Jump to content

ציטוטים מהשדים לעונת 2022/23

Recommended Posts

לפני6 שעות , Omer said:

הם ברצינות חושבים שמי ששימש כנהג מילוט בגיל 19 אחרי שגדל בתנאים קשים והסתובב עם האנשים הלא נכונים זה גרוע מוסרית מבני 27 ו-28 שמזרימים קטינות עם אלכוהול (אצילי בעצמו נפל בחקירה והחוקרת אומרת שהיו מספיק ראיות)? כמו שראיתי שכתבו במקום אחר, אלירן עטר זה המקרה הכי קרוב לפשיעת נוער שאפשר לשקם. איפה זה ואיפה מסע הציד של אצילי ומיכה.

עזוב את זה, עטר הגיע כשגולדהאר היה בקושי עונה אחת במכבי, אני בספק אם הוא שמע עליו בכלל לפני ובטח לא על העבר שלו.

כשהוא היה מודע למעשים של מיכה ואצילי הוא השעה אותם ישר ואז העיף אותם, לעומת שחר שהחתים את אצילי במודע בקושי חצי עונה לאחר המקרה.

אבל אין פה באמת נסיון לטיעון ענייני מצידם, סתם תירוץ.

לפני2 שעות , BODIROGA10 said:

חזיר* בו  .. יש כאלו הרבה בחיפה....

חברים - אצילי, חזירי בר בחיפה ואבקה. יש פה שיר, חייב להיות פה שיר.

1 דקה לפני, Krishi said:

חחח ורמוט הטמבל הזה חשף ששחקני הפועל היו מבריחים פירו בשביל האוהדים :doh:

הוא עדיין לא מבין שהוא שרוף שם סופית?

איזה כיף להיות מכבי 

כשרק התפוצצה הפרשה הדיונים פה בפורום בעד ונגד השחקנים היו אדירים ואז באמת לא ידענו כלום וכל הספקות היו לטובת השחקנים

עכשיו כשהכל בחוץ יודעים מה הלך שם וכמה זה חמור הם אשכרה עומדים מאחוריהם 

אין אופי אין עקרונות אין ערכים כלום, הללו את הנשיא

בדיחה מה לא תעשו כדי לקחת פה ושם איזה תואר 

58 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

איזה כיף להיות מכבי 

כשרק התפוצצה הפרשה הדיונים פה בפורום בעד ונגד השחקנים היו אדירים ואז באמת לא ידענו כלום וכל הספקות היו לטובת השחקנים

מת לראות אותם ביום שאחרי שחר

יחזרו להיות כלום ושום דבר רק עם איצטדיון גדול

1 hour ago, אם אין אני לי נמני said:

איזה כיף להיות מכבי 

מכבי חיפה:

לפני3 שעות , Krishi said:

איזה הפועל? הפועל שלנו?

סוד - mako

לפני2 שעות , חרישי הוא הלילה ואפל said:

מת לראות אותם ביום שאחרי שחר

יחזרו להיות כלום ושום דבר רק עם איצטדיון גדול

קשה להאמין, שחר בנה שם מותג חזק מאוד.

אגב, אם זה נכון, והפירו שהשחקנים הבריחו גורם לעצירת משחקים - זה לא עילה להפסד טכני? גם בכדורסל אגב, כי שם ההנהלה בקושי מנסה להסתיר את זה.

ובאופן כללי: צריכים לדעתי להתחיל חתיכת חקירה לגבי התנהלות השחקנים בליגה בעקבות כל מה שאנחנו שומעים בשבוע אחרון.

לפני3 שעות , Krishi said:

שהמנהלת תעביר את השחקנים במגנומטרים במקום את האוהדים

22 דקות לפני, wddani said:

שהמנהלת תעביר את השחקנים במגנומטרים במקום את האוהדים

במקום מכבי אני דורש שכל השחקנים שלהם יעברו בידוק בטחוני לפני הדרבי הבא, ולו בשביל ההטרלה (עזבו את זה שאני לא בטוח בכלל שלא נמצא שם כלום...).

1 hour ago, kutomer said:

קשה להאמין, שחר בנה שם מותג חזק מאוד.

שחר זה חיפה וחיפה זה שחר. היא בדמותו ובצלמו. הוא לא צעיר ויום יבוא והוא יעלם, יהיה להם ישראלי אחר שינהל אותם ובעזרת השם ישאר מהם רק השם, כמו הפועל.

8 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

שחר זה חיפה וחיפה זה שחר. היא בדמותו ובצלמו. הוא לא צעיר ויום יבוא והוא יעלם, יהיה להם ישראלי אחר שינהל אותם ובעזרת השם ישאר מהם רק השם, כמו הפועל.

יש מידע על יכולות הניהול של הבן?

1 hour ago, חרישי הוא הלילה ואפל said:

בסופו של יום הכדורגל בארץ הוא לא באמת עסק ולכן הוא נשען חזק מאוד על טיב הבעלים שיקחו אותו, היינו עשור אשפה, הגיע המשיח, ואנחנו דורסים את הליגה, כל תהליך של החלפת בעלים יכול להיות טוב יותר וגרוע יותר, שורה תחתונה - אני לא חושב שהגורל שלהם יהיה שונה משמעותית ביום שאחרי שחר מהגורל שלנו ביום שאחרי מיטש.

זה מסתכם בזה שצריך להתפלל שיגיע שוב אדם לפחות באותו הסטנדרט.

כמובן שיש מועדונים שיש אליהם משיכה ליותר אנשים, ככול שהבסיס האוהדים גדול יותר, ככול שההכנסות הטבעיות גבוהות יותר, שהם לא מזהוים עם איזה אג׳נדה פוליטית קיצונית וכמובן היסטוריה של הצלחות, הסיכויים להביא מישהו נורמלי כנראה גבוהים יותר.

19 דקות לפני, kutomer said:

בסופו של יום הכדורגל בארץ הוא לא באמת עסק ולכן הוא נשען חזק מאוד על טיב הבעלים שיקחו אותו, היינו עשור אשפה, הגיע המשיח, ואנחנו דורסים את הליגה, כל תהליך של החלפת בעלים יכול להיות טוב יותר וגרוע יותר, שורה תחתונה - אני לא חושב שהגורל שלהם יהיה שונה משמעותית ביום שאחרי שחר מהגורל שלנו ביום שאחרי מיטש.

זה מסתכם בזה שצריך להתפלל שיגיע שוב אדם לפחות באותו הסטנדרט.

כמובן שיש מועדונים שיש אליהם משיכה ליותר אנשים, ככול שהבסיס האוהדים גדול יותר, ככול שההכנסות הטבעיות גבוהות יותר, שהם לא מזהוים עם איזה אג׳נדה פוליטית קיצונית וכמובן היסטוריה של הצלחות, הסיכויים להביא מישהו נורמלי כנראה גבוהים יותר.

מסכים, ומוסיף שבסה"כ יש שני מועדונים באמת גדולים בישראל - וזה אנחנו והם. הפועל ובית"ר הרחיקו את עצמן ממזמן מ"ארבע הגדולות", לבאר-שבע יש עוד כברת דרך לעבור (למרות שהם בדרך טובה), והם בהחלט אחת מ"שלוש הגדולות" בכל מה שקשור למאבק על האליפות בין המועדונים. אבל בתכלס? אם מכבי וחיפה על המדף, המחיר של מכבי אולי יהיה יקר יותר, אבל שתיהן יעמדו בתור האופציות הכי טובות לרכישת מועדון כדורגל בישראל, ומשם זה הטלת מטבע של איזה רוכש (גם אנחנו וגם הם) נקבל בעתיד.

On 1.8.2022 at 16:28, Omer said:

הם ברצינות חושבים שמי ששימש כנהג מילוט בגיל 19 אחרי שגדל בתנאים קשים והסתובב עם האנשים הלא נכונים זה גרוע מוסרית מבני 27 ו-28 שמזרימים קטינות עם אלכוהול (אצילי בעצמו נפל בחקירה והחוקרת אומרת שהיו מספיק ראיות)? כמו שראיתי שכתבו במקום אחר, אלירן עטר זה המקרה הכי קרוב לפשיעת נוער שאפשר לשקם. איפה זה ואיפה מסע הציד של אצילי ומיכה.

אכן, יש לי חבר אוהד חיפה שכל פעם שאני מזכיר לו את הפדופיל התגובה שלו זה "אבל אלירן עטר"

הם לא מצליחים להבין את ההבדל

54 דקות לפני, Omer said:

מסכים, ומוסיף שבסה"כ יש שני מועדונים באמת גדולים בישראל - וזה אנחנו והם. הפועל ובית"ר הרחיקו את עצמן ממזמן מ"ארבע הגדולות", לבאר-שבע יש עוד כברת דרך לעבור (למרות שהם בדרך טובה), והם בהחלט אחת מ"שלוש הגדולות" בכל מה שקשור למאבק על האליפות בין המועדונים. אבל בתכלס? אם מכבי וחיפה על המדף, המחיר של מכבי אולי יהיה יקר יותר, אבל שתיהן יעמדו בתור האופציות הכי טובות לרכישת מועדון כדורגל בישראל, ומשם זה הטלת מטבע של איזה רוכש (גם אנחנו וגם הם) נקבל בעתיד.

פילנטרופ שלא יבין את ההבדל בין הקהל שלנו לשל חיפה יהיה בעלים גרוע 

On 1.8.2022 at 16:37, לא מוצא היגיון said:

בפרק הבא בפלטפוס

בשכונה שלנו הערב מתרסקים

וגם נוו..איך קוראים לזה?! מסניפים קוקאין

מיכה ואצילייי

מיכה ואציליייי

איזה קטינים פה ווהו ווהוו

חחח ענק

לפני22 שעות , Omer said:

חברים - אצילי, חזירי בר בחיפה ואבקה. יש פה שיר, חייב להיות פה שיר.

אין לי שיר על זה אבל יש לנו שיר מוכן שאפשר לשנות ויהיה מעולה לעצבן את הבועלים: אצילי/מיכה(תלוי משחק) תתבייש,היא בסה"כ בת שש...

54 דקות לפני, liron1006 said:

הפועל טבעונים על אמת:

עסקה של מיליון ש"ח: חסות חדשה להפועל ת"א

האדומים חתמו עם ויגן פרנדלי כספונסרית הראשית של המועדון

תכלס מהלך חכם מבחינתם. עד היום הם היו פרזנטורים של ויגן פרנדלי בחינם, הבינו שאפשר גם לראות מזה כסף