Jump to content

התקשורת נגד מכבי - עונת 2022/23 (בחסות הדון)

Recommended Posts

ההבדל בין מכבי חיפה למכבי ת"א בדרך לתארים

המספרים נחשפים: למרות שהצהובים הוציאו הרבה יותר כסף, הירוקים זכו באליפויות. ב-2020/21 הפער בשכר עמד על כ-17 מיליון ש"ח וב-2021/22 כ-4 בלבד

חדש מהאנשים שהתחילו לספור תארים מ84 

עכשיו סופרים תקציבים רק בשלוש שנים שלא לקחנו בהם אליפות וחיפה כן

הייתי שמח אם היו מציגים לנו עשור אחורה ומחשיבים גם גביעים והצלחות באירופה

אבל לדרוש סיקור הוגן זה כנראה יותר מידי בשבילהם 

לפי הכתבה נראה שאנחנו רק משקיעים כסף ולא זוכים באליפות בניקוד לקבוצה המרגשת מחיפה שעם פחות כסף לוקחת אליפויות 

גם העשירים ביותר מקבלים לפעמים החלטות לא בריאות. אני שמח שאנחנו העשירים ביותר והמאורגנים ביותר (לא שהיינו צריכים אץ גידי ליפקין שיגיד לנו את זה). שיבכו ויראו עוד צלחת בארון.

לפני5 שעות , דרור שווץ said:

ההבדל בין מכבי חיפה למכבי ת"א בדרך לתארים

המספרים נחשפים: למרות שהצהובים הוציאו הרבה יותר כסף, הירוקים זכו באליפויות. ב-2020/21 הפער בשכר עמד על כ-17 מיליון ש"ח וב-2021/22 כ-4 בלבד

חדש מהאנשים שהתחילו לספור תארים מ84 

עכשיו סופרים תקציבים רק בשלוש שנים שלא לקחנו בהם אליפות וחיפה כן

הייתי שמח אם היו מציגים לנו עשור אחורה ומחשיבים גם גביעים והצלחות באירופה

אבל לדרוש סיקור הוגן זה כנראה יותר מידי בשבילהם 

לפי הכתבה נראה שאנחנו רק משקיעים כסף ולא זוכים באליפות בניקוד לקבוצה המרגשת מחיפה שעם פחות כסף לוקחת אליפויות 

אוקיי... ,נו ו?(מעצבן שסרקזם לא עובר בכתב)

מה אני אמור לעשות עם המידע הזה בתור אוהד מכבי?.

לפני3 שעות , BODIROGA10 said:

מזכיר את המערכון של ׳לול׳ בקטע של חידון התנ״ך..

׳הוא לא חבשי, הוא סודאני׳ 

׳מה עם הנקודות של השבדי׳?!

״מה הוא קופייץ?״

וואלה בודירוגה, לא חשבתי שאתה גם זקן

• 2 weeks later...

לכמה שנים יש לערוץ הספורט את זכויות השידור של הליגה?

יש סיכוי שיגאלו אותנו מתישהו בשנים הקרובות מהייסורים הקשים של השידורים שם?

את חדשות הספורט אני כבר שנים משתדל שלא לראות אבל בחייאת תשאירו לנו לפחות להנות מהמשחק המרכזי...

באמת שאתמול הייתה חוויה אחת המזעזעות שאני זוכר. שדר בלתי נסבל, פאנל מביך, ראיונות הזויים (בוזגלו עילג, גוטמן איבד את זה מזמן, צביקה הדר עם שאלות של ז'וז'ו חלסטרה).

בכאן11 ובספורט 1 הוכיחו שאפשר לעשות את זה מקצועי בלי יותר מדי מאמץ, אז למה זה חייב להיראות כל כך רע למה???

כוס עמעמק איתם אני יודע שכלום לא ישתנה פשוט הייתי חייב לפרוק

לפני1 שעה , Dorian said:

את חדשות הספורט אני כבר שנים משתדל שלא לראות אבל בחייאת תשאירו לנו לפחות להנות מהמשחק המרכזי...

באמת שאתמול הייתה חוויה אחת המזעזעות שאני זוכר. שדר בלתי נסבל, פאנל מביך, ראיונות הזויים (בוזגלו עילג, גוטמן איבד את זה מזמן, צביקה הדר עם שאלות של ז'וז'ו חלסטרה).

בכאן11 ובספורט 1 הוכיחו שאפשר לעשות את זה מקצועי בלי יותר מדי מאמץ, אז למה זה חייב להיראות כל כך רע למה???

די בטוח שהמשחק המרכזי אצלהם כי אפחד לא מעוניין לגעת

4 דקות לפני, קובי השועל said:

עמיחי דיבר אתמול יותר על מכבי חיפה מאשר על המשחק שהוא משדר. זוועה. כל כך רצו שם את השוויון!!

לגמרי.

מעניין אם יש שדרן אחד ניטרלי בליגה הזאת באיזשהו ערוץ... 

41 דקות לפני, Elirandani said:

די בטוח שהמשחק המרכזי אצלהם כי אפחד לא מעוניין לגעת

המשחק המרכזי הוא של צ'רלטון שמחזיקים בכל הזכויות, והם מוכרים לערוץ הספורט אותו ועוד משחק (שניים?) בכל מחזור. הם פשוט רוצים לשמור על המודל של חבילת ספורט בתשלום, ולא לפתוח ערוץ בחינם.

כאן 11 אני מניח שלא יוציאו סכומים כאלה על ליגת העל (לא מסתדר גם ציבורית האמת).

החלום הוא שיקנו את ערוץ הספורט ויעשו לו מתיחת פנים.

לפני2 שעות , קובי השועל said:

עמיחי דיבר אתמול יותר על מכבי חיפה מאשר על המשחק שהוא משדר. זוועה. כל כך רצו שם את השוויון!!

מעניין אותי אבל למה השרמיט האלה דוחפים את מועדון החרפה של הכימיכלים? לא מספיק להם 3 אליפיות רצוף לחזירי בר האלה? במקרה שלהם אף אחד לא מצייץ על שוויוניות ותחרות בליגה, כשהיינו בריצת 3 אליפיוצ כל היום דיברו על כך שמכבי הורסת את הכדורגל.

בחיי תעמולה של צפון קוריאה, השנאה והקנאה שלהם עולה על כל שיקול הגיוני אחר.

לפני4 שעות , Dorian said:

מה יותר הזייה שמי שמוביל את הפאנל אומר ״אליניב תסביר למה הפסדנו היום״.

ולמרות שרצה לתקן ואמר ״אתם״ - עדיין במשפט הבא המשיך לדבר כאוהד.

ונגיד שזה בסדר שיש שיח עיתונאים אוהדים (צביקה הדר - בש, אוחנה - ביתר, אוואט - חיפה, שאר כתבי הערוץ - הפועל), למה הם עדיין לא טורחים לשים חצי בן אדם שידבר כמכבי?

הערוץ הזה איבד את דרכו מזמן, וכל דקה שהערוץ פתוח מעבר ל90 דקות של המשחק זה טעות.

ותפסיקו כבר להיכנס לאתר המסריח שלהם ולהוציא משם ידיעות. אתם רק ממשיכים לממן את החרא הזה.

אנשים כמו ההוא מרדיו חיפה שצועק וכולם מפוחדים ממנו ועוד שאר שונאי מכבי הם פשוט מדברים מבטן מלאה בקנאה טהורה.

הם יודעים שהמועדון שלהם נמצא בעיר שהייתה מתה להיות רבע מתל אביב, הם יודעים שהמועדון שלהם היה מת להיות ערכי כמו מכבי, הם יודעים שלא יגיעו לעולם להישגים ולתארים שלנו, הם יודעים שאנחנו הרבה יותר עשירים מהם, הם יודעים שהם לעולם לא יהיו מכבי תל אביב.

הדבר הזה מוציא אותם מהכלים והם באיזשהו ניסיון לסגור פער שלא יסגר לעולם, מכבי תל אביב חברים!