Jump to content

מיטש גולדהאר

duss21

Recommended Posts

לפני9 שעות , Cosmic said:

אני די בטוח שמיץ׳ בוחן את הדברים בראייה הרבה יותר קרה ואסטרטגית, ופשוט לאוהדים קשה מאוד לעכל ולקבל את זה. 

מבחינתו ? הוא רואה מועדון שממשיך להפציץ במכירות מנויים, עם מחלקת שיווק יעילה, מרצ׳נדייס שנחטף מהמדפים, ושורות רווח ממכירת שחקנים של כמה מיליוני יורו בשנה בממוצע. 

ברמה התחרותית, הקבוצה לא באמת חוותה עונה של התמוטטות. תמיד טופ 3, תמיד תחרותיים. מגיעים למפעלים באירופה, ולעיתים קרובות גם מציגים שם קמפיינים נאים. 

באופן כללי, המותג שנקרא ״מכבי תל אביב״ עדיין חזק מאוד, גם אם היו כמה שנים פחות הישגיות. 

בראייה קרה ומפוכחת, זה הגיוני שלמועדון יהיה סייקל של 5-6 שנים פחות טובות ברצף. קורה, קרה, ייקרה.

הוא בטח לא מרוצה מהיכולת המקצועית וההישגיות של השנתיים-שלוש האחרונות, אבל גם לא רואה את זה כדרמה גדולה מדי. כנראה שבצדק. מסוגל להבין אותו תכלס. 

אני שמח לראות שיש פה קולות כאלה.

מדוייק כל-כך.

ואני אבהיר למען הסר ספק. אם היה מאחורי הקלעים היום קולות כלשהם אצל מיטש לגבי להביא מנכל מקצועי שאחראי גם על הקבוצה, להעיף את יצחקי וקראנקה ולהתחיל משהו חדש לעונה הבאה

הייתי טים קוסמיק אלף אחוז, כותב לכם שאתם כולכם שרמוטות בכיינים ושזה הכדורגל ויש עונות כאלו ויש כאלו וגם אם הוא התעורר קצת מאוחר לא קרה כלום ותזכרו את הטוב וכו' וכו' וכו'.

פשוט עצם הידיעה שגם אחרי העונה האחרונה מצד מיטש יוצאים לעוד עונה של יצחקי + קראנקה + גניבות דעת + עולה + התבזות מול התאחדות/מנהלת/שופטים/דיינים - אז חלאס. לא ייתכן. פה לראשונה אני לא יכול לקבל לא יכול לנרמל ולא יכול להגן על הפעולה של מיטש. 

הוא עדיין המלך שלנו והמושיע של המועדון ולא משנה מה יקרה לא אצא נגדו לעולם. אבל אני לחלוטין לא חושב שהוא צודק ולא חושב שהכל טוב ולא חושב שהוא מוביל אותנו למקום טוב נכון לכרגע ולעונה הבאה. בטוח שאחרי שנחרבן את העונה הבאה בצורה מפוארת השינוי שהיה חייב להגיע הקיץ יגיע. 

2 דקות לפני, Sawyer said:

ואני אבהיר למען הסר ספק. אם היה מאחורי הקלעים היום קולות כלשהם אצל מיטש לגבי להביא מנכל מקצועי שאחראי גם על הקבוצה, להעיף את יצחקי וקראנקה ולהתחיל משהו חדש לעונה הבאה

הייתי טים קוסמיק אלף אחוז, כותב לכם שאתם כולכם שרמוטות בכיינים ושזה הכדורגל ויש עונות כאלו ויש כאלו וגם אם הוא התעורר קצת מאוחר לא קרה כלום ותזכרו את הטוב וכו' וכו' וכו'.

פשוט עצם הידיעה שגם אחרי העונה האחרונה מצד מיטש יוצאים לעוד עונה של יצחקי + קראנקה + גניבות דעת + עולה + התבזות מול התאחדות/מנהלת/שופטים/דיינים - אז חלאס. לא ייתכן. פה לראשונה אני לא יכול לקבל לא יכול לנרמל ולא יכול להגן על הפעולה של מיטש. 

הוא עדיין המלך שלנו והמושיע של המועדון ולא משנה מה יקרה לא אצא נגדו לעולם. אבל אני לחלוטין לא חושב שהוא צודק ולא חושב שהכל טוב ולא חושב שהוא מוביל אותנו למקום טוב נכון לכרגע ולעונה הבאה. בטוח שאחרי שנחרבן את העונה הבאה בצורה מפוארת השינוי שהיה חייב להגיע הקיץ יגיע. 

לגמרי

אם יש דבר אחד שאני בטוח בו ב100% זה שאף אחד בעולם ולא משנה מה מצבו הכלכלי והאישי לא אוהב שהכסף שלו לא יניב לו ערך כלשהו(יכול להיות מנפילה על שווארמת שלשולים ועד לקריסת ערך של מניה).

36 דקות לפני, idanico said:

אני שמח לראות שיש פה קולות כאלה.

מדוייק כל-כך.

בטח שאתה שמח.. לשבילך/לחבר שלך יש משכורת חלומית בג'וב חלומי למרות כישלון מקצועי מתמשך. בשביל מקום 3 ובלי להיות אפילו פאקטור במאבק האליפות כבר 3 שנים לא צריך תקציב כמו של מכבי. פה זה לא ביתר

34 דקות לפני, Sawyer said:

אפשר להגיד עד מחר שהמצב לא כזה נורא, אבל כשכל הדברים שציינת קורים באופן סיסטמטי זה רק מוכיח שההתנהלות של המועדון היא רקובה.

המועדון נכשל בכל חזית אפשרית ובצורה מביכה תוך כדי יריקה לפרצוף של הקהל ללא בושה.

קוסמיק ציין עובדות שכולן נכונות, אבל מיטש כל השנים דיבר על הדרך. לכן הוא גם זרק את 2 הכוכבים שלו מהקבוצה כי הדרך גדולה יותר מהתוצאה, ואם הדרך תהיה טובה בסופו של יום התוצאות יגיעו. 

במכבי של היום, אין כלום.

אין איש מערכת אחד שמסוגל לצאת לתקשורת ולקחת אחריות, מסיבת העיתונאים של ג׳ק לפני מספר שבועות הוכיחה זאת באופן חלוט וברור.

כל דבר אחר הוא לא יותר מאשר אחיזת עיניים.

4 דקות לפני, snufkin said:

בטח שאתה שמח.. לשבילך/לחבר שלך יש משכורת חלומית בג'וב חלומי למרות כישלון מקצועי מתמשך. בשביל מקום 3 ובלי להיות אפילו פאקטור במאבק האליפות כבר 3 שנים לא צריך תקציב כמו של מכבי. פה זה לא ביתר

חחחח הלוואי אחי..

תפנים, לא כל מי שלא חושב כמוך שמו בישראל ברק או מקורב אליו.

פה זה לא בית"ר? וואוווווווווווווווווווווווווווווווו איזה קיצוני המשפט הזה.

אגב המשפט הזה רלוונטי במקומות אחרים פחות בהקשר של ההנהלה.

למען הסר ספק (שנראה שיש פה משום מה)

אני בעד שיצחקי יעזוב, חייב רענון ב"שדרה" הניהולית ("שדרה ניהולית" - מוכח מדעית שהביטוי משומש אך ורק בכדורגל הישראלי).

ועדיין, לא חושב שבהמצב כזה טראגי כמו שהנרטיב פה חוגג.

המנטרה היא פשוטה

היתה לנו קבוצה לאליפות עם הסגל הכי חזק.

אם לא אצילי ורק אצילי חיפה בחיים לא לוקחת אליפות 3 שנים* 

איביץ זיין לנו את העונה הזאת

לא רואה אפילו שחקן אחד בליגה נכון להיום שעדיף על שחקן בהרכב שלנו 

כן חסר לנו קיצוני, ועדיין, אני בטוח שאם איביץ נשאר אנחנו אלופים.

תנסו להזכר בסגל של האליפות הראשונה של איביץ.....

הסגל שם היה *הרבה* פחות טוב מהסגל של השנה 

הבדל אחד 

הכוכב של הליגה לבש צהוב ולא ירוק 

פה זה נגמר

לפני10 שעות , Cosmic said:

אני די בטוח שמיץ׳ בוחן את הדברים בראייה הרבה יותר קרה ואסטרטגית, ופשוט לאוהדים קשה מאוד לעכל ולקבל את זה. 

מבחינתו ? הוא רואה מועדון שממשיך להפציץ במכירות מנויים, עם מחלקת שיווק יעילה, מרצ׳נדייס שנחטף מהמדפים, ושורות רווח ממכירת שחקנים של כמה מיליוני יורו בשנה בממוצע. 

ברמה התחרותית, הקבוצה לא באמת חוותה עונה של התמוטטות. תמיד טופ 3, תמיד תחרותיים. מגיעים למפעלים באירופה, ולעיתים קרובות גם מציגים שם קמפיינים נאים. 

באופן כללי, המותג שנקרא ״מכבי תל אביב״ עדיין חזק מאוד, גם אם היו כמה שנים פחות הישגיות. 

בראייה קרה ומפוכחת, זה הגיוני שלמועדון יהיה סייקל של 5-6 שנים פחות טובות ברצף. קורה, קרה, ייקרה.

הוא בטח לא מרוצה מהיכולת המקצועית וההישגיות של השנתיים-שלוש האחרונות, אבל גם לא רואה את זה כדרמה גדולה מדי. כנראה שבצדק. מסוגל להבין אותו תכלס. 

אני איתך ב100%. לצערי גם אם בעונה הבאה לא נראה שינוי סיטואציה אני אלך עם מיץ' בעיניים עצומות. אני פשוט זוכר מה היה פה לפני מיץ'.

אני מסתכל ימינה ושמאלה לביתר והפועל ורואה מה קורה לקבוצות פאר שאין מיץ'. אני מסתכל שוב לצדדים ורואה את מכבי חיפה מהללים את הנשיא שלהם ששופך עליהם כספים, שלפני 5 שנים הם רצו לזרוק אותו מהמועדון על זה שהוא השקיע כסף ולא הניב תוצאות. להגיד מיץ' יילך ויבוא מישהו טוב יותר כי אנחנו המועדון הגדול בארץ זה פשוט שחצני מאוד וסיכון שלא שווה לקחת.

Just now, idanico said:

למען הסר ספק (שנראה שיש פה משום מה)

אני בעד שיצחקי יעזוב, חייב רענון ב"שדרה" הניהולית ("שדרה ניהולית" - מוכח מדעית שהביטוי משומש אך ורק בכדורגל הישראלי).

ועדיין, לא חושב שבהמצב כזה טראגי כמו שהנרטיב פה חוגג.

המנטרה היא פשוטה

היתה לנו קבוצה לאליפות עם הסגל הכי חזק.

אם לא אצילי ורק אצילי חיפה בחיים לא לוקחת אליפות 3 שנים* 

איביץ זיין לנו את העונה הזאת

לא רואה אפילו שחקן אחד בליגה נכון להיום שעדיף על שחקן בהרכב שלנו 

כן חסר לנו קיצוני, ועדיין, אני בטוח שאם איביץ נשאר אנחנו אלופים.

תנסו להזכר בסגל של האליפות הראשונה של איביץ.....

הסגל שם היה *הרבה* פחות טוב מהסגל של השנה 

הבדל אחד 

הכוכב של הליגה לבש צהוב ולא ירוק 

פה זה נגמר

זו הפשטה וראייה כל כך חד ממדית של המצב שזה כואב. רוצה לומר גניבת דעת, אבל אני מניח שזה יהיה תוקפני מדי.כל אותם אנשים שאומרים ״אז מה קרה, אנחנו עדיין תחרותיים״ פשוט עושים עוול בעיקר לקבוצה אותה הם אוהדים. אני די בטוח שזה מה שיצחקי ואנגלידיס אומרים לגולדהאר כבר שלוש שנים. ״ניסינו, ננסה שוב בשנה הבאה״. אז אחדד- כמובן שיש באסה על מצבנו בטבלה, או בגביע, או באירופה. אבל, וזה אבל חשוב; העניין הוא הרבה יותר רחב.

מכבי במצב של אובדן דרך. כיום, אין בעל תפקיד בקבוצה שאני יכול להגיד שעושה את עבודתו נאמנה (אולי המדיה, אבל הם גם נהיו מעצבנים). כל השדרה הניהולית, בדגש על החלק המקצועי, קורס כמו מגדל איטי במשך מספר שנים. במכבי נעשו פעולות מקצועיות באופן סיסטמטי שכולם ידעו שלא יעבדו, פעם אחר פעם, ועדיין זה קרה. פעולות מזעזעות. פשעים מקצועיים שהייתי מצפה מקבוצה כמו בני ריינה, ולא קבוצה עם כיסים עמוקים כמו שלנו. אין דרך, אין מנכל, עד היום אני לא יודע מה ברק יצחקי עושה, ונציג הבעלים בא ויוצא על הקהל שמעביר ביקורת. המאמן אומר שהוא מרוצה מהסגל, ואז אומר שאין לו סגל, בבית הדין מזיינים אותנו קבוע ולא בא לי להתחיל לדבר בכלל על השופטים. אין דרך במכבי. זה הרבה יותר עמוק מלא להיות תחרותי על המגרש; מדובר בחוסר תחרותיות עמוק שחולש על תחומים רבים, המקצועי בפרט.

אתמול כשחזרתי הביתה פגשתי בדרך המון אוהדים, והיה נשמע שלחלק מאנשי ״מה קרה, כולה כמה שנים רעות״ התפוצצה הבועה אתמול. אני מקווה שעבור חלק גדול פה זה יקרה בקרוב, אחרת זה יכאב קצת יותר.

לפני2 שעות , idanico said:

חחחח הלוואי אחי..

תפנים, לא כל מי שלא חושב כמוך שמו בישראל ברק או מקורב אליו.

פה זה לא בית"ר? וואוווווווווווווווווווווווווווווווו איזה קיצוני המשפט הזה.

אגב המשפט הזה רלוונטי במקומות אחרים פחות בהקשר של ההנהלה.

אין סיבה הגיונית להגן ככה על יצחקי אלא אם אתה מקורב אליו או אדיוט או אוהד קבוצה אחרת , אני מניח שאתה לא אדיוט ולא אוהד קבוצה אחרת. אז שחרר אותנו מהגנה על ההזוי הזה.

לגבי הקיצוני, הוא לא קיצוני ולמה המשפט צריך להיות קיצוני בכלל? לעומת זאת, כמויות ה ו'  אצלך, זה קיצוני ואפילו ילדותי.  פה זה לא ביתר מבחינת השאיפות המקצועיות. פה זה לא ביתר גם מבחינת הגזענות וכו' אבל מה זה קשור לעניין. המשפט הזה רלוונטי מאוד גם בהקשר המקצועי, מקום 3 כבר 3 שנים זה מתאים לקבוצות כמו ביתר, לא למכבי. מי שסבבה עם זה וזה מה שהוא יודע לספק, שיעוף לנו מהקבוצה בין אם הוא מקורב אלייך ובין אם לא

On 4.5.2023 at 11:55, Sawyer said:

מה אומר ? 

• 10 months later...