Jump to content

התקשורת נגד מכבי - עונת 2022/23 (בחסות הדון)

Recommended Posts

2 דקות לפני, Double said:

בן של אלף זונות. שיבדוק כמה פעמים סגרו לנו יציעים + קיבלנו עונשים מהמשטרה על איסור הכנסת ציוד עידוד.

הגיע הזמן שהוא ישמע מה אנחנו חושבים עליו אבל במגרש ומכולם!!

יוצא לי מדי פעם לראות את פשכצקי בסופר בשכונה שלי. בד"כ מתעלם מהקוף הזה.

מבטיח שבפעם הבאה שאראה אותו, אני ארק על הריצפה לכיוון שלו ואקלל אותו בקול מול כולם בקטע מעליב ומשפיל

לפני1 שעה , צח צחצוח said:

פשכצקי הביצה הזה ממשיך עם הקו שלו ומוציא כתבה על זה שמכבי סתם בוכים לבית הדין ומראה שבעשור האחרון נקנסנו באותו סכום כמו מכבי חיפה.

כאילו מכבי התלוננו על הכסף יא בן זונה שקרן!

ממש עיתונות חוקרת

איפה שמו את הידיעה על איסור הכנסת ציוד עד סוף העונה?

בספורט 5 אפילו יותר מעלימים את זה. צריך לגלול 20 כתבות עד שמגיעים לזה.

אבל אם יסגרו יציע של חיפה, ידיעה ראשית עם סקר- האם העונש הקולקטיבי פוגע במאבק האליפות?

Captureeee.thumb.PNG.739b800489f43bfd93041b4dd25917f0.PNG

צטט

סך כל הקנסות:
הפועל ת"א - 662,500
בית"ר ירושלים - 471,000 
מכבי ת"א -465,000
מכבי חיפה - 455,500 ש"ח.

ממכבי ת"א נמסר בתגובה: "מכבי תל אביב טוענת לחוסר שוויוניות בעונשים הקולקטיביים שניתנו למועדון ביחס למקרים אחרים דומים. בשום שלב לא דובר על גובה הקנסות".

ערוץ הספורט עושה זאת שוב. מדהים.

כתבה שלמה כדי להגחיך טענה של מכבי. היינו כל כך קרובים להיפטר מפשכצקי… איזה פספוס.

אני באמת לא מצליח להבין אם פשכצקי הוא באמת אידיוט,בן זונה שכותב מפוזיציה או פשוט מזלזל באינטליגנציה של כולנו שהוא מוציא כתבות כאלה. 

כל הדיבור פה הוא על עונשים של סגירת יציעים ועונשים לא רשמיים ושלא באחריות בית הדין כמו העונשים של אי הכנסת ציוד/פירוק במה/אי אישור תפאורות וכו׳ 

השנאה שלו למכבי גוברת על הכל ופשוט מעוורת אותו. לא יכול יותר לשמוע/לראות אף אחד בתקשורת המסריחה הזאת.

איך יכול להיות שמועדון כמו מכבי עם קהל כזה גדול סובל מכזה תת ייצוג בתקשורת? 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

ערוץ הספורט עושה זאת שוב. מדהים.

כתבה שלמה כדי להגחיך טענה של מכבי. היינו כל כך קרובים להיפטר מפשכצקי… איזה פספוס.

נ.ב - לאן הולך הכסף?!

פשוט צריך להבין שזנב הכלב יישאר עקום ולא משנה מה נעשה או נגיד. החיים יהיו הרבה יותר קלים בפן של עיתונאות הספורט בארץ כשנבין את הקונספט הזה. (כך גם לגבי ההתאחדות, איגוד השופטים).

אני למדתי לחיות בלי עולם של חדשות, בין אם זה רגילות או בספורט, זו מדינה של מזוכיסטים שניזונים מחדשות כל חצי שעה והאינטרס שלהם זה לייצר חרא סוסים מכלום ואני מסרב להיות הקוף שירקוד לצלילים שלהם, במיוחד כשהם מונעים נטו מאינטרסים ושקרים על ימין ושמאל שמטרתם הנדסת תודעה חסרת בסיס כל עוד זה תואם את השקפת העולם שלהם או של פטרונם. אז אני מזמן יצאתי מהמעגל המטורף הזה, וההרגשה היא נפלאה.

מצד שני, אני אכנס לכל אתר ואקרא כל עיתון ואשמע כל תוכנית רדיו רק כשניקח אליפות כי אז מופע הליקקנות המאולץ למכבי בלית ברירה כשהעיניים של הנחותים המתוסכלים האלה יוצאות מקנאה יהיה מראה מספק כנקמה על החד צדדיות וחוסר האובייקטיביות שלהם שדומה לפרופגנדה מצחיקה ממדינות חשוכות בחסות הראיס וואנבי מכבי.

עיתונאות ספורט מקצוענית עלק, אתם בדיחה מהלכת. 

חיפה עמדו לדין הרבה יותר ממכבי העונה, כתב מסריח שעושה דווקא "ושוכח" לציין פרט חשוב, לא ראיתי כתבה אחת או ידיעה אחת חיובית מהזבל הזה מאז שהתחיל לסקר אותנו.

לא מאמין שאני מעדיף את האגודל על פניו אפילו.

לפני23 שעות , Barksdale said:

איך הוא לא הלך בתאונה השרמוטה הזה, יותר פספוס מזהבי בקריית אליעזר

ממש.

תוסיפו את ברדה חוזר לחיים וזה השילוש הגדול של האסונות בעשור האחרון בחיים שלי.

כל אתר ספורט מדווח על כל פלוץ שחיפה עשו או שקשור אליהם באופן קבוע. בימים האחרונים זה רק מתחזק בעקבות המשחק נגד פריז. הייתם מצפים שאם ראש הממשלה ידבר עליהם זה יהיה בכותרות של כל אתרי הספורט נכון?

אבל את זה הנשיא לא מרשה לפרסם אז לא תמצאו את זה באף אתר ספורט מלבד וואלה.

לפני11 שעות , מכביסט לעד said:

כל אתר ספורט מדווח על כל פלוץ שחיפה עשו או שקשור אליהם באופן קבוע. בימים האחרונים זה רק מתחזק בעקבות המשחק נגד פריז. הייתם מצפים שאם ראש הממשלה ידבר עליהם זה יהיה בכותרות של כל אתרי הספורט נכון?

אבל את זה הנשיא לא מרשה לפרסם אז לא תמצאו את זה באף אתר ספורט מלבד וואלה.

כל זאת בהמשך להזייה שקרתה ערב המשחק של חיפה נגד אולימפיאקוס שהייתה דממה מוחלטת לגבי הכתבה החדשה של אלמוג בוקר, כאילו כלום לא קרה

לפני12 שעות , EranZeAvi said:

כל זאת בהמשך להזייה שקרתה ערב המשחק של חיפה נגד אולימפיאקוס שהייתה דממה מוחלטת לגבי הכתבה החדשה של אלמוג בוקר, כאילו כלום לא קרה

איזה כתבה 

צטט

רז אמיר: לא מעט גבות יורמו בימים הקרובים ולמעשה כבר החלו להיות מורמות בעיקר על ידי אוהדי הקבוצות היריבות או אנשי תקשורת שממש חשוב להם שגלוך ייצא לחו”ל. הם כמובן ינסו לנתח את פשר הארכת החוזה של השחקן והפרשנויות יפליגו להן. אז כן, זאת אומנם הארכת חוזה עד 2025 וזה נראה אולי ארוך מדי בהתחשב בדחיפות הלאומית של “להוציא את אוסקר”, אך הארכת החוזה הזו בתאכל’ס הרבה יותר רלוונטית לניסיון לסיים כמו שצריך את העונה ומה שיקרה אח”כ כבר יהיה הדדי ומכובד בין הצדדים. שניהם, גם היום, מאמינים שבקיץ זה כבר יסתיים במכירה ובקריירה גדולה מעבר לים.

https://m.one.co.il/mobile/article/22-23/1,1,3,66359/421866.html 

לא יודע אם הובא לפורום, זה מכתבה שהייתה השבוע.  כדאי להכיר ולא להיות תמימים

לא יודע אם זה הנושא הכי מתאים - פשוט לא מצאתי את הנושא על טעויות שיפוט.

אמנם זה קופמן ואני לוקח בעירבון מוגבל כל מה שהוא אומר
image.png.190f6d0b5bafe912ac1b65d1bf2b622c.png

אבל יש פה שני תרחישים אפשריים שאני רואה
1. אם זה לא נכון צריכה לצאת תביעה מאוד גדולה של שטייף וגם של איגוד השופטים נגד קופמן
2. אם זה נכון או קמצוץ נכון - זה חייב לפתוח מהדורות חדשות, להקים ועדת חקירה ולראות באיזה עוד מקרים היו החלטות שיפוט לא "טהורות" בגלל מניעים כאלה ואחרים.
כמובן שזה גם דורש הקפאה של כל איגוד השופטים בליגות המקצועניות בארץ ולהביא שופטים מחו"ל עד שהנושא יתבהר

מדהים שדבר כזה עובר מתחת לרדאר.