Jump to content

נפתחה מכירת המנויים לעונת 22/23

Sawyer

Recommended Posts

1 דקה לפני, Liran Antebi said:

או שהמקום שלי מובטח עד סוף תקופת החידוש לא משנה מה?

חד משמעית. לדעתי לא מתייחסים לבקשות עד סוף תקופת החידוש.

Just now, liron1006 said:

המקום הקודם של מובטח עד סוף תקופת החידוש, רק אם אתה רוצה לשנות מקום רצוי שתעשה מנוי כמה שיותר מהר על מנת שיפנו אליך בזריזות לשנות מקום עם יותר אופציות.

אהה אוקי , תודה רבה!

העומס בלאן בינתיים נותן לי זמן להתלבט אם לעשות פוראבר או לא, השנה אני לא אהיה במשחקי חוץ יותר מדי, ומצד שני מקבלים שווי של 300 שח כמתנה חזרה ( נגיד) 

הנחה של 70 שח במנוי.

התלבטות.

Just now, liron1006 said:

העומס בלאן בינתיים נותן לי זמן להתלבט אם לעשות פוראבר או לא, השנה אני לא אהיה במשחקי חוץ יותר מדי, ומצד שני מקבלים שווי של 300 שח כמתנה חזרה ( נגיד) 

הנחה של 70 שח במנוי.

התלבטות.

גם כרטיס ראשון באירופה, פתאום פיצה חינם, בקבוק יין חינם, אירועים מיוחדים, הרצאות וכו׳

לדעתי שווה

1 דקה לפני, liron1006 said:

הנחה של 70 שח במנוי.

התלבטות.

אני עשיתי פוראבר רק כדי לקבל את האופציה לשינוי מקום. מעבר לזה לא רואה בזה ערך משמעותי למישהו כמוך.

8 דקות לפני, Liran Antebi said:

כן אבל תאורית אני מחדש עוד ארבעה ימים ובמחדשים ביקשו לשנות 4000 אוהדים אז כנראה לא יישאר לי

או שהמקום שלי מובטח עד סוף תקופת החידוש לא משנה מה?

עד סוף תקופת החידוש לדעתי.

9 דקות לפני, liron1006 said:

הנחה של 70 שח במנוי.

התלבטות.

פוראבר משתלם בכל מצב.

אם אתה לא תהיה במשחקי חוץ ולא אכפת לך מהניקוד, תקנה את הפוראבר הרגיל ב-180 שח.

אתה גם מקבל הנחה בקניית מנוי  - את שעון מתנה - מתנת יום והולדת והכי הכי חשוב - קידומות במשחקי חוץ/משחקים חשובים(אם אין לך ניקוד מספיק), אם יש לך, תוכל לתת לחבר או משהו.

1 דקה לפני, BRoi said:

איך אני משתמש בפוראבר כדי לקבל את ההנחה בחידוש?

יש בוט באתר במסך של התשלום.
אתה צריך להציג לו את הכרטיס של פוראבר או אישור הזמנה דרך המצלמה של המחשב/טלפון והוא קורא את הברקוד ונותן לך את ההנחה.

סתם סתם.
זה אוטומטי - תחדש את המנוי עם היוזר שעשית לו פוראבר וזה יתן לך את ההנחה

4 דקות לפני, זיפו said:

פוראבר משתלם בכל מצב.

אתה גם מקבל הנחה בקניית מנוי  - את שעון מתנה - מתנת יום והולדת והכי הכי חשוב - קידומות במשחקי חוץ/משחקים חשובים(אם אין לך ניקוד מספיק), אם יש לך, תוכל לתת לחבר או משהו.

טוב השתכנעתי לעשות את הפוראבר הרגיל, סה"כ תוספת 110 שח בקיזוז הנחה במנוי, מניח שישתלם לי בהמשך בצורה כזאת או אחרת.

התלבטתי לגבי הפוראבר פלוס רק בגלל המשחק הראשון באירופה אבל זה נראה לי מיותר , ומקסימום אקנה בנפרד בטח כשלא אלך ליותר מדי משחקי חוץ.

תודה לכולם על העזרה.

רק שירגע קצת בלאן...

1 דקה לפני, liron1006 said:

טוב השתכנעתי לעשות את הפוראבר הרגיל, סה"כ תוספת 110 שח בקיזוז הנחה במנוי, מניח שישתלם לי בהמשך בצורה כזאת או אחרת.

התלבטתי לגבי הפוראבר פלוס רק בגלל המשחק הראשון באירופה אבל זה נראה לי מיותר , ומקסימום אקנה בנפרד בטח כשלא אלך ליותר מדי משחקי חוץ.

תודה לכולם על העזרה.

רק שירגע קצת בלאן...

קח בחשבון שהכרטיס שמקבלים באירופה שווה 60 ש"ח ואם אתה מתכוון ללכת אז עדיף לך את הפוראבר פלוס.

זה בדיוק ההפרש.

13 דקות לפני, זיפו said:

בול, מדויק לגמרי.

אני מחדש לפוראבר הרגיל מאז שהתחלנו עם זה

1 דקה לפני, אליאב משער 11 said:

שאלה אם היה לי פוראבר פלוס שנה שעברה ואני רוצה לחדש. אני צריך לקנות שוב או שזה מחודש לי כבר אוטומטית ? 

צריך לקנות שוב , 

אתה יכול לרכוש את זה ביחד עם המנוי באותה העסקה

1 דקה לפני, אליאב משער 11 said:

שאלה אם היה לי פוראבר פלוס שנה שעברה ואני רוצה לחדש. אני צריך לקנות שוב או שזה מחודש לי כבר אוטומטית ? 

לא, החברות לעונת 22/23 לא מתחדשת באופן אוטומטי ולכן כל אוהד שמעוניין להיות חבר מועדון נדרש לבצע הרשמה מחדש.

5 דקות לפני, המכביסט מהצפון said:

בידיוק בגלל זה אני שואל למה יש כל כך הרבה תור לפני כן...

יש אנשים לחוצים שרצים ישר לחדש 

• המנוי לשערים 10-11 אינו כולל את משחק הבית הראשון במסגרת ליגת העל מול מכבי בני ריינה. פרטים על מכירת הכרטיסים לבעלי מנויים למשחק זה יפורסמו בהמשך.

איזה מקולקל שכחתי מזה