Jump to content

קבוצת מילואים

yellowcake

Recommended Posts

לאחר הירידה של ביתר תל אביב לליגה א ולאור החוק החדש על הגבלת מושאלים מתחזקת הבעייה של שחקנים יוצאי מחלקת הנוער שלנו שמקבלים פחות דקות פחות במה והכי גרוע רמת משחק נמוכה שגורמת להשאלה להחליש אותם במקום לשפר אותם (בר כהן וחנציס) או שימכרו בטרייד ואז צריך לרכוש אותם ביותר (גבי) או הכי גרוע הם נותנים עונה מעולה בעמדה שאתה חייב ואז אתה פתאום רוצה אותם חזרה ולא יכול לעשות כלום חוץ מלקוות שלא יתנו לך בראש (פארפה) ולא נוסיף את הקטע סטייל המקרה הנל שמנסים לפתות את השחקן לא לחדש חוזה.

הפתרון לזה הוא אחד: קבוצת בת.

קבוצה ששייכת למועדון ומנוהלת על ידי אנשים מהמערכת ששייכת למועדון. לא חדש, אבל לא קרה עדיין.

ולאור המצב כרגע של עודף הכשרונות שעומד להגיע מהנוער אני חושב שזה בדיוק הזמן שמכבי תתחיל לדחוף לשם, להכות על הברזל בעודו חם. אני זוכר שהיה דיבור על זה לפני מספר שנים אבל נאדה.

אם נרצה לעשות את קפיצת המדרגה המדוברת שתמיד חלמנו עליה נהיה חייבים קבוצת בת.

לדעתי מי שתעשה את זה ראשונה פה תשלוט לטווח ארוך בליגה, תיתפס כמועדון הכי מתקדם לטווח ארוך, והכי חשוב תהווה גורם מכריע לשחקן להשאר במועדון.

לפני5 שעות , yellowcake said:

לאחר הירידה של ביתר תל אביב לליגה א ולאור החוק החדש על הגבלת מושאלים מתחזקת הבעייה של שחקנים יוצאי מחלקת הנוער שלנו שמקבלים פחות דקות פחות במה והכי גרוע רמת משחק נמוכה שגורמת להשאלה להחליש אותם במקום לשפר אותם (בר כהן וחנציס) או שימכרו בטרייד ואז צריך לרכוש אותם ביותר (גבי) או הכי גרוע הם נותנים עונה מעולה בעמדה שאתה חייב ואז אתה פתאום רוצה אותם חזרה ולא יכול לעשות כלום חוץ מלקוות שלא יתנו לך בראש (פארפה) ולא נוסיף את הקטע סטייל המקרה הנל שמנסים לפתות את השחקן לא לחדש חוזה.

הפתרון לזה הוא אחד: קבוצת בת.

קבוצה ששייכת למועדון ומנוהלת על ידי אנשים מהמערכת ששייכת למועדון. לא חדש, אבל לא קרה עדיין.

ולאור המצב כרגע של עודף הכשרונות שעומד להגיע מהנוער אני חושב שזה בדיוק הזמן שמכבי תתחיל לדחוף לשם, להכות על הברזל בעודו חם. אני זוכר שהיה דיבור על זה לפני מספר שנים אבל נאדה.

אם נרצה לעשות את קפיצת המדרגה המדוברת שתמיד חלמנו עליה נהיה חייבים קבוצת בת.

לדעתי מי שתעשה את זה ראשונה פה תשלוט לטווח ארוך בליגה, תיתפס כמועדון הכי מתקדם לטווח ארוך, והכי חשוב תהווה גורם מכריע לשחקן להשאר במועדון.

לפי מה שהבנתי מהחוק הוא לא משפיע על מושאלים בגיל נוער(רק על 21 ומעלה) ככה שמתווה בית״ר תל אביב(לדעתי צריך להיות יותר עמוק מרק צוות אימון ומושאלים) יכול עדיין לעבוד.

מי מתנדבות? כפר שלם? בני יהודה?  

ליגת מילואים לא תפתח שוב. כי יש בקושי 4-5 קבוצות (בלחץ) שיכולות להרשות לעצמן.

אחרי ירידת ביתר ת"א. מה שאפשר לעשות כרגע, להשאיל לכמה שיותר קבוצות עדיף בליגת העל ומי שאי אפשר אז ללאומית. להכניס סעיף התחייבות של דקות משחק. 

29 דקות לפני, danielone said:

ליגת מילואים לא תפתח שוב. כי יש בקושי 4-5 קבוצות (בלחץ) שיכולות להרשות לעצמן.

אחרי ירידת ביתר ת"א. מה שאפשר לעשות כרגע, להשאיל לכמה שיותר קבוצות עדיף בליגת העל ומי שאי אפשר אז ללאומית. להכניס סעיף התחייבות של דקות משחק. 

מה הבעיה בליגת מילואים של 5 קבוצות?

50 דקות לפני, Skankhunt42 said:

לפתוח מכבי ת"א ב' בליגה ג'.

תוך 3 שנים הם בלאומית.

נראה לי שאין למכבי את הסבלנות הזאת. אולי כדאי להשתלט על איזה שלד בליגה א'.

On 29.6.2022 at 16:21, danielone said:

נראה לי שאין למכבי את הסבלנות הזאת. אולי כדאי להשתלט על איזה שלד בליגה א'.

הפועל אזור/מכבי הרצליה לדעתי מועמדות טובות.