Jump to content

נפתחה מכירת המנויים לעונת 22/23

Sawyer

Recommended Posts

53 דקות לפני, הנדון said:

שילכו להזדיין הם והפוראבר שלהם אפילו לא חזרו אלי פשוט גועל נפש היחס הזה איך הם משתנים על אוהדים, סליחה לקוחות אנחנו כבר מזמן ארנקים.

תתקשר אליהם *8778 - זה מוקד מנויים

9 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

תתקשר אליהם *8778 - זה מוקד מנויים

התקשרתי אליהם ביום הראשון של המעברים ונציג לאן חסר חשק ומושג ענה לי, עשיתי מה שאמר חזרתי למכבי והם אמרו לי לחזור ללאן וחוזר חלילה (מיותר לציין את הזמן שבזבזתי עד שענו לי). עכשיו כבר אין טעם וזה אבוד מראש לעבור למקום טוב עם כמה מנויים.  כמובן את מכבי זה לא מעניין העיקר ששילמת את הפוראבר והמנוי. 

קורא את התגובות שלכם וכל כך מבין אותכם..

מכבי משתינה על האוהדים שלה בקשת אם היה להם טיפת כבוד אלינו מזמן לאן לא הייתה החברת כרטיסים שלנו 

7 דקות לפני, הנדון said:

התקשרתי אליהם ביום הראשון של המעברים ונציג לאן חסר חשק ומושג ענה לי, עשיתי מה שאמר חזרתי למכבי והם אמרו לי לחזור ללאן וחוזר חלילה (מיותר לציין את הזמן שבזבזתי עד שענו לי). עכשיו כבר אין טעם וזה אבוד מראש לעבור למקום טוב עם כמה מנויים.  כמובן את מכבי זה לא מעניין העיקר ששילמת את הפוראבר והמנוי. 

תתקשר כל יום, תבקש את האחראי.

ראיתי שאתה מבקש לעבור לשער 8 עם מקום מסומן - אין מצב שהכל שם מלא! בטוח יש משהו מהמקומות המסומנים, לא בהכרח מקום טוב אבל לפחות שיציאו לך משהו.

17 דקות לפני, BRoi said:

קורא את התגובות שלכם וכל כך מבין אותכם..

מכבי משתינה על האוהדים שלה בקשת אם היה להם טיפת כבוד אלינו מזמן לאן לא הייתה החברת כרטיסים שלנו 

אתה יודע מה, גם אם אין מקום או משהו שמתאים לי המינימום זה להתקשר, להסביר וגם לעשות כאילו שהם מנסים לעזור לך סתם בשביל ההרגשה שאתה לא לקוח.

26 דקות לפני, EranZeAvi said:

יש מישהו שיודע אם הכרחי לעשות פוראבר בשביל מנוי ב8\7 עליון ? 

יש מצב שלא יפתח בסוף לקהל הרחב ? 

צטט

לידיעתכם: רק חברי FOREVER קיימים יוכלו לרכוש מנוי. לאור כמות מצטרפים גדולה למועדון FOREVER  לא תתאפשר הצטרפות לחברים חדשים לאחר יום חמישי (14.07) בחצות ועד להודעה חדשה. לא תהייה אפשרות להצטרף למועדון במעמד הרכישה.

כמות המנויים למכירה מוגבלת ומכירה תתאפשר עד גמר המלאי

לא הייתי לוקח סיכון…

1 hour ago, EranZeAvi said:

לדעתי כן, לא חושב שתיפתח מכירה בכלל לקהל הרחב.

הנדון, מצער מאוד לשמוע שנפלת בין הכסאות אבל שכמות בלתי נתפסת של אנשים רוצה מהלכים לוגיסטיים מסובכים כמו מעברי מקומות הסיכוי לבצע את זה כמו שצריך בישראל אפסי. עכשיו תוסיף את זה שהיה כמעט 100% חידושים ומעט מעט מעט מקומות פנויים תבין שלא באמת היה הרבה מה לעשות וגם אם היו מתקשרים אלייך ראשון לא מאמין שהיית מקבל משהו שאתה מרוצה ממנו

איפה את יושב עכשיו ואיפה אתה מוכן לשבת (באיזה יציעים)

אני יכול לנסות לעזור אבל 99% שהמקומות יהיו לא יהיו לטעמך, זה המצב עבור כל מי שניסה לחדש בכל רגע.

לגבי היחס/לפחות תתקשרו תתנצלו שאין - צודק 100%. גם אם זה קשה צריך לחתור ליחס מכבד ותשובה מכבדת לכל מנוי משלם. לא משנה מה אפשר או אי אפשר לעשות.

לפני2 שעות , EranZeAvi said:

יש לך עד היום לעשות פוראבר+ אם אתה רוצה סיכוי...

3 דקות לפני, Sawyer said:

תנסה שוב, זה תוקן.

דיברתי עם מכבי ואמרו לי למחוק היסטוריה 

כשעשיתי וכשאני מגיע לתשלום - 

דרך המחשב הןא פשוט מקריס את האתר/ דרך הפלאפון הוא לא מגיב לאישור של האשראי בכלל

אני גם רציתי לעבור לכסף ב8/13 עם חבר

או כל מקום נורמלי מסומן ב8 תחתון (יושב ב8 עליון)

לא חזרו אליי 

אבל גם ככה לא נראה לי שהיה מקום 

מה גם שאתם ברוב המקרים רוצים להשתדרג ואתם משלמים מחיר של מחדש ויושבים על הגדר מלא שמחכים בתור כדי לקנות את המנויים היקרים האלה במחיר של מנוי חדש 

קחו את זה בקלות 

בתור אחד שהיה שם כששרן ייני היה מתקשר לאוהדים לשכנע אותם לחדש מנוי בפרוטות

אני שמח בשביל מכבי על הביקוש המטורף 

1 hour ago, YNWA said:

לא חזרו אליי 

מה גם שאתם ברוב המקרים רוצים להשתדרג ואתם משלמים מחיר של מחדש ויושבים על הגדר מלא שמחכים בתור כדי לקנות את המנויים היקרים האלה במחיר של מנוי חדש 

קחו את זה בקלות 

רציונליות שלא ראיתי ממך שנים, שאפו.

חייב להגיד שבניגוד למה שכתבו כאן הרוב- קיבלתי יחס ממש ממש טוב ברמה שלא מתאימה לישראל. קיבלתי את הרושם שמכבי ממש התאמצו לעשות טוב לכולם ופשוט היה עומס משוגע של מבקשים.

לפני1 שעה , YNWA said:

לא חזרו אליי 

קחו את זה בקלות 

הפוך גוטא, בגלל שהיינו שם ששרן התקשר לאוהדים זה לא אומר שמכבי צריכה להתייחס אליך כמו לזבל מתי שעכשיו יש ביקוש להפך, גם אפילו לא ציפיתי לאחוזי הצלחה גדולים אבל הזלזול הזה והחוסר חשק לנסות לעזור זה מה שמרתיח אותי בכל הסיפור הזה, קצת התנהלות סבירה אל מול אוהדים מגיע לנו יותר מלאן ומכבי בנושא שירות. הם אפילו לא התקשרו לפי רשימת המתנה (כמו שרשמתי גם ניסו לשקר לי בפנים), היו יכולים לעשות לפי שיטת ניקוד או משהו כזה ואז גם היה מובן אם לא מתקשרים אליך. גם אם מתקשרים ולא מצליחים למצוא משהו עם זה אין מה לעשות וכבר יש לך הרגשה יותר טובה, אבל זאת פשוט הרגשה ששמים עליך אחד גדול. 

לפני3 שעות , Sawyer said:

לגבי היחס/לפחות תתקשרו תתנצלו שאין - צודק 100%. גם אם זה קשה צריך לחתור ליחס מכבד ותשובה מכבדת לכל מנוי משלם. לא משנה מה אפשר או אי אפשר לעשות.

כמו שכתבתי זה שניסו לערבב אותי יותר עיצבן אותי מאשר היו מתקשרים ורוב הסיכויים שבאמת לא היה מקום, אבל להראות שאכפת ושלא כל מכירה תהיה ברדק עם לאן זה מה שאני מבקש, מגיע לנו יחס אחר. המקומות שנשארו כמובן שלא היו שווים את השדרוג אחרי שמתקשרים ביום האחרון וגם פה הרגשתי שעשו את זה בשביל לצאת על ידי חובה עם איך שדיבר הנציג. לדעתי בקשות כאלו של שדרוג מקום צריכות להיות לפי ותק מנוי ורשימת המתנה מסודרת מראש כמו בכל קבוצה באירופה זה יפתור את התסכול הזה. 

לפני3 שעות , הנדון said:

הפוך גוטא, בגלל שהיינו שם ששרן התקשר לאוהדים זה לא אומר שמכבי צריכה להתייחס אליך כמו לזבל מתי שעכשיו יש ביקוש להפך, גם אפילו לא ציפיתי לאחוזי הצלחה גדולים אבל הזלזול הזה והחוסר חשק לנסות לעזור זה מה שמרתיח אותי בכל הסיפור הזה, קצת התנהלות סבירה אל מול אוהדים מגיע לנו יותר מלאן ומכבי בנושא שירות. הם אפילו לא התקשרו לפי רשימת המתנה (כמו שרשמתי גם ניסו לשקר לי בפנים), היו יכולים לעשות לפי שיטת ניקוד או משהו כזה ואז גם היה מובן אם לא מתקשרים אליך. גם אם מתקשרים ולא מצליחים למצוא משהו עם זה אין מה לעשות וכבר יש לך הרגשה יותר טובה, אבל זאת פשוט הרגשה ששמים עליך אחד גדול. 

ההודעה שלך מזכירה לי שיחה בין אבי נמני לאמא שלו כשהציעו לו לחזור למכבי אחרי שמכבי גירשה אותו בבושת פנים.

היא אמרה לו: אבי, מה אתה צריך את זה, למה לחזור למקום שגירשו אותך ממנו.

ואבי ענה לה: אמא, מכבי זה יותר גדול ממני.

אני מסכים איתך שמגיע לנו שרות מסוים, ואם היו סופרים ניקוד של 20 שנה ולא של התקופה האחרונה (עם הגיל מגיעים פחות, מה לעשות) אז אני בספק כמה אנשים יהיו עם דירוג גבוה ממני, ולפי היגיון הניקוד, על העונות המסריחות שנסעתי בהן לכל חור כשלא היה על מה לשחק, הייתי אמור לקבל ניקוד משולש, ובכל זאת, עדיף מאוחר מאשר לעולם לא, יום אחד כשיהיו לך ילדים, אני מאחל לך שהבן שלך יהיה מוצלח, ועם ההצלחה, פתאום לא יהיה לו זמן אליך, ואתה קצת תכעס, אבל בלב אתה תשמח בשבילו, סיי לה וי (אלו החיים), כשמישהו במשבר הוא מתחנף, כשהוא על הגל אין לו זמן בשבילך, זה קורה עם ילדים ועם החברים הכי טובים(פתאום כשהם נשואים ויש להם ילדים, לא רואים אותם) אז זה יכול לקרות גם עם קבוצת כדורגל 

הייתה תקופה שחשבתי כמוך ואמרתי לעצמי, עדיף שמכבי הייתה במצב פח, והייתי מקבל את היחס שקיבלתי בעבר, וכל הטרמפיסטים שהצטרפו בעידן זהבי היו נעלמים, אבל זו אנוכיות, חשוב שתדע את זה.

או כמו שאמר אבי: מכבי זה יותר גדול ממני

לפני3 שעות , Sawyer said:

רציונליות שלא ראיתי ממך שנים, שאפו.

אני מאד מעריך את האהדה שלך לקבוצה.

לעולם, מבחינתי, לא היה ביננו שום דם רע.

אתה אמוציונלי ולפעמים משתמש במילים קשות אבל אני לא לוקח ללב, שנינו קיצוניים ואידיאולוגיים וזה בסדר להתווכח (אני לא מכיר מישהו שיסע למשחק גביע הטוטו בעילוט ב3 בצהריים באמצע שבוע עם ריח של חרא של פרות כשאין על מה לשחק והוא לא קיצוני ואידיאולוגי)

הדבר העיקרי שאנחנו חולקים עליו ולדעתי זה לא ישתנה לעולם זה נושא הניקוד הכפול לפוראבר, ואולי הזהות הציונית של הקבוצה (אתה נגד פוליטיקה אני מניח, אני חושב אחרת)

לעולם אשאר בגישה שהעני והעשיר צריכים להיות שווים והגישה שבעל המאה הוא בעל הדעה לא צריכה להיות בכדורגל (against modern football)

ובתור אחד שרצה מנוי לשער כסף אתה אמור להבין ש150₪ לא משחקים אצלי תפקיד אלא זה עניין אידיאולוגי

מעבר לזה מבחינתי אין ביננו הבדל גדול בהשקפה.

לפני3 שעות , פנחס שוף said:

בעיקרון הפתרון זה שנדשדש בתחתית כמה שנים שיתפנו מקומות טובים

גולדהארנה זה פתרון יותר מוצלח.