Jump to content

Recommended Posts

2 דקות לפני, קובי השועל said:

אמר בשאלה שקודמת שהוא בא לדבר רק על המשחק, מפחדים ממנו תשמע לא פשוט.

הוא ענה את זה אחרי ששאלו אותו על האריס סלוניקי, טבעי שהוא לא התייחס עד שלא עוברים רשמית. אם היו שואלים על חיזוק אני מאמין שהיה עונה 

27 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

לפי הרבה מהאנשים פה אין טעם לעלות למשחק כי גם ככה העונה גמורה.

תלוי את מי אתה שואל, אולי גם העונה הבאה כבר גמורה...

הזוי המצב פה.

1 hour ago, turgi said:

לפי פשחצקי גויאגון ייעדר בגלל קרע בשריר

מכה. זו העמדה כנף שמאל שאין לנו בה שום דבר בסגל. גם הוא בעצמו לא כנף טבעי אבל לפחות משחק שם טוב. נגד זירה אפשר לאלתר עם קניקובסקי שם וגלוך באמצע (או ההיפך). מול קבוצות בכירות יותר תהיה לנו בעיה ולך תדע כמה זמן הוא בחוץ... בניית סגל עקומה

5 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

הזוי המצב פה.

זה כבר מביך כי אחרי אלוף האלופים אנשים פה חגגו,עכשיו מבחינתם אין בכלל מה להתחרות בליגה.

27 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

כן, זה מה שהרבה מאנשים פה כתבו. 

אנשים בלחץ מהמפגשים מול אריס עם איך שהקבוצה נבנתה והעובדה שלא הגיע בלם ועכשיו גם גויאגון בחוץ, חיפה כרגע פייבוריטית לאליפות צריך להיות עיוור כדי לא לראות את זה.

מה בין זה לאין טעם לשחק היום כי העונה גמורה?

37 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

לא ראיתי מישהו שכתב "העונה גמורה" זה אתה שנסחף. אבל זה בהחלט מבאס. אחרי שנתיים שהם אלופים, אתה בלי פיירפליי ואחרי שמיץ' העמיד את התקציב והמאמן הטוב ביותר, אתה מגיע עם סגל טלאי על טלאי, לא מאוזן בעליל (והנה פציעת גויאגון מחדדת את זה). הציפיה היתה שהלקחים יופקו ותגיע למחנה אימון עם סגל 90% סגור לפחות. בפועל, בואכה אוגוסט ויש לך עמדות שפשוט אין בהן כמעט כלום וזה מרתיח.

אז נעלה לעונה בכל הכוח ונקווה לטוב כל עוד יש סיכוי תיאורטי אבל גם אם איכשהו נקח תארים, ההכנה לעונה היא פשוט ביזיון

1 דקה לפני, snufkin said:

לא ראיתי מישהו שכתב "העונה גמורה" זה אתה שנסחף. אבל זה בהחלט מבאס. אחרי שנתיים שהם אלופים, אתה בלי פיירפליי ואחרי שמיץ' העמיד את התקציב והמאמן הטוב ביותר, אתה מגיע עם סגל טלאי על טלאי, לא מאוזן בעליל (והנה פציעת גויאגון מחדדת את זה). הציפיה היתה שהלקחים יופקו ותגיע למחנה אימון עם סגל 90% סגור לפחות. בפועל, בואכה אוגוסט ויש לך עמדות שפשוט אין בהן כמעט כלום וזה מרתיח.

אז נעלה לעונה בכל הכוח ונקווה לטוב כל עוד יש סיכוי תיאורטי אבל גם אם איכשהו נקח תארים, ההכנה לעונה היא פשוט ביזיון

אתה אמרת שאתה חבר של רז אמיר לא?

5 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

הזוי המצב פה.

כאחד שהיה משתגע מזה ממש, למדתי וגם אמליץ להתעלם.

מדובר באנשים בעלי אופי תחרותי חלש במיוחד, כאלה שאין טעם לדון איתם כי מרוב שהם חלשים פחדנים ולחוצים הם פולטים שלשול לא נגמר מהפה. עדיף לבהות במיקרו עובד מאשר לדון איתם/לקרוא הודעות שלהם אבל עמוק בתוכם הם יודעים שהם אפסים.

6 דקות לפני, snufkin said:

ההכנה לעונה היא לא טובה אין פה ספק אחי,אבל וואלה באמת זה מרגיש לי כאילו מבחינת אנשים פה חיפה הם ברצלונה.

אני רק יודע ששנה שעברה ניצחנו אותם פעמיים עם קבוצה הרבה יותר חלשה מעכשיו.

אני ממתנגדיו הגדולים של יצחקי,מה שמונע מאיתנו אליפות זה הוא ורק הוא לדעתי.

4 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

אתה אמרת שאתה חבר של רז אמיר לא?

מכיר את רז. אבל מעולם לא אמרתי או כתבתי שאני חבר שלו. כשאני חושב שצריך אני מבקר את רז (כמו בסיפור הקיר) כשאני מסכים איתו אז מסכים. אם יש לך השגות על מה שכתבתי תתייחס לגופם של דברים, אפשר גם לא להסכים עם דעתי וזה בסדר אבל אין שום קשר לעניין אישי.

11 דקות לפני, דקסטר said:

כן, זה מה שהרבה מאנשים פה כתבו. 

אנשים בלחץ מהמפגשים מול אריס עם איך שהקבוצה נבנתה והעובדה שלא הגיע בלם ועכשיו גם גויאגון בחוץ, חיפה כרגע פייבוריטית לאליפות צריך להיות עיוור כדי לא לראות את זה.

מה בין זה לאין טעם לשחק היום כי העונה גמורה?

לא עיוור,חיפה קבוצה טובה אין פה מה להתכחש,ימים יגידו אם באמת הם התחזקו.

1 דקה לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

ההכנה לעונה היא לא טובה אין פה ספק אחי,אבל וואלה באמת זה מרגיש לי כאילו מבחינת אנשים פה חיפה הם ברצלונה.

אני רק יודע ששנה שעברה ניצחנו אותם פעמיים עם קבוצה הרבה יותר חלשה מעכשיו.

אני ממתנגדיו הגדולים של יצחקי,מה שמונע מאיתנו אליפות זה הוא ורק הוא לדעתי.

הם ממש לא ברצלונה אחי ובכדורגל הכל יכל להיות. יתרה מזאת, זה שהם יהיו בבתים ואנחנו אולי לא - יכל לגמרי לשחק לטובתנו בליגה אבל הם קבוצה טובה ויש להם מאמן מצויין (גם לנו).
לגבי יצחקי, כל מילה. עליו ועל אופן ההתנהלות ובניית הסגל כל התסכול דווקא כי אנחנו כן (היינו ואולי עדין) בפוזיציה של לבנות סגל רצחני ולעלות עם סכין בין השיניים 

5 דקות לפני, snufkin said:

הם ממש לא ברצלונה אחי ובכדורגל הכל יכל להיות. יתרה מזאת, זה שהם יהיו בבתים ואנחנו אולי לא - יכל לגמרי לשחק לטובתנו בליגה אבל הם קבוצה טובה ויש להם מאמן מצויין (גם לנו).
לגבי יצחקי, כל מילה. עליו ועל אופן ההתנהלות ובניית הסגל כל התסכול דווקא כי אנחנו כן (היינו ואולי עדין) בפוזיציה של לבנות סגל רצחני ולעלות עם סכין בין השיניים 

אין פה תירוצים מיצ' הביא לו תקציב,לא מאמין לתירוצים שלא מוצאים בלם,פשוט לא הגיוני בעיניי,הוא פשוט לא איש של כדורגל.

לעומת זאת,אלמוג כהן בנה שנה שעברה אחלה קבוצה ואולי גם השנה וכל זה בלי תקציב.

אני עדיין חושב שבלם ומגן ימין ואנחנו פייבורטים,השאלה מתי הוא יואיל בטובו להביא אותם.

1 דקה לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

אין פה תירוצים מיצ' הביא לו תקציב,לא מאמין לתירוצים שלא מוצאים בלם,פשוט לא הגיוני בעיניי,הוא פשוט לא איש של כדורגל.

לעומת זאת,אלמוג כהן בנה שנה שעברה אחלה קבוצה ואולי גם השנה וכל זה בלי תקציב.

סליחה......נתניה סיימו מקום רביעי 17 נק' ממכבי במקום השלישי,כבשו פחות מ50 שערים וספגו 41,לא רואה פה משהו מיוחד.

15 דקות לפני, snufkin said:

תקרא מה שכתבתי בנושא של בכר

אני חושב שהתוצאה עצמה לא משקפת את הפערים בין הקבוצות, המאמן של אולימפיאקוס נפל למלכודת של בכר, זה יקרה אולי עוד פעם אחת מתוך 9 פעמים אם הם ישחקו שוב

בליגה זה אופרה אחרת, אווירה אחרת וזה לא משקף כלום, שבוע אחד חיפה ניצחה את יוניטד ושבוע אחרי הפסידה לנו אז? בסופו של דבר קבוצות יבואו להסתגר שאתה משחק הרפתקני כמו אולימפאקוס אתמול, לא משנה אם קוראים לך רומא או אולימפיאקוס אם אתה נותן שטחים כמו שהיוונים נתנו אתמול לרוץ אז מן הסתם אתה גם תספוג

מאמין שאם חיפה תשחק נכון ככה גם בהמשך מול קבוצות בפליאוף האלופות היא יכולה גם להפתיע ולעלות, בליגת האלופות עצמה זה לא יעבוד.