Jump to content

התקשורת נגד מכבי - עונת 2022/23 (בחסות הדון)

Recommended Posts

22 דקות לפני, BuSa said:

שני בני זונות ברמות הכי גבוהות של טינופת שאפשר להיות.

סביר להניח שלא יוביל לפתיחת התיק הפלילי אבל לפחות ברמה המוסרית בעיניי ההתכתבויות האלה משמעותיות מאד, ואסביר.

החוק קובע את גיל 16 כגיל הסכמה. סבבה, חייבים איפה שהוא לשים את הקו. בין 14 ל16 אגב, אין הסכמה אם הצד השני מבוגר ביותר מ3 שנים. ולמה זה? כי ברור שנערים ונערות בגילאים האלה מאד שבירים ופגיעים וניתן לתמרן אותם ואותן בקלות יחסית.

אז מה השתנה?

עד היום התחושה, שלי לפחות, הייתה שמדובר בערב של מסיבה שהסתיים בבית של מיכה. לא יודע אם זה רק אני, אבל זה הסיפור שאני נשארתי איתו. אולי בגלל שכשהוא יצא הייתי בפוזיציה והעדפתי לדמיין את זה ככה? אולי. אבל לדעתי זה גם מה שעזר להלבין את הדמויות - האווירה הכללית שמדובר בנערות ששיקרו על גילן (מה שכנראה נשאר נכון) וניסו להעמיס שני כוכבי כדורגל. קורה ויקרה. אז כן, מדובר בבני זונות שזרמו עם בנות 17 אבל נו יאללה.

עכשיו, התמונה שונה. מדובר באירוע מתוכנן על ידי שני פסיכופטים שמודעים לכך שמדובר ב"ילדות" - גם אם לא ברמה החוקית אז לכל הפחות ברמה המנטלית. הם יודעים שהן ניתנות לתימרון קל ויעשו כל מה ששני הזבלות יבקשו. וכדי לעשות את זה אפילו קל יותר הם גם דואגים לסמים. מדובר בשני טינופות אנושיות שאני מאחל לשניהם רק רע בכל תחום בחיים. שיישארו בלי כלום.

ממש רציתי להאמין שלפחות מיכה נקלע לסיטואציה ולא חשב (לא שאז זאת התנהגות תקינה, כן?), עכשיו אני כבר מתחלחל פיזית.

עזבו את הפן החוקי, בפן המוסרי ממש לא צריך להיות אביר המוסר או טלית שכולה תכלת כדי להבין שפה יש דבר חריג, ותודה למיטש שהם לא במכבי. ואם יש עוד שחקנים כאלה? שיחשפו את כולם, זה מה שמגיע לחלאות כמוהם.

Just now, Daniel17 said:

גולדהאר פשוט מלך

לגמרי מה שעובר לי בראש

כל כך מעריך אותו היום הרבה יותר, חתך ישר ומהר- בדיוק כמו שצריך

ויש כאלה שכבר ידעו על כל המקרה ובכל זאת בחרו להחתים אותם

וכמובן שאת הסיקור העוין אנחנו נקבל כבר התרגלנו

לפני2 שעות , Krishi said:

להציף את זה!

אפילו על זה שהם החזיקו סמים זה פלילי 

אם פונים עכשיו לאופ"א - יאסרו עליו לשחק מחר

+לשלול לחיפה את 2 האליפויות 

שיחקו ומכבי ועשו לבן 

אין ספק בכלל לפי ההתכתבויות 

אם לא עם הבנות אז במקרים אחרים

שונא את הבני זונות האלה

14 דקות לפני, קובי החולוני said:

האדם לפני השחקן **

** כל עוד הוא עם מדים של חיפה

מדובר בדולב נישליס 

הבעלים של רדיו חיפה וגם על הדרך משדר את שירים ושערים עם ברקו.

כן, זה מה שיש היום בתקשורת ובגלל זה לא יקרה כלום וישתיקו את זה יפה מאוד בטענה שבאו לפגוע בהם הגרמנים שנמאס להם להיות סגנים. ככה הם חולי נפש אוהדי חיפה.

4 דקות לפני, ROBBEN said:

מדובר בדולב נישליס 

הבעלים של רדיו חיפה וגם על הדרך משדר את שירים ושערים עם ברקו.

כן, זה מה שיש היום בתקשורת ובגלל זה לא יקרה כלום וישתיקו את זה יפה מאוד בטענה שבאו לפגוע בהם הגרמנים שנמאס להם להיות סגנים. ככה הם חולי נפש אוהדי חיפה.

וגם אשתו של נישליס עובדת המועדון, מנהלת שיווק.

23 דקות לפני, Omer said:

ממש רציתי להאמין שלפחות מיכה נקלע לסיטואציה ולא חשב (לא שאז זאת התנהגות תקינה, כן?), עכשיו אני כבר מתחלחל פיזית.

עזבו את הפן החוקי, בפן המוסרי ממש לא צריך להיות אביר המוסר או טלית שכולה תכלת כדי להבין שפה יש דבר חריג, ותודה למיטש שהם לא במכבי. ואם יש עוד שחקנים כאלה? שיחשפו את כולם, זה מה שמגיע לחלאות כמוהם.

זה מה שצריך לקרות בעיני.

כמו שג'ורדי עשה בזמנו עם הפוליגרפים לאיתור מדליפים סיטונאיים אז להעמיד את כל עובדי המועדון החל מהשחקנים ועד להנהלה כולל יצחקי,ג'ק,שרון וכל מי שקשור למועדון בצורה כזו או אחרת ולא משנה באיזה דרג הם גם אם העובד או העובדת נמצאים 30+ שנים במועדון בתור משקי עציצים בקריית שלום ולהתחיל לנפות את מי שצריך גם אם זה אומר שנישאר עם ייני ונערים ג' ואני רציני לגמרי.

אם שחקן נחשף אז שיקבל את יתרת החוזה שלו ויתחפף מכאן ואותו דבר לגבי אנשי הנהלה וכל עובד מועדון כזה או אחר.

3 דקות לפני, Yaniv. said:

שואל ברצינות גמורה - האם יש איזושהי השפעה או טענה לגיטימית כנגד מכבי ששחקנים שלה השתמשו בסמים בעונת אליפות?

אם זה ב״ש (פרשת הסמים/ חומרים.. צדק...)

אז זה בסדר. 

נשגב מבינתי איך בושינסקי הצליח לגרום למיטש לקנות את מכבי כולה ולא רק את מחלקת הנוער כמו שהוא רצה במקור.

הפרחים אליו קודם כל ואז למיטש.

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

החרא הזה לא יוצא לי מהראש.

קוקאין לבנות 15, איזה עולב.

דוחה,פשוט דוחה ומה שעוד יותר מגעיל אותי זה שנתקלתי באוהדים של חיפה בעיקר שמחליקים את זה כאילו כלום(הלוואי שהייתי טועה אבל לצערי זה נכון).

@Rotiman תמיד תזכור שיש נשיא ונשיאה שימנעו ממשהו משמעותי לקרות.

27 דקות לפני, Yaniv. said:

שואל ברצינות גמורה - האם יש איזושהי השפעה או טענה לגיטימית כנגד מכבי ששחקנים שלה השתמשו בסמים בעונת אליפות?

לא חושב

זה משהו שהם עשו בזמנם הפנוי, ולא במסגרת הקבוצה.

ואללה נראה לי שהם התכוונו לאבקת חלבון בכלל

ובנימה רצינית: עוד מתחילת הפרשה ניחשתי (שלצערי) מיכה הנחש בקש הזה גרר את אצילי לשטויות האלה ואצילי עוד יותר טיפש ממיכה הלך אחרי מיכה ונפל לתוך השטות הזאת ובדרך הזאת הם חירבנו לנו שנתיים של תארים.

אבל היום אחרי הפרסום החדש כבר לא אכפת לי משניהם, על מיכה אני לא שם (התחלתי לפתח סלידה ממנו קצת לפני שהתפוצצה הפרשה ובלי קשר אליה) ומאצילי לא אכפת לא ממנו ולא מהאליפויות שלו שם (וזה הזמן להגיד תודה לפריצה, יובה וגלוך ובמיוחד לגלוך על הנעיצה ההיא שחירבנה להם את העלק חגיגות)

אכפת לי יותר מהשם מכבי תל אביב שהוא לא נפגע אלא רק התחזק בעקבות הפרשה (ואיבוד התארים לא נחשב היחלשות) וזאת תודות לבעלים שהבין שלהשאיר אותם רק יכול להזיק בטווח הרחוק יותר ממה שהם יועילו בטווח הקרוב ועשה את הדבר הכי טוב שהוא היה יכול לעשות. והיום בעקבות פרסום החומרים החדשים השם מכבי תל אביב התחזק יותר, ושוב תודה למיטש.

15 דקות לפני, Replay said:

ואללה נראה לי שהם התכוונו לאבקת חלבון בכלל

ובנימה רצינית: עוד מתחילת הפרשה ניחשתי (שלצערי) מיכה הנחש בקש הזה גרר את אצילי לשטויות האלה ואצילי עוד יותר טיפש ממיכה הלך אחרי מיכה ונפל לתוך השטות הזאת ובדרך הזאת הם חירבנו לנו שנתיים של תארים.

אבל היום אחרי הפרסום החדש כבר לא אכפת לי משניהם, על מיכה אני לא שם (התחלתי לפתח סלידה ממנו קצת לפני שהתפוצצה הפרשה ובלי קשר אליה) ומאצילי לא אכפת לא ממנו ולא מהאליפויות שלו שם (וזה הזמן להגיד תודה לפריצה, יובה וגלוך ובמיוחד לגלוך על הנעיצה ההיא שחירבנה להם את העלק חגיגות)

אכפת לי יותר מהשם מכבי תל אביב שהוא לא נפגע אלא רק התחזק בעקבות הפרשה (ואיבוד התארים לא נחשב היחלשות) וזאת תודות לבעלים שהבין שלהשאיר אותם רק יכול להזיק בטווח הרחוק יותר ממה שהם יועילו בטווח הקרוב ועשה את הדבר הכי טוב שהוא היה יכול לעשות. והיום בעקבות פרסום החומרים החדשים השם מכבי תל אביב התחזק יותר, ושוב תודה למיטש.

כל מילה!

16 דקות לפני, Replay said:

יפה אמרת!

אם רק התקשורת פה היתה הוגנת אז בכלל.

למה יש לי תחושה שבגלל עליית הסיפור שוב לכותרות יהיו עוד מתלוננות או שנשמע על דברים נוספים שקרו בעבר?

הרי ברור שהם היו עם עוד בחורות ושעשו סמים עוד לפני שהכל התפוצץ - זה ברור מההודעות שעשו סמים אולי באופן די קבוע

56 דקות לפני, הילד בן 30 said:

החרא הזה לא יוצא לי מהראש.

קוקאין לבנות 15, איזה עולב.

מטורף

51 דקות לפני, Raumdeuter said:

דוחה,פשוט דוחה ומה שעוד יותר מגעיל אותי זה שנתקלתי באוהדים של חיפה בעיקר שמחליקים את זה כאילו כלום(הלוואי שהייתי טועה אבל לצערי זה נכון).

@Rotiman תמיד תזכור שיש נשיא ונשיאה שימנעו ממשהו משמעותי לקרות.

לצערי לא סימנתי תגובות פה שאומרות כמה מיטש פושע שזרק אותם.

שלא לדבר על לשיר למיכה במשחקים נגד בש ולבוא עם חולצות שלו.

16 דקות לפני, הישראלי היפה said:

מעניין אם עדיין מיכה חושב על תביעה נגד מכבי "על פגיעה בשמו בטוב"

מעניין גם מה עובר כרגע בראש של העו"ד של אצילי, שמאיים לתבוע את חיים לוינסון על לשון הרע נגד מרשו.

1 דקה לפני, Omer said:

מעניין גם מה עובר כרגע בראש של העו"ד של אצילי, שמאיים לתבוע את חיים לוינסון על לשון הרע נגד מרשו.

דרך אגב, הוא טוען שעדיין לא הוגשה תביעה.

מקווה שכן תהיה