Jump to content

התקשורת נגד מכבי - עונת 2022/23 (בחסות הדון)

Recommended Posts

האם יש עוד כתב בתקשורת שכל כך שונא את הקבוצה שהוא "מסקר"? הכוונה כמובן לצנציפר. תסתכלו כמה הוא מלקק לחיפה ("המנהל המקצועי גל אלברמן הלא מיוחצן") וכמובן שלל כתבות מחמיאות על חבריו ניסנוב (שכן צנצי אוהד הפועל תל-אביב). מנסה לחשוב על כתב אחד של מכבי חיפה שמסקר בכל כך עוינות את חיפה ולא מוצא. לא צריך כתבים כלבלבים כמו בן-דור, אבל בחייאת, כל כתבה של צנציפר על מכבי מטובלת בכל כך הרבה רוע שאפילו אולטרס הפועל לא כותבים ככה. 

שמעתם את הזבלה הזה? גילי ורמוט בראיון ל102 FM
ורמוט על חיפה: "הם הוכיחו שמגיע להם לעלות. זה לא משהו מקרי, אני זוכר שעליתי עם מכבי לשלב הבתים. זו הייתה גניבה וזה קרה במזל משערים של ערן זהבי"

לפני2 שעות , קמחי said:

ברמן דיבר לעניין? באמת? אחד האנשים הרדודים והמעיקים לשמיעה בהיסטוריה של הרדיו. 

אני אך פעם לא אבין איך מפתחים סלידה מכל כך הרבה אנשים. על מה?

אחלה גבר טל ברמן, הלוואי שהיה המייצג של הרדוד והמעיק בתקשורת.

27 דקות לפני, סלבה said:

אני אך פעם לא אבין איך מפתחים סלידה מכל כך הרבה אנשים. על מה?

אחלה גבר טל ברמן, הלוואי שהיה המייצג של הרדוד והמעיק בתקשורת.

מסכים. לא האזנתי, אבל גם אם דיבר בחוסר אובייקטיביות לגבי הקבוצה שאוהד, וגם אם דיבר שטויות - מה כבר קרה? זה לא שהוא פרשן מקצועי.

59 דקות לפני, yellow_blood said:

ורמוט על חיפה: "הם הוכיחו שמגיע להם לעלות. זה לא משהו מקרי, אני זוכר שעליתי עם מכבי לשלב הבתים. זו הייתה גניבה וזה קרה במזל משערים של ערן זהבי"

הטמטום שלו מדהים אותי מחדש כל פעם.

אני תוהה אם יום אחד הוא יבין שהדברים האלה לא יגרמו לאוהדי הפועל להפסיק לשנוא אותו.

1 hour ago, yellow_blood said:

חחחח זה כי בקמפיין המוקדמות הוא היה שותף להפסד מול היברניין ומאז לא ראה הרכב עד שלב הבתים.

האם מישהו מתקשורת הספורט העלובה ישאל שאלות בנוגע לאיזרוחו של עלי מוחמד, שלא עתיד לשחק בנבחרת ובניגוד לתקדימי עבר?

או שיענקלך קנה את כולם?

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

7

על הזין שלי, פדרו גלבאן היה פה איזה 13 שנה ולא קיבל כלום

מעדיף את אריה דרעי עליה כשר הפנים, לפחות לא יעשה העדפות בקבוצות ספורט

איך אני אשמח שהמפלגה שלה לא תעבור את אחוז החסימה

אוהד מכבי שיצביע לסתומה הזאת צריך לבדוק את עצמו עד כמה הוא אוהד מכבי

חבל שאין לנו גורמי השפעה חזקים או אפילו מכבי עצמה שיגישו עתירה ליועצת המשפטית לממשלה או לוועדת הבחירות על כך שמדובר במהלך פסול שנודע נטו עבור תעמולת בחירות ואם רוצים שיחכו לאחרי הבחירות לטפל בזה 

Just now, דרור שווץ said:

המהלך החכם זה לחכות שזה יאושר 

ואז להגיש על אותו משקל את סאבו גרלדש ואפילו גררו (ציוני אמיתי! עלה בגיל 18 לתרום למדינה!)

מי יעשה את זה אצלנו?

יצחקי הדחליל? או שרון תמם שעסוקה בערכות הפוראבר? 

מה נהיה בתקשורת הספורט בימים האחרונים?ֿ

אווירה אווירה, אבל קצת נסחפו שם, לא?

״מכבי חיפה הקבוצה של המדינה״ - של איזו מדינה בדיוק?ֿ

״יניב קטן: אם אני שחר, אני נותן לבכר 3 מיליון אירו לעונה ל-5 שנים בלי סעיף יציאה לחו״ל״ - חולה על כל היועצים הפיננסיים למיניהם. יש לך לתת לו? הודרוב.

הזיות.

זוכרים שלקחנו אליפות עם בקושי 2/3 זרים בהרכב והרבה שחקני בית ובתיקשורת אמרו מיץ קונה את הליגה

אז חיפה תשחק עם בערך 7-8 זרים ו1-2 שחקני בית אבל שחר מושלם הוא מקדם את הכדורגל הישראלי 

לפני4 שעות , דרור שווץ said:

זוכרים שלקחנו אליפות עם בקושי 2/3 זרים בהרכב והרבה שחקני בית ובתיקשורת אמרו מיץ קונה את הליגה

אז חיפה תשחק עם בערך 7-8 זרים ו1-2 שחקני בית אבל שחר מושלם הוא מקדם את הכדורגל הישראלי 

השם מכבי ת״א גורם לתסיסה בקרב כל מי שלא אוהד אותה וכל מה שאומרים זה נטו מקנאה, תסכול ורגשי נחיתות, זה שאתה צועק לא אומר שאתה צודק.

אבל אל דאגה, השנה אנחנו מורידים את הגרזן על הליגה ועדיין לא סיימנו עם ההתחזקות, שנעוף מאירופה גם לא אכפת לי העיקר להתפנות 24 שעות לפרק כל מה שזז פה עם הצגות עד שייצאו העיניים לכל הנוכלים הקנאים האלה.

אבולה וגידולי ראש לכל אדם שמוזהה עם חיפה בתקשורת ושונאי מכבי למיניהם שמנצלים את מעמדם.

איך זה בוער, מקווה לראות איברים באוויר השנה, אין גבול לרוע שעלינו להציג העונה כולל הקהל.