Jump to content

התקשורת נגד מכבי - עונת 2022/23 (בחסות הדון)

Recommended Posts

המשטרה והפרקליטות ידעו הכל והתיק עדיין נסגר מחוסר אשמה, מעניין מה יש בכתבה באמת. זורקים טיזרים בלי שום הקשרים. 

8 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אחלה גולדהאר. גאה שלקח את ההחלטה הנכונה כאן.

ספורטאים מקצוענים לא צריכים לעשות קוק, לא להתעסק עם ילדות (לדבריהם), ובטח לא להביא להן סמים ואלכוהול. 

אני למעשה מופתע שהפרטים המלאים נחשפים רק עכשיו. 

מישהו עשה עבודה טובה מאוד בלשמור על איפול והציל להם את התחת מעןנש מאסר ארוך.

יש להם צוות משפטי מעולה זה חייב להיאמר.

כבוד הנשיא המזדיין יעלים את זה מהר ויוציא הודעה שחיפה עומדים מאחוריו. ברקוביץ׳ הנכה שכלית ושאר הכתבים המפגרים ימצצו לנשיא ויגידו שהוא עומד מאחורי השחקנים שלו גם כשקשה. 

וואלה בתחילת הפרשה הגנתי עליהם והייתי נגד להעיף אותם כי בתור אוהד אני חושב מה טוב לקבוצה שלי וציירתי לעצמי את מיכה ואצילי כתמים. לאט לאט התגלו עוד פרטים על הפרשה והבנתי מי זה אצילי וכמה הוא אפס, אבל הנחתי שאני לא אובייקטיבי כי הוא לקח לנו שתי אליפויות.

אחרי הפרסום עכשיו אני נגעל ממש ששחקנים כאלה לבשו את המדים שלנו. מפחיד אותי לחשוב איזה עוד שחקנים שלנו עשו ואולי עדיין עושים דברים כאלה. 

ואצילי יא חתיכת אפס סמרטוט רצפה אתה מתנהג ככה בזמן שיש לך אישה וילדים? חבל שאשתו כזאת מטומטמת ולא זרקה אותו. נו ככה זה כשאת…

תרגיעו התלהבויות.

לא מכיר שום פרט שלא נכתב פה, אבל נראה שיש פה בעיקר הרבה רעש, אבל לא כזה שהמשטרה לא ידעה.

יכולים להגיד שקטינות זה כי חשבו ש"רק" בנות 16 ואבקה זה סוכר.

המשטרה לא הוכיחה אחרת, לא רואה את הכתבה תשנה משהו 

האמת מה שמדאיג אותי זה האם עוד שחקנים שלנו היו עושים את זה באופן קבוע, אולי אפילו עדין עושים

אומרים שמספר שחקנים שלנו דפקו פרסה באותו ערב

והאם זה חבורה ספציפית שעשתה את זה או שזה משהו שהיה ידוע בין השחקנים

קשה לי לראות שזה עובר בשלום אם כל חדר ההלבשה היה מודע לזה 

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

האמת מה שמדאיג אותי זה האם עוד שחקנים שלנו היו עושים את זה באופן קבוע, אולי אפילו עדין עושים

אומרים שמספר שחקנים שלנו דפקו פרסה באותו ערב

והאם זה חבורה ספציפית שעשתה את זה או שזה משהו שהיה ידוע בין השחקנים

קשה לי לראות שזה עובר בשלום אם כל חדר ההלבשה היה מודע לזה 

אני אגלה לך סוד?

רוב הסיכויים שלהרבה שחקנים שלנו יש כל מיני שלדים בארון, כמו להרבה שחקנים אחרים בארץ ובעולם. 

6 דקות לפני, Elirandani said:

רק וואלה כרגע פרסמו על הכתבה מחר

בערוץ הספורט - ההקלטה של אבא של גלוך עדיין ידיעה מרכזית.

הזוי

13 דקות לפני, Krishi said:

אני אגלה לך סוד?

רוב הסיכויים שלהרבה שחקנים שלנו יש כל מיני שלדים בארון, כמו להרבה שחקנים אחרים בארץ ובעולם. 

יש שלדים ויש לעשות קוקאין עם ילדות בנות 15

אין לי בעיה שיחגגו, ינצלו את התהילה ויעמיסו את בנות ישראל דרך האינסטגרם. אבל ההתנהלות פה מעלה שאלות.

אני מצפה מהם לקצת יותר ממה שהלך שם

Just now, פנחס שוף said:

יש שלדים ויש לעשות קוקאין עם ילדות בנות 15

אין לי בעיה שיחגגו, ינצלו את התהילה ויעמיסו את בנות ישראל דרך האינסטגרם. אבל ההתנהלות פה מעלה שאלות.

אני מצפה מהם לקצת יותר ממה שהלך שם

חלק מהשלדים כוללים בגידות סמים ומה לא... עזוב, מדובר בשחקני כדורגל אל תצפה ליותר מדי מחשבה לפני המעשה.

זה לא ייאמן שבאף אתר ספורט אין שום אזכור לפרסומים. כשהם היו במכבי כל פלוץ שקשור לפרשה הזאת פורסם בכותרת.

דיקטטורים מרחבי העולם צריכים לבוא וללמד מהנשיא איך לשלוט בתקשורת.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא ייאמן שבאף אתר ספורט אין שום אזכור לפרסומים. כשהם היו במכבי כל פלוץ שקשור לפרשה הזאת פורסם בכותרת.

בוא נראה אולי זה יצוף מחר אחרי השידור

13 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין שום קשר לנשיא. לאף אתר אין את החומרים שבוקר טוען שהוא הולך לחשוף

אצילי ומיכה כולה רצו לחגוג להן יום הולדת ואצילי האידיוט שכח לקנות אבקת סוכר מהסופר. הגיוני מאוד סך הכול.

הלבנה... אבקה... פתאום הסיפור מקבל גוון אחר... של לבן.

אדריאן מוטו היה שנתיים בבית על פחות מזה, אגב.

שני בני זונות ברמות הכי גבוהות של טינופת שאפשר להיות.

סביר להניח שלא יוביל לפתיחת התיק הפלילי אבל לפחות ברמה המוסרית בעיניי ההתכתבויות האלה משמעותיות מאד, ואסביר.

החוק קובע את גיל 16 כגיל הסכמה. סבבה, חייבים איפה שהוא לשים את הקו. בין 14 ל16 אגב, אין הסכמה אם הצד השני מבוגר ביותר מ3 שנים. ולמה זה? כי ברור שנערים ונערות בגילאים האלה מאד שבירים ופגיעים וניתן לתמרן אותם ואותן בקלות יחסית.

אז מה השתנה?

עד היום התחושה, שלי לפחות, הייתה שמדובר בערב של מסיבה שהסתיים בבית של מיכה. לא יודע אם זה רק אני, אבל זה הסיפור שאני נשארתי איתו. אולי בגלל שכשהוא יצא הייתי בפוזיציה והעדפתי לדמיין את זה ככה? אולי. אבל לדעתי זה גם מה שעזר להלבין את הדמויות - האווירה הכללית שמדובר בנערות ששיקרו על גילן (מה שכנראה נשאר נכון) וניסו להעמיס שני כוכבי כדורגל. קורה ויקרה. אז כן, מדובר בבני זונות שזרמו עם בנות 17 אבל נו יאללה.

עכשיו, התמונה שונה. מדובר באירוע מתוכנן על ידי שני פסיכופטים שמודעים לכך שמדובר ב"ילדות" - גם אם לא ברמה החוקית אז לכל הפחות ברמה המנטלית. הם יודעים שהן ניתנות לתימרון קל ויעשו כל מה ששני הזבלות יבקשו. וכדי לעשות את זה אפילו קל יותר הם גם דואגים לסמים. מדובר בשני טינופות אנושיות שאני מאחל לשניהם רק רע בכל תחום בחיים. שיישארו בלי כלום.

עם לחץ פמניסטי כבד זה יכל להוביל לפתיחץ התיק הפלילי או לכל הפחות להשהיה מהליגה. זה הזמן להפעיל את מבעירי הפמניסטיות בכל הכוח.

להקיא על ההתנהגות שלהם, תת רמה חייתי וניצול מגעיל

עברתי קצת על הנושא של אצילי בפורום שלהם והזדעזעתי ברמות אחרות ויתכן שחלק מן התגובות גרם לי לבכות מבפנים.

יש שם אנשים שהתיאור מבחילים הוא עדין מדי בשבילם ואני ממליץ להם מכל הלב בלי קשר לקבוצה אהודה להסתכל על עצמם ולעשות חשיבה מחדש לגבי הסף הערכי וההתנהגותי שהם מוכנים ל"החליק" אצל כדורגלן בשביל תואר כזה או אחר ועוד יותר נדהמתי לגלות שיש שם הזויים במיוחד שחושבים שסריית הכתבות הזו היא קונספירציה שלנו כנגדם.

22 דקות לפני, ravid said:

אין שום קשר לנשיא. לאף אתר אין את החומרים שבוקר טוען שהוא הולך לחשוף

וואלה? אז איך בוואלה ספורט יכלו לפרסם את זה? 

גם בוא, אם הם במכבי כבר היינו רואים טור של עיתונאי שמלכלך עליהם ואומר שצריך להעיף אותם מהנבחרת ומהקבוצות.