Jump to content

ציטוטים מהשדים לעונת 2022/23

Recommended Posts

38 דקות לפני, Double said:

יש שאומרים שזה בגלל הצעדה של אוהדי הפועל בהפגנה אתמול נגד ההפיכה המשפטית.

נו באמת...

לכל קבוצה אחרת שזה היה קורה הייתי אומר שזה מוגזם,שמדובר במועדון הכי מטונף בעולם זה אשכרה מגיע להם

מועדון מטונף שכל מי שייך אליו מהאוהדים עד לעובדים הם חבורה של זבל אנושי 

38 דקות לפני, Double said:

יש שאומרים שזה בגלל הצעדה של אוהדי הפועל בהפגנה אתמול נגד ההפיכה המשפטית.

זה לא נכון, זה קרבות אולטראס מיותרים ומרושעים. זה נקמה על זה שאוהד הפועל שרף להם את בית וגן לפני 12 שנה. מי שלוקח בסבבה את הקרב דקירות בין אוהדי ביתר לאוהדי מכבי חיפה שבוע שעבר כי "אולטראס ובקטנה והם משחקים ביניהם, לא צריך להתערב", מקבל שריפה של מתחם אימונים שהוא בית של אלף ילדים וילדות. 

Just now, BMTA said:

לכל קבוצה אחרת שזה היה קורה הייתי אומר שזה מוגזם,שמדובר במועדון הכי מטונף בעולם זה אשכרה מגיע להם

מועדון מטונף שכל מי שייך אליו מהאוהדים עד לעובדים הם חבורה של זבל אנושי 

דעה ממש לא פופולארית, אבל אני איתך. 

אני נגד אלימות, אבל אם יש כאן סוג של קארמה אז שמגיע-מגיע.

מועדון שמעודד אלימות ואי ספורטביות. 

אין פה שום דבר שקשור לאולטראס.

כמו שדקירות כחלק ממלחמות אוהדים לא קשור לאולטראס.

מי שעשה את זה הוא כלב שהורס לנו את הספורט וצריך לשבת בכלא הרבה שנים.

חחחח יש פה תגובות שקורעות אותי על החרפה באלימות והלם ממה שקרה ואזהרות שאם ישחקו היום יהיו מלא הרוגים וזה 

לפני1 שעה , Sawyer said:

חחחח יש פה תגובות שקורעות אותי על החרפה באלימות והלם ממה שקרה ואזהרות שאם ישחקו היום יהיו מלא הרוגים וזה 

אתה לא יכול להגיד שאין החרפה באלימות בכל מה שקשור לכדורגל בארץ.

המשחק היום על הזין שלי ולא אכפת לי מה יקרה שם.

אני מדבר על הדרך שעברנו מהתקופה שבה יכלו להיות יציעים מעורבים של אוהדי קבוצות שונות ועד המצב היום שבו אוהד יכול לקבל אגרופן לפנים בזמן שהלך עם צעיף ליד האוטו שלו בלי להתגרות באף אחד

On 2.3.2023 at 21:49, ravid said:

מאוד מאוד משונה כל הסיפור הזה. יש כאן יותר מדי סימני שאלה ופרטים שלא מסתדרים. 

כמו מה נמשל 

מאוד מטריד הרכישה הזאת 

לפני10 שעות , Raumdeuter said:

המשחק בינהם חייב להידחות עד להודעה חדשה(ללא קהל מוצדק פה לשם שינוי) ומצידי שיושלם כמשחק השלמה לעונה הבאה ללא השפעה על טבלת הליגה הכללית של עונת 23/24 אלא רק על המאזן הפנימי בינהן.

אגב,בית"ר חייבת לשלם על זה בהורדת נק'/פיצוי כלכלי למועדון הפועל ת"א.

נו באמת אחי

מה הקהל אשם - שכמה אהבלים קיימים? 

ומה זה אומר הפתרון המוזר הזה משחק השלמה לעונה הבאה ללא ניקוד? מה המועדונים אשמים?

להיפך ההצעות שלך רק יגרמו לעוד מקרים כאלו שוב לעונש של חפים מפשע כמו המועדונים והאוהדים שלא מקבוצת וולבו 

עזוב אחי אל תתן ליענקל'ה ושאר המושחתים בבתי דין ובהתאחדות עוד רעיונות יצירתיים איך להזיק לנו..

לפני15 שעות , Arthur Read said:

אני מדבר על הדרך שעברנו מהתקופה שבה יכלו להיות יציעים מעורבים של אוהדי קבוצות שונות ועד המצב היום שבו אוהד יכול לקבל אגרופן לפנים בזמן שהלך עם צעיף ליד האוטו שלו בלי להתגרות באף אחד

לא יודע אם יש החרפה. גם בתקופה של יציעים מעורבים היו מכות, שרפו את מכוניות של שחקנים לפני דרבי, ירו רקטות בין יציעים, דקירות, שרפות והשחטה של מתחמי אימון..

האלימות הזאת הייתה פה תמיד. 

לא שאני חושב שזה מעשה שצריך לעשות. אבל במבט על המעשה לאחר שהוא נעשה...שיזדיינו. 

אל תשכחו מי הם, אין קארמה גדולה יותר מזו.

לא רק הקהל שלהם שפל ומסריח, השחקנים (זוכרים את אייבנדר רק השנה מחלק כדורים לקהל שיפוצצו תדרבי?) הצוות המקצועי, ההנהלה. 

הכל שם חרא מסריח וכל מה שקורה להם זה מגיע להם  

לפני2 שעות , מרגוליס said:

לא שאני חושב שזה מעשה שצריך לעשות. אבל במבט על המעשה לאחר שהוא נעשה...שיזדיינו. 

אל תשכחו מי הם, אין קארמה גדולה יותר מזו.

לא רק הקהל שלהם שפל ומסריח, השחקנים (זוכרים את אייבנדר רק השנה מחלק כדורים לקהל שיפוצצו תדרבי?) הצוות המקצועי, ההנהלה. 

הכל שם חרא מסריח וכל מה שקורה להם זה מגיע להם  

אם אתה חושב שזה ייעצר שם אתה מנותק מהקרקע.

זה כמו לראות אוהדי הפועל חוטפים מכות משוטרים ולחכך ידיים בהנאה. זו שמחה לאיד כשהסוס דוהר לכיוונך. 

On 5.3.2023 at 19:32, Arthur Read said:

אני יכול ואני גם אומר: "אין החרפה באלימות בכדורגל בארץ". אולי יש יותר סיקור וזה מרגיש ככה למי שפחות בעניינים ואולי אני בעצמי פחות בעניינים אז אני לא מודע לדברים שקורים וחושב שאין החרפה אבל גם אם יש היא לא מתבטאת בארוע הזה, קודם כל אני זוכר בעצמי מקרה הפוך מלפני עשור ואני זוכר מלפני 5 שנים את ביתר שורפים לעצמם גם.

לא נכנס יותר מדי לסיפורים אישיים יותר מדי אבל אני בתור חייל מצאתי את עצמי בורח מאוהדי ביתר מסביב לטדי מתחבא בקניון על חיי, ראיתי אותם בעיניים נותנים מכות רצח ללא מעורבים באצטדיון רמת גן בשתי הזדמנויות שונות, רקטות ונורים מיציע ליציע, קטלות מטורפות - מה לא היה. למה עכשיו ההחרפה? 

כשאני נכנסתי לעולם בכדורגל לפני לא יודע 20 שנה - היה כאן הרבה יותר אלים והרבה יותר מסוכן. פשוט היה פחות אינטרנט לדווח בו ופחות עניין מהציבור אבל קרו דברים הרבה יותר קשים, ארועים כמו בדרבים ברמת גן שעות לפני המשחק או סיפורים כמו טעם העיר, לא חסרים כאלו והם לא נגמרו באף שלב גם לפני שנתיים או חמש זוכר ששמעתי סיפורים מזעזעים או על אנשים שבאו אליהם הביתה. 

אני כן אסכים שיש מגמה של החרפה בשיח, באלימות ובכלל ההתנהלות של בני האדם בכל העולם וגם בישראל בתקופה האחרונה (בגלל הקיטוב והפילוג, בגלל הפייקניוז בגלל החוסר בושה) אבל בעולם הכדורגל? זה ממש לא המצב.

כמובן שממרום גילי אני מזדעזע יותר היום מאירועים כאלו אבל אני זוכר מכיר וחיי את המציאות של הכדורגל - להגיד שיש החרפה קשה באלימות היום סתם יתן נשק ודלק לאנשים שרוצים לפגוע בקהל וזה באמת לא מבוסס על כלום.

לפני10 שעות , הילד משער 8 said:

אם אתה חושב שזה ייעצר שם אתה מנותק מהקרקע.

זה כמו לראות אוהדי הפועל חוטפים מכות משוטרים ולחכך ידיים בהנאה. זו שמחה לאיד כשהסוס דוהר לכיוונך. 

למען הסדר הטוב...הייתי שמח שזה לא היה קורה. זה אחושרמוטה משהו שאסור שיקרה ואני מאוד מקווה שיזיינו את מי שעשה את זה טוב טוב. 

אבל באמת שאין לי טיפה של רחמים למועדון הזה 

חחחחח יש פה הודעות שתהיו בריאים.. החרפה באלימות עאלק.. לעומת מה שהיה פעם אנחנו גן של ילדות קטנות

הדבר היחיד שהשתנה זה הרעש שעושים מכל דבר. 

וטוב מאוד שהמשחק לא נדחה, למה שידחה? כרגיל גם התחזיות האפוקליפטיות על פיגוע רב נפגעים לא התממשו. 

לפני9 שעות , Krishi said:

וטוב מאוד שהמשחק לא נדחה, למה שידחה? כרגיל גם התחזיות האפוקליפטיות על פיגוע רב נפגעים לא התממשו. 

תשמע על קצת רוח כבר דחו משחק העונה..

לפני4 שעות , חרישי הוא הלילה ואפל said:

תשמע על קצת רוח כבר דחו משחק העונה..

שמע אם זה היה קורה לקבוצה של הנשיא זה משהו אחר לגמרי חח

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
35 דקות לפני, רויקלה said:

די, זה נורא...

בלי סרקזם,זה באמת כואב לי כאדם שיצורים שכמותו וכמו השני(מסרב לקרוא להם בני אדם,זה כמה אני מתעב אותם באופן אישי) בכלל מקבלים במה בהקשר ציבורי כלשהו כאילו כלום וללא השלכות.

למען הגילוי הנאות,העיסוק בפשיעה כנגד בני ובנות נוער קרוב לליבי מבחינה אישית ורגשית ובמיוחד עבריינות מין כנגד נוער ולכן עמדתי בנושא מאוד חריפה והכדורגל באמת חסר חשיבות ושולי מבחינתי בהקשר של השיח בנושא.

1 hour ago, Raumdeuter said:

בלי סרקזם,זה באמת כואב לי כאדם שיצורים שכמותו וכמו השני(מסרב לקרוא להם בני אדם,זה כמה אני מתעב אותם באופן אישי) בכלל מקבלים במה בהקשר ציבורי כלשהו כאילו כלום וללא השלכות.

למען הגילוי הנאות,העיסוק בפשיעה כנגד בני ובנות נוער קרוב לליבי מבחינה אישית ורגשית ובמיוחד עבריינות מין כנגד נוער ולכן עמדתי בנושא מאוד חריפה והכדורגל באמת חסר חשיבות ושולי מבחינתי בהקשר של השיח בנושא.

כן, אני בא מאותו המקום. הוידאו הזה מבריק, אבל היה לי באמת ובתמים קשה לצפות בו.