Jump to content

מכבי - נתניה במשחק האירופאיות | לא חשוב כלל

Sawyer

Recommended Posts

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תורג׳מן עדיין בסגל וככל הנראה ימשיך להיות. הוא יותר חלוץ מאשר שחקן אגף.

באיה משחק באגף השני, אבל אני לא חושב שהוא מספיק טוב כבר עכשיו בשביל להיות שחקן סגל. הוא לא שיחק גם בנבחרת הנוער ביורו. 

אגיד לך מה

אני גם זכרתי שתורגמן יותר חלוץ אבל אני זוכר שקראתי שאנשים פה כתבו שהוא גם יכול לשחק באגף.

לגבי באיה נכון שהוא לא שיחק אבל להגנתו היו לו על העמדות 2 שחקנים שבאמת היו מועלים ולאחד מהם(לוגסי) היה שיתוף מעולה עם גלוך.

אני לא מדבר על זה שאני מצפה מהם שיהיו שחקני הרכב אבל לפחות שיקבלו קצת דקות

1 hour ago, הישראלי היפה said:

נכון.

אבל יש טוב, ויש טוב יותר.

לדעתי יהיה טוב יותר באמצע

לא חושב שתוכל לתת יותר משני שמות באגף

שמאל בליגה שיהיו טובים ממנו. התקרה שלו גבוהה. הוא טאלנט מיוחד. 

6 דקות לפני, Naor23 said:

אחד הדברים שכן ניתן להסיק מהמשחק שואן אובריים לא מספיק אגרסיבי לשחק כ6 מול קבוצות עם אמצע נורמלי/תחרותי

ובעצם יש שלושה כאלה - נתניה, חיפה וב״ש. במשחקים האלה נצטרך את גלזר. מול שאר הליגה ואן אובריים יכול להספיק.

אני לא יודע מה אתם ראיתם, אחרי קצת שוק במחצית הראשונה עם טעויות מפגרות לא מחוייבות המציאות שגם בה הגענו לשתי הזדמנויות של 100%, ראיתי סוף סוף ממכבי משחק עם תבניות מסודרות, עם משחק לחץ יותר טוב, עם תנועות טובות יותר. אתה רואה קבוצה קצת יותר מאומנת ואני מאמין שזה ישתפר אפילו יותר.

שלא לדבר על שער חוקי 100% שנפסל לנו שהיה משנה את כל התמונה.

תזכרו, שכל מה שיגיע אלינו יהיה בונוס בנוסף, כבר עכשיו הסגל שלנו הכי טוב בארץ, עם המאמן הכי טוב בארץ, עם השחקן הישראלי הכי טוב שיש. ואין שום סיבה שהאליפות לא תהיה שלנו. 

32 דקות לפני, Krishi said:

אני לא יודע מה אתם ראיתם, אחרי קצת שוק במחצית הראשונה עם טעויות מפגרות לא מחוייבות המציאות שגם בה הגענו לשתי הזדמנויות של 100%, ראיתי סוף סוף ממכבי משחק עם תבניות מסודרות, עם משחק לחץ יותר טוב, עם תנועות טובות יותר. אתה רואה קבוצה קצת יותר מאומנת ואני מאמין שזה ישתפר אפילו יותר.

שלא לדבר על שער חוקי 100% שנפסל לנו שהיה משנה את כל התמונה.

תזכרו, שכל מה שיגיע אלינו יהיה בונוס בנוסף, כבר עכשיו הסגל שלנו הכי טוב בארץ, עם המאמן הכי טוב בארץ, עם השחקן הישראלי הכי טוב שיש. ואין שום סיבה שהאליפות לא תהיה שלנו. 

לא בכיוון. עם הגנה כזאת אתה בקושי מדגדג מקום שני.

Just now, Wade said:

לא בכיוון. עם הגנה כזאת אתה מדגדג מקום שני.

ברור שמן הסתם אתה תשתפר במשחק ההגנה, אבל גם עם הסגל הנוכחי אתה לוקח אליפות 

1 דקה לפני, Krishi said:

ברור שמן הסתם אתה תשתפר במשחק ההגנה, אבל גם עם הסגל הנוכחי אתה לוקח אליפות 

אתה לא צריך להשתפר במשחק ההגנה, אתה צריך להחליף את כולה למעט סבוריט. להגיד שכל שחקן שיגיע עכשיו זה בונוס.. יומרני

1 דקה לפני, Wade said:

אתה לא צריך להשתפר במשחק ההגנה, אתה צריך להחליף את כולה למעט סבוריט. להגיד שכל שחקן שיגיע עכשיו זה בונוס.. יומרני

זה לא יומרני זה המציאות. יש לך 2 מגנים זרים טובים, יש לך את ביטון בלם, לצידו אפשר לשים אפילו את נחמיאס.  כל השאר איביץ' יעשה כבר

15 דקות לפני, Krishi said:

זה לא יומרני זה המציאות. יש לך 2 מגנים זרים טובים, יש לך את ביטון בלם, לצידו אפשר לשים אפילו את נחמיאס.  כל השאר איביץ' יעשה כבר

ממש מכבד את האופטימיות שלך, אבל לדעתי היא לא מציאותית.

משנה שעברה עזבו בן חיים, באלטקסה וסה.

איך בסוף נשארנו עם ייני, גולסה, ריקן, חוזז, אלמוג ונחמיאס? איזה בינוניות מטורפת (במקרה הטוב). אלה שחקנים שאסור להם להיות על המגרש בכלל. (סורי,גולסה כרגע חלש)

קובאס לדעתי זו פיקציה והקישור שלנו בלי אוסקר מאוד בעייתי, מי יכניס כדורים לחלוצים?

אני לא אופטימי כמו קרישי, בעיקר בגלל שפרט מגויאגון וואן אובריים הסגל ששיחק היום הוא הסגל שהגיע למקום שלישי בשנה שעברה. אבל, הינה כמה סיבות לאופטימיות זהירה: 

1. ההגנה היום הייתה גרועה. לא חלשה - גרועה. אבל גם ביום גרוע היא הצליחה להתייצב במחצית השניה. אם איביץ׳ יצליח לצוות שני בלמים אני מאמין שנהיה במצב שונה לגמרי, בעיקר כשגלזר יחזור. 

2.  שניר לוי היה *מאוד* סובלני היום לאגרסיביות של נתניה. שופט אחר היה מוציא 2-3 צהובים ב-20 הדקות הראשונות ומכאן או שנתניה הייתה משנה את המשחק שלה או שהאדום היה מגיע הרבה לפני הדקה ה-83. אצלנו חוסר האגרסיביות היה מאוד מדאיג,  אבל לא שיחקנו עם אף אחד מהגרזנים. 

3. קוואס נראה אחרת לגמרי - בעיקר בפעילויות הגנתיות. גם גויאגון ירד חזק למטה. הקבוצה נראית הרבה יותר טוב מהבחינה הזאת. 

4. אני חושב שגם אלמוג וגם חוזז נכנסו למשחק לא רע בכלל. לאלמוג הייתה טעות עם הכנסת הכדור לגויאגון, אבל זאת לא טעות של כלא. שניהם יכולים להיות שחקנים מחליפים לא רעים השנה. 

לפני7 שעות , מכביסט לעד said:

אם איביץ׳ לא נתן להם לשחק כנראה שהם לא מספיק טובים. פארפה גם הגיע מהנוער ופתח. 

ספציפית לגבי עידו שחר הוא חזר מקורונה ולא היה במחנה אז הגיוני שהוא לא היה בסגל כמו גלוך, רביבו ותורג׳מן שלא היו במחנה.

איביץ' גם נתן לאלמוג וחוזז לשחק.( ועל נחמיאס השוקיסט אני לא מדבר בכלל )

אז מה ?

אנחנו נמשיך להשאיל שחקנים לכל הליגה ולא לתת להם צ'אנס. 

איפה רביבו ישחק בדיוק ? 

דור תורג'מן חלוץ שפיץ ? אם אנחנו ממשיכים ב 4-3-3 הוא יחמם טוב את היציע.

פריצה מיותר במערך הזה, להחזיק זר על הספסל בזמן שההגנה שלנו גרועה זאת טעות.

לפני3 שעות , דיברנו עליו יורם said:

במצבת הקשרים הזו, נידם חייב להישאר כדי שיהיה מגבה לגלזר. ראינו כמה חסר 6 טבעי 

הוא צעיר עדיין, הרי אנחנו מתמודדים כל שבוע נגד קבוצת פריימר ליג.

לפני5 שעות , רויקלה said:

4. אני חושב שגם אלמוג וגם חוזז נכנסו למשחק לא רע בכלל. לאלמוג הייתה טעות עם הכנסת הכדור לגויאגון, אבל זאת לא טעות של כלא. שניהם יכולים להיות שחקנים מחליפים לא רעים השנה. 

עוד כמה שנים נשמע את זה ?

התרשמתי מנתניה ב 15 דקות הראשונות ו.....זהו. לא שותף להילולה סביבם, קבוצה נחמדה לפלייאוף עליון וזהו.

טומאסי שחקו שהייתי רוצה במקום קוואס העגל, מעבר לזה לא לוקח אף שחקן מאצלם כולל גנדלמן.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אחרי המשחק אתמול ברור לי שפרץ חשוב יותר מדסה, יש בור של קשר אגרסיבי בקישור, פרץ יכול לשנות את כל הקישור. 

לא מסכים, קצת קשה לבחון על פי משחק ראשון

ב-6 יש לנו את גלזר וניר ביטון, גם גולסה יכול לתפקד שם מול הפועל ירושלים ונס ציונה (נידם אם ישאר)

דביטון אתמול לא היה קיים אבל כ-10 יש לנו את גלוך, פארפה וקניקובסקי

8 אני מאמין שוואן אובריים יראה יותר טוב בהמשך

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

לא מסכים, קצת קשה לבחון על פי משחק ראשון

ב-6 יש לנו את גלזר וניר ביטון, גם גולסה יכול לתפקד שם מול הפועל ירושלים ונס ציונה (נידם אם ישאר)

דביטון אתמול לא היה קיים אבל כ-10 יש לנו את גלוך, פארפה וקניקובסקי

8 אני מאמין שוואן אובריים יראה יותר טוב בהמשך

לא התכוונתי ל 6 אלא בנוסף לגלזר. קשר 50: 50 קשוח שיודע לצאת קדימה וזה פרץ. ב 15 דקות הראשונות נטרפנו ע"י נתניה, קח בחשבון שחיפה וב"ש יהיו יותר קשוחות.

אני יצאתי מודאג:

יש בעיה ב 6, עוד לא יודע איזה גלזר נקבל השנה.

כל ההגנה חלשה מאד (מלבד סבוריט שבדרך כלל מתחיל שנה מגומגם)

קוואס (מוכן לאכול את הכובע), אלמוג, דו ביטון, חוזז לא צריכים להיות שחקני הרכב (הרוב גם לא ספסל)

מקווה שההולנדי לא פלופ.

גויאגון וגלזר נקודות אור יחידות. 

יש הרבה עבודה, סומכים על איביץ, לא על יצחקי…

לפני2 שעות , yello said:

איביץ' גם נתן לאלמוג וחוזז לשחק.( ועל נחמיאס השוקיסט אני לא מדבר בכלל )

אז מה ?

אנחנו נמשיך להשאיל שחקנים לכל הליגה ולא לתת להם צ'אנס. 

איפה רביבו ישחק בדיוק ? 

דור תורג'מן חלוץ שפיץ ? אם אנחנו ממשיכים ב 4-3-3 הוא יחמם טוב את היציע.

פריצה מיותר במערך הזה, להחזיק זר על הספסל בזמן שההגנה שלנו גרועה זאת טעות.

איביץ׳ נתן להם לשחק כי מי ישב על הספסל עוד שיכל להיכנס? זה הסגל שלנו. 

אם אתה לא סומך על מאמן שהביא שתי אליפויות ענקיות ושילב הכי הרבה צעירים אז אין מה לדבר. 

הוא אמר בעצמו במסיבת עיתונאים שהוא אוהב לעבוד אם צעירים, אבל אם הצעירים לא מספיק טובים הם לא ישחקו כי איביץ׳ בא לפה כדי להצליח לא לנהל גנון כדי שהאוהדים יתרגשו משחקני בית כמו בהפועל. גויאגון צעיר והרשים אז גויאגון פתח אתמול.

רביבו ישחק אם הוא יוכיח שהוא מספיק טוב, כנ״ל תורג׳מן.

כן מסכים איתך לגבי פריצה, אבל צריך לחכות לסוף החלון כדי לראות אם הוא באמת ישאר. 

אחת הבעיות הכי גדולות זה החילופים - אי אפשר לראות את אלמוג או חוזז (שׁרקו לו בוז..?) על העמדת חילוף ולחשוב שמשהו טוב עומד לקרות.

באופן כללי נראה שיוריס אחלה שחקן, לא ציפיתי שיהיה לו כושר בחום ובלחות לסגור 90 דקות אבל היה נראה מעולה ומבטיח (במיוחד שזו לא העמדה הרגילה שלו).

לא מבין את אלה שאומרים בביטחון ״העונה לא תראה ככה״..

קודם כל זה תואר, גם אם זוכים בשוקו - אני מצפה מכל שחקן של מכבי להסתער על הכדור לפחות כמו הלחץ שנתניה עשתה עלינו.

דבר שני, הם ״רצים״ ביחד כבר כמה שבועות (רוב השחקנים כמה שנים), בגדול זה היה נראה המשך ישיר של סוף העונה שעברה.

כולי תקווה שאיביץ ירביץ לשחקן שניים וזה ירתיע גם את השאר.

שורה תחתונה, הגיע לנתניה, ולנו יש עוד הרבה עבודה.

לא יודע אם זה יספיק לאירופה, אני מקווה בשביל איביץ' שכן.

עוד מהעונה שעברה אמרתי, חוץ מסבוריט ופרץ, צריכים הגנה חדשה לגמרי, וזה הדבר הכי חשוב שהיו צריכים להתמקד בו.

אז הביאו את ביטון, שלא עקבתי אחריו ואין לי מושג מה הוא באמת שווה היום אחרי כל הפציעות שהוא עבר, אז כולי תקווה שלא נתקע עם נחמיאס כבלם ישראלי ראשי.

לפני10 שעות , Krishi said:

כרגיל, ניתוק מקסימלי מהמציאות.

50 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

שורה תחתונה, הגיע לנתניה, ולנו יש עוד הרבה עבודה.

לא יודע אם זה יספיק לאירופה, אני מקווה בשביל איביץ' שכן.

מה הגיע לנתניה?

נגמר 0-0 וניצחו בפנדלים אחרי שלקחו לנו גול חוקי.

לא מתרגש יותר מדי מההפסד. 

ממה אני כן מתרגש?

מזה שאיילון אלמוג, חוזז ונחמיאס שחקנים של מכבי וראו דשא. מכבד אותם אבל הם לא ברמה מקצועית לקבוצה הישגית עם שאיפה לאליפות והתקדמות באירופה.

מזה שבסוף 2022 שרן יניי פותח כבלם במשחק רשמי. אוהב אותו נשמה של אבא אבל זה כבר לא תפקיד בשבילו. 

מזה שמאז ינואר אין תחליף אמיתי להרננדז. 

נכון לעכשיו חיפה אלופה מכהנת, מכונה שכבר רצה, מתואמת, ולא איבדה שחקנים. עשתה רכש מדוייק. עם כל הכישרון בסגל שלנו, חובת ההוכחה היא עלינו. 

איך שאני רואה את זה עכשיו - הכל יושב על הכתפיים של איביץ׳. אימון, ניהול סגל, רכש, ניג׳וסים למיץ׳, ניהול המערכת כולה. למזלנו הוא הראה שהוא מסוגל.