Jump to content

מיטש גולדהאר

duss21

Recommended Posts

טוב שלא הביאו את אוזן שישאל למה לא שיחררו את פריצה בחינם לב"ש, שאלות גרועות. אגב תצחקו כמה שתרצו על הכתב הטמבל ששאל על זהבי, היו כמה אוהדים "מוכרים" שלנו בטוויטר ששאלו אותו דבר אחרי שערן חתם (ושם נמצאים העלק אינטלקטואלים שמבינים כדורגל)

מי שלא ראה לא פספס משהו. שאלו בהתחלה בעיקר על הכסף ואז על צמד סוחרי הסמים והקטינות וכמובן שמיטש לא ענה.

איביץ וברק אמרו שיהיה עוד שינויים.

שוב שאלו אותו על מיכה ואצילי? אם היו שואלים את הנשיא והנשיאה על הנושא הזה, אפילו חצי מהפעמים ששאלו את מיטש, העולם היה מקום טוב יותר.

2 דקות לפני, duss21 said:

שוב שאלו אותו על מיכה ואצילי? אם היו שואלים את הנשיא והנשיאה על הנושא הזה, אפילו חצי מהפעמים ששאלו את מיטש, העולם היה מקום טוב יותר.

מעניין אם מתישהו יפסיקו לשאול

למה בכל פעם שגולדהאר מדבר אנחנו צריכים לשמוע שהוא לא עוזב או אמור לעזוב, למה אתם לא שואלים את שחר גם את זה?

למה זה צריך לעלות בכלל.

תפסיקו לקוות שהוא יעזוב חבורת כלבים. הוא במכבי לנצח וגם אם יעזוב ישאיר אותה אימפריה מתמיד ותעבור לידי אנשים לא פחות חזקים ממנו.

1 hour ago, פנחס שוף said:

די כבר לשאול על מיכה והפדופיל די. הם לא מעניינים והוא לא יתייחס אליהם

דווקא נשמע שהתייחס:

"Last few years we learned a lot about some things that were not quite right, so, uh... we acted on that"

במהלך תשובה על מה הנחה אותו, שהפכה להסבר על זה שבונים מועדון.

33 דקות לפני, DanMTA said:

למה בכל פעם שגולדהאר מדבר אנחנו צריכים לשמוע שהוא לא עוזב או אמור לעזוב, למה אתם לא שואלים את שחר גם את זה?

למה זה צריך לעלות בכלל.

תפסיקו לקוות שהוא יעזוב חבורת כלבים. הוא במכבי לנצח וגם אם יעזוב ישאיר אותה אימפריה מתמיד ותעבור לידי אנשים לא פחות חזקים ממנו.

אנשים חושבים אנחנו ביתר. 

אם גולדהאר יעזוב (מה שלא נראה לי יקרה בשנים הקרובות) יבוא מישהו בלב כמו שלו. מכבי זה לא הפועל ולא ביתר, כל יהודי עשיר עם זיכה לכדורגל פה היה רוצה את הקבוצה הזאת.

54 דקות לפני, DanMTA said:

למה זה צריך לעלות בכלל.

מעולם לא היתה אינדיקציה לזה שמיטש אפילו קרוב לעזיבה. זה נראטיב שנבנה עם השנים, בגלל הרצון שהוא יעזוב וכי הוא לא זונת צומי כמו הנשיא.

27 דקות לפני, Davidna said:

אם גולדהאר יעזוב (מה שלא נראה לי יקרה בשנים הקרובות) יבוא מישהו בלב כמו שלו. מכבי זה לא הפועל ולא ביתר, כל יהודי עשיר עם זיכה לכדורגל פה היה רוצה את הקבוצה הזאת.

אתה רוצה להמר על זה? לא כדאי נראה לי

לפני15 שעות , הישראלי היפה said:

מיטש גולדהאר, שהתלהב מאוד מהאווירה שהייתה הערב בבלומפילד, דיבר עם השחקנים בסיום המשחק בחדר ההלבשה ואמר להם: "גאה מאוד בכל אחד ואחד מכם. הראתם אופי והרבה נחישות, זאת הדרך שאני רוצה לראות את הקבוצה. זאת הדרך שלנו להגיע להצלחות. אהבתי לראות את הנחישות והמחויבות של כל אחד מכם. אני רוצה להגיד לכולכם תודה רבה על המאמץ".

מחר ב-12:00 גולדהאר ידבר וישיב לשאלות במסיבת עיתונאים של מכבי תל אביב לרגל פתיחת עונת 2022/23

פחח...אוהד הצלחות.

איפה היית נגד זירה?

1 hour ago, פנחס שוף said:

אתה רוצה להמר על זה? לא כדאי נראה לי

למה צריך להמר על זה?

מיטץ פה והכל טוב.

אני מאמין שצברנו מספיק מוניטין שהבא אחריו יהיה באותה רמה ולא אברמובים וחוגגים או לונים כאלה ואחרים.