Jump to content

התקשורת נגד מכבי - עונת 2022/23 (בחסות הדון)

Recommended Posts

לפני1 שעה , מנג'ר יונייטד said:

על רקע פסטיבל הנהי של חיפה בתקשורת, אני חייב לציין שאני מעריך יותר את ההנהלה שלנו. ברור שאצלנו זה הקיצוניות השנייה, שלא מגיבים על כלום, גם כשדופקים אותנו באופן שיטתי וסדרתי (בזמן שחיפה בוכים על זה שהשופטים פעלו לפי חוקת הכדורגל!!!), אבל הייתי מתבייש אם כל המערכת שלנו הייתה מתבטאת ככה. 

הפספוס הוא שהבכי שלהם עובד ובסוף מתיישרים לפי הבכי שלהם..

אישית אני מעדיף מועדון מעורב, גם לתלונות יש דרך זה לא חייב להיות בכי - אצלנו המועדון אפטי.

26 דקות לפני, osfeee said:

הפספוס הוא שהבכי שלהם עובד ובסוף מתיישרים לפי הבכי שלהם..

אישית אני מעדיף מועדון מעורב, גם לתלונות יש דרך זה לא חייב להיות בכי - אצלנו המועדון אפטי.

כמו שציינתי, אנחנו בקיצוניות השנייה. הדרך הנכונה היא משהו באמצע. להגיב ולהעיר כדי שלא ידפקו אותנו אבל לא בצורה בכיינית.

מי שמסתכל על ה"הגיון" ידבר כמו מעיין, שצריך באמצע ושהם מביכים את עצמם

אבל בפועל זה עובד להם 100%. כרגע כל השיחה היא על זה שהם נדפקו ואנחנו הרווחנו מהמחזור האחרון.

המציאות? לא משנה בכלל.

העובדה שהם לא נדפקו במילימטר? כלום.

הגול של הפועל חיפה? יש זווית ברורה שמראה שיש עבירה

העובדות לא משנות, אלא הרוח. והרוח היא שהם הקורבן והם נדפקו ואנחנו מרוויחים למרות שהמציאות הפוכה. תמשיך לחשוב שהם מביכים והם ימשיכו לשלוט בהכל פה.

1 hour ago, Sawyer said:

אבל בפועל זה עובד להם 100%. כרגע כל השיחה היא על זה שהם נדפקו ואנחנו הרווחנו מהמחזור האחרון.

המציאות? לא משנה בכלל.

העובדות לא משנות, אלא הרוח. והרוח היא שהם הקורבן והם נדפקו ואנחנו מרוויחים למרות שהמציאות הפוכה. תמשיך לחשוב שהם מביכים והם ימשיכו לשלוט בהכל פה.

הם מצליחים לא בזכות הבכי אלא בזכות העבודה המטורפת שהם עשו כדי להשתלט על כל אתרי הספורט. 

לפני2 שעות , מנג'ר יונייטד said:

הם מצליחים לא בזכות הבכי אלא בזכות העבודה המטורפת שהם עשו כדי להשתלט על כל אתרי הספורט. 

רק אתרי ספורט? ראיתי אח"כ את השידורים שלנו וחיפה. 

במשחק שלנו שכנר שהוא שדרן טוב אבל לפעמים עולה לו החיפה (אבא שלו היה הכרוז המיתולוגי בקריית אליעזר, הוא כמובן אוהד חיפה) ומכניס לראש של כולם בפריים טיים שהשער של הפועל חיפה נפסל בצדק.

מצד שני עמרי אפק שמשפיע על שפיגלר ושניהם ביחד יורדים על גרינפלד כמו שלא ראיתי הרבה זמן אחרי שלא קיבל בצדק את המלצת הואר לפנדל. שילמדו קצת את החוקה ויהיו מקצועים בעבודה שלהם.

בעולם השדרנים/פרשנים לא מתעסקים כל כך הרבה בשיפוט, פה מעבירים שידורים שלמים ומזכירים אירועי שיפוט.

לפני7 שעות , מנג'ר יונייטד said:

על רקע פסטיבל הנהי של חיפה בתקשורת, אני חייב לציין שאני מעריך יותר את ההנהלה שלנו. ברור שאצלנו זה הקיצוניות השנייה, שלא מגיבים על כלום, גם כשדופקים אותנו באופן שיטתי וסדרתי (בזמן שחיפה בוכים על זה שהשופטים פעלו לפי חוקת הכדורגל!!!), אבל הייתי מתבייש אם כל המערכת שלנו הייתה מתבטאת ככה. 

אתה ילד. זה לא נהי. זו אסטרטגיה ברוריה להפעיל לחץ על השופטים, שכבר עבדה להם מצויין בעבר. אתה תראה שאני אקפיץ לך את הציוץ הזה בקרוב.

כמו שכבר ענו למנג'ר יונייטד, ברגע שבשנים האחרונות התחלנו לראות אותם קוצרים את הפירות של ה"בכי" ושולטים בכל מה שזז פה, קשה לקרוא לזה מביך גם אם אובייקטיבית זה מביך.

לפני8 שעות , itanar said:

רק אתרי ספורט? ראיתי אח"כ את השידורים שלנו וחיפה. 

במשחק שלנו שכנר שהוא שדרן טוב אבל לפעמים עולה לו החיפה (אבא שלו היה הכרוז המיתולוגי בקריית אליעזר, הוא כמובן אוהד חיפה) ומכניס לראש של כולם בפריים טיים שהשער של הפועל חיפה נפסל בצדק.

מצד שני עמרי אפק שמשפיע על שפיגלר ושניהם ביחד יורדים על גרינפלד כמו שלא ראיתי הרבה זמן אחרי שלא קיבל בצדק את המלצת הואר לפנדל. שילמדו קצת את החוקה ויהיו מקצועים בעבודה שלהם.

בעולם השדרנים/פרשנים לא מתעסקים כל כך הרבה בשיפוט, פה מעבירים שידורים שלמים ומזכירים אירועי שיפוט.

עומרי אפק לא יודע את החוקה עזוב

הוא אוהב חיפה מובהק

לפני13 שעות , Sawyer said:

המציאות? לא משנה בכלל.

הנה דוגמה מעולה מכתבה של הגוש חרא המוצץ מספורט5:

צטט

באופן מפתיע, שחקני מכבי חיפה ומכבי ת"א לא דיברו על התחרות ביניהם או טעויות השיפוט במחזור האחרון ובמשלחת שאבו מכך עידוד. יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ יצטרף רק מחר, ובנוהל השחקנים מחולקים לזוגות כשגבי קניקובסקי וערן זהבי צוותו יחד.

השופט התראיין בערוץ זבל שלהם אחרי המשחק והסביר מדוע לא הגיע פנדל לחיפה, איגוד השופטים הסביר לגבי השער של בר לין שנפסל והפנדל של חיפה, אבל העובדות? לא משנות. מכתיבים את המציאות.

3 דקות לפני, רן יעקובי said:

חחח עכשיו יש בכי חדש מצד חיפה והשופרות- עומס משחקים.

מדהים מדהים מדהים

נכון, היה להם את הנוקאאוט לפני השמינית, הם לא באמת נחו כמו כולם, יש להם עכשיו שבוע חופש,  ואז שוב שני משחקים וחוזרים לשחק כמו כולם פעם בשבוע.

אז..? שלא ישחקו באירופה.

7 דקות לפני, duduha said:

נכון, היה להם את הנוקאאוט לפני השמינית, הם לא באמת נחו כמו כולם, יש להם עכשיו שבוע חופש,  ואז שוב שני משחקים וחוזרים לשחק כמו כולם פעם בשבוע.

אז..? שלא ישחקו באירופה.

לא זכור לי שדובר כל כך על עייפות שאנחנו עשינו עונות באירופה או שהמאמן או מי מטעם המועדון דיבר ותירץ הפסד.

לפני1 שעה , רן יעקובי said:

חחח עכשיו יש בכי חדש מצד חיפה והשופרות- עומס משחקים.

מדהים מדהים מדהים

עוד מעט ייבכו שקשה לשחק שהכדור כל הזמן זז!

לפני13 שעות , רן יעקובי said:

לא זכור לי שדובר כל כך על עייפות שאנחנו עשינו עונות באירופה או שהמאמן או מי מטעם המועדון דיבר ותירץ הפסד.

אל תגרום לי לסנגר עליהם אבל אף פעם לא היתה כזאת עונה מטורפת של סיבוב שלם שני משחקים בשבוע.

לפני1 שעה , duduha said:

אל תגרום לי לסנגר עליהם אבל אף פעם לא היתה כזאת עונה מטורפת של סיבוב שלם שני משחקים בשבוע.

העומס שלהם בדיוק כמו העומס שלנו. שיגידו תודה שהם פטורים ממגבלת הזרים.. 

לפני21 שעות , duduha said:

אז..? שלא ישחקו באירופה.

גם לנו זימנו בערך את כל השחקנים להרכב של הנבחרת ולהם יש שחקן וחצי שם.

אחרי שהוכיחו בזווית אחת את הפאול הכל כך ברור על גולסה הבכי שלהם
היום זה שהשופט כביכול "ראה" ובחר לא לשרוק והקוון שהיה ליד מטר, ואיך זה שהואר מתערב בכל דבר.

ככה מהנדסים תודעה, איכשהו במשחק שבו אנחנו קופחנו פנדל של אבישי שלא נשרק בשום מקום אחר
ועוד הכשלה ברורה על מילסון ברחבה ועוד מוציאים אותנו כנהנתנים מהשיפוט
ברגע שהתחילו להאשים את בתי הדין, השופטים ואת הליגה החלשה כל כך העונה אנחנו יכולים להתחיל להריח את האליפות

11 דקות לפני, Matanbiton said:

אחרי שהוכיחו בזווית אחת את הפאול הכל כך ברור על גולסה הבכי שלהם
היום זה שהשופט כביכול "ראה" ובחר לא לשרוק והקוון שהיה ליד מטר, ואיך זה שהואר מתערב בכל דבר.

שמעתי את זה אתמול מהפלייאוף של רדיו חיפה, אין גבול להזיות, חשבתי לרגע שאני לא שומע טוב. 

לפני9 שעות , duduha said:

זה עובד לשני הצדדים אחי, ואצלם זה הבכי בא ליידי ביטוי(כמובן בגלל התוצאות גם אבל לא זכור לי שדיברנו ובכינו בהפסדים על עומס או משהו כזה).

ואל תזכיר את ה-3 משחקים בשבוע בגלל המלחמה כי זה חריג לגמרי וגם אז לא דיברנו על עומס אלא לקחנו אחריות ודיברנו על השחקנים והמאמן שחירבנו את ה-10 הפרש.

הם המועדון הבכיין בתבל, באמת. כל כך מביך מצידם, רוצים להיות מכבי אבל תודעתית הם הרבה יותר הפועל.

עזבו את זה שהם עשו משהו שמגיע עליו עונש סופר חמור(ועשו דברים כאלה כמה פעמים בשנתיים האחרונות) , עזבו את זה שהקסקט שולט בהתאחדות כבר שנים ועושה מה שבא לו ועזבו את זה שגם בלי כל הקשקוש הזה של הנקודות אנחנו עדיין מובילים עליהם בחמש הפרש(!),

יש עוד עשרה מחזורים לשחק יא בכיינים! במקום להתבכיין כמו ילדות קטנות תמשיכו להלחם על המגרש.

עלובים היו ועלובים יהיו, להיות מכבי זה סטייט אוף מיינד והם כל כך לא שם.

חשוב מאוד שבניגוד לשני המשחקים שהיו לנו מולם השנה, נדע לסיים בתיקו אם צריך. תיקו ישרת רק אותנו, הם היינו משכילים לעשות את זה מולם בצמד המפגשים היינו כבר עם שלושת רבעי צלחת ביד.

צריך לבוא חכמים ולא לתת להם לשנות את המומנטום הנוכחי.

אני כותב את זה גם בגלל הקבוצה הנוכחית שלנו, שהיא סופר לא יציבה וכבר איבדה יתרון של עשר נקודות השנה וגם בגלל שזה קריטי לא לאפשר להם עוד צלחת, קריטי.

עדיף ללכת חכם ובטוח.