Jump to content

ניר ביטון חתם לשנתיים

yellowcake

Recommended Posts

מדהים.

אני זוכר שכשעבר מאשדוד הוא נעלם מהראדר(לפחות לי) ואז הגיעו משחקי הנבחרת ופשוט הייתי בהלם ממה שנהיה ממנו, פשוט מפלצת וכ״כ אינטילגנט במגרש.

בכל אופן החתמה מעולה ונראה גם אחלה פרסונה.

אחלה אישיות , שחקן שיתן הרבה ביטחון להגנה. עכשיו רק את דסה.        ( אלוהים שבשמיים שומע כל תפילה ) ויש לנו גם הגנה ראויה !!!

5 דקות לפני, הילד בן 30 said:

דסה לדעתי לא יחזור ועם כל החרמנות רכש אני חושב שדסה הוא צעד אחד יותר מדי בפרויקט האקסים.

סיכוי מאוד קטן אבל זה הצעד הכי חשוב שאפשר לעשות, הלוואי שערן יושב לו על הראש.

אני מסכים שהוא המגן הישראלי הימני הטוב ביותר בלי תחרות ושבמערכים מסוימים הוא יתן לנו המון.

אבל 1- זה יגיע עם שכר פסיכי, שני רק לזהבי לדעתי בכל הזמנים במכבי.

אבל 2- דסה בן 30 עוד מעט, בתפקיד שדורש לשרוף את הקו, למעשה נקודת החוזק שלו. לדעתי הוא כבר אחרי השיא ויש לו עוד שנתיים לתת ברמה גבוהה. בניגוד לסאבוריט אני לא רואה אותו משתלב יפה בתפקיד הגנתי אחר.

אובראול עם גיא מזרחי בסגל, השכר שדסה מצפה לו, הצורך בלרענן את הקבוצה גם בשחקנים רעבים כל הזמן אני לא חושב שצריך להתאבד על הצעד הזה.

דסה לקח פה אליפות, אם יחזור אין לו לאן לשאוף להתקדם

1 hour ago, הילד בן 30 said:

דסה לדעתי לא יחזור ועם כל החרמנות רכש אני חושב שדסה הוא צעד אחד יותר מדי בפרויקט האקסים.

לא יחזור כי רוצה עדיין אירופה. אבל הוא מאוד משמעותי כי הוא המגן הישראלי הכי טוב וחוסך מקום של זר. בקישור האמצעי אנחנו מסודרים (עדיין חולם על קאמבק של פרץ) אבל כל ישראלי אש שהיה פה הייתי מביא. תן לי את דסה פרץ ויוני עם הסגל הנוכחי ואפילו עם לא פגעת בזרים נסתדר. 

41 דקות לפני, הילד בן 30 said:

דסה לקח פה אליפות, אם יחזור אין לו לאן לשאוף להתקדם

אי אפשר לרשום כזה משפט שיש את ערן בקבוצה אין שחקן שלא יהיה רעב. 

חוות דעת קצרה על ניר ביטון מאוהד סלטיק שדיברתי איתו:

ש:כשניר ביטון שיחק בעונות האחרונות בסלטיק,האם הוא שיחק טוב?

ת: When he's played in his proper position (defensive midfield) he can be brilliant. makes football look so easy sometimes. can also be a bit .of a bombscare at times

ש:כשניר משחק כבלם,האם הוא מתאים וראוי לרמת אמצע טבלה-תחתית צ'מפיונשיפ?

ת:

probably yeah but he wasn't good enough for celtic to play at centre back. far too many mistakes. he can do a job there but he is far better in midfield as a 6