוא לא יתאכזב.

3.הם לא המציאו את הגלגל, שחקנים בארץ עשו, עושים ויעשו דברים חמורים בהרבה, זה לא פעם ראשונה שזה קרה, פשוט ה2 טמבלים נפלו על ה2 בחורות הלא נכונות ובזמן הלא נכון(הקללות מול חיפה), כמובן שזה לא מצדיק את מה שהם עשו, אבל הם לא היחידים בעולם שמתנהגים ככה, בוודאות.

איזה מיצה את עצמו איזה. תגיד לי אתה אמיתי אתה? דבר ככ חמור לא יכול לעבור בשתיקה. הם צריכים להיות מגונים בכל דרך אפשרית בכל מגרש כדורגל ואולפן טלוויזיה שאליו הם יגיעו. פרשה סופר חמורה שקיבלה תוספת דרמטית. ולא מעניין אותי שיש שחקנים שעושים את זה. במכבי לא יהיו שחקנים כאלה כי גולדהאר הציב סטנדרט וזו אמירה. אין מקום להתנהלות ביזיונית כזאת במועדון. 

אפסים. אני רותח.

10 דקות לפני, ת"א שלנו said:

איזה מיצה את עצמו איזה. תגיד לי אתה אמיתי אתה? דבר ככ חמור לא יכול לעבור בשתיקה. הם צריכים להיות מגונים בכל דרך אפשרית בכל מגרש כדורגל ואולפן טלוויזיה שאליו הם יגיעו. פרשה סופר חמורה שקיבלה תוספת דרמטית. ולא מעניין אותי שיש שחקנים שעושים את זה. במכבי לא יהיו שחקנים כאלה כי גולדהאר הציב סטנדרט וזו אמירה. אין מקום להתנהלות ביזיונית כזאת במועדון. 

אפסים. אני רותח.

אבל זה מיצה את עצמו בכל הקשור למכבי, מיץ' עשה את שלו וזהו 

מעבר לזה זה לא תלוי בו

אתה אומר שבמכבי לא יהיו שחקנים כאלה ואני אומר לך שהם לא המציאו את הגלגל , כולם עושים את זה בארץ.

אתה חושב ששחר ישחרר אותו? אל תצפה ולא תתאכזב

9 דקות לפני, turgi said:

מדברים על שחקן שלישי שיוצא מאוד לא טוב בכתבה

כל מי שהיה מעורב בחרא הזה לדעתי צריך להשהות לפחות לשנה, גם אם הוא שחקן מכבי היום. רק מלקרוא את התיאורים בא לי להקיא

1 דקה לפני, snufkin said:

כך מי שהיה מעורב בחרא הזה לדעתי צריך להשהות לפחות לשנה, גם אם הוא שחקן מכבי היום. רק מלקרוא את התיאורים בא לי להקיא

לדעתי הוא כבר לא במכבי היום השחקן השלישי, ולהבנתי הוא היה אמור להיות גם באותו ערב אבל החליט שלא לבוא.

אם הם לקחו סמים זה משהו אחר, אבל זה לא היה ידוע לאף אחד שם. הם גם לא נתנו את הסמים לילדות.

עדיין חושב שההחלטה לשחרר אותם הייתה בזיונית. 

רק בדיעבד התבררו עוד פרטים שלא קשורים לבנות שעליהם כן הייתי מעיף אותם. 

עצוב לי רצח, הייתי בטוח (יותר נכון קיוויתי) שמיכה סתם ילד טמבל שנגרר אחרי אפס, בסוף מהסמסים האלה הוא יוצא מינימום פבלו אסקובר. שבר לי את הלב

הייתי נגד השחרור שלהם בזמן אמת, נראה את התחקיר היום ומחר, אבל אם מה שנרמז הוא נכון אני מצדיק בפה מלא את השחרור שלהם.

בסוף מסתבר שהקטינות זאת רק צרה אחת מיני רבות.

צריך להבין איך היו חשדות כאלה כבדים והתיק נסגר מחוסר אשמה, הנקודה הזאת לא מתחברת לי, נראה את התחקיר, אין כמו אור השמש כשהכל על השולחן.

Just now, Krishi said:

אם הם לקחו סמים זה משהו אחר, אבל זה לא היה ידוע לאף אחד שם. הם גם לא נתנו את הסמים לילדות.

חושב שהעניין הפלילי כבר לא רלוונטי, לא מאמין שיפתחו את החקירה שוב. 

מה שכן, סיכוי גבוה לתביעה אזרחית נגדם מצד הבנות וההורים - שבסיטואציה מסוימת תפתח את הפרשה שוב ויכולה להפתח חקירה שוב (אבל קשה לי להאמין שזה יגיע לכדי פלילים).

מה שבטוח זה יפגע בהם מאוד, בתדמית שלהם  ובקבוצות שקבלו אותם.

נכון, זה לא נראה ככה עד עכשיו, עשו מהם כוכבים (מאצילי לפחות) והלבינו אותם בתקשורת. אבל לעורר שוב את הפרשה בערוץ תקשורת מרכזי זה לא יעבור כאילו כלום. ידברו על זה עוד רבות אחרי ומי שיפגע מזה זה רק הם.

אגב מעניין אותי איך בוקר השיג את ההתכתביות האלה ומפלאפון של מי מהם, מה הוא חושב שהוא הדס שטייף? 

אני אומר וחוזר, הפרטים האלה לא היו ידועים אז ואם הם היו ידועים אולי הייו מתייחסים לזה שונה, גם בהקשר של קבוצות אחרות בארץ וגם בהקשר של אוהדים. 

מה שכן אני חוזר ואומר, אל תצפו לכלום משחר וברקת, הם לא מיץ' .

1 דקה לפני, Davidna said:

חושב שהעניין הפלילי כבר לא רלוונטי, לא מאמין שיפתחו את החקירה שוב. 

מה שכן, סיכוי גבוה לתביעה אזרחית נגדם מצד הבנות וההורים - שבסיטואציה מסוימת תפתח את הפרשה שוב ויכולה להפתח חקירה שוב (אבל קשה לי להאמין שזה יגיע לכדי פלילים).

מה שבטוח זה יפגע בהם מאוד, בתדמית שלהם  ובקבוצות שקבלו אותם.

נכון, זה לא נראה ככה עד עכשיו, עשו מהם כוכבים (מאצילי לפחות) והלבינו אותם בתקשורת. אבל לעורר שוב את הפרשה בערוץ תקשורת מרכזי זה לא יעבור כאילו כלום. ידברו על זה עוד רבות אחרי ומי שיפגע מזה זה רק הם.

פלילית אין פה שום דבר כי אחרת היה מוגש כתב אישום ובטח שלא נסגר עוד מחוסר אשמה, זה נטו פגיעה תדמיתית. לאור ההתנהלות של אצילי אחרי הפרשה כלפי מכבי ת"א ואוהדיה אני אשמח מכל נזק שיגרם לו מהכתבה הזאת. חיפה וב"ש עצמן לא מעניינות אותי. גם לא מיכה. 

מה שכן מעניין אותי למה בוקר חיכה עם זה שנתיים ופרסם את זה רק עכשיו.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אגב מעניין אותי איך בוקר השיג את ההתכתביות האלה ומפלאפון של מי מהם, מה הוא חושב שהוא הדס שטייף? 

אני אומר וחוזר, הפרטים האלה לא היו ידועים אז ואם הם היו ידועים אולי הייו מתייחסים לזה שונה, גם בהקשר של קבוצות אחרות בארץ וגם בהקשר של אוהדים. 

יכול להיות מהדלפות במשטרה, אני לא מאמין שהחומר הזה לא היה חשוף למשטרה, אבל אין לי מושג סתם השערה.

וכן לא יקרה כלום בטח עם אלונה וגם עם יענקלה.

וואלה ספורט כרגע האתר היחיד שפועל נגדם 

ספורט 5 ממש במסע הכחשה עוד מעלים ברוב חוצפתם, ״אצילי או פיירו מי יפתח ביוון״

הזייה. 

חייבים לעשות עבודה יפה עם הצלבה של כתבות מלפני שנתיים והיום, בדגש על עיתונאים ספציפיים מעיר ספציפית שהפכו את עורם בין רגע

8 דקות לפני, erantheking21 said:

ההתכתבויות האלה היו ידועות למשטרה בזמנו, הבעיה שהיה קשה באמת לקבוע אם ידעו או לא ידעו בוודאות, ואם ה"אבקה" היא באמת סמים. (שכולנו יודעים תאמת, אבל בבית משפט צריך להוכיח שהם ידעו ומה הם התכוונו)

לדעתי רק בחודשים האחרונים אלמוג קיבל את ההתכתבויות וההדלפות האלה. 

17 דקות לפני, Krishi said:

אומר את זה בזהירות כן? אבל אני מהמר על זה שגולדהאר ידע טוב מאוד על עניין הסמים ואם לא בצורה ישירה אז כנראה שהוא הבין שלא דובר רק על לשכב עם קטינות.

שני השחקנים האלה תת רמה. 

בושה וחרפה.

עוד האפס שר לכל אוהד מכבי יש בת זונה. 

שנים שלא שנאתי שחקנים במגרשי הספורט. שנים. חשבתי שזה ממני והלאה. אז חשבתי.

אותי מעניין דבר אחד: איך עניין הסמים לא דלף עד היום לתקשורת והאלכוהול לדוגמא כן. אחך הצליחו להשתיק את זה? אני בטוח שמכבי ידעו את זה.

19 דקות לפני, snufkin said:

שוב אני אומר, לפמיניסטיות יש לובי חזק בטירוף בתקשורת, בכנסת ובכל מוקדי הכוח. מקווה מאוד שיפעילו אותו בכל הכוח

בכל פעם שיש תלונות על מפורסם הן שותות לו את הדם וגורמות לכולם להחרים אותו. דווקא במקרה הזה הן שותקות.