Jump to content

התקשורת נגד מכבי - עונת 2022/23 (בחסות הדון)

Recommended Posts

@Double הכל מכוון לכך שהפרשה תידבק כמה שיותר על מכבי וכמה שפחות על הצמד המכוער הזה(הנרטיב בכתבה להערכתי יהיה "מיכה ואצילי התנהגו בצורה חלאתית ומבישה אבל הכל בגלל מכבי שגרמה להם להגיע למצב הזה").

ועכשיו לעניין,אני מקווה שיתפרו לשניהם את הצורה טוב טוב(האידאל זה איזה "רפי דהן" נחמד כזה לאצילי+משפט גלוי ומתועד עם קפוצ'ון בושה וכל החבילה הנלווית. אם יצא עונש כליאה אז מה טוב).

1 דקה לפני, itanar said:

מכבי חייבים להגיב. שניהם מוצגים כשחקני הקבוצה ולא כשחקני חיפה ובאר שבע.

אלמוג בוקר אפס, שיטפלו בו ויציג את הקבוצות שלקחו אותם.

יש לך את המייל של יעל מרגלית?,כי זה שווה מייל מסודר ובקשה לפעולה בנושא ההשמצה של מכבי המתרחשת בפרומו.

מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים,עומר אצילי הרגע שלך הגיע טינופת ואחרי מה שפרסמו עכשיו גם לא כואב לי בכלל על דור מיכה 2 קוקסינלים שמחפשים לזיין ילדות 

איך אני מבסוט שזה יוצא עכשיו אחרי שנתיים שהלבינו את הבן של זונה הזה.

אם התיק נפתח והם הולכים למשפט, קצת כואב על מיכה הכי באמת אהבתי אותו, אבל בשביל שאצילי יקבל את הזין עד העצם זה אכן שווה את זה אחרי מה שעברנו איתו והלבנה שהתקשורת הירוקה עשתה עליו (והטינופת כאשר היה שחקן שלנו).

מכבי הונדה ״האדם לפני השחקן״ וולוו חיפה, או יותר נכן כבוד הנשיא יצטרכו לתת כאן המון הסברים מוסריים איך החתימו פדופיל שפעל בזדון לזיין קטינות.

בעזרת השם היום של הזין הזה מגיע בקרוב.

נ.ב - ברור שהזין הזה שדומה לאביב גפן ישים אותם במדי מכבי, אבל זה ישכח מהר מאוד אם זה יתפוצץ שוב והציק ייפתח כי הפעם הם שניהם ביריבות הכי גדולות שלנו, מעז ייצא מתוק :)

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני לא מבין מה אתם רוצים. הפרשה התרחשה כשהם היו שחקני מכבי.

ובעטנו אותם וכיום הפדופיל הראשי שחקן חיפה, למען ההוגנות מן הראוי שישימו תמונות שלו גם במדי הירוקים.

5 דקות לפני, Double said:

ובעטנו אותם וכיום הפדופיל הראשי שחקן חיפה, למען ההוגנות מן הראוי שישימו תמונות שלו גם במדי הירוקים.

קטע שהם שמו בטעות רוקביצה, כנראה התבלבלו, וערכו את זה מחדש. ועכשיו בפרומו אין זכר לזה שהוא בחיפה

23 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אני לא מבין מה אתם רוצים. הפרשה התרחשה כשהם היו שחקני מכבי.

אני מסכים, השאלה היא אם יציינו בכתבות שהם עכשיו מככבים בחיפה ובאר שבע אצל אלונה ושחר וייקחו את תגובת המועדון לפרסומים האלו. אם לא, אז זו אכן עיתונאות בושה.

2 דקות לפני, car.garsia said:

אני מסכים, השאלה היא אם יציינו בכתבות שהם עכשיו מככבים בחיפה ובאר שבע אצל אלונה ושחר וייקחו את תגובת מועדון לפרסומים האלו. אם לא, אז כן, זו עיתונאות בושה.

יעל מרגלית בכוננות תביעת השמצה?

Just now, Raumdeuter said:

יעל מרגלית בכוננות תביעת השמצה?

בוא נקווה שהפרומו לא מעיד על כלל הכתבה אבל הייתי מתכונן כבר במקומה. כיף שכל החרא הזה מתפוצץ שהם לא פה.

1 hour ago, החתול הצהוב said:

מבחינת יחסי מין בהסכמה אין מניעה חוקית אם הן קטינות אך מעל גיל 16

יש גם את עניין הסמים והאלכוהול.

במידה והם היו בטוחים שהן בנות 16 ועדיין נתנו להם אלכוהול וסמים - זה גם עבירה על החוק (אין עדיין 18)

בארצות הברית למשל זו עבירה מאוד חמורה.

לא יודע איך יצאו בלי כלום רק על זה

6 דקות לפני, Davidna said:

אבל הן היו 15 לא? 

אפילו פחות, היו 14.5 בערך על סף ה-15, אני אומר את זה מידיעה.

נולדו ב-2004 אאל״ט. 

הפרשה התפוצצה ב-2020, לפני שמלאו להם 16 בוודאות.

איך בא לי שאצילי יקבל את בצינור עד העצם, זה היה עונג כשעכשיו הוא ״מככב״ בחיפה.

19 דקות לפני, Hararihr said:

אפילו פחות, היו 14.5 בערך על סף ה-15, אני אומר את זה מידיעה.

נולדו ב-2004 אאל״ט. 

הפרשה התפוצצה ב-2020, לפני שמלאו להם 16 בוודאות.

איך בא לי שאצילי יקבל את בצינור עד העצם, זה היה עונג כשעכשיו הוא ״מככב״ בחיפה.

איכס,אשפה אנושית שאני מאוד מקווה שאיזה אסיר חרמן שלא ראה את אשתו 15 שנה יתן להם "מתנת היכרות" נחמדה(הרי אתה יודע מה עושים בכלא לעברייני מין)...

@car.garsia איך אתה עם מיילים?,כי אני רוצה לשלוח מכתב מסודר בנושא על מנת להעיר את תשומת ליבה לעניין.

אין לי בעיה עם התמונות כל עוד זה יוציא מאיזון את הבן שרמוטה, כולנו פה התעצבנו ממסע ההלבנה של אצילי אחרי ששחטו אותם כשהיו אצלנו, הגיע הזמן לפיצוי. 

מה שכן כואב לי על דור, איזה באסה שהוא כזה מטומטם.

3 דקות לפני, Elirandani said:

מעניין אם יזכירו את מסע ההלבנה.

תיכף דון שחר שם משקפי שמש ועושה לכולנו את הטריק עם האור מ-"גברים בשחור" שמוחק את הזיכרון

אצילי בוגד באישתו עם קטינה ונותן לה סמים ואלכוהול? עזבו שטויות. אבא של כוכב הנבחרת הצעירה לכלכך על מאמן מכבי.