Jump to content

מיטש גולדהאר

duss21

Recommended Posts

סבלתי מכל רגע באצטדיון רמת גן במשך שנים ולא אזכיר אפילו את דרכי הגישה העמוסות והפקוקות לשם כולל חניה זוועה.
אבל הכי חשוב - מכבי ת"א צריכה לשחק רק בת"א ולא בר"ג

6 דקות לפני, boys77 said:

סבלתי מכל רגע באצטדיון רמת גן במשך שנים ולא אזכיר אפילו את דרכי הגישה העמוסות והפקוקות לשם כולל חניה זוועה.

בחייך. גם אני סבלתי מאצט׳ רמת גן ולא מתגעגע לימים שבהם היינו צריכים להביא משקפת כדי לראות משחק. אבל אנחנו מדברים על אצטדיון *חדש* שיהיה יעודי לכדורגל. דרכי גישה פקוקות יש גם לבלומפילד והתחב״צ לאיזור האצטדיון הרבה יותר טובה. 

צטט

הגבול בין ת״א לר״ג הוא הירקון, 100 מטר מהאצטדיון... 

Just now, רויקלה said:

בחייך. גם אני סבלתי מאצט׳ רמת גן ולא מתגעגע לימים שבהם היינו צריכים להביא משקפת כדי לראות משחק. אבל אנחנו מדברים על אצטדיון *חדש* שיהיה יעודי לכדורגל. דרכי גישה פקוקות יש גם לבלומפילד והתחב״צ לאיזור האצטדיון הרבה יותר טובה. 

הגבול בין ת״א לר״ג הוא הירקון, 100 מטר מהאצטדיון... 

לגמרי. לוקיישן אידיאלי. 

18 דקות לפני, boys77 said:

אתה משחק ביפו כן?

עד לפני 25 שנה היו עיריות נפרדות

מבחינת דרכי גישה אזור אצטדיון רמת גן ישתפר בעתיד כי יהיה במרחק 10 דקות הליכה 2 קווי רכבת קלה הקו האדום והירוק, אבל המיקום של בלומפילד יותר טוב לאוהדים שלנו הרבה באים מכיון דרום ראשון-חולון-בת ים

כדי לבנות לנו אצטדיון מיץ' צריך להיכנס שוב לטירוף כמו שהוא נמצא בו עכשיו. אני חושב שהביקור שלו בבלומפילד החדש לא עשה טוב לתשוקה שלו לבנות אצטדיון כי הוא בטח יצא עם אורות. אני מאוד מקווה שמישהו מטעמו יודע להראות לו גם בעין ביקורתית את הכשלים בבנייה הארורה של בלומפילד כדי שייכנס שוב לאמוק של בניית אצטדיון. מה שלדעתי יכול לגרום למיץ' להיות באטרף על אצטדיון חדש זה אם בלומפילד יהיה סולד אאוט שנתיים שלוש. והוא יבין שצריך להגדיל כי יש פה פוטנציאל כלכלי מפגר. גם ברמת התאי צפייה שיכולים להגדיל משמעותית את ההכנסות. הלוואי.

לפני1 שעה , ת"א שלנו said:

כדי לבנות לנו אצטדיון מיץ' צריך להיכנס שוב לטירוף כמו שהוא נמצא בו עכשיו. אני חושב שהביקור שלו בבלומפילד החדש לא עשה טוב לתשוקה שלו לבנות אצטדיון כי הוא בטח יצא עם אורות. אני מאוד מקווה שמישהו מטעמו יודע להראות לו גם בעין ביקורתית את הכשלים בבנייה הארורה של בלומפילד כדי שייכנס שוב לאמוק של בניית אצטדיון. מה שלדעתי יכול לגרום למיץ' להיות באטרף על אצטדיון חדש זה אם בלומפילד יהיה סולד אאוט שנתיים שלוש. והוא יבין שצריך להגדיל כי יש פה פוטנציאל כלכלי מפגר. גם ברמת התאי צפייה שיכולים להגדיל משמעותית את ההכנסות. הלוואי.

רק סולד אאוט יגרום לו להבין את זה. חד משמעי.

לפני5 שעות , המכבייה said:

לגמרי. לוקיישן אידיאלי. 

בנוסף למה שנאמר כאן - לא רק שאצטדיון ר"ג מזוהה עם מכבי, לטוב ולרע, גם אצטדיון המכבייה היה על גדות הירקון - מהבחינה הזאת אנחנו בר"ג הרבה יותר קרובים לבית שלנו מאשר ביפו. הטראומה מהאיכסטדיון מובנת לכולם, אבל אצטדיון חדש שם? מיקום נהדר, יש מי שיגיד היחידי.

מה שכן - נכון לזמן הנראה לעין בלומפילד הוא די והותר. לא מתחבר לביקורת עליו, בסוף כשהוא מלא האווירה מחשמלת, נראה לי שלאנשים סתם היו ציפיות לא ריאליות מאצטדיון שהוא משופץ, לא חדש (ובכלל ציפיות יתר מאצטדיונים, כל החדשים חוטפים ביקורות מוגזמות לדעתי). ולא חושב שכזה דחוף אצטדיון חדש, קודם שנמצה את בלומפילד, ואחרי השיפוץ אני חושב שעדיין לא מיצינו אותו. אל תפסלו את האפשרות שהשיפוץ הזה באמת היה עדיף מאשר לעבור כבר עכשיו לאצטדיון של 40-45 אלף שלא יתמלא. צריך לזכור שכל פיתרון שלא היו נותנים לנו בבלומפילד היה זמני, כי כנראה שאין אפשרות פיזית להרחיב יותר.

הקרקע של אצטדיון ר"ג יושבת וגם שייכת לעיריות של רמת גן, בני ברק ותל אביב. לכן כל כך קשה להוציא שם לפועל תכנית חדשה, והשטח עומד כמו מצבה של עצמו כבר שנים. אני יודע שעיריית ר"ג מנסה לדחוף לבניה מאסיבית של מסחר ועסקים, אין לי מושג איפה זה עומד. לא רואה שום סיכוי לבניית אצטדיון למכבי בקרקע, ולדעתי העיריות הן הבעיה הפחות חמורה בנושא הזה, אלא בעיקר הרצון של מיצ' (למה לו לעשות דבר כזה אם הוא לא מגלומן?)

45 דקות לפני, הילד משער 8 said:

הקרקע של אצטדיון ר"ג יושבת וגם שייכת לעיריות של רמת גן, בני ברק ותל אביב. לכן כל כך קשה להוציא שם לפועל תכנית חדשה, והשטח עומד כמו מצבה של עצמו כבר שנים. אני יודע שעיריית ר"ג מנסה לדחוף לבניה מאסיבית של מסחר ועסקים, אין לי מושג איפה זה עומד. לא רואה שום סיכוי לבניית אצטדיון למכבי בקרקע, ולדעתי העיריות הן הבעיה הפחות חמורה בנושא הזה, אלא בעיקר הרצון של מיצ' (למה לו לעשות דבר כזה אם הוא לא מגלומן?)

אצטדיון רמת גן מוחכר להתאחדות ל-100 שנה משנת 1969. 

ההתאחדות היא גם גורם מאוד משמעותי בקרקע הזו. 

בלומפילד נבנה פשוט גרוע. 30 אלף מקומות זה אידיאלי בשבילנו אבל צורת הבניה על הפנים, היציעים בנויים גרוע, אין גג, אי אפשר למצות את כולו בגלל שאין יציע חוץ כמו שצריך, לא חסר פאשלות. צריכים אצטדיון משלנו, שיהיה גם 30 אלף מקומות מצדי, אבל שיבנו אותו כמו שצריך, יציעים או מפלס אחד אחיד או אחד מעל השני כזה (ולא אחד ממשיך את השני). כמובן גג, יציע שמוגדר לקהל חוץ איפשהו שם בפינה שמאכלס בדיוק 10% מתכולת האצטדיון (עם אופציה להקטין אותו ל5% למשחקים באירופה). בלי חורים מוזרים באמצע האצטדיון. בלי יציעים מיוחדים לעיתונות שמרחיקים את הקהל מהמגרש (ושהעיתונאים גם ככה לא משתמשים בו). גם אם זה אזור נכים לא לשים אותו לאורך כל היציע. לעשות ה-ר-ב-ה יותר כניסות לאיצטדיון. לא הגיוני שלכל שער יהיו רק איזה 7-8 קרוסלות שיש 4 תורים אליהן. שאליהם יש עוד 2 תורי ענק רק כדי להיכנס למרחב של התור הפנימי. למה לא למלא את כל הרדיוס של האיצטדיון בקרוסלות שלפני כל אחת יש תור לבידוק בטחוני בלי עוד מרחב בטיחות חיצוני בנוסף? כן זה אומר יותר סדרנים ואבטחה אבל תחשבו כמה מהר אנשים יכנסו ויצאו. כבר לא מדבר על בתי עסק במרחב החיצוני, חנויות פאבים מסעדות וכד'.  בקיצור לא חסר דברים שאפשר לשפר באיצטדיון נורמלי אחר. שהוא משלנו. 

מיץ' נתן - מיץ' לקח. יהיה שם מיץ' מבורך

תודה לאל שהוא התעורר. העלייה של חיפה, זה בעיקר בגלל השאננות שלנו כמועדון בשנתיים האחרונות

בפועל - מכבי מפסידה אוהדים לחיפה. לא טוב. טוב שהתעורר מיץ'. מקווה שנשמור על המשכיות כזאת גם בשנים הבאות.

2 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מיץ' נתן - מיץ' לקח. יהיה שם מיץ' מבורך

תודה לאל שהוא התעורר. העלייה של חיפה, זה בעיקר בגלל השאננות שלנו כמועדון בשנתיים האחרונות

בפועל - מכבי מפסידה אוהדים לחיפה. לא טוב. טוב שהתעורר מיץ'. מקווה שנשמור על המשכיות כזאת גם בשנים הבאות.

נתנו להם את זה

עכשיו צריך לעשות בדיוק מה שהם עשו וזהו 

לפני6 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

נתנו להם את זה

צריך לעשות מה שאנחנו עשינו, ושמיץ' מקווה ראה את מה שקרה אתמול וזה עוד יותר יגרום לו להתפוצץ על כולם. 

אגב עליה אחת לליגת האלופות ב13 שנים שהוא פה ממש לא מה שחשבתי שיהיה כשקיבלנו אותו כבעלים 

קצת מבאס העניין 

18 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אגב עליה אחת לליגת האלופות ב13 שנים שהוא פה ממש לא מה שחשבתי שיהיה כשקיבלנו אותו כבעלים 

קצת מבאס העניין 

בפועל זה עלייה אחת מתוך 5 הזדמנויות

לפני1 שעה , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

קצת מבאס העניין 

תאמין לי שגם הוא לא בדיוק קורן מאושר כלפי הנתון הזה.

11 דקות לפני, Raumdeuter said:

תאמין לי שגם הוא לא בדיוק קורן מאושר כלפי הנתון הזה.

בינינו , זה לא נראה שזה עניין אותו שהוא נתן לחיפה כרגע 2 אליפויות

29 דקות לפני, Kimhistan said:

בינינו , זה לא נראה שזה עניין אותו שהוא נתן לחיפה כרגע 2 אליפויות

אני מאמין שאתה מבין שעניין הבועלים דרש החלטה חד משמעית לכאן או לכאן והוא בחר בדרך מסויימת(שאני מצדד בה על אף ההשלכות המקצועיות כי אנחנו עם יומרות להיות מועדון ספורט ולא רק קבוצת כדורגל).

אבל בחזרה לנושא,אני בטוח שגם מיטש לא שמח מלהפסיד או מקבל את זה בנוחות(סביר שלוקח פחות ללב אבל חוסר ההצלחה המקצועית של השכירים שהוא מעסיק לא מעלה חיוך על שפתיו).

לפני11 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

נתנו להם את זה

יהיה קשה מאד. 

אם התקשורת היתה נייטרלית… 

96% ממובילי הדעות הם אנטי מכבי,

כש-70% מתוכם חיפה. רעל