Jump to content

נושא טעויות שיפוט מתעדכן עונת 22/23

Recommended Posts

26 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

אתה איש מצחיק, חייב להודות. 

ו"למציאות", זה קרה פעם לפני הדקה 80? 

נחש מה? לא. 

נחש מה? דווקא כן.

מבלי להכנס לעניין שזה לא רלוונטי בכלל. ראיתי שוערים מקבלים צהוב על בזבוזים דקה 80 והם המשיכו לבזבז ברבע שעה שנותרה.

בקיצור - חוץ מלהוציא קיטור, הצהוב הזה לשוערים על בזבוזי זמן לא ימנע מהם לבזבז זמן גם לאחר מכן.  ביום ששוער יקבל צהוב שני - הסיפור הזה ייגמר

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

נחש מה? דווקא כן.

מבלי להכנס לעניין שזה לא רלוונטי בכלל. ראיתי שוערים מקבלים צהוב על בזבוזים דקה 80 והם המשיכו לבזבז ברבע שעה שנותרה.

בקיצור - חוץ מלהוציא קיטור, הצהוב הזה לשוערים על בזבוזי זמן לא ימנע מהם לבזבז זמן גם לאחר מכן.  ביום ששוער יקבל צהוב שני - הסיפור הזה ייגמר

ועכשיו בלי ציניות, אתה אומר בדיוק את הבעיה, בדקה 80 לקבל צהוב זה לא רלוונטי ואף שוער לא שם על זה בכלל.

כולם פה יודעים ששוער לא יקבל אדום על בזבוז זמן(צריך? בטוח, יקבל? לא).

אבל ברגע שהוא יקבל צהוב בדקה ה30 הוא יחשוב לפני עוד בזבוז זמן של 50 שניות בכל בעיטת שוער. 

בדיוק כמו ששחקן שדה מקבל צהוב במחצית הראשונה וחושב לפני כל גליץ' (לפחות רובם). 

חושב שונה ממך, הכל טוב. 

7 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

ועכשיו בלי ציניות, אתה אומר בדיוק את הבעיה, בדקה 80 לקבל צהוב זה לא רלוונטי ואף שוער לא שם על זה בכלל.

כולם פה יודעים ששוער לא יקבל אדום על בזבוז זמן(צריך? בטוח, יקבל? לא).

אבל ברגע שהוא יקבל צהוב בדקה ה30 הוא יחשוב לפני עוד בזבוז זמן של 50 שניות בכל בעיטת שוער. 

בדיוק כמו ששחקן שדה מקבל צהוב במחצית הראשונה וחושב לפני כל גליץ' (לפחות רובם). 

חושב שונה ממך, הכל טוב. 

אין שום סיבה שזה לא יהיה רלוונטי בדקה 80. בזבזת זמן בדקה 80 וקיבלת צהוב? יופי. בזבזת זמן בדקה 90 לאחר מכן? תקבל צהוב גם. אבל אין שום סנקציות על זה.

וכן, מבלי להכנס לעניין לעיל, ראיתי שוערים שמקבלים צהוב הרבה יותר מוקדם ו...עדיין הם בזבזו זמן בהמשך המשחק. הכל מתנקז לא לשאלה באיזו דקה הוא מקבל את הצהוב ה-1 על בזבוז זמן, אלא לעובדה שלא מוציאים צהוב שני על בזבוזי זמן. זה לא קורה, ולא משנה מתי הוא קיבל את הראשון.

37 דקות לפני, זיפו said:

היה 5 חילופים לכל קבוצה, סה"כ 10 חילופים!

פירוטכניקה על תחילת המחצית.

בזבוז זמן של אשדוד.

הזמן של הVAR בבדיקה של הפסילת גול

מה ההפתעה פה?

היה צריך להוסיף יותר.

נכון היה 10 חילופים אבל כל חילוף היה לפחות עם צמד.

לגבי האבוקות זה היה בערך 3 דק

והבדיקת ואר גם היא היתה באזור ה3 דק

אז הוא הוסיף 8 נניח וספר את החילופים כ-2 דק (לא מספיק) אבל על ה8 הזה הוא הוסיף עוד 2 דק (שכחנו את זה כי דן ביטון מסר אחורה)

ובוא, איפה בעולם שופט עומד עם סטופר ומוסיף בדיוק את הדקות שבוזבזו? גם לא בגמר ליגת האלופות.

חלום שיהיה כמו בכדורסל והשעון יעצר על כל שטות אבל אתמול התוספת זמן לא היתה הבעיה שלנו אם בכלל. היה מוסיף 14 גם אז לא היינו עושים כלום

לפני1 שעה , Davidna said:

נכון היה 10 חילופים אבל כל חילוף היה לפחות עם צמד.

לגבי האבוקות זה היה בערך 3 דק

והבדיקת ואר גם היא היתה באזור ה3 דק

אז הוא הוסיף 8 נניח וספר את החילופים כ-2 דק (לא מספיק) אבל על ה8 הזה הוא הוסיף עוד 2 דק (שכחנו את זה כי דן ביטון מסר אחורה)

ובוא, איפה בעולם שופט עומד עם סטופר ומוסיף בדיוק את הדקות שבוזבזו? גם לא בגמר ליגת האלופות.

חלום שיהיה כמו בכדורסל והשעון יעצר על כל שטות אבל אתמול התוספת זמן לא היתה הבעיה שלנו אם בכלל. היה מוסיף 14 גם אז לא היינו עושים כלום

אבוקות 3 דקות, בדיקת ואר 3 דקות, כבר 6 דקות. 10 חילופים זה מינימום 3 דקות, הגענו ל-9 דקות. ואל תשכח שהמשחק נעצר מדקה 89 עד דקה 92 בגלל התערבות הVAR.

מה עם בזבוזי זמן?

בפועל כמה דקות שיחקנו?

אתה טוען שקיבלנו תוספת זמן מוגזמת או שאני מתבלבל?

תוספת זמן צריכה להיות הוגנת, אם שחקנים מבזבזים זמן, להחשיב את זה, חילופים, בדיקות VAR, אבוקות כמו שהיה. 

חיפה נגד סכנין תוספת זמן למחצית הראשונה, 5 דקות וסכנין לא ביזבזה זמן.

11 דקות לפני, זיפו said:

אבוקות 3 דקות, בדיקת ואר 3 דקות, כבר 6 דקות. 10 חילופים זה מינימום 3 דקות, הגענו ל-9 דקות. ואל תשכח שהמשחק נעצר מדקה 89 עד דקה 92 בגלל התערבות הVAR.

מה עם בזבוזי זמן?

בפועל כמה דקות שיחקנו?

אתה טוען שקיבלנו תוספת זמן מוגזמת או שאני מתבלבל?

תוספת זמן צריכה להיות הוגנת, אם שחקנים מבזבזים זמן, להחשיב את זה, חילופים, בדיקות VAR, אבוקות כמו שהיה. 

חיפה נגד סכנין תוספת זמן למחצית הראשונה, 5 דקות וסכנין לא ביזבזה זמן.

לא, אני טוען שהוא בכלל הביא כזאת תוספת זמן כי זה לא קורה הרבה שמביאים מעל 5

ושוב אני אומר, שעד שלא יעצרו שעון כל תוספת זמן תהיה לא הגיונית ובצורה שירירותית. 

רוצה להעלות לסדר היום את העבירה שבילו עשה על ייני במחצית השניה, הראו שידור חוזר אבל שחקן גם הסתיר, העבירה הייתה נראית עם הרגל קדימה וייני תפס יחסית גבוה את הרגל מכאב. בילו קיבל צהוב.  לא בדקו את המקרה.

8 דקות לפני, judymaccabi said:

רוצה להעלות לסדר היום את העבירה שבילו עשה על ייני במחצית השניה, הראו שידור חוזר אבל שחקן גם הסתיר, העבירה הייתה נראית עם הרגל קדימה וייני תפס יחסית גבוה את הרגל מכאב. בילו קיבל צהוב.  לא בדקו את המקרה.

ברגע שראיתי את ייני מתגלגל ככה על הדשא הבנתי שזה רציני, אם יש שחקן שלא יעשה הצגות בחיים זה ייני.

לגביי הבדיקה בואר, זה בעד מכבי למה שיבדקו? (מחכה שמישהו יגיד לי על הפנדל)

31 דקות לפני, judymaccabi said:

הרבה יותר אדום מאשר של יובא שבוע שעבר

זעקתי ביציע.

אבל אתם סתם בכיינים, תכף קוסמיק יספר שהשיפוט היה אל+

לפני23 שעות , החתול הצהוב said:

אמת.

ביום שיצא צהוב שני הסיפור נגמר

ממש לפני שנה, אמנם בגביע הטוטו אבל עמוס קיבל 2 צהובים על בזבוז זמן והורחק. 

החמיץ את המחזור הראשון של הליגה בגלל זה

זאת הפעם היחידה שאני זוכר ששוער הורחק בגלל זה

57 דקות לפני, מכביסט לעד said:

רוצים שחיפה תגדיל את הפער לפני המשחק נגדנו. בני זונות.

הכל טוב. אנחנו נגדיל את הפער מחיפה במשחק מולם.

כל כך הרבה טעויות נגדנו היו לאיגוד בעונה שעברה, גם העונה אישרו גול למרות נבדל. בכל אחד מהמקרים האיגוד גיבה את ההחלטות עם תירוצים הזויים או אפילו לא הגיב.

אבל כשאנחנו מקבלים ספק פנדל (שהוחמץ)? הם חוזרים שוב ושוב על זה שזאת הייתה טעות ולא הגיע לנו פנדל. 

אם היו שורקים פנדל כזה נגדנו הם היו טוענים שהבלם הפליץ ברחבה וגרם ליריב ליפול ולכן זה פנדל. 

מסתבר שיש עמוד פייסבוק של איגוד השופטים שמעלים בו את ההקלטות מה-VAR.

אמנם הם עדיין מכסתחים את עצמם בלי סוף, אבל פתאום אפשר לשמוע גם את הבני זונות בחדר מצלמות וכמה דחוף להם פתאום לעצור את המשחק.

@Sawyer אולי שווה להכניס בסיכום משחק דירוג גם לשופטי VAR עכשיו כשיודעים מי הם ושומעים אותם?

On 12.9.2022 at 12:00, Krishi said:

ממש לפני שנה, אמנם בגביע הטוטו אבל עמוס קיבל 2 צהובים על בזבוז זמן והורחק. 

החמיץ את המחזור הראשון של הליגה בגלל זה

זאת הפעם היחידה שאני זוכר ששוער הורחק בגלל זה

קסיאס אם אני לא טועה בריאל מדריד נגד איאקס קיבל צהוב שני בכוונה והורחק

צטט

לראשונה: שופטים יעניקו ראיונות אחרי משחק

צעד משמעותי בדרך לשקיפות. אנשי המשרוקית יתנו הסברים על החלטות קריטיות

חחחח מה?

1 hour ago, מכביסט לעד said:

חחחח מה?

כמו בהולנד, אם יש אירוע שנוי במחלוקת או משהו שצריך להסביר, השופט הראשי מתייצב בעמדת הראיונות בסיום המשחק. 

33 דקות לפני, Elirandani said:

כמו בהולנד, אם יש אירוע שנוי במחלוקת או משהו שצריך להסביר, השופט הראשי מתייצב בעמדת הראיונות בסיום המשחק. 

איזה טמטום זה, מה הם כבר יכולים להגיד?

"הכל מכור, אין לנו ברירה, אנחנו חייבים לעשות מה ששחר מבקש אחרת לא היה לנו איך לחזור הביתה"...

מגוחך. 

אני זוכר משחק שלנו בשכונת התקווה לפני הרבה שנים, נראה לי נגמר תיקו, שהשופט פסל שער ניצחון של בני יהודה בשל נגיעת יד של חזי שירזי אבל אף אחד לא הבין את זה, אז השופט התראיין בסיום המשחק והסביר למה פסל את השער.

עוד מישהו זוכר את זה?

הניסיון הזה עם הראיון אחרי המשחק זה ממש לעשות walk of shame לשופט שטעה. וזה עשוי בהחלט לעבוד.

• 4 weeks later...

רועי רנשרייבר צריך להיות פסול מלשפוט אותנו(כנ"ל גל לייבוביץ',שמתי גם על הבן כלב הזה עין),עם השאר ניאלץ להתמודד כי אם נחפש שופטים הוגנים אז לא נמצא כאלו אז אני מתפשר על הכי פחות גרועים.