Jump to content

מחנה אימונים 22/23

דקסטר

Recommended Posts

1 דקה לפני, Elirandani said:

יובאנוביץ חסר ביטחון בגלל זהבי

האחים גלזר ברוטליים

לגלוך חוזה עד ינואר 24

כמה שטויות אפשר לפלוט ועוד לקבל על זה כסף

עד מתי החוזה של גלוך?

3 דקות לפני, Elirandani said:

יובאנוביץ חסר ביטחון בגלל זהבי

האחים גלזר ברוטליים

לגלוך חוזה עד ינואר 24

כמה שטויות אפשר לפלוט ועוד לקבל על זה כסף

היה גם "זה התלבושות החדשות" 

25 דקות לפני, Keano said:

אם נחזור 3 שנים אחורה נראינו על הפנים במחנה עם איביץ' ואז זה המשיך להדחה מאירופה. 

2 הפסדים ב2 משחקים ללא שער שדה זה מתחיל להדאיג, לא משנה מי משחק

לא מייחס לזה הרבה משמעות. לא לטוב ולא לרע. הטמפו איטי, אנשים עובדים קשה וחשופים לפציעות, מורידים עומסים. שלבים מוקדמים הם תמיד מוקש בדיוק בגלל שזה קורה בהתחלה. אי אפשר לעקוף את זה. זה המצב. מכבי תיראה עוד חודשיים טוב יותר. עכשיו היא צריכה לשרוד. אין מעבר לזה. 

31 דקות לפני, Keano said:

אם נחזור 3 שנים אחורה נראינו על הפנים במחנה עם איביץ' ואז זה המשיך להדחה מאירופה. 

2 הפסדים ב2 משחקים ללא שער שדה זה מתחיל להדאיג, לא משנה מי משחק

תגיד זה לא אתה שהגן כאן בחירוף נפש על דוניס ופטריק כשהם מחרבים לנו עונה שלמה ועכשיו אתה מזיין תמוח על משחקי אימון במחנה ?

אתה הכי מביך כאן בפער 

3 דקות לפני, המכבייה said:

לא מייחס לזה הרבה משמעות. לא לטוב ולא לרע. הטמפו איטי, אנשים עובדים קשה וחשופים לפציעות, מורידים עומסים. שלבים מוקדמים הם תמיד מוקש בדיוק בגלל שזה קורה בהתחלה. אי אפשר לעקוף את זה. זה המצב. מכבי תיראה עוד חודשיים טוב יותר. עכשיו היא צריכה לשרוד. אין מעבר לזה. 

מעבר לזה לא אתפלא אם איביץ' מבקש מהשחקנים להגיע לסיטואציות "בעייתיות" כמו איבודי כדורים כדי לתרגל איך עושים לחץ ומחזירים, או הוראות אישיות לשחקנים לראות איך הם מתמודדים בסיטואציה ספציפית.

גם ההוראות שלו לא רלוונטיות למה שנראה במשחק רגיל מן הסתם.

אולי היו הרבה איבודים אבל יש לא מעט נקודות ודברים טובים שאפשר לקחת מהמשחק הזה, הראשון זה שיוריס ואן אובריים מתאים בצורה מושלמת לשיטה של איביץ' השני זה העמידה הטקטית ותיזמוני משחק לחץ, את שניהם השחקנים ביצעו די טוב לשלב של תחילת עונה.

תזכרו שזה הבסיס לשיטת משחק של איביץ', ההתקפה והתיאום יגיעו בהמשך וגם כשהשחקנים יהיו יותר רעננים ולא אחרי 2 אימונים קשוחים.

אגב ווסטרלו בקושי הגיעו למצבים ולפני כשבוע הם ניצחו במשחק אימון 6:2 את גנט אז לא מדובר בקבוצה חלשה בכלל והצלחנו לעצור אותם שזה גם משהו..

1 דקה לפני, המכבייה said:

גם הקבוצות שמולך באותו מצב ומדובר על קבוצות די נחותות, נראה מה יהיה במשחק הבא

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

תגיד זה לא אתה שהגן כאן בחירוף נפש על דוניס ופטריק כשהם מחרבים לנו עונה שלמה ועכשיו אתה מזיין תמוח על משחקי אימון במחנה ?

אתה הכי מביך כאן בפער 

התבלבלת עם מישהו אחר. מביך תגיד לחברים שלך

13 דקות לפני, Keano said:

גם הקבוצות שמולך באותו מצב ומדובר על קבוצות די נחותות, נראה מה יהיה במשחק הבא

התבלבלת עם מישהו אחר. מביך תגיד לחברים שלך

גם הקבוצה מולך סובלת מזה אבל היא לא תיהיה במבחני מאני טיים החל מעוד שבועיים שלושה. ואני בטוח שחוסר הפורפורציה מיוחדת לנו. זה מה שיש. אי אפשר להתחיל להתאמן מוקדם יותר. אלו הסיכונים. ולעובדה שנעשית מיני מהפיכה במכבי יש גם משמעות. 

12 דקות לפני, המכבייה said:

גם הקבוצה מולך סובלת מזה אבל היא לא תיהיה במבחני מאני טיים החל מעוד שבועיים שלושה. ואני בטוח שחוסר הפורפורציה מיוחדת לנו. זה מה שיש. 

דווקא העובדה שאנחנו ניצבים בפני מבחנים עם השלכות יותר ״דרמטיות״ בעוד כמה שבועות אומרת שהקבוצה צריכה להיות בשלב מוכנות יותר מתקדם אבולוציונית. מילא.

ברור שזה משחק אימון ולא מעיד יותר מדי, אבל החוסר איזון בסגל הוא ברור מוחשי ומובהק ללא קשר אליו.

נראה מה יהיה, כרגע הציפיות שלי ממש לא בשמיים. 

26 דקות לפני, Cosmic said:

דווקא העובדה שאנחנו ניצבים בפני מבחנים עם השלכות יותר ״דרמטיות״ בעוד כמה שבועות אומרת שהקבוצה צריכה להיות בשלב מוכנות יותר מתקדם אבולוציונית. מילא.

ברור שזה משחק אימון ולא מעיד יותר מדי, אבל החוסר איזון בסגל הוא ברור מוחשי ומובהק ללא קשר אליו.

היא לא יכולה טכנית. אנשים צריכים לנוח קוסמיק. אין מרחב נשימה כאן ולכן סיבובים ראשונים מפחידים תמיד. זה אף פעם לא היה שונה. מה שהפריע היום זה לא חוסר איזון. זאת לאו פיזי ואנרגטי. 

בקטנה חבר'ה, זה מעולה לדעתי שרואים את כל החולשות, אם לא במחנה אז מתי?

אני אחזור על זה שוב, 3 שחקני הגנה חדשים צריך, החתימו את ביטון, עכשיו עוד 2, בלם זר נורמלי, ומגן ימני חדש.

אה, גם החלפת קוואס חובה, ואנחנו קבוצה דיי מטורפת, כל השאריות להשאיל או לשחרר, כי הסגל עמוס רצח.

48 דקות לפני, Cosmic said:

לפי כל הפרסומים, מכבי מתכננים לצרף עוד בלם, מגן ושחקן כנף. נראה שגויאגון יתפוס את כנף שמאל ויש לו את האכויות לדעתי, צריך גם לראות איך איביץ' ישתמש בגלוך. ובגדול, אני חושב שאפשר לסמוך על האינטגרטי והיכולות המקצועיות של איביץ'. הוא ידע לסדר כאן קבוצה טובה מאוד.

התוצאות מעניינות לי תביצה, זה משחקי הכנה וכניסה לכושר ,  אני אוהב שיש ליקוים ותקלות שאפשר לראות ולשפר בשביל זה נועד המחנה

זה לא קורס קצינים

כרגע אין לנו כלים ל4-3-3 אלא רק ליהלום.

ביטון, בלם זר וסבוריט מגן שמאל זו פתיחה טובה ויאפשרו גם 3-5-2, עדיין בשביל 4-3-3 צריך 2 קיצונים שכרגע אין לנו.

פארפה יכול לשחק שם מדי פעם כשצד שני יש שחקן לשטח, אבל הוא עדיף באמצע.

חיפה וב״ש עם ניצחונות על עפולה וכפר קאסם ורק אנחנו מתבזים פעמיים רצוף. 

עוד לא מאוחר להעיף את איביץ׳ ולהביא מאמן שיודע לשחק התקפי ולא אנטי כדורגל. שני משחקים וגול אחד פנדל. איכס.

27 דקות לפני, thunderbolt said:

אני טועה או שבשתי העונות הקודמות עם איביץ' גם כן תמיד הפסדנו במחנות אימון ונראינו מזעזע?

לא רק במחנות גם באירופה מול דייגים…

30 דקות לפני, idan8 said:

לא רק במחנות גם באירופה מול דייגים…

לא נראינו מדהים גם עם דוניס ופטריק, אבל שרדנו. ככה קבוצות נראות בתחילת הדרך. זה תמיד מוקש ואלו לוחות הזמנים. צריך לשרוד עד כשזה מתחיל לעבוד על אוטומט. יאמר לזכות דוניס ופטריק שהם שרדו. 

1 hour ago, המכבייה said:

לא נראינו מדהים גם עם דוניס ופטריק, אבל שרדנו. ככה קבוצות נראות בתחילת הדרך. זה תמיד מוקש ואלו לוחות הזמנים. צריך לשרוד עד כשזה מתחיל לעבוד על אוטומט. יאמר לזכות דוניס ופטריק שהם שרדו. 

מחדד את תשובתך ואוסיף שגם אצל איביץ' לא נראנו מדהים בהתחלה ולקח זמן

הוא לא קוסם , יש פה הרבה עבודה ולכן יש מחנה אימונים שהתוצאות לא חשובות, אלא מציאת תקלות והבנת הליקויים..המטרה לעבוד על דברים ולצוות שחקנים לראות איך הם עומדים, התוצאות לא מעניינות אף אחד , אנשים פה רואים את חיפה מנצחים קבוצות אבל חיפה זאת קבוצה שרצה עונה שלישית כבר עם אותו מאמן ואותה שיטה אז חושבים שאיביץ' בא לפה ויניף את המקל וניראה כמוהם כבר עכשיו.

יורדים ליגה

אין ברירה אלא להתחיל מעקב פצועים

1. זהבי

2. גלזר

3. ניר ביטון

4. דוידזאדה(?)

5. פיבן(?)